dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 61 z 3107
Pokaż wyniki od 1.201 do 1.220 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #1201

    Domyślnie

    Dzięki dziewczynki za odpowiedź. Satysfakcjonuje mnie ona, bo skłaniałam się ku tej wersji
    Reni, takie cacko kosztuje 16F. Drogo, ale taki sklep . Szukam podobnych do tych, a jeśli nie znajdę to sobie kupie te. A co

    Agi, oglądałam Twoje włości. Super! Projekt kiedyś oglądałam, ale nie brałam go pod uwagę. Nie wiem czemu, bo to, jak narazie jedyny gotowiec w którym robilibyśmy niewielkie zmiany. Będę podglądać

    Sorry Reni za prywate
    Ostatnio edytowane przez rere79 ; 02-06-2011 o 09:21
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  2. #1202

    Domyślnie

    rere dobrze liczę 16x5 daje 80, bo jeśli tak to nie drogo, moim zdaniem oczywiście, a byłaby możliwość kupienia mi i wysłania a ja zrobię ci przelew. Kurcze mnie by pasowało zajebiście bo wszystkie dodatki kupuję właśnie białe.

  3. #1203

    Domyślnie

    reni jeśli będzie w sklepie to Ci kupię. Ale nie wiem ile przesyłka do PL kosztuje. Mogłabym Ci ewentualnie wysłać końcem lipca w PL? Być może 13 już wylecę, więc następnego dnia zrobiłabym wysyłkę. A właśnie świeczniki. Kupuj, kupuj, a pieniążki też Ci wyśle po 13 stym lipca.
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  4. #1204

    Domyślnie

    ja spokojnie poczekam na wysyłkę w lipcu, dla mnie lepiej bo wysyłka będzie taniej ale za sam towar mogę ci przelać wcześniej abyś ty nie miała zamrożonych pieniędzy, tak to się fachowo mówi, a świeczniki spokojnie końcem lipca mogę wysłać, mi to obojętne zupełnie

  5. #1205

    Domyślnie

    Reni dzięki.Pewnie każdy fachman ma inne zdanie na ten temat .Najważniejsze, że u Ciebie nic sie nie dzieje, czyli cal się sprawdza A zapytam jeszcze - masz dąb czy sosnę?
    Rere79 zapraszam do mnie częściej

  6. #1206
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    czy to
    Ja jeszcze poza zbieraniem się kurzu, o czym reni pisała na minus dla wersji numer 2 dodałabym te plastikowe nakrętki/zatyczni. Jakoś mi nie pasują do takich fajnych cermicznych butelek. Zdecydowanie 1!

  7. #1207

    Domyślnie

    Spoko Reni, z pieniędzmi się nie pali. Przecież ja też Tobie będę wisieć kasę
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  8. #1208
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Rere - jak dla mnie też nr 1 Te plastikowe zatyczki jakoś tandetnie wyglądają i pewnie za długo by nie przetrwały.
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  9. #1209

    Domyślnie

    Reni, byłam, macałam pojemniki i nie kupiłam. Trochę mnie rozczarowały. Może dlatego, że to były ostatnie sztuki z wystawki. Jeden pojemnik nie miał wogóle końcówki a z drugie nie chciała wyjść zawleczka. I teraz nie wiem czy z tą zawleczką to dlatego, że wystawka, czy ten model tak poprostu ma. Kiedyś się jeszcze wybiorę. Może trafię, że będą mieli pakowane. Wtedy ocenię.
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  10. #1210

    Domyślnie

    rere to i dobrze bo ja sobie dziś przypomnialam ze takie cóś kupiłam w fabryce form, widzisz jakie okurzone, tak czesto uzywam, hi ,hi



  11. #1211

  12. #1212

    Domyślnie

    to trzeba zacząć używać. Kurz mniej widać
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  13. #1213

    Domyślnie

    rere jak się cieszę , mój mąż właśnie ładuje tarasik na samochód, pojechał jednak sam aby mieć pewność że będziemy go robić w weekend, wiesz jak to z tymi transportami, jakoś nie pewne to było i jeszcze by zadzwonili ze przyjadą w poniedziałek bo jutro rady nie dadzą

  14. #1214

    Domyślnie

    To należy się tylko cieszyć. Będę pić z Tobą kawkę na tarasiku ... wirtualną of kors
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  15. #1215
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    reni chodziło Ci o tę podłogę w pokojach dzieci? Jeśli tak, to rzeczywiście super wygląda... Wiem, że to drewno, ale wybarwienie raczej podobne będzie do tego, co na panelach... Jaki to kolor?

  16. #1216

    Domyślnie

    anna ja na górze mam panele i właśnie o nich mówię , to te w pokojach dzieci, jest to balterio jesion srebrny

  17. #1217

    Domyślnie

    Aż musiałam się wrócić do fotek, żeby zobaczyć o jakich panelach gadacie. Mi one się bardzo podobają. Reni, te panele mają V-fugę?
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  18. #1218
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    anna ja na górze mam panele i właśnie o nich mówię , to te w pokojach dzieci, jest to balterio jesion srebrny
    No to tym bardziej super

  19. #1219

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Aż musiałam się wrócić do fotek, żeby zobaczyć o jakich panelach gadacie. Mi one się bardzo podobają. Reni, te panele mają V-fugę?
    mają v-fugę czterostronną czyli na każdej krawędzi

  20. #1220

    Domyślnie

    hejka dziewczyny, ale cichosza dzis na forum a ja będę się chwalić,


    podbudowa na mniejszej połowie tarsu zrobiona prawie



    takie doniczki na bukszpany w ilości 3 szt będą stały przed salonem



    a to moja inspiracja na drzewko, takie będzie na wysokości jadalni
    Ostatnio edytowane przez reni1980 ; 04-06-2011 o 13:27

Strona 61 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony