dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 271 z 1588
Pokaż wyniki od 5.401 do 5.420 z 31759
  1. #5401
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    update: mysza wyniuchala maslo orzechowe, ale probowala wejsc, lapka sie ruszyla, mysza ja przewrocila lezy bokiem na trawie a mysza sobie spokojnie wyzera nasiona, juz dziure wygrzebala
    A ja myslalam ze Chnczyki psy jedza ale jak koty tez to czemu maysz nie lapia na zakaske, jak chipsy


    Pestka a ja myslalam ze w kosciele to na bogato ma byc czyli w zlocie oplywa, srebra to tam raczej nie ma
    jzobaczymy co zrobie, to tylko farba. Pierwsza opcja jest czarna. Druga srebrna. Bejcowac nie moge jak pisalam bo to sa dwie serpentyny i do srodka sie nie dostane miedzy nie.

    anyway!

    jeszcze nie skonczona, jeszcze musze domalowac reszte i poskrecac. Wczoraj stalam u dumalam - jak ja zlozyc spowrotem rozlozylam na czynniki pierwsze do malowania i zdjec nie zrobilam - stupid me, dopiero dzis rano po kilkakrotnym mierzeniu i spojrzeniu na zdjecie sie udalo, ale gore i tak zgadywalam bo widac nie bylo (pod abazurem), a podkladek cos mi za duzo zostalo
    I dobrz ze pstryklam w domu fotke dla Was po przywiezieniu bo na tym ze sklepu guzik widac bylo, taka mala fotka a po powiekszeniu sie rozmazalo wsio, wiec dziewczyny : jak rozkrecac cos macie - robcie zdjecia !!!

    pokazuje tak na wypadek zakupow na starociach jak mozna cos zmienic


    przed:





    i po:





    czekam az M wstanie i jade po abazurki i farbe srebrna bo sie skonczyla i trutke na myszora
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 01-05-2016 o 13:29

  2. #5402
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Myszy współczuję, szkodnik jak kret. Cieszę się, że na razie nie mam nowego kopca Mania, wczoraj jak autostrada była zamknięta i byliśmy uwięzieni na niej głowa mnie rozbolala, myslalam, że eksploduje. Wypadek za wypadkiem. Może zawsze powinna być zamknięta w ramach prewencji. Co puscili ruch, zaś jakies debilisko jebnelo i znów stanie.
    Moje świeczniki za grubo i za blisko prysnelam. Bo sam podkład wyszedł pieknie.

  3. #5403

    Domyślnie

    Jak u nas otworzyli Chińską Restauracje to wszystkie psy i właśnie koty zniknęły.

    Pokazałam Twoje zdjęcie po przeróbce mojemu T żeby się nie zrażał starociami. Pomogło, więc DZIĘKI

  4. #5404
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika wrocilas
    wazne ze Wy wypadku nie mieliscie, swiecznikami sie nie przejmuj, zetrzyj a jak bedziesz miala malowac zaczynaj w powietrzu i koncz w powietrzu, maluj hotyzontalnie, nie idz w pionie.

    Sylwia uff! zdazylam, zanim na starocie pojechalas

  5. #5405
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Sylwia, jeszcze za czasów Stadionu Dziesięciolecia jadlysmy z siostrą cos tam z mięsem, do tej pory śmiejemy się że to nie kurczak a szczur był

  6. #5406
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tu to tylko w podziemiach chyba, bo jakby ich zlapali...w chinskiej dzielnicy w Tor
    ale maja trudniej bo psy samopas nie lataja
    mimo to jak kupujemy chinskie zarcie to jedno danie sie nazywa Chow Mein, ja na niego mowie Chow Miau bo diabli wiedza


    wyhaczylam cos na lokalnych, jade odebrac wlasnie
    bedzie mala zmiana planow w moim planie

  7. #5407
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, kocham Twoje zmiany planów
    Mam 2 dzbanki, muszę zrobić fotki i powiecie mi, czy warto je na lustrzano/ srebrno malować.

  8. #5408
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mam abazurki i w domu OOOPSSS
    inne zaczepienie i nie wejdzie, musze jechac do innego sklepu i dokupic
    farba kupiona, po weekendzie maluje biurko - w koncu!

    a tu moj nowy dzisiejszy nabytek .....








    2 metry wysokosci
    to bedzie wielkie lustro

    zamiast kawalkowe lusterka wsadzac w tamta wygieta wsadze w to, bedzie stac na podlodze bo takie wielkie
    jeszcze tak potwornej ramy nie spotkalam, jak ja wczoraj facet wystawil to sie odrazu zucilam i go molestowalam ze JA koniecznie JA MUSZE kupic ta rame!

    tak wiec zrobienie tego lustra odleci w przyszlosc bo nie mam na tyle lusterek, musze gdzies do Tor jechac bo u nas wykupilam a w 2 metry duzo wejdzie.
    Lubie lustra w ramach, bez ramy bym zrobila jakbym nowoczesnie i surowo miala pewno. No ale, to bedzie duzy i cholernie ciezki project.
    Tomkowa miala problem swoje podniesc a ja tego dwumetrowca tymbardziej nie rusze z miejsca.

    jestem w 7 niebie ze to wytargalam od faceta i to za psie pieniadze


    Mika dawaj wazoniki
    ja dzis z doskoku bo miedzy dwoma domami M lata i czystke w domu robimy, nie mam narazie nawet jak isc i pomalowac reszte lampy

    trutka na myszy jest, bede walczyc z myszorami i sie modlic zeby chipmunk sie nie napatoczyl bo bym sie zaplakala

  9. #5409
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Zajefajna to rama
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1601.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	79,0 KB
ID:	354621 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1603.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	354622Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1589.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	102,9 KB
ID:	354623Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1591.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	85,7 KB
ID:	354624Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1602.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	354625
    Poszłam hurtowo
    Na pierwszym świecznikowym zdjęciu widać w jakich krzakach mieszkaliśmy, 3 metry od stawu i kaczek.
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 01-05-2016 o 19:14

  10. #5410

    Domyślnie

    Maniu, rama niezwykła!! Ma wymiary takie, że zmieszczą Ci się w niej całe lusterka bez potrzeby cięcia?

  11. #5411
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Mania cudna rama ja bym ją taką złotą zostawiła, żeby przełamać srebro i czerń które masz w domu. lubię łączyć różne metale

    ja dzisiaj działam u Julki w pokoju, obrosłam domek bluszczykiem. w oknie fruwają piórka. jutro się do lasu przejdziemy po drewno na stolarkę i karnisze do domku. Męża też muszę zagonić, żeby zbił drzwi. Miałam robić też okiennice, ale chyba nie będą dobrze wyglądać przy tak małych oknach,

  12. #5412

    Domyślnie

    Mmikka, ja bym tych dzbanków nie malowała na lustrzano/srebrno

  13. #5413

    Domyślnie

    Właśnie takiej wielkości rama mi się marzyła... Ale u nas lusterka za drogie. Maniu, zazdroszczę ale tak przyjacielsko. Z pewnością będzie u Ciebie pięknie wyglądała

  14. #5414
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Ania, i tu chyba masz rację, przy moich zdolnościach (widać na świecznikach ) to od razu do wyrzucenia. Te czerwone z piwnicy teraz przyniosłam i pewnie tam wrócą. A w tym zielonym myślałam, jak zmieniłby kolor dać hortensje od Sylwii. Tylko czy one do takiego dzbanka pasują? Chciałam kupić niebieskie.

  15. #5415

    Domyślnie

    Mmikka, nie o zdolności tu chodzi, tylko one są ładne takie, jakie są Te czerwone bardzo mi się podobają Przypominają trochę szkło, jakiego w swych projektach używa Christina Hamoui

    Nazwa:  ma.jpg
Wyświetleń: 233
Rozmiar:  83,6 KB


    Nazwa:  2d680efdabb47f8c65616a9f13098c25.jpg
Wyświetleń: 236
Rozmiar:  53,8 KB


    Nazwa:  floral2.jpg
Wyświetleń: 232
Rozmiar:  74,2 KB


    A niebieskie hortensje w tym zielonym wazonie mogą wyglądać rewelacyjnie. Maksymalnie wiosennie

  16. #5416
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Same dobre wieści ...........................nic nie muszę robić
    Jak mnie to cieszy

  17. #5417
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika - ja jak dziewczyny mowie zostaw flakony, maja fajne kolory, szkoda ruszac, nie teraz a kiedys, zawsze mozesz je uzyc, byle cos odpowiednirg wsadzic.
    Zielony ma ladny kolor, jak wsadzisz niskie hortensje zaslonia gore i bedzie super, w czerwonych ta ciemna czerwien mi sie podoba, gora falowana juz nie ale wkladajac jakies kwiaty - hortensje czy inne z duzymi glowami - zaslonisz faliste czesci i tez pieknie bedzie.
    Jak chcesz sie pobawic w srebrny flakonik - poszukaj czy nie masz czegos w domu, byle czego szklanego i potestuj, na flakonach tez lubi sciekac. Jak kolor ladnie wyjdzie wtedy jakis kup i zamaluj.


    Dziewczyny o ramie juz wczoraj myslalam jak faceta molestowalam - jeszcze nie mialam jej, jeszcze nie wiedzialam czy miec bede bo dopiero dzis rano sie okazalo a juz myslalam co bym z nia zrobila i wlasnie tez pomyslalam o trochu zlota. Typowa wystawka zlota mnie nie jara, nie mowie ze brzydka, bo ladna jest i daje wiecej ciepla niz srebrne kolory ale ja nie mam nic zlotego i duzo bym musiala przemalowac/zmienic/kupic.
    Za t bardzo mi sie podoba zloto ze srebrem zmieszane, przyklad ponizej - i ta rama tez jest postarzana.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	silver-gold-frame-canvas-interior-isolated-white-36420306.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	354658


    tu inny przyklad tez piekny


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Green-frame.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	61,3 KB
ID:	354659


    a tu juz jest nie postarzone i juz mi sie nie podoba, tak za "bogato" , za wyraziscie


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	chaise-longue-with-roll-cushions-gold-and-silver.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	61,9 KB
ID:	354660Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gold-and-silver-chaise-longue-small-ornate.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	69,0 KB
ID:	354661


    a tu mebelek dwu swiecacy i tez postarzony


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	silver-gold-dresser-700x450.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	63,4 KB
ID:	354662


    takie wlasnie zadymane i zloto i srebro.
    Musze pomyslec. Kurna, a kupilam srebrny i miedziowy wosk a zlota nie wzielam ale ze mnie dupa, musze dokupic .


    Tomkowa jeszcze nie mierzylam, na szerokosc powinno wejsc super, ale mierzylam tylko miarka i bez szparek zaraz wyciagne kilka, na wysokosc nie wiem.

    Pestka to wez no postarz sobie to lustro, macie w Polsce wiecej tych farb, woskow i innych mazidel latwo dostepnych a woskiem sie latwo robi.
    A moze bys tak fotke wkleila


    Zanim co posadze sprobuje myszory ukatrupic ale juz nie dzis, czasu brak i deszcz pada.

    Na dodatek - pies nam spierd***

    ma 9 lat a energii jak maly szczeniak. Nawet nie wiemy kiedy i jak. Gdzies sie wyslizgnal. Dopiero co listonszka znalazla pieska na naszym osiedlu
    a teraz nasz?? dupek jak tylko widzi okazje daje noge! pojechalismy i nas chyba ze 2hr nie bylo i sie wloczyl, wrocilismy i nie zalapalam ze psa nie ma, myslalam ze jak zwykle spi na gorze w moim lozku bo godzine przed wyjazdem tam byl. M sobie ladnie z mlodym wnosza i wynosza meble i pytanie pada - gdzie pies? psa nie ma. Pooooszedl...
    Pojezdzilam na rowerze po osiedlu ale szukaj wiatru w polu, nie kazdy ma bramke na ogrodek jak by tam wlazl nie znajde. Juz kilka razy nam noge dal.
    Wrocilam i pojechalismy samochodem ale gdzie tam, samochod warczy nawet bysmy nie uslyzeli, pies maly i szary zlal by sie z chodnikiem, samochodow multum wszedzie sie odwiedzaja - mowie M tylko drona nam trzeba .
    I robilismy kolko jak nas Kathy zobaczyla i sie drze. Okazalo sie ze sasiad 2 domy dalej...wracal i jechalam i czekal na mnie az przejade na rowerze i sie podobno zastanawial co ja robie w deszczu na rowerze, a potem widzial ze samochodem jezdzimy powoli wiec poszedl do Kathy - sie okazalo ze jego zona znalazla naszego psa u siebie na podjezdzie, trzasl sie, bo zimo, normalka on tak zawsze, zmokniety, myslala ze jakis niedozywiony , wziela go go weterynarza zeby sprawdzili czy ma chipa - no niestety, nie wsadzilismy mu chipa. Zadzwonil do niej zeby wracala. Zdazyla na facebooka wsadzic z naszego osiedla i miala zamiar wrocic jakby co i rozwiesic ogloszenia. No, a ja mialam zamiar rozwiesic ze szukam.
    Co sie nerwow i strachu najadlam to szok, ze przejedzie go ktos, ze pojdzie bokiem w las i kojoty go na kolacje zjedza. No co za dupek
    I przed mende polowy dzis nie zrobilam bo sie go szukalo, a on tylko dwa domy dalej byl. Ale wysiedzial na tym deszczu i zimnicy ponad 2hr, panski rozpieszczny piesek i na koniec pierwszy raz w zyciu zaliczyl pudlo z kratka bo go sasiadka wsadzila jak wiozla, do kociej. BUSTED, za kratkami.
    Bym sie zaryczala za nim.

  18. #5418
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka...a ja nad myszami dwiema rozpaczam...??
    ale obciach
    co to jest w porownaniu z dzikami!


    pamietam za dziecka babcia chodzila cala noc warowac bo dziki ryly co tam bylo posadzone, nie wiem jak dlugo bo nie pamietam ale co noc chodzila. Bo sie plotu nie dalo , za duze pole bylo i przejezdne.

    a na dziki nie ma jakiegos odstraszacza..?? kotem je pogonic..?? ZART

    a co do kotow tak zescie mi o tych kotach nagadaly ze mi sie zeszlej nocy snily, mialam jakiegs sierscia z duzymi kudlami i taki byl piekny ze jak dal noge to go szukalam, lajdaczyl sie z innymi kotami, a prosze, dzis pies dal noge. I zapomnialam o tym jak psa wcielo, teraz sobie przypomnialam a to jakis sen proroczy byl
    A czemu piekny rasowiec a nie zwykly dachowiec mi sie snil to tajemnica poliszynela, bo nie mam pojecia, bo pewno u mnie nic normalnie nie moze byc.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 02-05-2016 o 00:32

  19. #5419
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    jest - Szyszko się nazywa, chce wszystkie dziki wyrżnąć, tak, żeby zostało poł dzika na kilometr2, w okresie kiedy mają małe warchlaczki....

    Pestka może daj jakiś tymczasowy płot w tym miejscu, jakąś siatkę najtańszą?? Nie wyobrażam sobie nie mieć ogrodzenia, zaraz miałabym na podwórku całe zoo

  20. #5420
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Czyli ja też muszę czosnek sadzić.Dziury nornic mam pod płotem.
    Mania, ucieczki i poszukiwań Mańka współczuję.
    U nas plaga kleszczy, dzisiaj młotkiem tluklam, nawet obrzydlistwo na schodach nazarte leżało. Wszystko mnie swędzi teraz.

Strona 271 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony