dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?

Głosujących
596. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Drewno

    72 12,08%
  • PCV

    483 81,04%
  • Aluminum i inne

    41 6,88%
Strona 140 z 1568
Pokaż wyniki od 2.781 do 2.800 z 31350
  1. #2781

    Domyślnie

    Dzięki wielkie Jareko.

    Bardzo na Ciebie liczyłam, a jeżeli jeszcze Pchełek potwierdzi Twoją opinię, to w poniedziałek podpisuję umowę.
    Parapetów nie będziemy u nich zamawiać, to jeszcze, przynajmniej narazie, dosyć odległa przyszłość.


    Pozdrawiam i bardzo dziękuję
    Wiola

  2. #2782
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gosc1

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam!
    Mam prosbe do wszystkich. Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z firmami FORMET z Rudy Śląskiej i GALI z Kalet. Czy sa to firmy godne polecenia, ponieważ nie znalazłem jak dotąd żadnych informacji na ich temat na forum.

  3. #2783
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Nie znam ich - to jakieś chyba w miarę nowe.
    tego jest tyle co komarow w lesie [firm i ich kolejnych klonów]
    pozdrawiam.
    O firmie Bau und Technik

    Ale może się zmienili - jareko ich ceni. A jak ceni jareko to rzecz święta.
    Thyssen wprowadza nowe systemy i jest bardzo aktywny. Nareszcie się ruszyli, są dobrzy. I dobrze .

  4. #2784
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Wiola jak widze Pchelek ma z leka odmienne zdanie
    faltycznie - byl czas gdy nastawili sie na Inwestycje i jakos im to nie do konca wychodzilo - popelnili podstawowy blad - zapomnieli, ze klient indywidualny istneje i chodzily wrecz plotki, ze maja sie skasowac ale jednak istnieja - malo tego - idzie im coraz lepiej. Znam jednego z ich montazystow i poki co jest OK - zarowno z terminowoscia jak i jakoscia
    ale wybor do ciebie nalezy - Wiglaw tez byl dobrym producentem szyb a wystarczylo by Prezes na urlop pojechal i taki jeden uwazal ze jest madrzejszy od Papierza i przez jakis czas pieprz.... robote
    Z innej beczki - nie znam poza nimi innego producenta w Thysenie ktorego moglbym z reka na sercu polecic (oczywiscie jesli mowimy o wawie i jej okolicach)
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  5. #2785
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    ...czy Bau und Technik to nie jest dawna Anda Okna ?

  6. #2786

    Domyślnie

    Witam.

    Dziękuję Wam za opinie, chociaż opinia Pchełka mnie zaniepokoiła.
    Ale nie bez powodu skierowaliśmy się do tej firmy. 7 lat temu wymienialiśmy okna w mieszkaniu w bloku. 7 piętro, zachodnia strona, bez żadnego cienia. Przez tyle lat nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do tych okien, jak sprzedawaliśmy mieszkanie w kwietniu, to okna były w takim stanie jak nowe, nie było problemu z okuciami, biel była taka jak na początku. Dla porówniania drzwi balkonowe mieliśmy ze Stolbudu i ramy zżółkły. Znajomi mają ich okna od 7 lat w domu jednorodzinnym i również nie mają żadnych problemów.
    Mam nadzieję, że my też nie będziemy mieli. Obecnie zaoferowano nam 5 komorowy profil, wzrokowo przyjemnie wyląda. Wczoraj podpisałam umowę. Dam znać jak już okna będą zamontowane. Albo będę chwalić albo przeklinać . Zobaczymy

    Pozdrawiam
    Wiola

  7. #2787

    Domyślnie

    Panowie nie za łatwo wam przychodzi mówienie kto jest dobry a kto zły ?

  8. #2788
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał BUSZUJACY W OKNACH
    Panowie nie za łatwo wam przychodzi mówienie kto jest dobry a kto zły ?
    zarowno Pchelek jak ja jak Charlie i inni wypowiadamy sie tutaj o swych doswiadczeniach z firmami - nie mowimy dokladnie kto dobry a kto zly - zwracamy tylko uwage na zaobserwowane zjawiska w tych firmach chyba ze dotyczy to naprawde oszustow i cwaniakow - mam odwage powiedziec ze takimi sa
    Wiola pomijajac nie do konca wprost wypowiedziana opinie Pchelka - naprawde to co wczesniej o nich powiedzialem - podtrzymuje. Bedziesz tak samo zadowolona jak i 7 lat temu - tylko uwazaj na parapety zewnetrzne
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  9. #2789

    Domyślnie

    Moim zdaniem wyraźnie dajecie do zrozumienia kto jest dobry a kto zły.

    Na pocieszenie Ci powiem ze moje wątpliwości są tylko etyczne. Nie wiem czy to pytanie ma jakieś znaczenie w tej duskusji.

  10. #2790
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    OK - rozumiem twe watpliwosci - ale powiedz mi czy etycznym jest swiadome oszukiwanie klientow - a kazdy wie jakie pole do popisu stwarza konstrukcja okna z PVC - czy etycznym jest nie pietnowanie takich firm jak chocby Mirolet z Bydgoszczy - masz tutaj caly watek w tej sprawie. Czy etycznym jest brak potepienia dla firm ktore maja gdzies klientow a realnie dzieki nim zyja - oni im kase daja na pensje, samochody sluzbowe itp. Przeczytaj watek o klopotach Zibibyk'a - sadze ze tylko napietnwanie firmy wlasnie tutaj przynioslo taki a nie inny efekt - w czesci po mysli poszkodowanego
    Czy uwazasz ze zachowuje sie nieetycznie wyrazajac jasno swoja opinie o np. firmie WIGLAW dzieki ktorej mam sporo klopotow na budowie i jak sie okazuje nie jednej
    Uwazam ze postepuje w zgodzie z wlasnymi przekonaniami i sumieniem
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  11. #2791

    Domyślnie

    Witam.

    Panowie, ta dyskusja nie ma sensu. Ja jestem bardzo wdzięczna za pomoc Jareko i Pchełka. Oni mają rozeznanie i dużą wiedzę i mogą nam niejednokrotnie pomóc w decyzjach. A każdy z nas ma swój rozum i sam je podejmuje.

    A do Jareko: czy mogłbyś mi polecić jakąś firmę produkującą drzwi zewnętrzne. Przejrzałam wiele ofert w Internecie i mam straszny mętlik.
    Czy możesz coś dobrego powiedzieć o firmie Dziadek i Stolbud Włoszczowa. Czy warto? A może coś innego?
    Będę wdzięczna za radę.

    Pozdrawiam
    Wiola

  12. #2792
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    jestem niesamowicie po szkoleniu uprzedzony do jakichkolwiek Stolbudow - mam do tego prawo wiec poplecznicy tej firmy tutaj bywajacy dajcie mi spokoj - mam do tego prawo i juz
    Dziadka nie znam - znam Zbigmeta - i nie mam do niego zastrzezen
    jesli jestes z Warszawy - maja swoj salon firmowy na ul. Potockiej 27 czy 31 - nie pamietam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  13. #2793

    Domyślnie Thyssen

    Chcialbym podpisac umowe w sobote na okna Thyssena wykonane w profilu Prestige. Nikt o tych oknach nie pisze źle, ale nie ma tez bardzo pozytywnych uwag. A zatem jakie one sa, czy ktos odradza mi kupno ich?

  14. #2794

    Domyślnie Thyssen

    Chcialbym podpisac umowe w sobote na okna Thyssena wykonane w profilu Prestige. Nikt o tych oknach nie pisze źle, ale nie ma tez bardzo pozytywnych uwag. A zatem jakie one sa, czy ktos odradza mi kupno ich?

  15. #2795

    Domyślnie

    Witam.

    Fogel: ja podpisałam umowę w poniedziałek. Było wiele przemyśleń i konsultacji. Powyżej przeczytasz trochę historii. Opinia Jareko była w pewien sposób bardzo przydatna, ale ostateczna decyzja jest tylko i wyłącznie nasza. Ja bardziej ciągnęłam w stronę Schuco i ich nowego modelu, mój małżonek w stronę Thyssena.
    Czy decyzja była dobra - przekonamy się.
    Czy też zamawiasz w Bau und Technik?
    Gdzie budujesz? Bo my też gmina Prażmów.


    Pozdrawiam
    Wiola

  16. #2796
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    THYSSEN Prestige jest ok.
    Co do Bau und Technik - mieli kiedyś spartaczoną inwestycję okienną u kogoś w okolicach Warszawy. Sprawa była długa.
    Ale to było kilka lat temu.
    A z tego co wiem i co mówi jareko to się poprawili. Okien produkcja to nie problem. Gorzej jest z montażem - to czasami klęska. jareko dobrze wie.
    uważajcie na jakość montażu - najlepsze okna potrafią zrujnować tacy "montażyści". Konsultacje da jareko. bądźcie na łączach jak Wam będą te okna montować lub się podszkolcie w sprawie zasad montażu.

  17. #2797

    Domyślnie

    Stolbud Włoszczowa jest o.k. (wiem z autopsji i opinii znajomych którzy dłużej uzytkują ich stolarkę)

    A co do Zbigmetu - nie znam, za to z forum pamietam wątek pod tytułem UWaga na drzwi Zbigmet - czy jakoś tak. Warto poszukać....

  18. #2798

    Domyślnie

    Aha, z Włoszczowy mam tylko drzwi zewn., okna mają znajomi i rodzinka. Ja wybrałem PVC - Thermoplast. No właśnie - co z tym Thermoplastem, ktoś pisał ze przeniesli produkcje na wschód i sie z Polski wycofują! Pchełek, jareko, Charlie, Gościu - czy wiecie coś na ten temat?

  19. #2799

    Domyślnie

    Moje okna maja byc ze Zdunskiej Woli

  20. #2800
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Leppiej
    ..... No właśnie - co z tym Thermoplastem, ktoś pisał ze przeniesli produkcje na wschód i sie z Polski wycofują! Pchełek, jareko, Charlie, Gościu - czy wiecie coś na ten temat?
    Taaaaak przenoszo produkcje na Marsa - ponoc tam warunki atmosferyczne i totalny brak podatkow ostatnio inwestorow sciaga
    Infrmacja o Twrmoplascie chyba wyczytana w superekspresie lub Fakcie
    Ludziska - nie dajcie sie zwariowac i nie wierzcie od razu co ktos tutaj wypisuje z samej przyjemnosci pisania
    Pchelek - Bau und Technik naprawde produkcje ma OK - zas co do ekip montazowych - poprawili sie choc zamontowanie pz knoca jak dawniej
    Co do porownan profili Wiola - zamowiliscie i jest OK - bedziecie mieli najlepszy system pod sloncem i tego se trzymajcie - moze sa i lepsze ale w waszym domku bedza najlapdniejsze i najlepsze. (choc majac wybor wybralbym Schuco )
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

Strona 140 z 1568

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony