dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    O tak kuchnia rządzi Witam się w wątku, podziwiam, kibicuję... Mam pytanko - czy na podłodze w salonie masz płytki drewnopodobne?
    ...

  2. #22

    Domyślnie

    Przepiękna, fenomenalna kuchnia w stylu angielskim i zachwycająca łazienka!!!

    Gosiu,
    jaki masz blat? To granit nero assoluto? I jaki masz zlewozmywak?

  3. #23

    Domyślnie

    Ooo ja Pięęęęknie.. idealnie.. Cuuudnie I cegiełka, i kominek, i kuchnia, i meble... ooo
    Gdzie zamawiałaś kuchnię?
    Meble w salonie są piękne, proszę zrób zdjęcie z bliska.. Czy wszystko jest z tego samego drewna? I jakie to drewno?
    Jeny , ja nigdy jeszcze nie zadałam tylu pytań
    Aaa no i piękne zasłony
    Ostatnio edytowane przez anagat ; 30-07-2011 o 18:00

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar mała Gosia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Górny Śląsk
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cieszę że sie wam podoba Mieszkam od 4 miesięcy i jeszcze wiele rzeczy jest nie skończonych ale... priorytetem jest ogrodzenie działki przed zimą.
    Reszta musi niestety zaczekać na przypływ mamony

    Odpowiadam na pytania po kolei:

    - panczurka - w salonie i kuchni oraz w wiatrołapie mam te same płytki drewnopodobne ze względu na podłogówkę, 7-letnią latorośl i psiura.Rozwiązanie dobre tylko straszanie
    denerwują mnie zakurzone fugi, których nie potrafię doczyścić. Powinny być czekoladowe... Traktowałam je już olejem do klinkieru, na chwilę pomogło i znowu klapa.

    - Anjazzielonego - masz rację w kuchni balt jest z granitu nerro assoluto. Sprawdza się znakomicie! A zlewozmywak
    to Villeroy Subway 45
    - anagat - wszstkie meble są tego samego koloru, zakupione w Farmie Kolonialnej. To seria o nazwie Vintage. Meble są dębowe i jestem z nich baaaaaardzo zadowolona
    Można wybierać z wielości kolorów w salonie. Ze względu na to, że wszystkie meble są robione pod klienta to zaletą jest z pewnością fakt iż można dowolnie
    modyfikować wymiary mebla, minusem jest to że na meble czekaliśmy 10 tygodni :-0.
    Co do zasłon to stara, niezawodna i kochana Ikea
    Kuchnię zamawiałam w Crzanowie w salonie Vigo.

    Podsyłam zdjęcie stołu z bliska na którym widoczna jest faktura drewna, ale mebleki są super pokazane na stronie Farmy. Kolor moich mebelków to Old Whiskey .
    I chwalę się nieskońćzoną górną łazienką, w przyszłym tygodniu zamontowane będą drzwiczki w szafkach pod umywalkami to pokaże już całość.

    Pozdrawiam w ten koszmarnie deszczowy dzień

    Gosia
    -
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bath gora.jpg
Wyświetleń:	349
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	67840   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0010.jpg
Wyświetleń:	347
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	67841  

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Witam się po raz pierwszy u Ciebie przywiedziona moimi ukochanymi Aparici
    Pytanie - co masz na podłodze? Płytki z tej samej kolekcji?
    Przepiękna łazienka...

    Edit: I jeszcze o nazwę kinkietu nad lustrem poproszę

  6. #26

    Domyślnie

    Gosiu przepiękny domek ;kuchnia rewelacyjna,kominek i krzesła w jadalni miodzio ...gratuluje.
    Łazienka czarna genialna a jasna na piętrze elegancka -bardzo mi się podobają.
    Jedynie nie pasi mi podłoga...szkoda że to nie parkiet.
    Już niecierpliwie czekam na więcej zdjęć
    Ostatnio edytowane przez mme33 ; 31-07-2011 o 16:34

  7. #27

    Domyślnie

    Hmm jakby to był parkiet , to dopiero by było szkoda.. podłogi..
    Dzięki Mała Gosiu ( hehe tak nazywamy moją najmłodszą siostrę) za wszystkie odpowiedzi. Tak myślałam, że mebelki z farmy.. piękne są..
    Nie wiem ile już dzienników oglądałam na FM, ale jeszcze nie było tak , żeby mi się absolutnie każdy szczegół podobał, a u Ciebie właśnie tak jest
    Będę czekała na dalsze odsłony

    Pozdrawiam,
    Ania

  8. #28

    Domyślnie

    U mnie też płytki drewnopodobne na całym dole z podobnych względów (podłogówka, 2 koty i latorośl 'w drodze') stąd właśnie moje pytanie. Czy dzieci nie doświadczają za dużo 'obrażeń' na płytkach w salonie? Mnie każdy straszy, że powinnam była dać panele vel drewno ze względu na dzieci. I teraz strasznie się martwię (na zapas oczywiście) i myślę, jak to obłożyć dywanami, żeby małej się krzywda nie stała... Zgłupiałam chyba od tego gadania
    ...

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar mała Gosia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Górny Śląsk
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Aaach jak miło słyszeć tyle ciepłych słów

    anna maria - płytki na podłodze są również z kolekcji aparici, a co do lampy to jest "no name", wybrana prze ze mnie w zakładzie
    szklarskim. Natomiast bardzo przypomina kinkiet Osiris Paulmanna, których zresztą dwie sztuki posiadam w WC i dolnej czarnej łazience.

    panczurka, co do płytek na podłodze to jestem bardzo zadowolona. W rzeczywistości są one dużo ciemniejsze niż na zdjęciach
    i gdy tylko pozbędę się kurzu w fugach to będę wniebowzięta. Osobiście mam płytki Venus Ceramica Mother Nature Jet Brown, które
    nie są zbyt śliskie. Myślę że panele czy wypastowana podłoga drewniana z pewnością były by bardziej niebezpieczne.

    W przyszłości planuję co prawda mały dywan przy kominku, aby można na nim poleżeć i powgapiać się w ogień i chyba
    też pod stolikiem. Natomiast nie wyobrażam sobie podłogi drewnianej na parterze. Codziennie odkurzam niemałe ilości
    piachu... który dla parkietu byłby zabójczy. Ale żeby nie było bo parkiety uwielbiam, i owszem posiadam na całym piętrze

    W przybliżeniu pokazuję moje lampy: kuchenną, w hallu i w WC i też nocną wersję kuchni.

    I jeszcze piękne donice, które podziwiałam w zeszłym tygodniu w Londynie - piękne w swej prostocie, czyż nie? Acg ta
    angielska klasyka, jest co podziwiać...

    pozdrawiam nocne marki....

    Gosia
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0377.jpg
Wyświetleń:	307
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	67884   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0413.jpg
Wyświetleń:	296
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	67885   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0001.jpg
Wyświetleń:	299
Rozmiar:	99,7 KB
ID:	67886   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0418.jpg
Wyświetleń:	336
Rozmiar:	80,1 KB
ID:	67887   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0410.jpg
Wyświetleń:	268
Rozmiar:	80,5 KB
ID:	67888  


  10. #30

    Domyślnie

    witam, bardzo ładne wnętrza, mam pytanie w sprawie kominka, nie kopci się, z niego na ścianę, bo widzę że jest śnieżnobiały.
    zaczęło się

  11. #31

    Domyślnie

    witaj,

    no robią wrażenie te Twoje wnętrza i choć tak szczerze to u siebie w domku sobie tego nie wyobrażam ale u kogos to bardzo mi się podoba...!!!
    Ślicznie masz

    będę podglądać

    pozdr safikey
    Rośnie nasz słoneczny domek
    Początki w ogrodzie

    ...wszystko do przodu, czyli jednak urodziłam się w czepku !!!

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar mała Gosia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Górny Śląsk
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam pięknie ulcie pulcię i safikey!
    Co do białego kominka to hmmm właściwie mam nadzieję, że będzie Ok. Zapytaj mnie po zimie Wprowadziliśmy się na wiosnę stąd też nie mogę ci odpowiedzieć na to pytanie... Kominek jest z płaszczem wodnym, więc może się kopcić... ale coż pożyjom uwidim jakby co to uwielbiam moich malarzy więc mogą mnie odwiedzać jak najczęściej

    safikey - dzięki za miłe słowa, na razie jakoś wytrzymuję w moich wnętrzach i mam nadzieję, że okażą sie ponadczasowe.
    Uwierz mi, że stoczyłam ze sobą prawdziwe wojny w wyborze stylu, od nowoczesnego designu z Ghostami, Starckiem i
    betonem po rustykalne dworki ale ostatecznie postawiłam na ponadczasową klasykę z odrobinką nowoczesności...

    Jak na razie jestem zadowolona, właściwie ze wszystkiego; a to chyba najważniejsze aby się dobrze czuć u siebie i z przyjemnością wracać do swojego gniazdka

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Pasiata
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    namysłów
    Kod pocztowy
    46-100
    Posty
    55

    Domyślnie

    Witam domek piękny a kuchnia bajka!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony