dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 38
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 750
  1. #161
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    ulciapulcia witam Cię sredecznie
    Szafka pod umywalkę kupiona została doś dawno temu (chyba jeszcze tynków nawet nie mieliśmy ).A ja zapałałam do niej miłością bezgraniczną .Moja miłośc dodatkowo była podsycona wyprzeadażową ceną na tę szafkę.Po pierwotnej cenie pewnie bym jej nie kupiła,bo kosztowała chyba kilka tysięcy .
    Szafka jest z drewna egzotycznego i jestem z niej zadowolona

    Natomiast biała szafeczka z wiklinowymi szufladami to nasz rodzimy Jysk-jeszcze w promocji .Teraz kosztuje 300 zł.

    Najpierw kupiliśm tę szafeczkę do pokoju gościnnego,teraz dokupiliśmy drugą.Myślę,że jest urocza i taka taniutka-czyli to co tygrysy lubią najbardziej

    Ostatnio edytowane przez lady in red ; 05-08-2011 o 12:19
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  2. #162
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Bardzo ładna i ciekawa łazienka Wcale nie nudna jak dla mnie. Super są te wieszaczki i bardzo ładnie się prezentują na tapecie w pasy Fajnie wszystko ze sobą połączone i myślę, że udało Ci się osiągnąć efekt jaki chciałaś
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  3. #163
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Jakie nudne jakie nudne? Moja też jest czarno-biała . Piękna Ci ona Lady . Ja nieraz mam przesyt kolorów i wtedy taka łazienka jest dla mnie wytchnieniem.

    A że tak spytam, dlaczego Yokasko a nie Yokasto?
    Nie bądzmy drobiazgowe Recę się trzęsą po wczorajszej imprezie to i literówki się zdarzają
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  4. #164
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Fotki z tapetą, z krzesłem i witryną - czadowe!!!

    W czarne ręczniki i odświeżacze-sukienki (z zapasem) w H&Y też się zaopatrzyłam

  5. #165
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Oj Lady chyba jesteś bardzo skromną osóbką, watpić w takie wnętrza i mówić że nie będą się podobały! Łazienka urządzona z gustem Wszystkie dodatki nadają jej elegancji a o szczoteczki się nie martw, w końcu tam mieszkasz.

  6. #166
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cześć kochana!!!

    No wiesz niezła kłamczucha z Ciebie
    Jak siedziałyśmy na tarasiku i popijałyśmy chłodzące, małe co nieco ( a swoją drogą marzy mi sie powtórka! ) to nic się nie zdradziłaś! Jak można ukrywać tak piękny dom ??? lanie jednak Cię nie ominie!

    Pięknie masz! Sypialnia przytulna, kuchnia boska, salon gustowny, tapetkę jedną ściągnę
    No wogóle pięknie jest i już !!!! Najchętniej oglądałabym Twoje foteczki ciągle od nowa


    Buziaki ogromne!!!! :***

  7. #167

    Domyślnie

    Bardzo fajne wnętrza.
    Lady , ma pytanie : jakiej szerokości jest szafka łazienkowa z blatem i co to za umywalka ta wpuszczona .. ?

  8. #168
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    I zapomiałam zapytać, tak się zapatrzyłam na Twoją piękną łazienkę Co to za blat w łazience?

  9. #169

    Domyślnie

    Lady ja również dołączam do grona zachwyconych Twoimi wnętrzami stworzyłaś niepowtarzalny klimat w swoim domu - patrząc na zdjęcia czuć to ciepło...... PIĘKNIE!!!

  10. #170
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    madzikma

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    113

    Domyślnie

    Lady,łazienka elegancka.Najważniejsze,że Wam się podoba.Ja ostanio zakupiłam pojemniki do łazienki,bo zauważyłam na forum i podobały mi się u kogoś.U mnie -pomimo podobej kolorystyki - nie za ciekawie wyglądały i kupiłam inne-podobające mi się.Tak naprawdę to moja/nasza łazienka i nam ma się podobać,bo my ją oglądać będziemy codziennie

  11. #171

    Domyślnie

    ciekawa i odważna łazienka bardzo odważna z pazurem
    a na szafeczkę z jyska poluję)tylko gdzie ją wstawię...miejsca mało..

  12. #172
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    i specjalnie dla MarJelki Obiecane zdjęcie wpuszczanej umywalki

    Ach, dziękuje baardzo, bez dwóch zdań wpuszczana piękna i przede wszystkim praktyczna, a to jakiś kamień masz?

    Wiesz co Lady, ta łazienka jest taka twoja i bardzo mi do Ciebie pasuję, jest elegancka i taka właśnie z pazurem, cel który zamierzyłaś został osiągnięty

    A kiedy będzie pokój synka?

  13. #173
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Lady, ale z ciebie kokietka Widzę, że im więcej zapowiedzi o "przeciętności" tym bardziej oszałamiające wnętrza
    A ja mam konkretne pytanie: co to za kibelek u ciebie? To nie Althea przypadkiem?
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  14. #174
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar blekitna
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    585

    Domyślnie

    pięknie jest u Ciebie!!! Wszystko takie dopasowane i uważam, że ta czarno biała łazienka wcale nie jest nudna i fajne masz detale, te wieszaczki, lustereczka miodzio!

  15. #175
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich odwiedzających
    classic,pysiaczek,yokasta,joliska,maromili,Karola i Artur,oldzia,madzikma,asiulkowo,MarJel,agnie-cha,blekitna
    Dziekuję Wam bardzo za wszystkie miłe słowa i odwiedziny

    joliska
    Cieszę się przynajmniej jakiś drobiazg łazienkowy z H&Y mam taki sam jak moje guru wnętrzarskie

    agnie-cha,maromili
    Nie powiem Wam niestety co to za blat i umywalka,ponieważ szafka+blat+umywalka były kupione w komplecie dość dawno temu po okazyjnej cenie Blat jest ładni i łatwy do urzymania w czystości-pamiętam,że to granit.Ma takie delikatne drobinki i określiłabym do,że to Star Galaxy w białej wersji

    Magdo ZZZ
    Pytałaś o "tron".Zakupił go mój mąż BEZ konsultacji ze mną,ale o dziwo trafił w 10 .Chłopakom na budowie był potrzebny NATYCHMIAST bo kończyli robotę u Nas więc mój M. pojechał i KUPIŁ.Później przyznał,że trochę bał się mojej reakcji A ja podobno w ogóle na ten kibelek nie zwróciłam uwagi-taka byłam zajęta oglądaniem płytek :O,Bardzo możliwe,że to Althea więc
    Madziu,a Ty już po urlopie ?

    Marjelko

    Pokój Młodego niedlugo zadebiutuje na forum
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  16. #176
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Kilka fotek z zewnątrz o które byłam proszona
    Proszę o rady w sprawie roślin.Zapału mam dużo,ale ogrodniczka ze mnie żadna .Choć odkąd kupiliśmy działkę i tak zrobiłam postępy bo odróżniam gruszę od śliwy..................Po owocach .NAPRAWDĘ to odróżniam już nawet szmaragd od brabanta
    Rośliny są sadzone trochę przypadkowo.Teraz żaluję,że nie zrobiliśmy żadnego projektu.Ale cóż "mądry Polak po szkodzie" .Rośliny kupowałam spontanicznie bez żadnego planu,część wykopałam z innej działki jeszcze inne dostałam,Ale WSZYSTKIE sadzone własnoręcznie częśc mężowskimi rękami więc jest satysfakcja.Wszystkie sugestie dotyczące "ogrodu " i ewentualnego przesadzania roślin mile widziane

    Uwielbiam zdjęcia typu tak było/tak jest więc nie mogę odmówić sobie tej przyjemności

    tak było:


    tak jest: (mniej więcej)Jak widać schody jeszcze nie wykończone




    tak było: I wszystko tymi ręcami



    tak mniej więcej jest ;







    było: ( niby TYLKO brak trawy a jaka różnica





    tak jest:




    zaczynamy kłaść folię i sadzić rośliny:





    Z wysypaną korą ,niestety niektóre rośliny się nie przyjęły Widać w głębi brązowego iglaka do wykopania.....




    Działka nie koszona 12 dni A trawa i maki prawie po kolana .Nie sądziłam,że ładny trawnik wymaga tyle poświęcenia czasu .Kolejna tuja do wykopania



    hibiskus



    I jeszcze kilka fotek domu:

    w okrągłym kwietniku planuję białe kamyczki.







    Ostatnio edytowane przez lady in red ; 10-08-2011 o 14:01
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  17. #177

    Domyślnie

    no proszę zatanawiałam sie jak z zewnątrz dom się prezentuje- bardzo ładnie jest u Was
    zaczęło się

  18. #178
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulciapulcia Zobacz post
    no proszę zatanawiałam sie jak z zewnątrz dom się prezentuje- bardzo ładnie jest u Was
    Miło,że się podoba Ale jeszcze trochę pracy Nas czeka (na zewnątrz również) Tym bardziej,że mam TAKIE plany,a większośc realizujemy własnymi rękami
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  19. #179
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Witam się i ja
    Cudny dom z zewnątrz jak i wewnątrz
    Sypialnia miodzio, a salon.....piękny!!!!. Miło i przytulnie
    Będę zaglądać jeśli pozwolisz

    Pozdrawiam
    Beata
    LAZUR

    Beata

  20. #180
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    lady, błagam, a możesz zerknąć na producenta (musi być gdzieś logo na kibelku)... jeśli to Althea, a ty mówisz, że jest fajny - to biorę i się nie zastanawiam zerknij, plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

    PS Domek pięknie wygląda z zewnątrz (jak i wewnątrz z resztą)
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

Strona 9 z 38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony