dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 314

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    selius

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Kod pocztowy
    05-100
    Posty
    288

    Domyślnie

    Wielkie dzieki jarecki za informacje.
    Poczytalem troche na ten temat i juz nie jestem taki zielony nie wiem duzo rzeczy, ale chociaz rozrozniam palniki a tak na powaznie przejrzalem kilka ofert piecow do 6 tys zl. Rozmawialem z kilkoma przedstawicielami firm i byl bym zainteresowany dwoma piecami z pleszewa:

    1) SKAM-P firmy Konsal 17 KW z palnikiem Ekoenergia/Brucer. Ktory palnik jest lepszy? Przedstawiciel poleca bardziej Ekoenergie z tego wzgledu ze sprzedaje je od ok 3 lat i nie mial jeszcze z nim problemu ani reklamacji. Brucer podobno na poczatku byl troche awaryjny ale zostalo to juz poprawione. Sterownik titanic(slyszalem cos o nim ale nie wiem nic o nim). Atest na blache o grubosci 6 mm. Latwosc czyszczenia. Serwis gwarancyjny jak i po gwarancyjny. Gwarancja 5 lat
    Cena: 6400 zl

    2) Tilgner ekr 17 kw z takim samym palnikiem jak wyzej. Rozni sie tylko tym ze posiada strumienice wodna, ale za to gorzej sie go czysci. Niby bardziej wydajny ale to nie to tu chodzi... Sterownik menuet. Tak samo atest na blache 6 mm, serwis tak samo. Gwarancja 3 lata.
    Cena: 6200 zl

    Co powiecie o tych piecach? Obie firmy ponad 20 lat w branzy.

    Powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz bo tez sa zdania podzielone, a mianowicie jakie ruszta awaryjne sa lepsze? Zeliwne czy wodne? Jakie sa wady i jakie zalety ich stosowania?

    Pozdrawiam
    Krzysiek
    Ostatnio edytowane przez selius ; 17-03-2011 o 21:05

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony