dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1

    Wink budujemy Odessę (LMB 17) słonecznie

    Witajcie,

    Patrzyłam, czytałam, podglądałam i zdecydowałam, że zaczynamy budowę


    W 2007 kupiliśmy działkę 34ar (34x100)



    W 2009 działka została ogrodzona i powoli zaczynalismy myśleć o budowie



    Potem przyszła kolej na wybór projektu (domek parterowy i rozłożysty), spodobał się nam projekt ODESSA z pracowni Lipińscy
    Ostatnio edytowane przez safikey ; 11-01-2012 o 23:40

  2. #2

    Domyślnie

    Witam serdecznie, domek bardzo ładny, działka ogromna, nie szkda było rozwalać ogrodzenia?? aha i o najważniejszym bym zapomniała, bardzo sie cieszę, że w końcu ktoś będzie miał ciemną stolarkę tak jak ja, bo wszędzie tylko te białe i białe. będę podglądać, powodzenia.
    zaczęło się

  3. #3

    Domyślnie

    I ja się przywitam tez mam parterówkę domek zapowiada sie fajnie czekam na dalszy ciąg....

  4. #4

    Domyślnie

    U nas też poddasze takie wielkie ze można tam grać w piłkę póki co nieużytkowe i na razie tego nie zmieniam bo kto by to ogarnął ze sprzątaniem

  5. #5

    Domyślnie

    Póki co nie zamierzam tam nic robić jeszcze dól nie jest skończony tak na tip top. Cały parter ma ok 200m część mieszkalna 139 reszta to pomieszczenia gospodarcze i garaż. Te nasze 139 nam starcza. mam dwóćh synów mają po pokoiku do tego nasze sypialna goście śpią w salonie jak jest taka pottrzeba Fakt brakuje mi garderoby z prawdziwego zdarzenia ale zamierzam jedno z pomieszczeń gpospodarczych na ten cel zaadoptować. Wynosiłabym sobie tam rzeczy w których chodzę rzadziej albo np typowo zimowe na lato a te częściej używane będę trzymać w sypialnianej szafie.

    Widzisz a mi takich pierdólek właśnie brakuje bo teraz jakoś z kasą krucho. Nie da się przecież ukryć że to właśnie one tworzą klimacik w domku

  6. #6

    Domyślnie

    Miałam podobna sytuację z górnymi szafkami w kuchni przy oknie ale one przeważnie są płytsze niż górne,u mnie są mam mały kłopot z otwieraniem tej szafki przy oknie bo mi wchodzi w firankę. Firanka jest do wymiany na roletę....kiedyś. Tak sobie powiesiłam starą na chwilę i wisi do tej pory jak widać prowizorki są najtrwalsze

  7. #7

    Domyślnie

    No proszę! Tak zaawansowana budowa a taki świeży wątek
    Nieczęsto zagladam na Forum (Twoje wpisy u mnie sa do tego bodźcem) a tu taka niespodzianka
    Z przyjemnościa popatrzyłem na zdjecia i będę tu zagladał!
    Życze radości i satysfakcji z budowy

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Witam się i ja
    Też mamy parterówkę , 120 m, a góra z 80 nam wyszła ale tak jak u anbamy nie zagospodarowana...jeszcze

    Życzę miłego budowania
    Będę zaglądać, jeśli pozwolisz

    Beata
    LAZUR

    Beata

  9. #9

    Domyślnie

    Poddasze jakbym swoje widziała, tyle ze u mnie już się powolutku graciarnia zaczyna robić
    Szkło na stół bardzo fajne zwłaszcza ze mam takie samo I brama u mnie też taka sama tyle że moja chyba w orzechu.
    Też miałam tak jak Ty z każdej nowej rzeczy kupionej do domku bardzo się cieszyłam i do tej pory mi tak zostało ciuchy poszły w odstawkę a na tapecie nowe doniczki, iglaczki itp.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Córeczka prześliczna....oczęta przecudne

    Całuski od forumowej cioteczki
    LAZUR

    Beata

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorbie
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    4.018
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    341

    Domyślnie

    Córeczka śliczna projekt domu bardzo fajny, sama bym taki chciała, chociaz z mojego tez jestem zadowolona
    Duża działke macie, będziesz szaleć z ogrodem
    Pozdrawiam serdecznie

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Jutro czwartek, czyli zaciskać kciuki za dekarzy, tak?
    Zaciskam. Dom z pewnością będzie wygodny, funkcjonalny, to zaleta parterówek.
    Wykończeniówka coraz bliżej, wtedy kciuki będą nieodzowne.
    A córeczka do zacałowania.
    Pozdrowienia całej Rodzince
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  13. #13

    Domyślnie

    o rety, ale się u Was dzieje ,super bardzo ładna stolarka, a co do klamek to musiał być duży dylemat, przynajmniej jak tak mam jak przyjdzie co co czego to chyba zakwitnę w sklepie przy wybieraniu. Drzwi wejściowe są bardzo ładne klasyczne i zawsze będą dobrze wyglądały, przeszklenia też są fajne, ale po pierwsze trzeba je non stop pucować, przynajmniej ja bym tak robiła bo nie lubię sladów na szybie, i fajnie jeśli przeszklenie to szyba- lustro weneckie, gdyby ewentualnie nieproszony gość chciałyby zajrzeć do domu, to by mu się to nie udało a macie rolety zewnętrzne?
    zaczęło się

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał safikey Zobacz post
    Rolet zewnętrzych niestety nie mam choć miałam na nie chrapkę ale cena skutecznie mnie postawiłą do pionu - 26 tys za rolety sterowane elektrycznie
    dostawca okien ciągle nas namawia ale już postanowione - nie ma i nie będzie.
    safikey, witam się i ja... Ale planowaliście rolety na etapie projektu? Macie na nie miejsce i teraz dacie wyższe okna, czy jak to rozwiążecie? Pytam, bo sama planuję rolety i cena podobna mi wychdozi za wszystkie elektryczne... Raczej nie zrezygnuję, bo rolety bardzo chcę mieć, ale kto wie, czy jak przyjdzie do zamawiania, to z czegoś nie trzeba będzie rezygnować... Stąd pytanie

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    manjusha

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-231
    Posty
    10

    Domyślnie

    śliczna córeczka Odessa jest bardzo reprezentacyjna, nowoczesna a stylizowana na dworek nie za duże pomieszczenia są bardzo funkcjonalnie rozmieszczone. Gratuluję już tego etapu

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    safikey, ja pomyślałam o roletach już na etapie projektu więc nadproża mamy dopiero nad roletami. Wnęka okienna przewiduje również roletę. Pytałam raczej o decyzję w drugą stronę - czyli jak masz już otwory okienne przygotowane pod rolety a z rolet rezygnujesz - myślałam, że u Ciebie tak było. Ale widzę, że nie Przypuszczam, że wtakiej sytuacji pozostaje zamowić okna wyższe o 20cm...

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    No faktycznie prace idą pełną parą Oby tak dalej
    LAZUR

    Beata

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar yuka
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Safikey, witam u Ciebie
    Idziecie jak burza Oby tak dalej!!!

    Jakże piękny jest człowiek, kiedy jest człowiekiem

    galeryjka


  19. #19

    Domyślnie

    widzę że praca wre......podglądam tylko nie mam czasu pisać

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hanika_s

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    POLSKA
    Kod pocztowy
    37-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam!
    Podglądam namiętnie, też planuję u syna tapetę z planetami. Mam pytnie: to tapeta czy fototapeta i gdzie można taką dorwać??
    Będę kibicować, pozdrawiam

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony