dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 2 ton

    6 15,00%
  • 2-3 tony

    16 40,00%
  • 3-4 tony

    10 25,00%
  • 4 i więcej

    8 20,00%
Strona 1247 z 1421
Pokaż wyniki od 24.921 do 24.940 z 28404
  1. #24921

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobasxx Zobacz post
    A że przy okazji starasz się reklamować "niebieskiego" to tylko taki przypadek ?
    Czysty przypadek. "Niebieski" nie potrzebuje reklamy.
    Ukłony dla Redakcji

  2. #24922
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boluslolusj23

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    III RP
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    950

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarecki79 Zobacz post
    a umiesz to zrobić rzetelnie?
    To napisz na wątku o ogniwie dlaczego papier wystawiany przez ICHPW nie może byc brany pod uwagę w programach unijnych wymagających badania w/g PN-EN 303:5 np. program napisany przez Germanów o nazwie Kawka, dlaczego tam atesty wystawiane przez ICHPW są odrzucane z miejsca?

    Wiem,że Pan to wie, jestem ciekaw, czy będzie Pan miał na tyle odwagi cywilnej, aby to napisać

    W programie Kawka Wasz atest jest tyle wart, co ten z małej energetyki, tyle powiem....
    co sprowadza się do tego,że atesty mają taką siłę, jak urzędnik w danej gminie stwierdzi, jak daje zwroty- atest jest ok.... a jak przychodzi do rzetelnej i pełnej weryfikacji to już bladziutko to wygląda
    Po odpowiedź zapraszam na wątek Ogniwa

  3. #24923

    Domyślnie

    Cytat Napisał zawijan Zobacz post
    To jest forum informacyjne, a nie rozrywkowe. Informacje czasem bywają nudne. Szczególnie informacje niewygodne.

    Piszesz, że masz dość utarczek słownych. Rozumiem cię. Ale powiedz mi, czy ja prowadzę te utarczki sam ze sobą? Przecież nie. Podaję pewne informacje, które wiem, a pewne grono osób usiłuje te informacje zakrzyczeć, zakłamać... czym zmusza mnie do dawania kolejnych informacji prostujących. Zauważ, że nigdy nie wtrącam się, kiedy dyskutujecie merytorycznie o eksploatacji tych swoich RBR-ów. Ale kiedy zaczyna się fałszywa reklama, to mnie ponosi...
    Szkoda tylko że te informacje podajesz nie w tym wątku co należy.
    Nie ma sensu dyskutować. Ja swoje zdanie na ten temat wyoowiedziałem i w odróżnieniu od Ciebie nie będę go powtarzał do znudzenia zaśmiecając wątek.

  4. #24924

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarecki79 Zobacz post
    jak chcesz zmniejszyć, to z ekoenergii kupujesz:
    mniejszą część odlewu paleniska 5-10kW
    palenisko 5-10kW
    ślimak 5-10kW

    reszta zostaje z ekoenergii 25 (motoreduktor i zewnętrzna część odlewu)
    Jak sie ślimak zużyje za rok czy dwa zostaną tylko dwie rzeczy do dokupienia
    Praca wrze ^^

  5. #24925

    Domyślnie

    Cytat Napisał lestek27 Zobacz post
    Szkoda tylko że te informacje podajesz nie w tym wątku co należy.
    Nie ma sensu dyskutować. Ja swoje zdanie na ten temat wyoowiedziałem i w odróżnieniu od Ciebie nie będę go powtarzał do znudzenia zaśmiecając wątek.
    Pomyliłem się??? To nie jest wątek o RBR-ach??? Dziwnie jakoś...
    Ukłony dla Redakcji

  6. #24926
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar bobasxx
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Kazimierz Biskupi
    Posty
    1.827

    Domyślnie

    Cytat Napisał zawijan Zobacz post
    Czysty przypadek. "Niebieski" nie potrzebuje reklamy.
    Czyżby ? To tylko pogratulować...

  7. #24927

    Angry

    Super wieści ze strony ES.
    2015-09-29 11:07
    "Powiadadamianie SMS - koniec promocji
    Przeszło 3 lata temu wprowadziliśmy na platformie usługę wysyłania SMS alarmowych. Usługa była wprowadzona na zasadzie promocji do odwołania i przez cały ten okres była darmowa. W okresie promocji zostało wysłanych ponad 150 tys SMS`ów do użytkowników.
    Począwszy od 1 października 2015 roku na platformie eSterownik.pl wprowadzamy następujące zmiany dotyczące powiadamia SMS:
    SMS będą rozliczane kwotowo a nie jak dotychczas ilościowo. Standardowy koszt SMS to 0.25 PLN brutto.
    Każdy użytkownik do końca roku (tj do 31 grudnia 2015 roku) otrzyma co miesiąc doładowanie do maksymalnej kwoty 2.5 PLN.
    1 stycznia 2016 konta zostaną wyzerowane i pozostanie tylko opcja płatna.
    Do końca 2015 roku zostanie uruchomiony sklep online gdzie użytkownicy będą mogli doładować swoje konto dowolną kwotą przeznaczoną na wiadomości SMS.
    Każdy użytkownik może sprawdzić stan swojego konta w zakładce Mój profil."

    SUPER.
    Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla
    RBR17 - e-coal + RPi z TRK

  8. #24928
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grzeh2000

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    287

    Domyślnie

    Moze ktos pomoc?,nie moge zadnego powiadomienia zapisac.Ustawiam powiadomienie sms nr telefonu i odhaczam wszystkie powiadomienia ale nigdzie przycisku zapisz.Wychodze z tego,wchodze z powrotem i znowu powiadomienia bez haczykow i zamiast powiadomienia sms to mailowe jest.Jak zmienie z mail na sms to znikaja mi przyciski na dole dodaj anuluj.Za krotkie sie robi.
    Ostatnio edytowane przez grzeh2000 ; 29-09-2015 o 20:42

  9. #24929

    Domyślnie

    Cytat Napisał mark3k Zobacz post
    Super wieści ze stronydużoa15-09-29 11:07
    "Powiadadamianie SMS - koniec promocji
    Przeszło 3 lata temu wprowadziliśmy na platformie usługę wysyłania SMS alarmowych. Usługa była wprowadzona na zasadzie promocji do odwołania i przez cały ten okres była darmowa. W okresie promocji zostało wysłanych ponad 150 tys SMS`ów do użytkowników.
    Począwszy od 1 października 2015 roku na platformie eSterownik.pl wprowadzamy następujące zmiany dotyczące powiadamia SMS:
    SMS będą rozliczane kwotowo a nie jak dotychczas ilościowo. Standardowy koszt SMS to 0.25 PLN brutto.
    Każdy użytkownik do końca roku (tj do 31 grudnia 2015 roku) otrzyma co miesiąc doładowanie do maksymalnej kwoty 2.5 PLN.
    1 stycznia 2016 konta zostaną wyzerowane i pozostanie tylko opcja płatna.
    Do końca 2015 roku zostanie uruchomiony sklep online gdzie użytkownicy będą mogli doładować swoje konto dowolną kwotą przeznaczoną na wiadomości SMS.
    Każdy użytkownik może sprawdzić stan swojego konta w zakładce Mój profil."

    SUPER.
    Nieładnie.
    Co prawda nie wykorzystywałem tych sms zbyt dużo ale był to jeden z argumentów wykorzystywanych w sprzedeży tego sterownika przez firmę. Chyba podejscie firmy do klientów się zmienia ale po takim zabiegu podejscie klientów do firmy też się pewnie nieco zmieni.

  10. #24930
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzeh2000 Zobacz post
    Moze ktos pomoc?,nie moge zadnego powiadomienia zapisac.Ustawiam powiadomienie sms nr telefonu i odhaczam wszystkie powiadomienia ale nigdzie przycisku zapisz.Wychodze z tego,wchodze z powrotem i znowu powiadomienia bez haczykow i zamiast powiadomienia sms to mailowe jest.
    A jesteś aby na pewno zalogowany ?
    Może Cię wylogowało z eSterownik ?
    Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
    TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
    PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
    My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

  11. #24931
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał lestek27 Zobacz post
    Nieładnie.
    Co prawda nie wykorzystywałem tych sms zbyt dużo ale był to jeden z argumentów wykorzystywanych w sprzedeży tego sterownika przez firmę. Chyba podejscie firmy do klientów się zmienia ale po takim zabiegu podejscie klientów do firmy też się pewnie nieco zmieni.
    Też właśnie czytam post Marka i to co piszą na platformie.
    W sumie to pisali że jest promocja z tymi SMSami ale zawsze ale.
    W sumie mi to nie robi różnicy bo cały dzień w fonie mam włączonego neta także wszystko na skrzynkę mailową przychodzi i zaraz telefon daje znać że coś przyszło

  12. #24932

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzeh2000 Zobacz post
    Moze ktos pomoc?,nie moge zadnego powiadomienia zapisac.Ustawiam powiadomienie sms nr telefonu i odhaczam wszystkie powiadomienia ale nigdzie przycisku zapisz.Wychodze z tego,wchodze z powrotem i znowu powiadomienia bez haczykow i zamiast powiadomienia sms to mailowe jest.Jak zmienie z mail na sms to znikaja mi przyciski na dole dodaj anuluj.Za krotkie sie robi.
    Potwierdzam...zauważyłem podobny problem u mnie. Nie pomaga logowanie z innych komputerów ani zmiana rozdzielczości ekranu. Tak jakby brakowało kilku cm na dole wyskakującego okna.
    https://esterownik.pl/device/12171
    https://www.olx.pl/oferta/CID619-IDqyKnd.html
    RBR 11 kW, wyremontowany budynek, 165 m2 pow. mieszk., ściana ceglana 40 cm z pustka pow. ocieplona 6 cm styropianu, poddasze użytkowe, ocieplone 20 cm wełny. Wymiennik cwu z wężownicą - 140 l.

  13. #24933
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar czp01
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rybnik - Kamień
    Posty
    2.540

    Domyślnie

    Fakt w sumie sms na nic nie potrzebny - też mam zsynchronizowanego maila ze smartfonem - wiec powiadomienia alarmowe są

  14. #24934

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Też właśnie czytam post Marka i to co piszą na platformie.
    W sumie to pisali że jest promocja z tymi SMSami ale zawsze ale.
    W sumie mi to nie robi różnicy bo cały dzień w fonie mam włączonego neta także wszystko na skrzynkę mailową przychodzi i zaraz telefon daje znać że coś przyszło

    Te 10 sms na miesiąc nie majątek ale mimo wszystko delikatny niesmak zostaje

  15. #24935
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grzeh2000

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    287

    Domyślnie

    Wrzucam screena,tak jak pisze gmaj brakuje dołu http://www.fotosik.pl/zdjecie/a7a58814e2509dcd

  16. #24936
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Masz rację ale piszą że wysłano 150tyś tych SMSów to już trochę jest.
    U mnie chyba jedyne jakie przychodziły to alarm:
    Pusty zasobnik

  17. #24937

    Domyślnie

    Cytat Napisał gmaj22 Zobacz post
    Potwierdzam...zauważyłem podobny problem u mnie. Nie pomaga logowanie z innych komputerów ani zmiana rozdzielczości ekranu. Tak jakby brakowało kilku cm na dole wyskakującego okna.
    Trzeba użyć magicznego: Ctrl - (minus) i nastanie jasność.
    Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla
    RBR17 - e-coal + RPi z TRK

  18. #24938

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65;69544:30
    Masz rację ale piszą że wysłano 150tyś tych SMSów to już trochę jest.
    U mnie chyba jedyne jakie przychodziły to alarm:
    Pusty zasobnik
    U mnie też zdecydowana większosć to właśnie takie.
    Choć na początku było trochę o treści " kocioł wygaszony "
    He he. Może pamiętasz

  19. #24939

    Domyślnie

    Potwierdzam...działa. Przy okazji jasność i mnie oświeciła Na naukę podobno nigdy nie jest za pózno.
    https://esterownik.pl/device/12171
    https://www.olx.pl/oferta/CID619-IDqyKnd.html
    RBR 11 kW, wyremontowany budynek, 165 m2 pow. mieszk., ściana ceglana 40 cm z pustka pow. ocieplona 6 cm styropianu, poddasze użytkowe, ocieplone 20 cm wełny. Wymiennik cwu z wężownicą - 140 l.

  20. #24940
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał mark3k Zobacz post
    Trzeba użyć magicznego: Ctrl - (minus) i nastanie jasność.
    Dzięki
    Bo to samo było u mnie.
    Ostatnio edytowane przez karoka65 ; 29-09-2015 o 21:13

Strona 1247 z 1421

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony