dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?

Głosujących
596. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Drewno

    72 12,08%
  • PCV

    483 81,04%
  • Aluminum i inne

    41 6,88%
Strona 889 z 1568
Pokaż wyniki od 17.761 do 17.780 z 31350
  1. #17761
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał Esiak Zobacz post
    ja chętnie obejrzałbym fotki Twoich okien... a na jakim profilu je masz?
    i ja też bym zobaczyła.
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  2. #17762
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    bwojtku jak dla mnie, trochę zbyt "pojechana" propozycja...z góry przepraszam, jesli się naraziłam
    Esiak profil schucco Si82,szyba P4, okleina- orzech. Nie chciałabym być posądzona o reklamę lub złe intencje, wiec fotki wysłałam na pw.
    Pozdrawiam

  3. #17763

  4. #17764
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Piotr_Bodnar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubuskie
    Kod pocztowy
    66-100
    Posty
    185
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jak plastiki to oknoplast kraków niezłe robi, na profilu Platinium
    Na pohybel partaczom.

  5. #17765

    Domyślnie

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    ....hmm i co teraz powiedzą ci którym wstawiłeś już jezierskiego.pewnie się wieszają hahaha... tylko nie na oknach bo to lipa jest;p
    1heka
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11... nie jeszcze nie tu

    12

    13
    14reszta
    kurde, walduś, kurde,
    tak śledze te posty i śledze bo budowa się przeciąga, majstry "fuchy" łapią i odwlekają wejście do nas

    witek86: nie jedź tak po jareko bo to o tobie źle świadczy ! Sam napisałeś powyżej że Jezierski to lipa ! , ale oczywiście sugerując że to słowa jareko. Ja nie widzę jego postów w których wyczytać można że jezierski to lipa, chyba że ślepy jestem. Z tego co wyczytałem to jareko po prostu wyżej pod względeam jakości ocenia heka, może to nie do końca obiektywna ocena bo on sam ich okna sprzedaje ale ma do takiej oceny pełne prawo. Inaczej mówiąc niech se pisze co chce, kazdy ma własne prawo oceny i wyboru, ale nie "wkładaj" mu w usta czegoś czego nie powiedział.

    hazeleyes: skąd ten nick ? co to za klamki, to hoope ? jaki to model ? [odnosząc się do zdjęcia to wiem, że tą taśmę i tak się zrywa ale takie obszczerbione końce przy klamce brzydko wyglądają] Pytanie drugie HS - łącznie cieniutkie, wygląda super - ok ale z tego co mi mówiono HS to sytem bezprogowy a u Ciebie nie dość że widać wysoki próg to jest on innego koloru niż rama okna ? o co chodzi ? w salonie gdzie robiłem wycenę, okna typu HS nie było, ale może to zależy od systemu ? Możesz dodać jakieś zdjęcie okna otwartego i pokazać jak wyglądają uszczelki w rogach ? uprzedzano mnie, że zgrubienia w tych miejscach lub złe ich łączenia mają duży wpływ na późniejsze "przedmuchy" lub nawet wpuszczanie wody do wnętrza.

    Ostatni edit
    o klamkach bo doczytalem ze to schuco. ze
    Ostatnio edytowane przez karolekk ; 20-04-2011 o 07:30

  6. #17766
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    bwojtku jak dla mnie, trochę zbyt "pojechana" propozycja...z góry przepraszam, jesli się naraziłam
    Jaką propozycję z mojej strony wyczytałaś bo nie nadążam?

  7. #17767
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Cytat Napisał IVO333 Zobacz post
    to była odpowiedz na propozycje IVO333, oczywiscie przepraszam bwojtku, że naraziłam Cię na niepotrzebny stres z rana

  8. #17768
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    hazeleyes: skąd ten nick ?
    skąd to pytanie?

    co to za klamki, to hoope ? jaki to model ? [odnosząc się do zdjęcia to wiem, że tą taśmę i tak się zrywa ale takie obszczerbione końce przy klamce brzydko wyglądają]
    No właśnie, tjak już doczytałes-to nie hoppe a schucco. "Obszczerbione konce przy klamce"? Chyba teraz, to ja nie nadążam...

    Pytanie drugie HS - łącznie cieniutkie, wygląda super - ok ale z tego co mi mówiono HS to sytem bezprogowy a u Ciebie nie dość że widać wysoki próg to jest on innego koloru niż rama okna ? o co chodzi ?
    To dobrze Ci mówili-bedzie wylewka i podłoga, to bedzie bezprogowy-zapewniam. To białe, to nie jest próg, tylko ustrojstwo, które słuzy do wzmocnienia HS-a.Jest niewidoczne-znajdzie sie w wylewce.

    w salonie gdzie robiłem wycenę, okna typu HS nie było, ale może to zależy od systemu ? Możesz dodać jakieś zdjęcie okna otwartego i pokazać jak wyglądają uszczelki w rogach ? uprzedzano mnie, że zgrubienia w tych miejscach lub złe ich łączenia mają duży wpływ na późniejsze "przedmuchy" lub nawet wpuszczanie wody do wnętrza.
    Ostatni edit
    o klamkach bo doczytalem ze to schuco. ze

    Zdjęcia otwartego HS-a mogę dodać, ale dopiero w pt. Pozdrawiam.

  9. #17769

    Domyślnie

    jak bedziesz dodawac fotki otwartego HSa to pokaz jak wyglada uszczelnienie i jak mozesz to zrob tez zdjecie laczenia uszczelek w zwyklych oknach
    a masz moze tez balkon z niskim progiem ?


    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    hazeleyes: skąd ten nick ?
    skąd to pytanie?

    co to za klamki, to hoope ? jaki to model ? [odnosząc się do zdjęcia to wiem, że tą taśmę i tak się zrywa ale takie obszczerbione końce przy klamce brzydko wyglądają]
    No właśnie, tjak już doczytałes-to nie hoppe a schucco. "Obszczerbione konce przy klamce"? Chyba teraz, to ja nie nadążam...

    Pytanie drugie HS - łącznie cieniutkie, wygląda super - ok ale z tego co mi mówiono HS to sytem bezprogowy a u Ciebie nie dość że widać wysoki próg to jest on innego koloru niż rama okna ? o co chodzi ?
    To dobrze Ci mówili-bedzie wylewka i podłoga, to bedzie bezprogowy-zapewniam. To białe, to nie jest próg, tylko ustrojstwo, które słuzy do wzmocnienia HS-a.Jest niewidoczne-znajdzie sie w wylewce.

    w salonie gdzie robiłem wycenę, okna typu HS nie było, ale może to zależy od systemu ? Możesz dodać jakieś zdjęcie okna otwartego i pokazać jak wyglądają uszczelki w rogach ? uprzedzano mnie, że zgrubienia w tych miejscach lub złe ich łączenia mają duży wpływ na późniejsze "przedmuchy" lub nawet wpuszczanie wody do wnętrza.
    Ostatni edit
    o klamkach bo doczytalem ze to schuco. ze

    Zdjęcia otwartego HS-a mogę dodać, ale dopiero w pt. Pozdrawiam.

  10. #17770

    Domyślnie

    ma moze ktos juz zamontowane okna w kolorze daglezja ?
    I moglby wrzucic zdjecia ?

  11. #17771
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr_Bodnar Zobacz post
    jak plastiki to oknoplast kraków niezłe robi, na profilu Platinium
    Piotrek, a co jest takiego dobrego w profilu Platinium? Dla mnie to zwykła Veka. Zaokrąglona w środku.

  12. #17772
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolekk Zobacz post
    kurde, walduś, kurde,
    tak śledze te posty i śledze bo budowa się przeciąga, majstry "fuchy" łapią i odwlekają wejście do nas

    witek86: nie jedź tak po jareko bo to o tobie źle świadczy ! Sam napisałeś powyżej że Jezierski to lipa ! , ale oczywiście sugerując że to słowa jareko. Ja nie widzę jego postów w których wyczytać można że jezierski to lipa, chyba że ślepy jestem. Z tego co wyczytałem to jareko po prostu wyżej pod względeam jakości ocenia heka, może to nie do końca obiektywna ocena bo on sam ich okna sprzedaje ale ma do takiej oceny pełne prawo. Inaczej mówiąc niech se pisze co chce, kazdy ma własne prawo oceny i wyboru, ale nie "wkładaj" mu w usta czegoś czego nie powiedział.

    hazeleyes: skąd ten nick ? co to za klamki, to hoope ? jaki to model ? [odnosząc się do zdjęcia to wiem, że tą taśmę i tak się zrywa ale takie obszczerbione końce przy klamce brzydko wyglądają] Pytanie drugie HS - łącznie cieniutkie, wygląda super - ok ale z tego co mi mówiono HS to sytem bezprogowy a u Ciebie nie dość że widać wysoki próg to jest on innego koloru niż rama okna ? o co chodzi ? w salonie gdzie robiłem wycenę, okna typu HS nie było, ale może to zależy od systemu ? Możesz dodać jakieś zdjęcie okna otwartego i pokazać jak wyglądają uszczelki w rogach ? uprzedzano mnie, że zgrubienia w tych miejscach lub złe ich łączenia mają duży wpływ na późniejsze "przedmuchy" lub nawet wpuszczanie wody do wnętrza.

    Ostatni edit
    o klamkach bo doczytalem ze to schuco. ze
    nie zauważylem abym po kimś jechał !
    nikomu nic u usta nie wkładam,chyba że jesteś ładna laska to możemy pomyśleć!
    nie pisałem że jezierski to lipa i tak nie napisze bo mimo kłopotów jakie miał dalej sprzedaje jego okna i nie zamierzam tego zmieniać
    a wybrałem jezierskiego bo był nr1 dla... a teraz leci na łep na szyje
    jareko bardzo szanuje itd itp
    to co on sprzedaje;p bo myślałem że heke.... będę musiał wszystko cofnąć

    Platinium oknoplastu jak dla mnie za "łukowaty" ale jeden lubi ......

    Teraz już jeśli chodzi o zgrzewy to już całkiem mentlik

  13. #17773
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    ....hmm i co teraz powiedzą ci którym wstawiłeś już jezierskiego.pewnie się wieszają hahaha... tylko nie na oknach bo to lipa jest;p
    1heka.........14reszta"
    Chyba źle mnie zrozumiałeś. Nie dyskredytuję Jezierskiego gdyż dalej robi dobre okna i zgodnie z Twoim pozycjonowaniem napisałbym tak
    1 - Heka
    1a - Jezierski
    hmmm...dalej miałbym kłopot ale podałbym tak
    2 - Oknoplast, MS, Adams
    gdzieś tam dalej EC
    14- reszta
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  14. #17774
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    karolekk - a wejdź sobie na moją stronę w w zdjęciach z realizacji masz sporo HS-ów, a szczegóły o nich w specjalnej zakładce dotyczącej Schuco HS
    Ostatnio edytowane przez jareko ; 20-04-2011 o 10:56
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  15. #17775
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko Zobacz post
    Chyba źle mnie zrozumiałeś. Nie dyskredytuję Jezierskiego gdyż dalej robi dobre okna i zgodnie z Twoim pozycjonowaniem napisałbym tak
    1 - Heka
    1a - Jezierski
    hmmm...dalej miałbym kłopot ale podałbym tak
    2 - Oknoplast, MS, Adams
    gdzieś tam dalej EC
    14- reszta
    na 2 oknoplast z cieńszą stalą??i EC który też zaczyna szukać tańszych?
    pozdrawiam

  16. #17776
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Samar

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    257

    Domyślnie

    Przestańcie się już licytować z tymi oknami . Jest na rynku cała masa mniejszych firm, które również potrafią robić porządne okna . Mam Klienta, który ileś tam lat temu wstecz kupił Vekę od Jezierskiego . Następnym jego zakupem były również okna Jezierskiego tylko,że na Schuco . Trzy lata temu zainwestował w okna NSB wykonane na profilu 6 komorowym Prestige . Półtora roku temu wrócił po następny domek na Prestigu . Obecnie zamawia Zendowa z tej samej firmy . Klientom, którzy potrzebują okien tanich sprzedaję Aluplasta produkowanego przez malutką lokalną firmę, a reklamacji zero . Nawet na regulacje nas nie wzywają .

  17. #17777
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał Samar Zobacz post
    Przestańcie się już licytować z tymi oknami . Jest na rynku cała masa mniejszych firm, które również potrafią robić porządne okna . Mam Klienta, który ileś tam lat temu wstecz kupił Vekę od Jezierskiego . Następnym jego zakupem były również okna Jezierskiego tylko,że na Schuco . Trzy lata temu zainwestował w okna NSB wykonane na profilu 6 komorowym Prestige . Półtora roku temu wrócił po następny domek na Prestigu . Obecnie zamawia Zendowa z tej samej firmy . Klientom, którzy potrzebują okien tanich sprzedaję Aluplasta produkowanego przez malutką lokalną firmę, a reklamacji zero . Nawet na regulacje nas nie wzywają .
    tylko się cieszyć! i nikt się nie licytuje
    regulacji brak bo jasne góra blisko i ludzie pobozni

  18. #17778
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    "szyba to materiał kruchy,nie podlega gwarancji"- pani z profiloplastu z leszna!!!!!!!!!!!!
    tylko jak jeden z drugim gdzieś walneli a szybe i tak wstawili to co ??-ja(w imieniu paniu która chciała abym jej pomógł)
    "no wie pan teraz my tego nie wiemy"-PzP
    szkoda gadać,nie dziwie się że pada

  19. #17779

    Domyślnie

    wole fotki z budowy od neutralnej osoby bo na twojej stronie sa pewnie odpowiednio przebrane zdjecia

    Cytat Napisał jareko Zobacz post
    karolekk - a wejdź sobie na moją stronę w w zdjęciach z realizacji masz sporo HS-ów, a szczegóły o nich w specjalnej zakładce dotyczącej Schuco HS

  20. #17780
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    eeeetam karolekk, żaden przebrany, kilka zdjęć z pierwszych lepszych montaży. A najważniejsze że ujrzysz tam interesujące ciebie szczegóły
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

Strona 889 z 1568

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony