dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 144
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 2874
  1. #381
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar michal_mlody
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Libiąż
    Kod pocztowy
    32-590
    Posty
    674

    Domyślnie

    No prawie podobny etap
    Ty już masz styro na ścianach, płytki w kotłowni no i zainstalowaną nagrzewnicę GGWC a ja typowy SSO hehe

    Ja trochę inne plany mam co do poszczególnych prac. Okna, elektryka, tynki, CO, wylewki, elewacja itd

  2. #382
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    wczoraj nie było relacji z budowy, a działo się dość sporo

    tak jak pisałem - wszystkie deski zniosłem do domu ... do salonu
    od rana na budowie pomagał mi teść - miejsce pracy salon
    dzień zapowiadał się ciepły i słoneczny ... i taki był


    cel - uprzątnięcie desek - oczyszczenie ich z betonu i gwoździ
    na fotce połowa tego co było na początku ...


    ta 2 połówka która była już gotowa wygląda tak





    na budowie zgodnie z zapowiedzią pojawił się punktualnie przedstawiciel jednej z rzeszowskich firm sprzedających bramy Hormann'a
    przedstawił mi wszystkie możliwe opcje montażu , nakreśliliśmy wszelkie rozmiary i to jak otwór mamy przygotować do montażu, pokazał mi próbki panela, 3 rodzajów pokryć panela oraz paletę kolorów - oczywiście u nas będzie RAL 7016 - więc nie było co oglądać , pokazał mi wszystkie możliwe piloty i szczegółowo omówiliśmy różnice w napędach

    dodam że firm na rzeszowskim rynku posiadających w ofercie bramy Hormann'a jest kilka - to jakimi kryteriami się kierowałem nie będę tu pisał - po montażu podzielę się szczegółami by nie zapeszać

    podczas omawiania szczegółów dotyczących bramy garażowej na budowę przyjechało takie oto autko

    w związku z małym problemem dotyczącym 1 z 2 okien dachowych, okazało się że otwór na klamkę był za płytko nawiercony i dlatego nie chciała wejść do środka w sposób wystarczający by móc zamknąć okno - serwis szybki i fachowy !!! z czystym sumieniem polecam firmę FAKRO i jej produkty !!!
    dodam też że okna FAKRO pasują do dachówki w kolorze antracyt/ grafit - bo spotkałem inne opinie na FM

    wczoraj i dziś pracował również Dandi nad elektryką
    w garażu pojawiło się już znacznie więcej kabli


    stan na dziś jest taki:
    gotowe 3 pokoje , korytarz i łazienka

    fotki z wczoraj

    puszki na korytarzu


    sufit w korytarzu




    w poście #376 pisałem o oknach ".... słyszę że są jakieś problemy ... jutro ma poznać szczegóły ... " no i poznałem ... na razie tyle w tym temacie - może jeszcze dodam że zmieniłem w związku z tym avatara i podpis w stopce - w poniedziałek po 16 napiszę może coś więcej ... ale nie obiecuję ... czas pokaże

    jutro jeśli pogoda pozwoli - a wg wuja Googla tak właśnie będzie - zrobię więcej ładniejszy fotek

    Pozdrawiam
    Konrad
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 17-12-2011 o 21:06

  3. #383
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Pisz o co chodzi z tymi oknami!
    Parterówka L&M

    19 sierpień 2011- 27 październik 2012

  4. #384
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    mój dziennik czyta również Pan Michał, doradca techniczno-handlowy z firmy w której zamówiłem okna (pozdrawiamy Pana Michała)
    dałem czas firmie do poniedziałku do godziny 16 więc do tego czasu nie będę nic więcej pisał
    mam nadzieję że będę mógł napisać "że cała historia zakończyła się dobrze i wszyscy żyli długo i szczęśliwie"

  5. #385
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    W takiej sytuacji rozumiem. Trzymam mocno kciuki,że wszystko się dobrze skonczyło!
    A pogoda rzeczywiście sliczna u was U nas dziś juz trochę gorzej było. W nocy była wichura, dach przezył Teraz czekam na ulewę
    Parterówka L&M

    19 sierpień 2011- 27 październik 2012

  6. #386
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rewo66
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    2.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Zmiany zmiany zmiany Ale mocarny awatarek. Tak szczerze wolałem poprzedni. Ten możeeeee byyyyyć Ja dzisiaj walczyłem na budowie. Dachowcy dziś mieli wolne a ja sprzątałem dwie kupy desek po szalunkach i ścinki z więźby. No i musiałem trochę bardziej okna zabezpieczyć bo po nocnych wichurach folię w okienkach mi trochę poszarpało ale daszek przetrwał. Pogoda u nas dziś była tfu tfu deszcz z drobnym śniegiem. Ale przeżyłem. Co do okien je cię rozumiem lepiej poczekać na ostateczne załatwienie sprawy a nuż widelec wszystko dobrze się ułoży.
    Dziennik budowy i komentarze
    Start 17.10.2011r.
    Parterówka 150m2(w tym garaż15m2) Ściany cer.25cm+styro20cm(0,32),poddasze nieużytkowe, Strop drewn ociepl wełną w warstwach 38cm (0,39) i 15cm(0,35), podłoga styro 9cm(0,32),100% podłogówka, okna 3-szyb VEKA 6-kom 0,8 całego okna, drzwi zewn Weissner 8,8cm grubości, WM Zehnder ComfoAir 350 Lux, PC P-W Nibe ze zbiorn. cwu 270L, Kominek Blanka 8kW. OZC 31,1kWh/m2rok. POŚ dren.
    Mieszkamy od 22.03.2014r. ale to nie koniec

  7. #387
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    na budowie zgodnie z zapowiedzią pojawił się punktualnie przedstawiciel jednej z rzeszowskich firm sprzedających bramy Hormann'a
    przedstawił mi wszystkie możliwe opcje montażu , nakreśliliśmy wszelkie rozmiary i to jak otwór mamy przygotować do montażu, pokazał mi próbki panela, 3 rodzajów pokryć panela oraz paletę kolorów - oczywiście u nas będzie RAL 7016 - więc nie było co oglądać , pokazał mi wszystkie możliwe piloty i szczegółowo omówiliśmy różnice w napędach
    Czy poruszałeś temat mostka za bramą ? Czy tego tyczyły opcje montażu ? Jakie efekty rozmów ?
    Same znaki zapytania ale sprawa ważna

  8. #388
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rewo66
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    2.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Co do fotek prezentujących drzwi wejściowe w twoim DB to my w podobnym stylu zamierzamy zrobić taras zadaszony.

    Okna białe wewn i zewn. rolety podtynkowe kolor antracyt, drzwi wejsciowe i brama garażowa antracyt. Tynk coś w stylu złamanej bieli ale to już pozostawiam w gestii mojej żony. Musiałem gdzieś ustapić ale reszta będzie po mojemu i basta.
    Dziennik budowy i komentarze
    Start 17.10.2011r.
    Parterówka 150m2(w tym garaż15m2) Ściany cer.25cm+styro20cm(0,32),poddasze nieużytkowe, Strop drewn ociepl wełną w warstwach 38cm (0,39) i 15cm(0,35), podłoga styro 9cm(0,32),100% podłogówka, okna 3-szyb VEKA 6-kom 0,8 całego okna, drzwi zewn Weissner 8,8cm grubości, WM Zehnder ComfoAir 350 Lux, PC P-W Nibe ze zbiorn. cwu 270L, Kominek Blanka 8kW. OZC 31,1kWh/m2rok. POŚ dren.
    Mieszkamy od 22.03.2014r. ale to nie koniec

  9. #389
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał rewo66 Zobacz post
    Tynk coś w stylu złamanej bieli ale to już pozostawiam w gestii mojej żony. Musiałem gdzieś ustapić ale reszta będzie po mojemu i basta.
    No co Ty
    Ja swojej żonie pozostawiam jeszcze kuchnię Na salon,łazienkę mamy podobne wizje,ale WC to moja domena

  10. #390
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Czy poruszałeś temat mostka za bramą ? Czy tego tyczyły opcje montażu ? Jakie efekty rozmów ?
    Same znaki zapytania ale sprawa ważna
    tak
    montaż w warstwie ocieplenia nie wchodzi w grę
    montaż w świetle otworu możliwy - u mnie nawet były wskazany ze względu na efekt wizualny bo brama zagłębiona byłaby w przeciwnym razie aż o 55 cm - ale sprzedawca go nie poleca - brama pracuje/ drga, a ten typ montażu jest znacznie słabszy
    finalnie będzie rozwiązanie pośrednie - jak przygotuję otwór do tego montażu pokaże fotki i wytłumaczę

    Cytat Napisał rewo66 Zobacz post
    .... rolety podtynkowe kolor antracyt, drzwi wejsciowe i brama garażowa antracyt. Tynk coś w stylu złamanej bieli ale to już pozostawiam w gestii mojej żony. Musiałem gdzieś ustapić ale reszta będzie po mojemu i basta.
    widzę że kolorystyka taka jak u mnie... tylko moja żona chce tynk biały a ja właśnie jej sugeruję coś ala "złamana biel" ... mamy czas do wiosny
    ogólnie jest tak że ja buduję , a żona urządza - ale akceptacja musi być


    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    No co Ty
    Ja swojej żonie pozostawiam jeszcze kuchnię Na salon,łazienkę mamy podobne wizje,ale WC to moja domena
    Twoja domena? czy Twoja ŚWIĄTYNIA DUMANIA

  11. #391
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    tak
    finalnie będzie rozwiązanie pośrednie - jak przygotuję otwór do tego montażu pokaże fotki i wytłumaczę
    Będę doglądał z ciekawością
    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    Twoja domena? czy Twoja ŚWIĄTYNIA DUMANIA
    No ba
    Poważnie to ja chcę coś podobnego,lub podobne wariacje do:Załącznik 90550

  12. #392
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rewo66
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    2.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    No co Ty
    Ja swojej żonie pozostawiam jeszcze kuchnię Na salon,łazienkę mamy podobne wizje,ale WC to moja domena
    Arturo miałem na mysli kolorystykę na zewnątrz a nie wewnątrz domu. Sorry Konrad za offtopic.
    Dziennik budowy i komentarze
    Start 17.10.2011r.
    Parterówka 150m2(w tym garaż15m2) Ściany cer.25cm+styro20cm(0,32),poddasze nieużytkowe, Strop drewn ociepl wełną w warstwach 38cm (0,39) i 15cm(0,35), podłoga styro 9cm(0,32),100% podłogówka, okna 3-szyb VEKA 6-kom 0,8 całego okna, drzwi zewn Weissner 8,8cm grubości, WM Zehnder ComfoAir 350 Lux, PC P-W Nibe ze zbiorn. cwu 270L, Kominek Blanka 8kW. OZC 31,1kWh/m2rok. POŚ dren.
    Mieszkamy od 22.03.2014r. ale to nie koniec

  13. #393
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał rewo66 Zobacz post
    Arturo miałem na mysli kolorystykę na zewnątrz a nie wewnątrz domu.
    No już nie bierz tak sobie tego do serca
    Ja to jestem pantoflarz
    Wystrój wnętrza,wygląd ogólny należy do żony,moja działka to dobry,tani,oszczędny dom ale WC nalezy do mnie

  14. #394
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rewo66
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    2.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Będę doglądał z ciekawością

    No ba
    Poważnie to ja chcę coś podobnego,lub podobne wariacje do:Załącznik 90550
    Nie moja kolorystyka. Uczucie pobytu w złotej trumnie. Ale mały TV Led wi za wi kibelka to bardzo fajnuśny pomysł. Taka mała salka kinowa przyjemne z pożytecznym
    Dziennik budowy i komentarze
    Start 17.10.2011r.
    Parterówka 150m2(w tym garaż15m2) Ściany cer.25cm+styro20cm(0,32),poddasze nieużytkowe, Strop drewn ociepl wełną w warstwach 38cm (0,39) i 15cm(0,35), podłoga styro 9cm(0,32),100% podłogówka, okna 3-szyb VEKA 6-kom 0,8 całego okna, drzwi zewn Weissner 8,8cm grubości, WM Zehnder ComfoAir 350 Lux, PC P-W Nibe ze zbiorn. cwu 270L, Kominek Blanka 8kW. OZC 31,1kWh/m2rok. POŚ dren.
    Mieszkamy od 22.03.2014r. ale to nie koniec

  15. #395
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Będę doglądał z ciekawością

    No ba
    Poważnie to ja chcę coś podobnego,lub podobne wariacje do:Załącznik 90550
    Nie sądzę Arturo że to Ci przejdzie. Żona na pewno nie zgodzi się. No, chyba że to ty będziesz czyścił te kamyczki. Kobietom ciężko przeżyć podniesioną deskę, a co dopiero kamyczki w których gromadzić się będą zanieczyszczenia.

  16. #396
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Konrad, napisz ile m2 ocieplenia wyszło średnio z jednego pojemnika kleju.

  17. #397
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kamila i Marcin
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Jarnołtówek
    Kod pocztowy
    48-267
    Posty
    1.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał rewo66 Zobacz post
    Nie moja kolorystyka. Uczucie pobytu w złotej trumnie. Ale mały TV Led wi za wi kibelka to bardzo fajnuśny pomysł. Taka mała salka kinowa przyjemne z pożytecznym
    tiaaa gdyby u nas w wc był led tv to męża bym chyba nigdy nie wygoniła z wc.. wystarczy, że idzie ze smartfonem..

    odnośnie Fakro, my mieliśmy najpierw nieprzyjemną sytuacje, bo zamówiliśmy specjalnie okna FTT U5 a przyszły FTP U5 (z nawiewnikami), póki co czekamy na rozwiązanie sytuacji.. w sensie upominek..
    Dom w daliach 4 - Opolskie - komentarze w dzienniku
    mieszkamy od 2.11.2012
    Pow.podłóg grzanych 190m2. Podłogi 10cm styropian λ=0,032, 20cm keramzytu pod chudziakiem. Ściany BK 24 (gęst.400)+20cm styropianu λ=0,032. Dach 30cm Superrock λ=0,035. Rekuperator, brak kominów. PC Sofath 9kW+MI134 (0,7kW) do CWU

  18. #398
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał rewo66 Zobacz post
    Sorry Konrad za offtopic.
    dla mnie nie ma problemu

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Konrad, napisz ile m2 ocieplenia wyszło średnio z jednego pojemnika kleju.
    wiesz co ... chyba coś koło 23-25 puszek na 150 m2 (już po odjęciu okien , drzwi i bramy )
    czyli całkiem niezły rezultat biorąc pod uwagę temperaturę na zewnątrz - bo kupiłem znacznie więcej i zostało mi sporo puszek - ale jeszcze będę ocieplał sufit w garażu i na strychu pomieszczenia nieużytkowe - więc się przyda

    z tym led tv w świątyni dumania to chyba lekka przesada ... ale głośniki w WC i łazience u siebie w podwieszanym suficie zamontuje - będą się włączać na czujkę ruchu lib coś podobnego /w WC z zapalonym światłem/, w salonie , kuchni i korytarzu też je zamontuje - nie lubię ciszy w domu - a takie grające radyjko wszędzie jednakowo to fajna sprawa

  19. #399
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar michal_mlody
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Libiąż
    Kod pocztowy
    32-590
    Posty
    674

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post

    wiesz co ... chyba coś koło 23-25 puszek na 150 m2 (już po odjęciu okien , drzwi i bramy )
    czyli całkiem niezły rezultat biorąc pod uwagę temperaturę na zewnątrz - bo kupiłem znacznie więcej i zostało mi sporo puszek - ale jeszcze będę ocieplał sufit w garażu i na strychu pomieszczenia nieużytkowe - więc się przyda

    z tym led tv w świątyni dumania to chyba lekka przesada ... ale głośniki w WC i łazience u siebie w podwieszanym suficie zamontuje - będą się włączać na czujkę ruchu lib coś podobnego /w WC z zapalonym światłem/, w salonie , kuchni i korytarzu też je zamontuje - nie lubię ciszy w domu - a takie grające radyjko wszędzie jednakowo to fajna sprawa
    Podobnie myślę zrobić u siebie. Dodatkowo na taras planuję zrobić gniazda głośnikowe na imprezy w plenerze

  20. #400
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    obiecałem że napiszę o oknach - więc to czynię

    otrzymałem pismo od samego Pana Prezesa fabryki okien za pośrednictwem Pana Michała - doradcy Technczno-Handlowego

    oto zasadniczy fragment tego pisma
    "Powodem opóźnienia jest brak profila SI82+(w wybranej wersji kolorystycznej) w magazynie SCHUCO w Niemczech i związana z tym niemożność dostawy do Fabryki.
    Zlecenie które zostało wystane od nas do SCHUCO w wyniku niezrozumiałych przyczyn nie zostato uruchomione w Niemczech i nie zostafo przygotowane na czas.
    Otrzymalismy informacje od przedstawiciela SCHUCO 0 mozliwym terminie realizacji dopiero na koniec stycznia 2012r.
    Podejmowalismy r6wniez pr6by, przy pomocy SCHUCO, znalezienia wspomnianego profila u innych producent6w w Polsce - niestety bezowocne, nikt nie posiada go na stanie.
    Chcemy Panstwa zapewni6, ze dotozymy wszelkich staran aby zrealizowa6 zlecenie w możliwie szybkim terminie, jest one traktowane przez Fabryk~ Okien Szewpol plus priorytetowo. 0 nowym terminie montazu poinformujemy Panstwa w momencie otrzymania profila.
    Licząjc na Panstwa zrozumienie w tej niefortunnej kwestii"

    treść kopionawa z PDF-a stąd brak polskich czcionek

    samej treści pisma i mojej odpowiedzi na nie nie będę przytaczał i komentował - zachowam ją dla siebie gdyż wierzę że finał sprawy będzie polubowny i pozytywny

    wczoraj koło 15:30 otrzymałem maila którego już nie zdążyłem przeczytać - dziś zapoznałem się z jego treścią

    "Panie Konradzie chciałbym Panu zaproponowac 3 opcje do rozważenia.

    1. profil schuco si82 i si82+ ale w terminie koniec stycznia poczatek lutego - od nas 10% rabatu
    2. profil schuco si82 (umowa skorygowana oczywiście o wartość profila) w terminie poczatek stycznia - od nas 5% rabatu
    3. okna w drewnie (jak w zalaczniku) termin montazu w koniec grudnia.
    jesli chodzi o drewno to oczywiscie w kolorze RAL 7016 mozemy tez manipulowac promieniami krzywizny R
    np R2, R6 lun R12 cena jak obecne zamowienie.

    jutro bede wiedział wiecej jesli chodzi o pcv jak tylko dotra do mnie informacje to niezwlocznie je przesle. "

    należy dodać że jest jeszcze jedna możliwość - z której mogę skorzystać w ostateczności - tj rozwiązanie umowy zgodnie z KC Art. 394. § 1 i rządać zwrócenia zadatku w kwocie dwukrotnie wyższej a że przedpłaciłem dużo - to kwota była by całkiem pokaźna

    każde z rozwiązań ma swoje + i -
    jeszcze nie zdecydowałem na co się zdecyduję - czekam jeszcze na kilka kluczowych informacji z Fabryki

    jestem ciekaw jakie jest Wasze zdanie i co Wy byście na moim miejscu zrobili


    dodam jeszcze że w związku z opóźnieniem z oknami prace przerwał elektryk ... inne ekipy ze stycznia też musiałem odwołać
    ----------------------------------------
    dziś rano byłem na budowie dokończyć porządki - pstryknąłem kilka fotek

    resztki dachówki

    tanio oddam osobie która będzie miała dach z wykuszami i lukarnami (narożniki wewnętrzne)

    tyle zostało pełnowartościowych dachówek -nie będę oddawał na skład - zostawię na przyszłe lata i ewentualne wichury/ huragany etc


    resztki stali - do wykorzystania przy wylewaniu płaszczyzny przed domem i schodów


    z kuchni zniknęła sterta desek


    tak teraz wygląda - zastanawiam się gdzie je przezimować


    po budowie zostały bloczki "25"

    jak dla mnie trochę za dużo - kto czyta dziennik pamięta że jechałem po nie specjalnie do Leżajska - ekipa niby dokładnie wyliczyła ile potrzeba
    jutro rano mam spotkanie w sprawie rozliczenia ekipy budowlanej - będzie ciekawie

    z murowania zostało sporo kleju do silki - ekipa zużyła mniej niż było zakładane - chyba dobrze
    pełne opakowania mogę zwrócić do PCMB - ale jeszcze zobaczę - bo może wyrównam ściany klejem o czym już pisałem

    ktoś się pytał jaka wydajność wyszła - wieczorem policzę

    i resztki z więźby dachowej


    w tym ok 1,5 krokwi

    1 z nich pójdzie jako belka do mocowania bramy garażowej - bo muszę otwór zmniejszyć w garażu

    Konrad
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 23-03-2012 o 17:17

Strona 20 z 144

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony