dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 532 z 1588
Pokaż wyniki od 10.621 do 10.640 z 31759
  1. #10621
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  2. #10622
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie


  3. #10623
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziewuchy, zaczne od tego ze NIE BEDE MIALA LOKATORKi

    Nie podeszlo jej to ze nie mialam zamiaru im wynajac mieszkania, znaczy jaskini - jej i jej chlopu.
    No szkoda bardzo! nie na to wydawalam prawie 6 tys dolcow na kominek zeby dwoje ochlaptusow sobie dupe grzalo przy nim
    Kuchni na dole nie robie bo nie mam zamiaru nikomu nic wynajomwac i miec "wspomagacza" do splacenia domu jak wiele ludzi to robi.
    Nie spodobalo jej sie tez ze moim warunkiem bylo zero tutaj imprez i chlania z jej chloptasiem.
    WYBRALA RODZICOW....i spanie z matka w jednym lozku...OH WELL....

    mam czyste sumienie bo chcialam pomoc i zaoferowalam. Jednak jeszcze wczoraj jej powiedzialam ze to moja jedyna oferta i nastepny raz jak by zmienila zdanie juz sie nie zgodze
    Przewiezlismy ja wiec tylko do rodzicow a potem spowrotem na stare mieszkanie -ma go opuscic do poniedzialku. Bo w poniedzialek ma jeszcze spotkanie ze swoja kuratorka. Mowilam Wam ze udezyla swoja adwokatke i siedziala tydzien w ciupie? teraz ma kuratorke , musi sie meldowac co miesiac i ma godziny do odrobienia.
    Jej syn zreszta tez, like mother like son...

    ale co chcialam powiedziec to to ze ona jest LoST CASE....jak wraclismy od jej rodzicow poprosila zeby stanac na stacji to sobie papierosy kupi., stanelismy, kupila papierosy i......no wlasnie - coke. Wiadomo do czego !! bedzie dzis chlac! jej pan ktory ja zostawil teraz Romeo udaje ( jednoczesnie strasznie ja kontroluje) umowili sie ze on dzis tam do niej jedzie, wiec maja reszte soboty i niedziele na balange - szkoda mi slow
    ona juz nigdy sie nie podniesie. Nawet nie chce poszukac innej racy na caly etat bo 3 dni ja zadowalaja.
    no coz, nie moje zycie. Chyba dzis sie o kant dupy rozbilo wszystko to ze ona chce sie zmienic, raczej nie, raczej jej odpowiada to. Wie ze zle robila i zle robi ale widac nie chce zmiany. No to krzyzyk na droge


    i nawet lepiej, nie bede miala problemow ani nic, problem sam sie rozwiazal
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 26-02-2017 o 03:48

  4. #10624
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Emi kurna, ten koszyczek do kieliszkow ogladalam przedwczoraj, ale jak zobaczylam ile za niego chca - 70$ plus wysylka z europy to pokrecilam glowa i odpuscilam. Nie pije prawie wcale a wina juz zerowe ilosci, ten sieczkowaty stojak co Bosch zrobil mi wystarczy.

    Gosik - super te zaczepki masz!

    nie mierzylam jeszcze wysokich blach ale wiem o tym wyciaganiu i tez mi mam ten "prysznic", po wyciagnieciu kosza sie go montuje na ramieniu i wyglada tak'


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MCSA025271_SZ72031_def.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	17,2 KB
ID:	382401

    oprocz tego mam klipsy i to wysokie na wazon badz na wysoki pojemnik na picie zeby niel latal po zmywarce, wiec napewno tez to macie, a ten srodkowy kosz ma chyba 3 wysokosci do ustawienia to wysokie cos tez wlezie pod spod bez wyjmowania na skuske. Nie kombinowalam jeszcze, musze to obadac bo w koszu na dole widelki ida w dwie rozne strony.

    nadal jednak uwazam ta zmywarke za niewypal i bardzo niezadowolona jestem ze nie wiedzialam o braku grzalki...
    rano wyjechalam wlaczajac zmywarke, wrocilam prawie po 13 hr i w srodku mokre...kubki itp ok nawet ale na dole woda. Wnerwia mnie wiec niedosuszenie i wnerwia to ze musze "wietrzyc" zeby woda wyparowala. Badziewie i koniec.
    Emi nie wiem czy takie to eco-sreko. Ile tego pradu grzalka zezre mi zeby miec skondnsowane?? jak ja mam compy wlaczone 24/7 tak samo swiatla?
    pewno mnie nie rozumiecie, ale jakbyscie uzywaly z grzalkami wtdy byscie wiedzialy o czym mowie i dlaczego na ta europejska mode jestem akurat na anty

    kurna malutka zmywarke do mojego malego mycia? predzej bym w rekach umyla i predzej by mi wyschlo w koszyku w zlewie niz w zmywarce


    a jak juz Mika mowi o tych malych jak mikforafla, u nas tego duzo w sklepach jak ktos miejsca nie ma badz nie ma mozliwosci podlaczyc np w wynajetych mieszkaniach


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Best-Countertop-Dishwashers.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	14,7 KB
ID:	382402Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7b745803-f5fb-442a-b845-34a17f36e710_400.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	9,3 KB
ID:	382403Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	s-l1000.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	11,6 KB
ID:	382404

    na 6 osob sie zaladuje, nie jest zle
    tyle ze zawala blat.
    ale sa i tacy sprytni:


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	056e78cb02bcec1b7c1bee1f92cc9f99.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	9,6 KB
ID:	382405

  5. #10625
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka co bede duzo mowic - jestes BOSKA
    piekne wizki i widze wsadzilas w ta juz skonczona (prawie) kuchnie i nawet myrdlas corbelki

    jestem zachwycona Twoja robota.....

    a co wybrac sama nie wiem, kazdy mi sie podoba. Ale te dwa ostatnie chyba tez naj naj...musze sie ostro z tym pogryzc i latwo nie bedzie.

    a teraz zwijam kuper, ide do wyra czytac, caly dzien poza domem, ale ciesze sie ze Mlodej zalozylismy zmywarke, odetchnela z myciem garow...a ja z tesknota wyjechalam ze zostawilam za soba zmywarke ktora byla LEPSZA i tansza od mojej nowej

  6. #10626
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Mania u nas te mikro zmywarki są do zabudowy nikt ich nie stawia na blacie

    Wiesz ze w życiu nie przyszloby mi do głowy że coś z suszeniem może być nie tego. W Ameryce wszystkie sprzęty macie po swojemu. Specjalnie na wasz rynek robione. Dziwne że zmywarkę macie ekologiczna europejska: lol2: U moje tez kompy chodzą 24/dobę i tv plazma która zre prąd jak smok.

    Co do suszenia to sprawdź czy każdy program ma suszenie, niektóre programy susza lepiej niż inne...

    Koszyk na kieliszki już czeka w sklepie do odbioru. Bardzo mało ich używam ale np przy większych porzadnych przydałoby się je opłukać z kurzu

  7. #10627
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jak pisalaś o tej znajomej alkohololiczce, wyglądało, że ona chce coś zmienić, wyprostować swoje życie. Teraz wyszło szydło z worka. Nie jest warta pomocy i dobrze się stało, że nie zdążyła się wprowadzić. Współczucie i pomoc to jedno, a wieszanie sobie miecza nad glowa to drugie.

    Jeśli cię noca nachodzi myśl, zastanów się jak będzie wyglądała w świetle dziennym Pasuje , ...ale ja to piszę w kontekście kuchni Popatrzyłam teraz na wizualki i zdecydowanie te 2 ostatnie. Zamontowalabym ciemną wersję. Jeśli się jednak nie sprawdzi, zawsze możesz przemalować na biało.


    Taka mała zmywareczka, byłaby dobra dla mnie. Mam 60 cm, ale wolałabym 45. Te 60-tkę muszę czasem 4-5 dni napełniać. Klops, bo brak mi czasem tych rzeczy, które w niej czekają na zmywanie Skutek? Zmywam ręcznie Z drugiej strony jak mam najazd gości.... Zaczęłam myśleć, czy by w kuchni nie zainstalować pod blatem takiej malutkiej, a tam, gdzie będzie na zamrażarkę miejsce w byłym garażu, postawić dużą zmywarkę.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #10628
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Po Gosi wpisie poleciałam do zmywarki blachy mierzyć, mogę jedną położyć na dolny kosz. Uchwyty są super, ale nie mam takich. Postawić blachy na boku nie mogę, bo za wysoka jest, śmigło zahacza, nawet o większe talerze obiadowe. Te zwyklaki z Ikea się mieszczą.
    Tak jak Pestka, uważam, że dobrze się stało, że już teraz koleżanka powiedziała co chce. Macie zaoszczędzone nieporozumienia w przyszłości.
    Wczoraj mieliśmy wycieczkę, 150 km w jedną stronę, żeby zobaczyć dlaczego jeden lubiący wypić nie odbiera telefonu. Pocieszałam się, że to nie Korea jak Pestka pisała wcześniej.

    Z Pestki wizki najbardziej podoba mi się 3.

  9. #10629
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Emi ta zmywarka jest nie do zabudowy, mozna ja schowac jak sie nie uzywa. Do zabudowy u nas sa szufladowe, wygladaja jak szuflada podgrzewajaca.
    Moim zdaniem jak sie jest we dwoje i sie ma malo do mycia to nawet sensu nie ma kasy tracic i miejsce zabierac i szybciej jest recznie umyc. co tez nadal robie bo tez jak Pestka pisala tydzien bym zbierala.

    Emi a tak na marginesie - ta gazowa kuchenka nie jest moim marzeniem bo ja gazu nie cierpie Marzeniem jest ta indukcja co chce, gazowa kupilam ze wzglwdow ekonomicznych (najtansza akurat w tym rozmiarze Boscha byla) bo nie wiem czy tu zostane czy chalupe sprzedam, duzo ludzi gaz lubi itp. A jesli sie do gazu nawet przekonam i tu zostane to i tak ja wywale. Bo jak juz chce ta z przekretlami z przodu a nie na blacie z palnikami. Skoro nie lubie juz ich zmywarek podjerzewam ze ta kuchenka tez mnie rozczaruje, ich lodowki tez mnie odepchnely, jednym slowem Bosch dla mnie nie jest dobry, ani funkcjonalny jak na nasze standarty, lodowki za male itp itd. Duzo Wam zazdroszcze europejskich rzeczy i rozwiazan ale ta firma akurat jak dla mnie niewypal

  10. #10630
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ze znajoma skumalam to juz zanim po nia pojechalismy jak zaczela krecic, dlatego tez - i dlatego ze ja znam az za dobrze - powiedzialam ze to to byla jednorazowa oferta i wiecej razy sie nie zgodze. Po zobaczeniu jej wczoraj juz bylam pewna ze dobrze sie stalo. po zobaczeniu jak kupila "popitke" juz zupelnie, nawet sie nie odezwalam slowem.
    No coz, wygral Romeo i jej klapki na oczach, ale jak to mowia - milosc jest slepa

  11. #10631
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika masz kosz regulowany? mozesz zmienic wysokosc?

    Pestka tak mysle - bo ciemny wlasnie byl moja inspiracja pod wyspe i witryne jak pokazywalam, tylko teraz patrze na to juz nastepnego dnia rano i jest jeszcze cos - na ramke okapu chce reiling zalozyc, najladniej wtedy na bialym by wygladalo bo by sie komplecik z kranem na scianie zrobil - mowie wtedy o bialych corbelach.
    Przy brazowych chyba byloby za duzo. hmmm...ale o tym zeby zabejcowac i pozyc z ciemnymi a przemalowac jakby nie pasilo i wizualnie zawalilo kuchnie juz myslalam. Na odwyrtke raczej by nie wyszlo bo za duzo roboty i syfu zdzierac farbe i bejcoawac przy szafkach, wiec bylby to jeden strzal.


    M sie pakuje i zaraz wyjezdza, bede sie obijac sama z psem kilka dni

  12. #10632
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no tak , obudzilam sie dopiero niedawno i mnie nachodzi "falami"....Mika, ona nie powiedziala tego do mnie, ona milczala i nie zaprzeczyla jak jej powiedzialam dlaczego uwazam ze wybrala zostanie tam. to milczenie bylo odpowiedzia.

  13. #10633
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Mania wiem, że gazowka to nie twoje marzenie

    Ja tam sobie nie wyobrażam zycia bez zmywarki i nawet taka mała zamontowalabym. Ciekawe jak cenowo wyglądają

    W mojej zmywarce 45 jest o tyle dobrze ze mam po środku 2 małe ramiona i na skraju kosza mogę sobie na sztorc ustawić wysokie talerze czy deski i nic nie haczy.

    Pestko nie wiem czy chciałoby mi się po imprezie latać w tą i nazad do zmywania. Myśle że moja 45 styknie na umycie po komunii- 21 osób. W żadną zmywarkę i tak na raz nie zapakowalabym się.

    Od bosha chyba najbardziej udany mam ekspres

  14. #10634
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mania, dawaj ten reling jaki chcesz. Mam dziś chwilę, to zaraz przymierzę.

    Emi, ja już wcześniej rozważałam te małe zmywarki, ale wtedy nie było pomysłu na zlikwidowanie połowy garażu. Stanęło na 45. I tak pewnie zostanie. Może ten mój stary rupieć stanie w garażu póki się nie rozleci.
    To samo z lodówką. Moja ma 60 cm szer. Marzyła mi się french doors, a one wiadomo jakie. Nie mam miejsca w kuchni na taką.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #10635
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Z tą koleżanką to było do przewidzenia, ze prędzej czy później zacznie kombinować, jak pisałam wcześniej za dużo takich osób spotkałam w swoim życiu i obojętnie co mówili, jakie gwiazdki na niebie obiecywali swoim bliskim, zawsze prędzej czy później nałóg wygrywał a bliscy dostawali po głowie... Mania, chciałaś dobrze ale uwierz, że dla Ciebie tak będzie lepiej... każdy człowiek ma wolną wolę i jeśli chce sobie marnować życie, to nie należy go na siłę uszczęśliwiać, bo i tak nic z tego nie będzie

    A w temacie zmywarek... moja obecna to BEKO (tańsza od BOSCH) ale naczynia wyciągam suche nawet z tego codziennego programu 58 min dzięki jakiejś tam technologii SteamGloss ( "umyte w zmywarce naczynia możesz od razu postawić na stole, bez strachu o to, że zrobią na nim mokrą plamę") w BOSCHU po umyciu musiałam otworzyc drzwiczki, żeby odparowało i myślałam ze tak jest zawsze aż do teraz
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  16. #10636
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Emi, ja w 45 myłam po komunii na 31 osób i dałam radę, tylko już nie pamiętam czy nastawiałam 3 czy 4 razy
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  17. #10637
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gosik no, na "zywo" wszystko okazalo sie inaczej, musze przyznac zrobila mnie w balona, tak wiec rece otrzepalam i po problemie.
    nigdy wiecej

  18. #10638
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka poslalam reiling na @

  19. #10639
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ........mowcie mi tak dalej, jestem niezadowolona ze zmywarki.
    Prawde powiedziawszy wolalabym bez tego gornego koszyka na sztucca a z grzalka. Totalna wtopa a jeszcze gazowa plyte od Boscha wzielam? pewno bede plakac po weekendzie znow jak przywioze
    Pocieszam sie ze duzo nie myje w niej.

    Emi ustawiam na dwa programy ktore najbardziej susza czyli na sanitacje albo extra shine czyli ekstra polysk. Wczoraj po tych 13 godzinach byly suche ale dno zmywarki bylo nadal mokre i musialam uchylic zmywarke - i don't like it za pozno, Manka sie sfrajerowala i musi sie nauczyc z tym zyc

  20. #10640
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Muszę zerknac beko
    Liczyłam do dolnego kosza wejdzie mi 20 parę talerzy, talerzy będzie 4 rodzaje, do tego gary, półmiski, patery itp, na 10 tur może się wyrobię

    Pestko amica ma lodówkę 80 cm, może taka wciśniesz. W życiu nie chciałabym już zwykłej lodówki, nawet jakby ktoś mi postawił 3 takie obok siebie.

Strona 532 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony