dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 48
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 952
  1. #221

    Domyślnie

    w takim razie Twój ostatni pomysł jest chyba najbardziej trafiony, tylko trzeba tak ustawić wannę, żeby szklany parawan nie był w oknie

  2. #222

    Domyślnie

    jak dla mnie pierwszy wariant lepszy

  3. #223

    Domyślnie

    maz tez jest za pierwsza wersją,
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  4. #224

    Domyślnie

    Hej, nie wiem czemu tu u Ciebie tak mało komentarzy, ale skoro już obejrzałam to się wypowiem publicznie

    1. Kuchnia- wnęka na wysoką zabudowę - b udany pomysł, wolę kuchnię z rzędem szafek niż z takim klasycznym okapem. Ale jednocześnie nie jestem zwolennikiem okapów teleskopowych (posiadaczka w poprzednim mieszkaniu - okap głośny i przeszkadzało mi, że wysuwał się na poziomie mojego czubka głowy i się non stop uderzałam). A może jakieś fantazyjniejsze kształty???
    2. Drzwi -dość mocno zabudowane, nie mój styl do końca bo ja do wnętrz wolę więćej szybek, ale jabym miała wybierać to chyba nr 1 - dyskretny urok pionowych pasków. Tylko jak ty dzieci będziesz dyskretnie monitorować
    3. Łazienka - może wrzuć na wątek o wizualizacjach, to się więcej osób wypowie (oczywiście jeśli jeszcze tam nie jest). Natomiast taka uwaga na gorąco - to obok wanny to pralka czy prysznic? Z zaprezentowanych przez Ciebie bardziej pasuje mi układ 1, bo masz obok wc łatwiejszy dostęp do okna i tak jakoś poręczniej. Minus taki, że bardzo blisko głową siedzisz w wannie do miski klozetowej... Ja jestem dziecko bloku więc mnie nie przeszkadza, ale ... W wariancie dwa ewentualnie zrobić wannę naprzeciwko umywalki, wtedy jeśli kwadracik na planie to pralka, to ona wyląduje naprzeciwko WC, tyle że już jej nie zabudujesz do sufitu, co zresztą przy tym niewielkim pomieszczeniu i tak bym odradzała (za masywne). A jeśil kwadracik to prysznic to nie mamy o czym mówic

    A napisałam Ci wiadomość na priv jeszczecze. PZDR

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aantenka Zobacz post
    Hej, nie wiem czemu tu u Ciebie tak mało komentarzy, ale skoro już obejrzałam to się wypowiem publicznie
    Pisząc mało, masz na myśli 11 stron komentarzy do dwustronicowego dziennika?

    Cytat Napisał Aantenka Zobacz post
    3. Łazienka - może wrzuć na wątek o wizualizacjach, to się więcej osób wypowie (oczywiście jeśli jeszcze tam nie jest). Natomiast taka uwaga na gorąco - to obok wanny to pralka czy prysznic? Z zaprezentowanych przez Ciebie bardziej pasuje mi układ 1, bo masz obok wc łatwiejszy dostęp do okna i tak jakoś poręczniej. Minus taki, że bardzo blisko głową siedzisz w wannie do miski klozetowej... Ja jestem dziecko bloku więc mnie nie przeszkadza, ale ... W wariancie dwa ewentualnie zrobić wannę naprzeciwko umywalki, wtedy jeśli kwadracik na planie to pralka, to ona wyląduje naprzeciwko WC, tyle że już jej nie zabudujesz do sufitu, co zresztą przy tym niewielkim pomieszczeniu i tak bym odradzała (za masywne). A jeśil kwadracik to prysznic to nie mamy o czym mówic
    W łazience pralka raczej nie stoi skoro tuż przy łazience jest pralnia.

  6. #226

    Domyślnie

    aantenka witam

    po pierwsze malo jest komentarzy, bo jeszcze nic sie nie dzieje
    co do lazienki to obok wannay bedzie szafka, pralka jest w pralni ( na planie lazienka mniejsza), zamiearzam tez dac taka "parawanową" szyba przy wannie, które bedzie ochraniac przed woa w czasie prysznica, moze w ten sposob uda sie choc troche odizolowac od wc
    co do drzwi to jeszcze nie wiem, z doświadczenia wiem ze dzieciaki i tak zaklejają szyby plakatami
    jesli chodzi i okap teleskopowy to mialam go w poprzednim mieszkaniu i byłam bardzo zadowolona, jestem niska osoba, wiec nie przeszkadza mi tak nisko, pozatym nie jestem zwolenniczka okapow, ktore wysoko sa powieszone bo mam wrazenie ze gorzej wyapuja parę i tluszcz, u mnie musi byc pochłaniacz bo mam wentylacje mechaniczna wiec nie ma potrzeby bajeranckiego okapu, ktory bedzie dobrze wyciagal na zewnatrz

    sawanna
    czy juz sa jakies decyzje odnosnie projektu?


    dziewczyny tzrymajcie kciuki bo jestem w szpitalu, bede do piatku
    Ostatnio edytowane przez aksamitka ; 14-12-2011 o 12:37
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  7. #227

    Domyślnie

    A byłam pewna, że już wszystko ok. Trzymam kciuki i życzę zdrówka.

    Odnośnie projektu, nadal stoimy w miejscu

  8. #228
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kocimieta
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    700
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Aksamitka - będzie dobrze, piątek juz za dwa dni



    Uploaded with ImageShack.us

  9. #229

    Domyślnie

    trzymaj się!!!! Nazwa:  buziak.gif
Wyświetleń: 139
Rozmiar:  5,8 KB
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  10. #230

    Domyślnie

    dziekuje

    kurde przez te sterydy chyba przytyje
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  11. #231

    Domyślnie

    sawanna - Twoje uwagi przyjęte do wiadomości, podejrzewam nieporozumienie, bo wydaje mi się, że błędnie oceniłaś moje intencje, ale na szczęscie adresatka komentarza czyli aksamitka jest bardziej wyrozumiała dla może zbyt mało elokwentnych i gapowych pod względem czytania jej projetktu wpisywaczy w jej dzienniku z czego ja się bardzo cieszę .

  12. #232

    Domyślnie

    Aksamitko, taka jasna łazienka pięknie się prezentuje. Przedstawisz nam jak wygląda ściana z wanną?

  13. #233

    Domyślnie

    nie mam
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  14. #234

    Domyślnie

    Piękna, minimalistyczna sypialnia. Mnie z pewnością dobrze spałoby się w takim wnętrzu.

    Nie wolałabyś wykładziny na podłodze sypialni?

  15. #235

    Domyślnie

    bedzie tylko w lecie jakis dywanik pod nogi bo jest podłogówka, pozatym nie przepadam za dywanami ( roztocza, itp)
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  16. #236

    Domyślnie

    juz jestem w domku, troche poczytałam o tych lekach i sie martwię, ma bardzo dużo skutków ubocznych
    czekam na poprawki architekta ( ok wtorek-środa)
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  17. #237

    Domyślnie

    witamy z powrotem. skutkami ubocznymi nie przejmuj się na wyrost, nie u wszystkich występują. widocznie korzyści ze stosowania leków przeważają, skoro lekarz przepisał.

    a jak córka?

    trzymam kciuki za poprawki architekta. oby nie wymagały poprawek

  18. #238

    Domyślnie

    córcia ok , dokazuje ze aż głowa boli

    codziennie sie ważę i patrze czy juz tyje
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  19. #239
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Aksamitka nie daj się zwariować!!

    Jak długo będziesz brać te leki?

  20. #240

    Domyślnie

    Lukarna lekarz coś wspomniał ze rok.... na razie nie jest zle, czuje ze woda mi sie zbiera w nogach, na szczęście waga jeszcze nie idzie w górę, po nowym roku mam zrobić dokładne badania i zobaczymy co dalej.....
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

Strona 12 z 48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony