dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 521 z 3107
Pokaż wyniki od 10.401 do 10.420 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #10401

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    I oczywiście niefajnie, jak za każdym razem jest coś drogiego, bo dzieciak chce więcej i więcej, ale jak od czasu do czasu spełni się marzenie? Reni pisała, że córa komputer dostała kilka lat temu, nie rok temu.
    dokładnie dostała kase na komunię ale komputer dopiero w zeszłym miesiacu, bo uznałam , ze 8 latce nie potrzeba komputera, teraz ma 11 i dopiero do dostała

  2. #10402
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Napisałabym tu o pewnej skrajności, ale nie ma pod nią publiki. Podejrzewam, że byście nie zrozumiały .

    Dziecka nie będę uczyć, że markowe=dobre. Nauczę, że coś może być dobre niezależnie od tego jakiej jest marki i ile kosztuje. Musi po prostu spełniać pewne standardy jakości i sprostać naszym oczekiwaniom.
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  3. #10403

    Domyślnie

    Reni ja to rozumiem - ale czasem jak patrzę na Młodego to mam wrażenie, że coś mi mija między palcami a dziecko już nigdy nie będzie małe.

  4. #10404

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Ja jestem po polibudzie, nie mam dwóch lewych rąk, wiele umiejętności a pracy nie znalazłam i odtąd uważam, że wykształcenie i to co się potrafi nie mają żadnego znaczenia. Teraz polegam na sobie bo chcę być sama sobie sterem i okrętem. Mam w nosie ulizanych bubków, którzy na rozmowach kwalifikacyjnych patrzą na cycki, a potem pytają czy ma się dzieci.


    Dokładnie albo czy masz męża??

  5. #10405

    Domyślnie

    Yokasta pisz, pisz - ja lubię dyskusje, tym bardziej że każda jest inna, ma inne cele, jest w innym wieku, na innej pozycji życiowej itp.

    Ania -
    pewnie masz rację, za moich czasów kablówki nikt nie miał na ulicy.

  6. #10406

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    Reni ja to rozumiem - ale czasem jak patrzę na Młodego to mam wrażenie, że coś mi mija między palcami a dziecko już nigdy nie będzie małe.
    Magda ja też, ale ja pracować musze i chce, nie będę siedzieć w domu aby być z dziećmi, ponadto uważam, ze praca do 16 i od 16.15 jedno z rodziców jest w domu , to i tak super bo są tacy co obydwoje pracuja do późna

  7. #10407
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Nie. Tego co bym chciała napisać naprawdę byście nie zrozumiały bo podejrzewam, że żadna jak tu jest nigdy w takiej sytuacji nie była. Z resztą to zbyt osobiste. Nikomu nie życzę. Ale od tej pory nie dyskutuję o torebkach za 1000 zł i innych, z mojego punktu widzenia, niedorzecznych inwestycjach. Jak czytam, że coś jest drogie to dobre albo markowe to dobre to mi się bebechy w środku wywracają. Ale dlaczego to robią - tego nie powiem.
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  8. #10408
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    oświeć mnie Mirela - bo za edt edp nie dałabym więcej jak 1000 - a już mega drożyzną dla mnie jest thierry mugler
    oj.... Mówisz o angelu ?? D
    rogie to jest:
    Amouage (memoir man - mój ulubiony), Majda Bekkali. Nassomato Duro, Kilian, czy Black Cube Ramona Molvizara. To przeważnie EDP.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  9. #10409

    Domyślnie

    no czasy sie zmieniają i tego nic nie zmieni, ja leciałam pierwszy raz samolotem jak miałam 28 lat a córka miała 4 chyba, ale świat pędzi a my razem z nim

  10. #10410
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Napisałabym tu o pewnej skrajności, ale nie ma pod nią publiki. Podejrzewam, że byście nie zrozumiały .

    Dziecka nie będę uczyć, że markowe=dobre. Nauczę, że coś może być dobre niezależnie od tego jakiej jest marki i ile kosztuje. Musi po prostu spełniać pewne standardy jakości i sprostać naszym oczekiwaniom.
    yoka, to jest bardzo "popularne" twierdzenie, ale pokaż mi markę, która robi dobrze i tanio? Jak Samsung zaczął produkować dobrze to i cena wzrosła.
    Istnieją oczywiście marki, które produkują drogo i szajs (np. Zara), ale ze świecą szukać takiej, w której jakość jest tania (jak jest dobre, to jest popyt, a rynek dyktuje cenę).
    Ostatnio edytowane przez Ilona Agata ; 22-11-2013 o 11:42

  11. #10411

    Domyślnie

    Ja siedze w domu ale nie z własnego wyboru.Już nawet o interesie własnym myślę i nic wymysleć nie umiem.Wiadomo 2 pracuje to i sytuacja inna a tak dom nie wykończony albo zrobione coś tak żeby było.
    Troche finanse też ważne w podjęciu decyzji o drugim dziecku bo przecież jak ktoś żyje od 1 do 1 to na pieluchy i witaminy ciężko będzie go stać.

  12. #10412
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post


    zartujesz chyba to właśnie eleganckie auto, jeszcze nie widziałm w alfie dresiarzy
    mowilam ze to druga marka ktora sie ciagle PSUJE a nie kto nia jezdzi

  13. #10413
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Napisałabym tu o pewnej skrajności, ale nie ma pod nią publiki. Podejrzewam, że byście nie zrozumiały .

    Dziecka nie będę uczyć, że markowe=dobre. Nauczę, że coś może być dobre niezależnie od tego jakiej jest marki i ile kosztuje. Musi po prostu spełniać pewne standardy jakości i sprostać naszym oczekiwaniom.
    yoka - z ust mi to wyciągnęłaś. I jeszcze że wykształcenie i pochodzenie nie wpływa na to jakim kto jest cłzowiekiem.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  14. #10414

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Jak czytam, że coś jest drogie to dobre albo markowe to dobre to mi się bebechy w środku wywracają. Ale dlaczego to robią - tego nie powiem.
    Yokasta ok - chociaż wydaje mi się, że kobiety nawet często jak tak nie myślą/nie sprawdzą to po prostu nieświadomy konsumpcjonizm zrobił swoje.
    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    oj.... Mówisz o angelu ?? D
    rogie to jest:
    Amouage (memoir man - mój ulubiony), Majda Bekkali. Nassomato Duro, Kilian, czy Black Cube Ramona Molvizara. To przeważnie EDP.
    tak Angel - lubię go na jakieś okazje, ale nie za tą cenę. To przecież klasa jak lacoste albo inne.
    O w/w nie słyszałam - ale na pewno zgogluję.

  15. #10415
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Są różne niszowe, lokalne produkty z małych manufaktur. Nie mówię o telefonach - wiadomo. ALe i tu Apple to jedno wielkie gówno w złotym papierku.
    Nie wiem czemu mam Ci wskazywać takie firmy, bo zależy co chcesz kupić. Poza tym jedno nie wyklucza drogiego.
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  16. #10416

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    oj.... Mówisz o angelu ?? D
    rogie to jest:
    Amouage (memoir man - mój ulubiony), Majda Bekkali. Nassomato Duro, Kilian, czy Black Cube Ramona Molvizara. To przeważnie EDP.

  17. #10417
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Ale nie można od razu twierdzić, ze jak BMW to dobe. Że jak Clain to dobre. Każdej nawet najbardziej renomowanej firmie zdarzają się wpadki, niedociągnięcia. I nie powinno się ślepo wierzyć marce i cenie. Trzeba wszystko zweryfikować. Np największy szajs jaki w życiu kupiłam to była sukienka z Solara za 700 pln. Ale juz torebka za 600 pln z Solara jest najlepszą z torebek jakie kiedykolwiek miałam. A ceną tym bardziej się nie sugeruję - bo kupuję ciuchy w szmateksach . Tam macam materiał, oglądam krój i kupuję. I mam np. cudowna wełniana spódnice w łowickie wzory za 35 pln. Kilka razy mnie kobiety nawet na ulicy zaczepiały z zapytaniem gdzie ja kupiłam .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  18. #10418
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    MAgda - pomogę Ci kupic tanio jak go chcesz .
    Siedze od 8 lat na perfumowym forum - tam są dipero marki....
    A angela... sprzedałam ostatnie 30 lm za... czekoladę . Teraz mam w szufladzie w pracy Lempicką - moze ktorac chce ? Tą waniliową .....
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  19. #10419

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    mowilam ze to druga marka ktora sie ciagle PSUJE a nie kto nia jezdzi
    a juz nie , 156 to był nie wypał ale już 159 całkiem całkiem, ja mam 6 letnią juz i nadal jeździ


    ale prawda taka, ze nie ma juz passata który zrobi pół miliona km

    dzis wszystko gówno a drogie

  20. #10420
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Najlepsza lampa u mnie w domu ? Kanlux MAyor za 85 pln - w kuchni NAjlepsze światło w całym domu
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

Strona 521 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony