dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?

Głosujących
596. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Drewno

    72 12,08%
  • PCV

    483 81,04%
  • Aluminum i inne

    41 6,88%
Strona 180 z 1568
Pokaż wyniki od 3.581 do 3.600 z 31350
  1. #3581
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Spectus Elite 70 nie znam tego

  2. #3582
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał pchelek
    Spectus Elite 70 nie znam tego
    chyba angielski, widziałem go w nowej fabryce Okno Rex z Zambrowa, podobno mogę być dopiero drugim ich klientem w tym profilu, profil już mają w fabryce, widziałem też 2 zgrzewarki (chyba 2 punktowe), wyglądają na nówki. W ogóle w tej mieścinie jest z 5 fabryk okien z tego 2 konkretniejsze, reszta to garażowce. Oczywiście najwieksza to Dobroplast, ale oni mnie nie zadowalają, poza ceną, np. na drzwi tarasowe w profilu Brugmann 4K, o wymiarach szer. 176cm, wys. 233cm, nie dadzą gwarancji !!! . dopiero po jakimś czasie się przyznali, a ich przedstawiciel w ogóle nie wspominał, o braku gwarancji, w fabryce dopiero się wydało. Te okna z Okno REX'u nie są najtańsze, jak się wyraził właściciel "nie bedę sprzedawał za wszelką cenę", ale i ładny profil jest i gwarancja będzie, choć firma chyba (?) nowa, a Wy (Fachowcy) przestrzegacie przed nowymi, ale jak widzę jakie są tam już poniesione koszty w tej fabryce to chyba nie powstaje ona na 1 rok.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  3. #3583
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Profil angielski Spectus jest na naszym rynku chyba ze 3 lata i nie wszyscy zdążyli sie do niego przekonać ,traktując jako wyrób niższej klasy a wersja 5k faktycznie dopiero teraz wchodzi i możesz być pionierem .Watpię ,żeby producent systemu dopuszczał słupek ruchomy o tych wymiarach - nie wiem ,czy jakikolwiek dopuszcza na skrzydle okiennym . Producent okien może oczywiście dać gwarancję od siebie .Wracając do Dobroplastu : nie ma czegos takiego jak "okno bez gwarancji" -albo czegoś sie podejmuje i daję gwarancję albo stwierdzam ,że jest za duże i odpuszczam temat .Ewentualnie przedstawiciel o tym nie wiedział (wątpię) lub chciał dać gwarancję od siebie .
    Co do Okno Rexu -firma powstała w zeszłym roku ,ale właściciel z głową na karku i zdrowym podejściem do klienta i swojego wyrobu . Jego wytwórnia parapetów wewnętrznych (kolory nie w moim guście )Plastomar istnieje chyba 10 lat lub więcej co jest godne do naśladowania. Myślę ,że fabryki okien nie założył na pare mięsięcy ,chociaż przy obecnej bryndzy w budowlance -kto wie

  4. #3584
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    oj jest coś takiego w Dobroplaście, zrobią, ale nie dadzą gwarancji.
    Przedstawiciel (z ważniejszych) zrobił mi wycenę i czekał na zaliczkę. Wysyłałem orientacyjnie jeszcze do samej firmy Dobroplast i przysłali mi faxem wycenę na drzwi i okna i nic nie wspominali o braku gwarancji, potem pojechałem osobiście, gość w fabryce przy mnie, na komputerze stworzył takie drzwi i wycenił i nic nie wspominał o braku gwarancji, potem jeszcze raz wysyłałem faxem prośbę wycenę, bo wprowadziłem zmiany (szprosy+ ciepła ramka) i w Piątek jeszcze raz zajechałem i inny gość z tej fabryki powiedział iż drzwi będą kosztować tyle i tyle i że nie dadzą gwarancji

    chodzi o takie drzwi , tylko o wymiarach szer. 176cm i wysokość. 233cm



    A na przykład firma Oknoplast Kraków w profilu AWANS, daje gwarancję, twierdzi iż wszystko co przejdzie przez ich technologa będzie posiadać gwarancję, a ten rozmiar przechodzi. Podobnie z resztą firm
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #3585
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    juz nie raz podnosilem tu uczciwosc zarowno producenta jak i dealera - stary - szacuneczek - producent wytworzy to co dealer z pelna premedytacja zamowi i pozniej w razie jakby co calosc ryzyka przejmuje na siebie lub jesli czyni to nagminnie zwija interes i szukaj wiatruw polu.
    Malysz nie zawiodl a na Zakopiance calkiem ladnie sie dzis jechalo ale znow praca wzywa - jestem do Waszych uslug - urlop sie skonczyl niestety
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  6. #3586
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    .....w profilu Brugmann 4K, o wymiarach szer. 176cm, wys. 233cm, nie dadzą gwarancji !!! . .....
    sam sobie odpowiedziales przy okazji na kilka pytan
    - czym profile roznia sie od siebie
    - co mozna sadzic o tym profilu
    a swoja droga chyba zaczynasz powoli gonic w pietke - wybierasz te okna juz chyba z rok - zdecyduje sie w koncu bo glowa Ci juz dymi a kazdy twoj nowy wybor coraz gorszym jak widze sie staje
    Chcesz eksperymentowac na sobie? Nie ma sprawy ale pamietaj o jedny - to zakup na lata a nie na sezon czy 5 lat gwarancji - pozdrawiam i nie zrozum na opak mych slow - czasem od nadmiatu informacji naprawde zglupiec mozna
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  7. #3587
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    - wybierasz te okna juz chyba z rok - zdecyduje sie
    wybieram miesiąc, z przerwą prawie 2 tygodnie, zdaję sobie sprawę z tego iż to wybór na lata, dlatego staram się wybrać dobrze, ale już jestem w fazie końcowej, wiem że muszę kupić.


    ps. a nie jest to takie proste, na przykład są producenci, którzy za takie wypełnienie panelowe ukośne drzwi chcą dopłaty 3tyś zł, inni nie zrobią tego, inny ma ceny z kosmosu, inny jeszcze gwarancji nie daje, itd...
    Jak człowiek jedyny rodzinę utrzymuje i próbuje jeszcze kawałek domu skleić, to nie taka prosta sprawa, trzeba mądrze wybrać: dobrze i tanio.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  8. #3588
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    oj jest coś takiego w Dobroplaście...
    .Zrobić można okno o wysokości 5 metrów , z tym ,że ono ma działać przez lata .

    Przedstawiciel (z ważniejszych) zrobił mi wycenę i czekał na zaliczkę.
    A po czym poznałeś ,że on był taki ważny -po wyglądzie czy po tym ,że czekał na zaliczkę J a ich jakoś nie mogę odróżnić

  9. #3589
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał stary
    A po czym poznałeś ,że on był taki ważny -po wyglądzie czy po tym ,że czekał na zaliczkę J a ich jakoś nie mogę odróżnić


    Bo sprzedawca powiedział iż jest ich czymś tam głównym i ma dobre ceny…. ale jak dawałem okna do wyceny do samej fabryki, to Oni myśleli iż ja jestem sprzedawcą okien i daje do wyceny okna państwa Z. i zadzwonił ktoś do mnie z fabryki Dobroplast, iż nie mogą mi sprzedać tych okien, gdyż mają swego przedstawiciela/pośrednika w moim regionie i on zajmuje się sprzedażą ich okien, do "mniejszych sprzedawców" i należy z nim się skontaktować. Wiec sprzedawca mówił prawdę jest "głowniejszym" przedstawicielem/
    Jak wyjaśniłem iż ja klient indywidualny to powiedzieli iż mogę kupić u nich w fabryce.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  10. #3590
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    Cytat Napisał jareko
    - wybierasz te okna juz chyba z rok - zdecyduje sie
    wybieram miesiąc, z przerwą prawie 2 tygodnie, zdaję sobie sprawę z tego iż to wybór na lata, dlatego staram się wybrać dobrze, ale już jestem w fazie końcowej, wiem że muszę kupić......
    OJ - przeciez z lekkim przymruzeniem oka te moja wypowiedz odebrac trzeba Nie wiem dokladnie ile szukasz - wiem tylko iz dylematow masz sporo i nic dziwnego - ze wszad rozne opinie na ten sam temat zapewne slyszysz - i faktycznie pogubic sie w tym mozna
    wypelnienie panelem jest za doplata rzedu 100PLN netto i nie rozumiem dlaczego az takie drogie - tu za ksztalt nie dolicza sie narzutow jak w przypadku szkla - tnie sie to zwykla pila do metalu i nawet kolko nie sprawia klopotu - 3 tys powiadasz? za co? Masz az 30mkw tych paneli czy co?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  11. #3591
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    ... iż nie mogą mi sprzedać tych okien, gdyż mają swego przedstawiciela/pośrednika w moim regionie i on zajmuje się sprzedażą ich okien, do "mniejszych sprzedawców" i należy z nim się skontaktować. Wiec sprzedawca mówił prawdę jest "głowniejszym" przedstawicielem/
    Jak wyjaśniłem iż ja klient indywidualny to powiedzieli iż mogę kupić u nich w fabryce.
    Zobacz ,czy to nie jest porąbane - dealer nawet mniejszy musi iść do wiekszego , a klient "z ulicy" proszę bardzo ,zaraz Pana obsłużymy.
    Cytat Napisał jareko
    ..wypelnienie panelem jest za doplata rzedu 100PLN netto i nie rozumiem dlaczego az takie drogie - tu za ksztalt nie dolicza sie narzutow jak w przypadku szkla ..
    normalny płaski stadur 24 mm tak , ale zależy jakie mają być te wypełnienia skośne??
    ps. widzę ,że nie możesz odejść od kompa , jak wytrzymałeś na urlopie?

  12. #3592
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    hierarchia musi byc Oby tylko nie okazalo sie ze klient w fabryce zaplaci mniej niz u dealera - jesli tak to fabryka juz ma klopoty finansowe i cienko przedzie
    No coz - jakos wytrzymalem i nawet powiem Ci stary ze nie tesknilem - ale jak wrocilem i odpalilem kompa - jakos tak trudno sie oderwac - tyle ciekwych watkow sie pojawilo i hmmm.... nazwijmy to - wywazonej polemiki w kilku tematach
    co do wypelnienia - sadze ze to po prostu panel w drzwiach wejsciowych z tym tylko ze zamiast poziomej poprzeczki - jest pod katem a moze i nawet dwie rownolegle wzgledem siebie ale ciagle pod katem do krawedzi. Sa tacy cwaniacy co narzuty jak przy szkle (o takim ksztalcie - czyli 50-80%) daja - a to juz moim zdaniem nieuczciwe
    Jak tak klatki schodowe?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  13. #3593
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    wypelnienie panelem jest za doplata rzedu 100PLN netto i nie rozumiem dlaczego az takie drogie - tu za ksztalt nie dolicza sie narzutow jak w przypadku szkla - tnie sie to zwykla pila do metalu i nawet kolko nie sprawia klopotu - 3 tys powiadasz? za co?
    no właśnie za co ?, chodzi mi o wypełnienie panelowe ukośne (trochę udaje panele drewniane), czyli dopłata około 200zł netto, a tu gość trumaczy mi iż On musi kupić całą płytę i nie będa mieli co z nią zrobić (nawet cennik mi pokazał - około 3kzł za płytę) , a profil okien był O.K

    Tak jak wspominałem nie jest proste znaleść przyzwoite okna, bo albo cena kosmos, albo dopłata za panel 3kzł, albo producent made in garaż, albo nie polecacie tego producenta, albo nie zrobią tej wielkości, albo nie dadzą gwarancji, albo się żonie nie podoba okno, albo nie sprzedadzą razem z montażem i 7% Vat (tylko 22%), a człowiek się nie powymądrza jak się nie nazywa Bill Gates. Musze szukać, szukać, dobrze że Wy doradzacie to może przynajmniej dziadostwa nie kupie
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  14. #3594
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    popatrzylem sobie na te twoje okienka i .... nie widze to wodotryskow uniemozliwiajacych wykonanie ich w wiekszosci profili z tym tylko ze - pozwol ze swoja opinie wyraze a ty zrobisz i tak co bedziesz chcial
    - drzwi tarasowe - panele beda malo estetycznie wygladac wsadzone w rame - bedzie odcinac sie uszczelka i wogole - ale o gustach...itd. Ja jednak zrobilbym inaczej - do samego dolu szyba i poprzeczka bedaca przedluzeniem sasiednich okien - wszystko spozycjonowane tak by gorna szyba w balkonie miala taki sam wymiar jak szyba w oknie
    - szprosy zlote jak sa szerokie tez neizbyt sie prezentuja - co innego wystawka co innego patrzec na to codziennie - sadze ze ladniejsze beda jednak waskie (6-8mm) - po prosu beda subtelniejsze i delikatniejsze ale o gustach....itd
    - listawa okragla historyczna - o ile dobrze rozumiem chodzi ci o listwe przyszbowa cwiercwalek czy tez o ciwercwalek profilowany?

    I pytanie - przy tych ksztaltach i wymaganiach co do szklenia i calej reszty chcesz miec okna tanie czy dobre?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  15. #3595
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    ..no właśnie za co ?, chodzi mi o wypełnienie panelowe ukośne (trochę udaje panele drewniane), czyli dopłata około 200zł netto, a tu gość trumaczy mi iż On musi kupić całą płytę i nie będa mieli co z nią zrobić (nawet cennik mi pokazał - około 3kzł za płytę) , a profil okien był O.K
    Jeżeli panel ma być tłoczony w jakies wzorki to niestety może być to bliskie prawdy . Taki panel sprzedaje sie raz na kilka lat a płytę całą trzeba łyknąć , której reszta przewraca sie po kątach do czasu az ją ktoś wyrzuci na śmietnik . Mozna poszukać innego producenta wypełnień ,ale dobre , ocieplane "wynalazki" tego typu np. Adecco, Obst , Columbus są drogie . Możesz również kupiś okno bez szyby na dole i samemu coś znależć .

    ... Musze szukać, szukać, dobrze że Wy doradzacie to może przynajmniej dziadostwa nie kupie
    Nie masz na to gwaracji ,niestety Najlepszy producent może mieć pierwszą pomyłkę właśnie na Was Żartowałem ..Pozdrawiam

  16. #3596
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    drzwi tarasowe - panele beda malo estetycznie.....
    ...... szprosy zlote jak sa szerokie tez neizbyt sie prezentuja - co innego wystawka co innego patrzec na to codziennie......
    .....listawa okragla historyczna - o ile dobrze rozumiem chodzi ci o listwe przyszbowa cwiercwalek czy tez o ciwercwalek profilowany?

    I pytanie - przy tych ksztaltach i wymaganiach co do szklenia i calej reszty chcesz miec okna tanie czy dobre?
    ja widziałem takie drzwi, są na wystawce i naprawdę były wykonane super, taki kopniak w drzwiach, wszystko spasowane, a te wypełnienie panelowe - to masz racje jest to zwykłe pionowe, tylko tak ucięte, że są pod skosem, dlatego wiekszość sprzedawców doliczała 200zł a nie 3tyś,
    szprosy masz racje, wybraliśmy z żoną złote 8-9mm, a nie szerokie.
    Listwa histryczna (tak jeden sprzedawca to nazywał i myślałem że poprawna nazwa) miałem na myśli zaokraglone, zlicowane, a przynajmniej pół-zlicowane

    aha, chcę kupić dobre 5K w cenie 12tyś z montażem
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  17. #3597
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał stary
    .... Nie masz na to gwaracji ,niestety Najlepszy producent może mieć pierwszą pomyłkę właśnie na Was Żartowałem ..Pozdrawiam
    Bynajmniej nie musi to byc zart tylko zbieg okolicznosci - czasem sie bledy zdarzaja wiec nasze wskazania nie zwalniaja was od rozsadnego podejscia do sprawy, nadzoru itp, Juz kiedys pomoglem w wyborze i ..... ale wszystko zakonczylo sie OK. Ale od tamtego czasu nie daje juz tak jednoznacznie laurki producentowi. Zainteresowana forumowiczka wie o czy mowie i co najwazniejsze nie ma do mnie o to zalu - za co dziekuje
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  18. #3598
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    .... chcę kupić dobre 5K w cenie 12tyś z montażem
    13 okien.........pieciokomorowka......jednostronny kolor...... 122 pola zlotych szprosow (o ile dobrze policzylem) a min 20zet za pole (same szprosy to juz 2440 netto).....panel..... okna lukowe dwuskrzydlowe.... łączniki..... montaz.....

    Jedno pytanie
    Czy dostales na to choc jedna wycene ktora zawadzalaby o te twoje 12 tys z montazem?
    Bo coz mi sie zdaje, ze ktos tu sie z choinki urwal

    ja oceniam ze w tej cenie nawet trzykomorowki bialej nie dostaniesz a co dopiero z takimi dodatkami
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  19. #3599
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    Czy dostales na to choc jedna wycene ktora zawadzalaby o te twoje 12 tys z montazem?
    Bo coz mi sie zdaje, ze ktos tu sie z choinki urwal
    Dobroplast/Burgmann 4K/Silverline 4K z montażem 11kzł (brutto z 7% Vat)
    Oknoplast Kraków/Awans z montażem - 13kzł
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  20. #3600
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    Dobroplast/Burgmann 4K/Silverline 4K z montażem 11kzł (brutto z 7% Vat)
    Oknoplast Kraków/Awans z montażem - 13kzł
    Zadałem sobie trud policzenia kosztu Waszych okien i stwierdzam ,że albo czegoś nie policzyli (koloru, szprosów, łuków) albo ja zwijam interes .

Strona 180 z 1568

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony