dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 723 z 1588
Pokaż wyniki od 14.441 do 14.460 z 31759
  1. #14441
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmikka Zobacz post
    Zrobiłam fotki tego piecyka. Załącznik 398323 Załącznik 398324 Załącznik 398325
    Załącznik 398326
    Jak już mam go w domu, to trzeba będzie brać się za wypróbowanie i odnowienie.
    Mmikka, popatrz ten piecyk ma niezłą historię i może bardzo ładnie wyglądać.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #14442
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie













    wloski ulizane ale w koncu mial pozadne buty

  3. #14443
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    odpalilam dziada











    tak w sumie mozna na tym kominie cos uwedzic

    nie byl kupowany na zasadzie "podoba mi sie" bo sie mi podobaja inne, byl kupiony na zasadzie "wpadl na aukcje wygralam za grosze", jestem z niego mega zadowolona, na wiosne go na ceglowki i szlus, moge siedziec z tylu ile chce z kawsia i ksiazka

  4. #14444
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    sobotni Thanksgiving z resztki ludziow co jeszcze w parku sa






    nie pije. Wychlalam cala flaszke wina. ....SAMA !!!!!!
    uchlalam sie mieli radoche i kazali mi pic czesciej ale do domu wrocilam sama nie chcialam samochodem, szlam z dolu od jeziora po ciemaku - prosto


    przy okazji torta Rickowi sie dalo





    Pyjama Rick





    Trina mu na prezent kupila wiec pizame, na spodniach tez nadruk taki, caly park lal ze smiechu, w koncu tak go tu sami ochrzcili

  5. #14445
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wsuwamy wystajace czesci, samochod juz spkowalam prawie, we wtorek jade do domu, M w srode pracuje ale wraca tu w czwartek obrobic domek nasz i Ricka na zime, czyli powypuszczac wode z rur, nalac w nie plyn przeciw zamarznieciu, poodlaczac gaz i zawinac domek.
    I powrot dopiero w maju, hmmm....tak jak koliberki maja przyleciec tak ja znow do lasu wybede.

  6. #14446
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    No, Mania, popatrz na tę szczękę i policzki, a nawet uśmiech

    Nazwa:  Superman-Movie-Man-Of-Steel-2-Happening-Henry.jpg
Wyświetleń: 220
Rozmiar:  97,8 KB



    Fajnie się bawiliście w Thanksgiving.
    Naprawdę wychłeptałaś całą butelkę? To chyba syna tak oblewałaś przy okazji
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2-580.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	52,2 KB
ID:	398378  
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #14447
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka, blisko, blisko
    a wiesz co, on zawsze byl fun'em batmana i zawsze mial i nadal ma jakas maske

  8. #14448
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no wiec wczoraj....








    i do domu przyjechalismy. Koniec wakacjowania sie, powrot w maju.

    M tam jeszcze wraca w czwartek wieczorem. W piatek obwina jeszcze Ricka domek - oni jeszcze zostali. dzis facet przychodzi zrobic zimowanie, czyli poodlaczac wszystko i we wszystkie rury wlac plyn zeby nie zamarzly. Rick bedzie tam patrzyl i za rok samo juz zrobimy.

  9. #14449
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a to w domu








    a reszta - wszystko zielone, kazde drzewo, a na clematisie mam jeszcze kwiatki


    komodke otworzylismy








    no i moj M to osiol, nie wiem jak zdjecie robil i dlaczego tak powiedzial ale ta sofka co kupilam jest sliczna i zupelnie inaczej na zdjeciu wyglada niz na zywca, ale juz za pozno, Mloda byla zabrala poduchy i materac a my jej jutro zawozimy lozko, weszlo pieknie we wneke i Natki przeszczesliwa. A ja jestem uziemiona i musze dalej lozka szukac, nie wiem jakie kupie w takim wypadku.
    eh! Mialo stac naprzeciwko tej poleczki


    skrecilam tez lampe ktora miala isc do tego pokoju dzis rano





    jest drewniana. I okazalo sie ze pasuje tu na dole...za fotelami gdzies, kolorem...hmmm...musze pomyslec.

    zdjecie z 2014








    moze ktora pamieta te zdjecia, Pestka powinnas pamietac.
    Tak, zdecydowalam na Marbelle jednak nie na niebieska, z prostego powodu - moja intuicja mnie nie zawodzi a juz raz mnie podkusilyscie na pare rzeczy i niestety okazaly sie niewypalem, a ja na ta sofke chorowalam odkad ja zobaczylam. I jest taka wwwwyyyyygodnaaaa ze ahhh i ohhhh - zarabista skora i zarabiste poduszki, jak chmurka. Nie lubie twardych poduch jak deski.

    wiec bedzie ona








    kanapa bedzie jutro
    a M wielki naroznik w sobote.

    i zaczynam powoli pozadek robic i wynosic z dolu, M musi sciany polozyc, Chris swiatlo podlaczyc a potem podlogi i kominek obkladanie.

  10. #14450
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no to sie zaczyna
    co do sofy my to tylko mozemy co najwyzej swoje zdanie wyrazic a sama przeciez wiesz co i jak najlepiej dla ciebie. czyli biala skora? czy ona jest jakas kremowa?
    w poprzednim domu tez mialam mega wygodny zestaw z bialej skory, sofke i 2 fotele ale juz mi sie znudzily i po przeprowadzce sprzedalismy, poszlo jak burza a ludzik, ktory uzywa jest mega zadowolony z jakosci i wygody ( na ba, wtedy ona srylion kasy kosztowala jak ja kupowalismy) a zeby bylo zabawniej wystawilam ostatnio sofe tapczan z pokoju goscinnego, bo chce tam dac sofke z mezowego pokoju a mezatemu kupic co innego i zglosila sie ta sama pani, ktora kupila skorzany wypoczenk, po roku, kumacie, trafic na te sama osobe i tapczan oczywiscie kupila swiat jest maly a ja teraz szukam lozka do mezowego pokoju, bo on juz tam nie chce sofy tylko lozko, bo mu sie tv wygodniej oglada a poniewaz czasem tam sypia zeby mi dac odpoczac od chrapania to niech chociaz ma wygodne łóżko z materacem. materac juz mu wybralam a za lozkiem sie rozgladam, te ktore bym chciala niestety za drogie.

  11. #14451
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    kuzwa TAR czy bol szyji masz za soba???
    wrocilam wczoraj i odrazu w kolnierz eskoczylam, wpsominalam ze mnie juz trzyma ze dwa tyg, nic nie pomaga. Dzis pochodzilam troche ale ze roznosze rzeczy po domu mi przeszkadzal i musialam sciagnac. Co za upierdliwy bol, az mi reka dretwieje i mam mrowki w dwoch palcach, przynajmniej wiem ktore dyski szlag trafil

    Sofka jest kremowa, bialej bym nie chciala. Wiesz, kominkowy na gorze to bardziej pokuj do "podziwiania" tu nikt nie siedzi! chyba ze na swieta przy choince. TV zadnego tu nie ma na pierwszej podlodze bo nie chce. A jak sa goscie to myslisz ze w salonie siedza? gdzie tam - przy wyspie!.
    M lezy u siebie oglada , ja na swoim koncie w mojej bibliotece, a tv beda dwa na dole. Ma stac i ladnie wygladac i tak naprawde to widziec ja bede tylko od tylu Niestety cena nie spadla od poczatku i caly czas jak za zboze wolaja

    a ja tez taka sytuacje mialam z tym samym kupcem ja go nie pamietalam ale on nas tak, najpierw kupil moja szklana lawe a po dwoch latach kupil bufet i sam nam powiedzial o tym

    narazie moja sofke co mam w kominkowym dam na dol do mojego tv pokoju, potem kupie tam cos innego a ja sprzedam, bo to tylko dwojka a trzeba wieksza zeby sie wlanac. Chociaz znajac zycie - nie bede tam ogladac, no ale pokoik bedzie.
    Wiesz co, znajac mojego M - on na dole bedzie mial sypialnie i salon ale tv tylko w salonie i zawsze bedzie usypial na narozniku, juz ja go znam, dla niego TV to jak kolysanka albo bajka przed snem dla dzieci.

    poszukam potem pokaze co chce zrobic w Fioletowym i w Brazowym
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 11-10-2017 o 15:59

  12. #14452
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    bo wiesz TAR, cos moze fajowo na zdjeciu z neta wygladac, ale niekoniecznie u nas w domach, a ja patrze po calosci

  13. #14453
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ok, wrocilam bo wpadlam na cos kilka dni temu jak rozmawialysmy o sofkach. Pisalam ze boje sie niebieskiej sofki (chociaz podoba mi sie jak googluje) ale ze nie mam nic przeciwko dodatkom, wiec wrocilam sprawdzic i bingo








    tu chyba najblizej "na zywo" ktos wkleil





    pokrowce na poduchy tez maja, a poduchy potrzebuje na sofke zeby ja "ubrac"




    Sanela z Ikei. Mam te same teraz ale szare i je uwielbiam, najbardziej je lubie bo sa jak aksamit. Zaslonami i poduchami moge grac, do szarosci i bialosci pasuja super

    a na fotele z tych pokrowcow zmniejszyc bo tam mam mniejsze czarne teraz

  14. #14454
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no wiem

    moja szyja i bark zaleczone ale reha dalej przychodzi, bo dzieki temu ze przychodzi to ja jako tako funkcjonuje. jedynie odcinek ledzwiowy do wymiany - operacja no i padly mi rece, schorzenie nazywa sie lokiec tenisisty, ale rehabilitacja i taping pomaga. tylle ze musze odpoczywac. jesli dalej lapy bede nadwyrezac to kolejna operacja tak wiec ja teraz luzuje sie, ogrod skonczylam na ten sezon i tylko jakies drobne prace w domu, sprzatanie, zakupy, gotowanie i poz tym luzik, baseny, masaze itp. dobroci jeszcze jestem mloda i chce byc sprawna

  15. #14455
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    No, dobra, skóra nie skóra, ale kształt ma piękny, więc chwalę EXTRA

    Winobluszcz pięknościowy


    TAR, a może byś do mężowskiego daybed, coś w tym stylu https://zfabryki.pl/product-pol-1818...NDER-Lewa.html
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #14456
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Raz dałam sobie dać zastrzyk sterydowy w łokieć. Do tej pory żałuję, bo pochopnie postąpiłam. Co prawda mogę spać w nocy, ale ból łokcia powrócił.Palce częściowo też już drętwieją.
    W przyszłości będę musiała iść do dobrego "łokciowego" lekarza. Na razie za mało boli i do doktora mi nie po drodze. A powinnam już przed zastrzykiem do niego się udać.
    Cieszę się, bo sklep dosłał brakujące części do fotela, mimo braku papieru od kuriera, o rozerwanej przesyłce.Kurier miał 5 zleceń od swojej formy, że ma do mnie przyjechać i olewał to. Wczoraj jak przywiózł paczkę(te brakujące części), to rżnął głupa, że mamy protokół szkody spisać.

    Mania, bardzo fajna ta sofa.

  17. #14457
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post


    TAR, a może byś do mężowskiego daybed, coś w tym stylu https://zfabryki.pl/product-pol-1818-Lezanka-SANDER-Lewa.html
    ma byc lozko, bo jak pisalam mezaty tam czasem sypia gdy ma ataki chrapania albo po imprezkach zakrapianych i ma miec wygodnie, lozko i materac i lozko musi miec tez pojemnik. i juz pomijam to, ze to z linku totalnie mi sie nie podoba ani nie pasuje i wyglada na mega niewygodny mebel juz raz sie wtopilam z naroznikiem

  18. #14458
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    mnie sie podoba takie kolor do zastanowienia szary lub mietowy z dodatkowa opcja pojemnika na posciel
    https://www.brw.com.pl/lozka_tapicer...ate-futon.html

    a mezu chce takie (trudne dla mnie do akceptacji)


    ostatecznie dostanie takie nie mam zamiaru nikogo uszczesliwiac na sile

  19. #14459

    Domyślnie

    Jestem

    Dziewczyny mnie granat też męczy we wszystkim, w sypialni poduszki położyłam biało granatowe, taki chłodny kolor i już tak mnie ta ściana nie męczy. Miałam kiedyś narożnik granatowy, taki chabrowy, uwielbiałam go, ale fakt, że dominował zawsze.

    Pestka jak przeczytałam była mojego to mnie zatelepało ( brrrr)

    Mania zdjęcia znam, mam w inspiracjach. Moja komoda wyczyszczona prawie cała, plamy, plamy i jeszcz raz plamy. Więc już postanowione będzie pomalowana na granatowo, na drzwiczkach lustra i panele. U szklarza jestem ugadana, z babką od paneli też. Teraz modzę nad farbą. Pozostały mi dwie do wyboru. Chcę taki ciemny granat chłodny. No i dylemat czy zawias zamalować ( będzie oczywiście nowy, prosty w formie) czy dać np złoty. szyld na klucze też malutki prosty. Nie wiem czy nie przekombinowałam, ale w sumie w tym pokoju gdzie będzie stała ma być nr 1.

    Acha odnośnie kręgosłupa, nie pisałam w sierpniu facet wjechał mi w d...e kołnierz nosiłam do 13 wrezśnia i powiem wam, że mam uczucie cały czas jak bym miała szyję na żyłkach przymocowaną i ktoś za te zyłki mi co chwilę pociąga.

    No i taki mały szczegół Pani z ubezpieczalni stwierdziła, ze przy tak małych uszkodzeniach auta nie możliwy jest uraz. No to chyba ja jakaś głupia jestem , że mnie boli.

    To się wygadałam

  20. #14460
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    pani z ubezpieczalni jest glupia i tyle. oni maja wyuczone nak mowic, co ona lekarka ze przez telefon stwierdzila ze nic ci nie jest???? idz do neurologa z ta szyja. jesli ubezpieczenie bylo zglaszane a bedziesz miec zaswiadczenia od lekarzy to powinni ci wyplacic wieksze odszkodowanie, chociazby na rehabilitacje.

    ja uwielbam moje sofki granatowe navy blue ale mam bardzo jasne podlogi, bardzo jasne meble, biale zaslony, betonowa sciane i czarne lampy. sofki sa taka wisieneczka i nie jest tak ponuro i nudno w salonie. pokoj caly na granatowo by mnie przytłoczyl.
    z granatowych dodatkow jest jeszcze obraz w mezowym pokoju i tam tez roleta, plus roleta w lazience no i oczywista zdjecie w prysznicu, poza tym drobiazgi, ramka na zdjecia, oslonki, bialo granatowe paseczki na zazdrostkach w kuchm i hokerkach barowych

Strona 723 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony