dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 134
  1. #1

    Domyślnie NASZ klocuszek - komentarze

    Witajcie,

    Stworzyłam komentarze do dziennika- tutaj można prowadzić luźne rozmowy, niekoniecznie na temat


    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Luminda trzymam kciuki ale cieszę się, że mam to juz za sobą. Teraz wykańczanie czyli dom wykańcza mnie hihi
    pozdrowionka
    Ostatnio edytowane przez hoffi ; 25-05-2011 o 06:51

  3. #3

    Domyślnie

    Hoffi:
    Kibicuje, żeby wykańczanie poszło szybko i sprawnie- bez wykańczania Was i czekam na zdjęcia

    Etap samej budowy też jest przyjemny- cieszę się za każdym razem kiedy widzę, że mury pną się do góry W tym tygodniu pewnie zobaczę strop to już będzie coś. A wykańczanie na tą chwilę wolę traktować jako przyjemność- to zajęcie zdecydowanie bardziej kobiece co mi tam do jakieś cegły, kominów etc.
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  4. #4

    Domyślnie

    Witam
    Bardzo podobają mi się domki w tym stylu, sama rozważałam Topaza na wcześniejszą działkę, która miała znacznie liberalniejsze WZ.

    Oby budowa szła sprawnie i szybko

  5. #5

    Domyślnie

    Aniu a pomyśleć, że to dopiero początek budowy! fajnie się czyta ten twój dziennik, pisz codziennie. Pozdrowionka
    hoffi

  6. #6

    Domyślnie

    Ahhh nic nie mów, chwila nieuwagi i taki klops Dziś spotkanie z kierownikiem, więc zobaczymy co powie...
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  7. #7

    Domyślnie

    I co uzgodniliście?
    hoffi

  8. #8

    Domyślnie

    Rozbieramy... tzn murarze rozbierają Czekamy teraz na wyliczenia i wytyczne od kierownika. Zamiast do przodu to cofamy się o parę kroków buuuuu...
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  9. #9

    Domyślnie

    jak przeglądam twój dziennik budowy dzień po dniu to muszę przyznać że jestem pod wrażeniem pomimo studni w salonie i remontu przed zalaniem stropu jak szybko postępują prace, albo nie zwróciłem uwagi na daty kolejnych wpisów.
    w której cześci w-wy budujesz. ja zaczynam we wrześniu jak dobrze pójdzie projekt "Szmaragd"

  10. #10

    Domyślnie

    Certa:
    Prace idą szybką aczkolwiek w porównaniu z początkiem to mam wrażenie, że tempo trochę zmalało. Murarze weszli 9 maja i na dzień dzisiejszy gdyby poprawki i zmiana stropu nad piętrem z drewnianego na terive to kończyliby więźbę dachową. Budujemy pod Warszawą a dokładniej w Otwocku.

    Powodzenia w budowaniu Szmaragd to piękny dom- mieliśmy okazję się przekonać będąc w gościnie u Acici
    Ostatnio edytowane przez Luminda ; 01-07-2011 o 19:16
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luminda Zobacz post
    Certa:
    Powodzenia w budowaniu Szmaragd to piękny dom- mieliśmy okazję się przekonać będąc w gościnie w Acici
    Acici ma ten przywilej ze dom stoi na wzniesieniu i nie da się przejść przejechać nie zauważając go ....

  12. #12

    Domyślnie

    Z tego co zauważyłem na zdjęciach ekipa oprócz słupa źle wykonała nadproże nad oknem narożnym w salonie. Jeśli tak zostanie nie będzie możliwości docieplenia od spodu podciągu w części tarasowej. pozdrawiam adam

  13. #13

    Domyślnie

    Hmm... a co wg Ciebie jest nie tak?


    Dzięki za info- sama przeanalizowałam projekt i zgadza się- podciąg pod tarasem powinien być 10cm wyżej niż nadproże okna narożnego. Rozmawiam z ekipą- też zgodzili się, że jest (kolejny!!) błąd ale co dalej z tym- nie wiem
    MASAKRA!
    Ostatnio edytowane przez Luminda ; 05-07-2011 o 15:51
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  14. #14

  15. #15

  16. #16

    Domyślnie

    Dzięki za zdjęcia- właśnie tak powinno być! Pokazałam im jedno z Twoich zdjęć, które wstawiłeś i przyznali rację. Obawiam się, że na obecnym etapie niewiele da się z tym zrobić. Skuć się nie da, bo w środku idzie zbrojenie.

    Pozdrawiam
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar beatagl
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    okolice Dębicy
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    witam
    wpadłam sie przywitać
    kibicuje Wam

  18. #18

    Domyślnie

    Dziękujemy za odwiedziny
    Pozdrawiam
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    garnuszki

    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    hej

    ...podglądam poczynania Twojej ekipy. u nas daleka droga do takiego stanu, jaki jest u Ciebie ;(. narazie jesteśmy na etapie przenoszenia wody i prądu na nas i załatwiamy pozwolenie na wyburzenie dwóch budynków, które znajdują się u nas na działce. kiedy już wyburzymy, będziemy kupować projekt i załatwiać pozwolnie na budowę. jesteśmy trochę przerażeni całym budowaniem , czytając jakie "wpadki" zaliczają budowlańcy-szok. na wszystkim wypadałoby się znać, bo jak nie to spaprają-masakra.

    Pozdrawiam

  20. #20

    Domyślnie

    Luminda
    Nie przejmuj sie optyka wielkosci pomieszczen. Widok samych cegiel zawsze pomniejsza pomieszczenie, a tynki jak to mowia, zdzialaja cuda
    A jak polozysz podlogi i bedziesz wnosic meble to w ogole stwierdzisz, ze obawy o wielkosc pomieszczen byly niepotrzebne. Sypialnie na poziomie 15 - 16m2 i lazienki 7 - 8 m2 to naprawde spore pomieszczenia. Juz kiedys przerabialem te dylematy...a zupelnie nie potrzebnie! Glowa do gory

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony