dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 613 z 3107
Pokaż wyniki od 12.241 do 12.260 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #12241

    Domyślnie

    Jeszcze nie pomyte

  2. #12242

    Domyślnie

    najgorsze, że co weekend ma być już na minusie.... rok temu myłam przy -10 dobrze, ze rolety pospuszczałam to tak nie marzło.

  3. #12243

    Domyślnie

    Jak tak będzie to umyje tylko od środka

  4. #12244

    Domyślnie

    nigdy nie chciałam rolet zew - ale jak były upały po 40 albo póki nie mam płota - spuszczę i po sprawie

  5. #12245

    Domyślnie

    Plusów mają dużo ale ich wygląd

  6. #12246

    Domyślnie

    jak są odsłonięte to nie widać w ogóle - mam wpuszczone całkowicie, spuszczane 1 przyciskiem albo osobno.
    A jak jestem w domu to mi to obojętnie jak wyglądają

  7. #12247

    Domyślnie

    znów nie ma emotek... na końcu miały być skaczące dupki

  8. #12248

    Domyślnie

    Hej Laski,

    Ja dziś tylko na chwilkę nie zdążyłem Was poczytać..... Miałem ciężki dzień, min. zmiana opon itp.

    U mnie okna pomyte ale co z tego jak w piątek tak deszcz zacinał że mam same kropki.....
    Był dziś kurier, protokół spisany, teraz tylko czekać zostało.....

    kupiłem dziś ( jak co miesiąc) moją ukubioną gazetę (kuchnia się zwie) i jest reklama z Duki fajne rzeczy maja na święta....

  9. #12249

    Domyślnie

    Cześć
    na rozgrzewkę z powodu mrozu dzisiejszego



    faceci w skarpetach

  10. #12250
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry
    U mnie mroźno i zorza
    W razie konkursów to wiecie że mój głos macie
    A ja dziś dużo roboty mam

  11. #12251
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    U nas minus 5 brrr......
    Wczoraj dziecko mnie wyprowadziło z równowagi... zgubiła buty na siatkówce ? Czy wasze dzieci też potrafią zgubic buty ?????? Masakra.
    Powiedziałąm jej, ze albo rezygnuje z siatkówki (buty kupione miesiąc temu) albo ze swojej kasy (tej za oceny) kupuje sobie nowe.... No myślałam, ze mnie szlag trafi. Oczywiście moja mama wyjechała, ze ona jej kupi itd. Jasne, mama jej kupi a So znowu za miesiąc je gdzieś posieje....

    A poza tym jestem jednym wielkim zakwasem.... dostajemy cholerny wycisk na basenie, plecy mam do przeszczepu
    Ostatnio edytowane przez mirela99 ; 03-12-2013 o 07:15
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  12. #12252

    Domyślnie

    Mirela mój mały więc butów nie gubi ale trzy pary rękawiczek miał w tym roku - i gubi drobne zabawki np puzzle, lego itp.
    Dobry pomysł z kupnem "za swoje"

  13. #12253
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Trampki za 40 pln ?? Zwykłe halówki ??
    Zgubiła, zresztą razem z getrami
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  14. #12254
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Rękawiczki to ja też gubię na potęgę. Najgorsze jest to, że lubię skórzane, ale odkąd co roku zaczęłam gubić trzy rękawiczki (po jednej z każdej pary), to powiedziałam: dość i noszę wełniane z bazaru za 5 zł. I wiecie co? Ich jakoś nie gubię .

    Teraz się zastanowiłam i chyba jednak gubię (nie wiem, gdzie szara i beżowa para, w szufladzie same czarne), tylko wełnianymi mniej się przejmuję.

  15. #12255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    a ja mam odwrotnie - z okularami słonecznymi i rekawiczkami skórzanymi.
    Jak kupiłam kiedyś (przed budową) okulary słoneczne za 500 pln to mam je do dzisiaj.
    To samo z drogimi długimi do łokci rękawiczkami - mam wszystkie 3 pary które kupowałam w poprzednich latach - nosze je do czasu az się w nich dziura zrobi . I nie gubię . Jak miałam tanie to olewałam chyba jednak sprawę.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  16. #12256

    Domyślnie

    Laski powiedzcie mi ile cm powinny zasłony leżeć na podłodze bo karnisze już powieszone

  17. #12257
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    a ja mam odwrotnie - z okularami słonecznymi i rekawiczkami skórzanymi.
    Jak kupiłam kiedyś (przed budową) okulary słoneczne za 500 pln to mam je do dzisiaj.
    To samo z drogimi długimi do łokci rękawiczkami - mam wszystkie 3 pary które kupowałam w poprzednich latach - nosze je do czasu az się w nich dziura zrobi . I nie gubię . Jak miałam tanie to olewałam chyba jednak sprawę.
    No właśnie u mnie to nie wynika z olewania . Wsiadam do tramwaju/autobusu, zdejmuję rękawiczki, kładę na kolanach, na to torebkę, przysypiam, nagle widzę mój przystanek, zrywam się, rękawiczki z kolan spadają na podłogę, wychodzę z tramwaju/autobusu, odjeżdża, szukam rękawiczek - nie ma.

    Czasami jakaś dobra dusza wybiega za mną i woła: "Pani rękawiczki!". Czasami zostawiam je jak jestem w odwiedzinach u kogoś, czasami z kieszeni kurtki mi wypadają (jak gdzieś biegnę), tyle razy próbowałam coś z tym zrobić i co roku kilka rękawiczek muszę posiać.

    Raz mąż kupił mi rękawiczki na sznurku - te mam do dzisiaj . Fajne są .

  18. #12258

    Domyślnie

    Woman wszystko zależy jaki efekt chcesz uzyskać i jaki materiał.
    Ja mam wszystkie na równi z podłogą +/- 0.5 cm - nie lubię u siebie leżących, u kogoś owszem

  19. #12259

    Domyślnie

    Na razie powiesiłam viviany na próbę i leżą ok 50 cm nie wiem ile skrócić

  20. #12260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Ilona - ja jak siadam to wkąłdam do torebki - własnie dlatego zeby nei spadłu - więc jednak oelwanie (czyt. nie przykładanie )

    Moje firanki leżą na ziemi (baardzo dużo). Merete (zasłony) są na rózni z eimią - i tutaj jest problem... nie układają się ałdnie, nie podobaja mi sięm sa za sztywne. Musze chyba poszukac takiego łańcuszka z kuleczkami i go wszyć żeby się ładnie falowały.....
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

Strona 613 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony