dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?

Głosujących
596. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Drewno

    72 12,08%
  • PCV

    483 81,04%
  • Aluminum i inne

    41 6,88%
Strona 134 z 1568
Pokaż wyniki od 2.661 do 2.680 z 31350
  1. #2661
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jareco

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    3

    Domyślnie

    Szymon Szymonowicz, popieram Cię w całej rozciągłości. Wątek o oknach był niezwykle dynamiczny, wręcz zapierał dech w piersiach, dopóki nie pojawił się "ekspercik" jareko. Skąd Jurek Płoński wytrzasnął takiego "eksperta"??? Rozumiem, że pchelkowi mogło się już nie chcieć, ale mógł zwyczajnie to oznajmić nam wszystkim a nie próbować zastępować siebie takim przynudasem. Zauważ, że mało kto już zagląda do tego wątku od kiedy "odszedł" pchelek a teraz bredzi i truje o du.ie Maryny niejaki Jareko...

  2. #2662
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Jareco - mogles choc z przyzwoitosci inny nick sobie obrac - a co do reszty ......... masz prawo do wlasnego zdania na kazdy temat - nawet moj
    Szymon co do rankingu - zobacz kto go stworzyl zanim cos napiszesz http://www.murator.com.pl/forum/view...sze+net#378725 - tam reklamacje skladaj
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  3. #2663

    Domyślnie

    A dlaczego tylko na Twojej stronie jest link do stworzonej przez "kogoś" Top Listy? Przejrzałem strony innych firm - żadnych linków do Top Listy. Chyba jedynie dlatego Twoja firma prowadzi w rankingu. Tymbardziej, że licznik bije tylko przy wejściu Twoją stronę.

    Zainteresowanych "wiarygodnością" firmy Jar-Eko zapraszam - http://okna.najlepsze.net/?we=jareko&kod=169764

    Naprawdę nie liczysz na klientów z Forum?

    A czy ktoś już odważył się wpisać Cię i Twoją firmę na stworzoną przez Ciebie listę nierzetelnych firm?

  4. #2664

    Domyślnie

    Drodzy Panowie

    Nie wiem po co zaglądacie na forum, skoro czyjaś pomoc nie jest wam potrzebna. Muszę wyraźnie tu zaznaczyć, że nie mam zamiaru korzystać z firmy Jareko ponieważ odległość jaka nas dzieli jest ogromna, choć nie wiem jak by było gdyby firma ta znajdowała się bliżej. Wiem tylko to, że z pomocy jareko korzysta tysiące osób, nie tylko te, które zadają pytania ale również ci, którzy korzystają z już zadanych pytań. Gdy miałam problem uzyskałam odpowiedź w ciągu paru minut. Jareko nie pytał czy będę korzystać z Jego usług, czy zapłacę mu za porady. Dobrze że jest ktoś na forum, kto może pomóc, nie oczekując nic w zamian. Nie sądzę byście przeczytali czterdzieści stron wątku o oknach a szkoda, wiedzielibyście jaką pomocą służy Jareko. A jeżeli jesteście z konkurencji to może byście czegoś się nauczyli. Proszę wiec was bardzo powstrzymajcie się z opiniami, nie potrzebujemy ich na forum.

  5. #2665
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jareco

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał MALINKA
    Nie sądzę byście przeczytali czterdzieści stron wątku o oknach a szkoda, wiedzielibyście jaką pomocą służy Jareko.
    Chyba Ty nie przeczytałaś, bo wtedy byś wiedziała że w tym wątku najlepszym doradcą w sprawie okien był pchelek (wcześniej miał nick: plonskij). Sporo ludzi skorzystało z jego świetnych i fachowych porad. No ale pchelkowi już się nudziło odpowiadać na dziesiątki pytań i dlatego za jego sprawą pojawił się dokładnie 15 marca 2004 roku niejaki jareko i od tej chwili denerwuje ludzi, bo w wątku o oknach pisze o wszystkich innych pierdołach a najmniej o oknach. A jak już coś napisze o oknach to głowa boli bo wypowiada się na tematy konstrukcyjno-techniczne nie mając na ten temat bladego pojęcia. Dobrze by było, żeby zajął się tym co potrafi najlepiej, czyli cztuką montażu okien a nie wypowiadał się na tematy konstrukcyjne okien (profile, wzmocnienia, szyby i okucia). Wtedy szło by go przeżyć. Nawet gdyby dalej reklamował swój sklepik w którym lubi sprzedawać głównie Salamandra. Kliknij sobie TUTAJ a ujrzysz w jakich bólach rodził się jareko.

  6. #2666
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    OKNO-PLAST" Rąbień k. Łodzi, ul. Szklarniowa produkuje na dzień dzisiejszy !!! 360 okien dziennie - czy jest ktoś lepszy ?

  7. #2667
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Fishmen

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    5

    Domyślnie

    bitwa a o co

  8. #2668

    Domyślnie

    Dziś Jareko "broni" się tak jak bronią się opisani na jego liście nierzetelnych firm.

    Podobno Jareko coś Ci nie wyszło także w Krakowie - http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=31519

    I co umieścili Twoją firmą Jar-Eko na Twojej liście nierzetelnych firm?

    Dziś sprawdź sam jak to boli, kiedy jakiś NN wpisze Cię tam, a Ty nie masz możliwości obrony. Boli?

  9. #2669

    Domyślnie

    szymon, ty chyba tylko udajesz głupiego. Wiadomo, o co chodzi z tym Krakowem... Ty wiesz, my wiemy, ale najgorsze ze nowi ludzie zaglądający tu nie wiedzą. Wiec Jareko nic w Krakowie (a raczej w Częstochowie) nie spaprał, tylko wziął stronę klienta (słuszną) i naraził się znanemu producentowi okien, własnie z Krakowa. Potem na Jareko posypała się burza oszczerstw pisanych przez takich jak szymon, klientka i jakiś tam nowych ludzi (rejestracja nick'a, kilka obraźliwych wpisów, nastęna rejestracja nick'a itd). Czas już z tym skonczyc Szymonie, żle świadczy to o firmie z Krakowa, a moze to wcale nie oni tak tu mieszają tylko jakiś konkurent Jareko, co to ma zapyziałe biuro kilka przecznic dalej i najzwyczajniej pozazdrościł Jareko...

  10. #2670
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Zaczyna się "POLSKI STYL ROZMOWY" - zawiść, zazdrość, strzelanie zatrutymi strzałami - jednym słowem POLSKIE PIEKŁO. To ja też dołożę swoje 3 grosze w myśl zasady TO MY POLACY WIECZNI CWANIACY !!!

    Wiecie dlaczego OKNOPLAST Kraków sprzedaje drogo swoje wyroby ?

    ...bo ma wysokie koszty działalności min. przez rozdmuchany marketing, którego przedstawicieli doświadczamy na tym FORUM. TAKA JEST PRAWDA - TE SAME WYROBY LUB O PODOBNYCH A NAWET WYŻSZYCH PARAMETRACH MOŻNA KUPIĆ DO 20% TANIEJ. Przykładem jest np. "ciepła ramka" używana w szybach Oknoplastu Kraków. O wiele lepsze parametry "ciepłych ramek" posiadają SWISSPACER Saint-Gobain czy TIS, które można znaleźć w wielu TAŃSZYCH oknach a LEPSZYCH (notabene "krakusy" kupują wszystko drogo są równo jechani przez poddostawców) .

    Takie profile jak SALAMANDER czy SCHUCCO CT 70 czy GEALAN to profile XXI wieku - niestety ale VEKA czy jej "córki" nie są już tak dobre jak wspomniane, nie są tak compactowe, nie są tak białe i nie mają tak błyszczącego połysku.


    ELEMENTEM, KTÓRY PRZYCIĄGA KLIENTÓW DO OKNOPLASTU JEST MARKA JAKĄ WYROBIŁA SOBIE FIRMA NA PRZESTRZENI KILKU LAT - ALE UWAŻAM, ŻE SĄ FIRMY LEPSZE bo TAŃSZE i PRODUKUJĄ NOWOCZEŚNIEJSZE OKNA CZY DRZWI I DO TEGO ZATRUDNIAJĄCE NORMALNYCH LUDZI A NIE Z WYPRANYMI MÓZGAMI , KTÓRZY BIORĄ KASĘ ZA PIEPRZENIE GŁUPOT .(Oknoplast - czas na zmiany !!!!)

    Przykładem jest wspomniana firma k. Łodzi - nie wierzycie to dzwońcie pod numer 0 42 712 23 05 i sprawdzajcie ceny.



    Podobna ściema była kiedyś w Thermoplaście - nie ma go już w zasadzie.

    Wuluzujecie Panowie lepiej bo jak sami widzicie ten kierunek jest nie najlepszy !!!!
    [/b]

  11. #2671

    Domyślnie

    Jak to nie ma thermoplastu????? W 2000 roku dali mi 10 lat gwarancji na royalka. Ładnie się błyszczy, nic się z oknami nie dzieje, ale mineły dopiero 4 lata! A gdzie dalsze 6?

    Thermoplast to była naprawde dobra i duża firma, gdy te okna zamawiałem. Toś mnie zaskoczył Charlie

  12. #2672
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    ...żebym nie był stronniczy to dzwońcie do firmy IZOPLAST k. Łodzi

    tel. 0 46 875 52 18

    oni chyba są jeszcze tańsi od reszty

    Klient powinien sprawdzać ceny a w Łodzi są najniższe ceny zakupu komponentów do produkcji okien i przez to najniższe ceny w tym kraju

  13. #2673

    Domyślnie

    Nie jesteś sronniczy, oj nie!

    A w niedziele też pracują, odbierają telefony i robią te 360 okien? Czy cały czas to są te same okna, czy może się zmieniają ?

  14. #2674

    Domyślnie

    Ja jestem najtańszy! Potrafię wykonać okno 1465x1435 za 100zł i to z ruchomym słupkiem! Zresztą wszytko jest ruchome, elemenrt skrzydeł, ramy, klamki, okucia. Szyby z odzysku (ekologia), reszta też. Kolory niepowtarzalne! Każde okno nieco inne, zaden sąsiad na pewno nie bedzie miał takich samych.

  15. #2675

    Domyślnie

    Zapomniałem jeszcze dodać, że teraz jest promocja, dzwońcie szybko. Dziś do 12:15 daje 95% rabatu na okna i 96% na montaż! Panke dajemy ekologiczną, taką rodem z materaca!

  16. #2676
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Leppiej
    Zapomniałem jeszcze dodać, że teraz jest promocja, dzwońcie szybko. Dziś do 12:15 daje 95% rabatu na okna i 96% na montaż! Panke dajemy ekologiczną, taką rodem z materaca!
    ...ale ja jestem piękny a ty nie !!!

  17. #2677
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szymon Szymonowicz
    A dlaczego tylko na Twojej stronie jest link do stworzonej przez "kogoś" Top Listy? Przejrzałem strony innych firm - żadnych linków do Top Listy. Chyba jedynie dlatego Twoja firma prowadzi w rankingu. Tymbardziej, że licznik bije tylko przy wejściu Twoją stronę.
    gadasz glupoty - potrownaj sobie dany chocby firmy "Twoje OKna" ktora pojawila sie niedawno i juz 8 wejsc ma, Oknet na przestrzenie ostatnich dwu dni ma przyrost o 10 odwiedzin. Jak juz mowisz cokolwiek - staraj sie byc obiektywny i prawde mow
    Wejdz sobie chocby na strone firmy OKnet http://www.ok.net.pl/ kup sobie lupe i zobacz baner reklamowy rankingu - naprawde slepy jestes? Innych za glupcow uwazasz? - banner jest w prawy gornym rogu strony wejscioiwej - to tak, bys nie szukal za bardzo
    Naprawdę nie liczysz na klientów z Forum?
    tego akurat komentowac nie bede - gdybym tylko na forumowiczow liczyl to juz dawno poszedlbym z torbami - tez troszke rozsadko by ci sie przydalo zanim cos takiego napiszesz

    A czy ktoś już odważył się wpisać Cię i Twoją firmę na stworzoną przez Ciebie listę nierzetelnych firm?
    jesli ktos taki sie znajdzie - dokonam takiego wpisu - ala poki co nie mam takich wpadek jak Oknoplast czy Wiglaw.
    Jejku - Ty chyba juz naprawde nie masz sie czego czepiac - jesli tak juz mnii atakujesz to miej choc odrobine dobrej woli to najpierw sprawdz a pozniej glupoty gadaj - sprobuj swoja nawet fikcyjna firme zalozyc i w rankingu opracowanym przez volltur http://www.murator.com.pl/forum/view...sze+net#378725
    Moje bole z pojawieniem sie tu polegaly na nie umiejetnosci poruszania sie po forum gdyz na poczatku bylo to dla mnie nowum
    Kazdy kto podaje namiary bym jakas firme umiescil dokladnie opisuje dlaczego i podaje do siebie namiary - wlasnie po to by takich NN wpisow nie bylo - by nikogo nie potrzebnie nie krzywdzic. By kazdy zainteresowany mogl napisac do tego ktorego jakas firma wystawila do wiatru i sprawdzic to jakby u zrodla - innych wpisow tam nie ma gdyz najpier ja sam maila wysylam z zapyatniem o co poszlo i czy to prawda czy nie. I taki wpis na kogokolwiek w stylu jaki tu Szymonie sugerujesz tam sie nie pojawi. Ja poki co szanuje swoja twarz wiec nie mam powodu by mnie cos bolalo
    Jareco zamiast opowiadac banialuki iz Pchelkowi sie znudzilo lepiej przedstawilbys sie takze skoro Pchelka tykasz tu z imienia i nazwiska tak jakbys mial okazje znac go osobiscie i Twoim kumplem byl
    A skoro odkad tu sie pojawilem nie masz nic do czytania - kup sobie Wybiurcza - tam sporo ciekawych artykulow znajdziesz - choc chyba superekspres jest ciekawszy
    A w moim sklepiku nie tylko Salamandry sprzedaje
    Co do swej fachowosci w temacie konstrukcji okien,szyb okuc - wypowiadac sie nei bede gdyz nei ladnie chwalic sie ze temat jest mi dobrze znany

    Swoja droga az dwie osoby na forum znalazly ciekawy dla siebie temat - MNIE i tylko w tym watku maja cos do powiedzenia. Uroslem Juz teraz o wszystkim z pozycji alfy i omegi pisac bede hehehee
    Dobra - dosc tego watku

    Przez najblizszy tydzien bede tu tylko nocami wiec jak ktos ma cos do mnie w kwestii montazu i okien - na prywatna poczte zapraszam (jest na dole link)
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  18. #2678
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    ja skorzystałem z usług Jareko, niemal zaraz po tym jak pojawił się tu na tym forum - miał wtedy chyba ze 30 postów. Polecał go pchełek i uznałem to za dobrą rekomendację, czytałem też jego artykuł o montażu okien, bodajże w oknonecie, i widać było że zna temat lepiej niż każdy ze sprzedawców okien, z którymi do tej pory rozmawiałem.

    Nie słuchajcie trolli, co tu piszą (Szymon Szymonowicz, jareco). Robią to z zawiści, nie oferując poza czepianiem się jareko nic konstruktywnego. Jako klient polecam wszystkim usługi firmy jareco. Jako czytelnik forum polecam wszystkim lekturę jego postów. Napewno przez to co pisze inni producenci i sprzedawcy nie będą mieli łatwiej. Pewnie dlatego tyle osób go teraz nie lubi.
    Mówię wam, facet zna się na rzeczy, a pozatym to bardzo miły i porządny człowiek.
    Ja zdecydowałem się na skorzystanie z jego usług, z rozpaczy. Z rozmowy z wcześniejszymi firmami zorientowałem się, że to sprzedawcy sprzedający swój towar (okna), których kompletnie nie interesuje co się potem z nimi będzie działo. Większość firm sprzedających okna współpracuje z firmami montującymi je dla nich. Sprzedawcy nic nie wiedzą o montażu. Nie obchodzi ich to, bo są "zarobieni" gdy sprzedadzą okno, a nie gdy zostanie ono zamontowane. Często klient musi zapłacić za okna całość pieniędzy przed montażem. Z firmami montującymi okna sprzedawców łączą luźne stosunki. To znaczy montażyści nie są częścią firmy producenta okien, tylko niezależnym podwykonawcą. Umowy są formułowane tak, że sprzedawca okien nie ponosi odpowiedzialności za montaż. Za to odpowiada 4-osobowa firemka, z którą jedyny kontakt jest przez telefon komórkowy i która przyjmuje maksymalne ilości zleceń (wiadomo jak to będzie doprosić się potem o poprawki). Dlatego w pewnym momencie stwierdziłem, że najważniejszy jest montaż, okna wszyscy robią mniej więcej podobne. Jak się zorientowałem, że jest ktoś taki jak jareko, to się ucieszyłem. Bo nie dość, że facet zna sie na montażu, to jeszcze korzysta z przebranych dostawców, którzy kitu mu nie wstawią.
    Więc nie słuchajcie trolli - jareko-wi naprawdę zależy na tym, żeby robić dobrze, to co robi. I żeby inni robili to lepiej. Jako firma ma naprawdę uczciwe podejście do klienta.

  19. #2679
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Moi drodzy forumowicze.
    ja jestem i nie zamierzam znikać. mam tylko znacznie wiecej roboty bo jedna osoba odeszła z firmy i mam jej zlecenia.

    Robota mnie zasypała. Dlatego jestem na forum rzadziej i rzadziej odpowiadam. jestem jak zawsze do usług.
    Aktualnie - z racji pisania kolejnego artykułu - przekopuję się przez aprobaty ITB. Jest tego 69 - a systemów i podsystemów co ok. 90. Będzie z tego artykuł - a jak to napiszę to Wam udostępnię. szczególnie producentom i dystrybutorom. Sam jestem zaskoczony ilością tego.
    Pchelek - wiecznie żywy.
    Nie dopieprzjcie jareko - to dobry fachura - praktyk.

  20. #2680
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Apropo.
    IZOPLAT k'Łodzi [a raczej Rogowa] ma się dobrze.
    THERMOPLAST też działa.
    Nie ma obawy - nie znikną.

Strona 134 z 1568

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony