dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 582

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Ogród tworzę nowoczesny, czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką...

    Witam
    Moja glaba to gleba klasy IIIa
    Mając na uwadze, iż jestem zupełnie zielona w kwestii ogrodu, roślin, uprawy warzyw i owoców (a marzę o wszystkich tych rzeczach u siebie) postanowiłam założyć tu własny kącik. Licząc oczywiście na wszą pomoc i uwagi. A będzie tego dużo, tyleże rozłożone w czasie.
    Mam też nadzieję że kiedyś będę mogła się tu pochwalić efektami z moich działań w dziedzinie ogrodnictwa szeroko pojetego.
    Na początek chciałam prosić o pomoc w dobobrze rośliny, którą chce posadzić na długości ok 40metów. warunki: gleba glinasta, stanowisko ocienione przez większą część dnia. Ma to być posadzone wąskim paskiem wzdłuż ogrodzenia zaraz przy płocie z siatki, a z drugiej strony bedzie podjazd wybrukowany.
    Dom w stylu nowoczesnym, biała elewacja z dodatkiem drewana egzotycznego a w przyszłości zaplanowane jest tez założenie nowoczesnego ogrodu. Dodam jeszcze, że ta roślina nie może być w żółtych kolorach (nie podobają mi się ) i musi bć najlepiej bezobsługowa.
    Bardzo proszę o jakiś pomysły.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony