dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 107
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 2137
  1. #241
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Komin buduję jeden, dymowy. Choć od waszych dyskusji nt rekuperacji zaczyna bolec mnie głowa
    Rurki będą jednak górą, ocieplenie ich otuliną nie jest makabrycznie drogie. Twoi fachowcy zaznajomieni z tematem, na razie ich oferta jest dość droga, zobaczymy co będzie dalej.

  2. #242
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar madzia11mk
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Nooo w końcu doczekaliśmy się zdjęć Ale rutinowa żona zniknęła
    Rozumiem ją jednak doskonale - praca, dom, dzieci, mąż i do tego budowa - człowiek po takim całym dniu nie ma siły ręki podnieść a co dopiero napisać coś na FM
    "Racja jest jak dupa-każdy ma swoją" J.Piłsudski
    Nasza droga do DOMU

  3. #243
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Cytat Napisał madzia11mk Zobacz post
    Nooo w końcu doczekaliśmy się zdjęć Ale rutinowa żona zniknęła
    Rozumiem ją jednak doskonale - praca, dom, dzieci, mąż i do tego budowa - człowiek po takim całym dniu nie ma siły ręki podnieść a co dopiero napisać coś na FM
    No niestety trochę tak jest Druga sprawa, żeczekamy na kredyt i nie chcę zapeszyć tym razem
    Ale postaram się znów więcej pisać
    Ale to od jutra bo dzis wieczorem jako pedagog specjalny świętuję Dzień Nauczyciela W dłoni oczywiście Karmi, jako zem matka, która karmi

  4. #244

    Domyślnie

    hej, rutinowa żono

    zaległosci mma w temacie, ale widzę ze domek pieknie pnie się w górę
    ... muszę przyznać ze wielkosc domu powaliła mnie na łopatki ciekawa jestem efektu koncowego!

  5. #245
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Zaniedbałam dziennik ostatnio. To dlatego, że ostatnio obowiązków mi nie brakuje. Praca, chłopcy, dom, budowa. Więc jak mam chwilę czasu to mi się juz nie chce pisać No ale dosyć tego lenistwa

    W tym tygodniu ma być kredyt. Pożyjemy, zobaczymy.
    Dzisiaj budowlańcy mieli skonczyc murować ściany Nie moglismy dzisiaj pojechać na budowę, więc dopiero jutro zobaczymy efekt koncowy.
    Za to byłam tam w sobotę, kiedy byli na końcówce ścian nośnych. Kurcze, zrobilo to na mnie ogromne wrażenie! Co innego zobaczyć zdjęcia, a co innego widzieć to na żywo, przechadzać się po "pokojach" Niesamowite uczucie.

    Netmar, no z zewnatrz robi wrazenie Ale w srodku juz wyglada normalnie

  6. #246
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    No i ściany zostały wczraj skonczone Oczywiście zostały jeszcze działówki, ale to potem
    Mąż dziś pojechał na budowę i wrócił uboższy o 7 tyś. plus kilka butelek wódki za wiechę Ale warto, bo pięknie wszystko rośnie i super wygląda!

    Kurcze, pojechałabym do Ikei ale nie mam pomysłu jak męża do tego nakłonić Chciałabym m.in. zobaczyć fronty Sofielund (jasnoszary orzech) http://forum.muratordom.pl/showthrea...BC-etc./page60 - na samym dole są zdjęcia kuchni Mefiko z tymi własnie frontami.

  7. #247
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    a chcesz robic w ikei meble ?? sa fajne ale nie da sie ich na wymiar zrobic !! sa dobre jak nie musisz wpasowac sie miedzy sciany /znaczy luz z kazdej strony - max naroznik .../ nie lepiej pokazac fronty stolarzowi ??
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  8. #248
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Mea, poogladać nie grzech Fakt, chodzi mi kuchnia z ikei po głowie, ale się przy niej absolutnie nie upieram. jesli się okaze,ze Ikea mi nie wejdzie, to jak najbardziej uśmiechnę się do jakiegoś fajnego stolarza Czekam między innymi na |Twoją kuchnię!

  9. #249
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    mi sie dwie kuchnie w ikei niesamowicie podobaly i musze ci powiedziec ze sa jednymi z najtrwalszych jakie widzialam !! wiec jak masz idealna kuchnie to dasz rade u mnie niestety jedna szafka byla zmniejszana z 60 do 57 i to juz wykluczylo ikee ...
    moja kuchnia juz w przyszlym tygodniu sama sie nie moge doczekac ponoc w piatek przyjada lakierowane fronty potem skladanie i we wtorek poczatek montazu potem jeszcze szafa wnekowa w przejsciu i po malu mozemy myslec o przeprowadzce
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  10. #250
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Dziś podpisaliśmy umowę kredytową!!!!

  11. #251

    Domyślnie

    Brawo !!!
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  12. #252
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał rutinowa żona Zobacz post
    Dziś podpisaliśmy umowę kredytową!!!!
    witamy w gronie MEGA DLOZNIKOW !!! ile wzieliscie ??
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  13. #253
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar madzia11mk
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał rutinowa żona Zobacz post
    Dziś podpisaliśmy umowę kredytową!!!!
    Nie wiem czy gratulować czy pocieszać
    Teraz to już będzie robota szybko szła
    "Racja jest jak dupa-każdy ma swoją" J.Piłsudski
    Nasza droga do DOMU

  14. #254
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Myślę,ze zdecydowanie gratulować Mamy kredyt, ale dzięki niemu będziemy mieć dom Wolę to niż nie mieć kredytu i nie mieć domu
    Ostatnio pani z ING powiedziała,ze kredyt ma być w tym tygodniu. Jako,ze jestem w gorącej wodzie kąpana, to dla mnie "ten tydzień" to maksymalnie środa rano W srodę popołudniu zaczęłam się zastanawiać czy na pewno wszystko jest w porządku Tak, wiem, powinnam się leczyc
    No ale pani zadbała o moje zdrowie psychiczne i w czwartek dopołudnia zadzwoniła,ze nas zaprasza do siebie na podpisanie umowy
    Zaraz po pracy zabrałam Najmłodszego Inwestora (Starszy Inwestor został u babci) i pojechaliśmy do banku. Niecałą godzinę później wyszliśmy z banku z umową w dłoni
    Jako że mam konto w ING, to dziś o 10 pierwszą transzę miałam na koncie! Wpadłam na pomysł, żeby sobie futro z szafirowych norek kupić, ale mąż zaprotestował ;P
    Parterówka L&M

    19 sierpień 2011- 27 październik 2012

  15. #255
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Parę zdjęć z wczoraj

    Front domu -pojawiły się słupy


    Wejscie do kotłowni


    Wyjście na taras


    Powoli rośnie w środku las Budowlańcy idą z tym jak burza. Bardzo zadowoleni z jakości drewna i stempli (większość stempli nowa)



    komin, jaki jest każdy widzi


    Niestety wiekszość rodzinki się pochorowała i na budowę nie pojedziemy dzisiaj. Cieszę się więc, ze chociaż na zdjęcia mogę popatrzeć

  16. #256
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    no ladnie , ladnie
    jesteście o jakies 3-5 dni do przodu w stosunku do moich prac hehe

  17. #257
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    DomPasywny, nam się marzy jeszcze dach w tym roku. Jak zaleją strop,to dekarze zadecydują czy teraz, czy dopiero na wiosnę. Mam nadzieję,ze dadzą radę teraz

    A ja czytam wątek o kuchniach Ikeowskich i coraz bardziej mi się ten pomysł podoba. No ale oczywiscie decydować będzie wizyta w katowickiej Ikei. Na razie z tego co oglądam to wizualnie mi się podoba. Niektóre rozwiązania i pomysły również. No i cenowo też zachęca. A na niewiadomo jak drogą kuchnię, to nas stać nie będzie. Dla mnie to zaden problem, bo ja nie jestem mega wymagającym człowiekiem. jedynym wymaganiem jest to, by mi było dobrze A żeby mi było dobrze, nie potrzebuję najdroższych rozwiązań

    Poza tym kupiłam sobie M jak Mieszkanie. I jedno mieszkanie mi się baardzo podoba, zwłaszcza jesli chodzi o kolorystykę. Cytuję: kolorystyka jest stonowana- beże, brązy, biele, szarości i dla kontrastu czerń. Orzech amerykański, który pojawia się w całym mieszkaniu, spaja je stylistycznie.
    Super to wyglada. Coś podobnego chciałabym osiągnąć. Przynajmniej dzisiaj bym chciała
    A tak na serio, to wszystko fajnie, ale coś czuje,ze nasz przedwojenny, czekoladowy komplet wypoczynkowy przeniesie się z nami do nowego domu Cała nadzieja w tym,ze nasza komoda nie wytrzyma podrózy i się rozsypie
    Parterówka L&M

    19 sierpień 2011- 27 październik 2012

  18. #258
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    ja kombinuje jak tu "roztrzaskac" debowy kredens ... tesciowa go uwielbia, maz ma sentyment a ja go NIENAWIDZE !! i za nic na swiecie nie zgodze sie zeby pojehal do nowego domu ... chyba ze go wsadza do tesciowej albo do piwnicy


    a co do dachu - mysle ze spokojnie zdazycie my dach robilismy w lutym w sniegu mrozie i wietrzyskach ... tylko 3 dni bylo -15 to chlopaki dzwonili ze nie dadza rady nic zrobic /ja bylam w szoku ze wogole w taka zime podieli sie to robic!!!/
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  19. #259
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    po co marzyć ? - ja taki mam plan i umowę z firmą - robią aż skończą - rozmawiałem z szefem firmy i mówił że mróz i śnieg przy dachu im nie będzie przeszkadzał , byle wymurowali wszystko przed mrozami i ocieplili mi dom jak będzie na plusie

  20. #260
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Mea, myślę, że kredens do pokoju teściowej, skoro go kocha. Mąż, jeśli ma do niego sentyment, to będzie go tam mógł odwiedzać

    No z tym dachem to mam nadzieję, ze się uda. Oby pogoda jak najdłużej dopisywała!!!
    Parterówka L&M

    19 sierpień 2011- 27 październik 2012

Strona 13 z 107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony