dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 151 z 255
Pokaż wyniki od 3.001 do 3.020 z 5095
  1. #3001
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    E&K

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Aneto, ty tak ładnie kibicujesz naszemu wątkowi, a my przegapilismy Twoje urodzinki, dlatego przesyłamy spóźnione ,ale szczere najlepsze życzenia urodzinowe pozdrowienia z Beskidu Zywieckiego !!!!!!

  2. #3002

    Domyślnie

    no to i Ja pozwolę sobie powiedzieć tu stanowcze heloł !!!!
    no i tak....
    już dawno, oj bardzo dawno temu widziałam Twój dziennik. Pamiętam historię z tęsciem czy ojcem, który po wejściu do ceglanej łazienki spytał kiedy ją skończycie czy otynkujecie......
    Mam pytanko... Kiedy wyrzucasz na śmietnik te odrapańce ? I kolejne pytanko, gdzie ten śmietnik się znajduje ?
    Proszę o wskazówki jak tam trafic i ile będzie tego dobra - tir czy zwykły kombiak wystarczy?

    Mam nadzieję, że mnie stąd nikt nie wyrzuci bo jak się w...... to za siebie nie ręczę
    Aaaaa i jeszcze jedno - czy moge prosić WŁAŚCICIELKĘ DZIENNIKA o jakieś wytyczne odnośnie zaśmiecania go głupimi postami ? Bardzo prosze o jakieś BHP czy cóś....

  3. #3003
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Anetko przylacze sie do zyczen zdrowka dla Ciebie teraz taki czas ze duzo osob choruje
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  4. #3004
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Anetko,
    Herbatkę z cytrynką i miodem Ci przynoszę

  5. #3005
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Anetko kochana, nie daj się choróbsku!!! A mówiłam , że jesień jest do d.... Dbaj o siebie...trzymam kciuki
    LAZUR

    Beata

  6. #3006

    Domyślnie

    dziewczynki kochane jak tak sprostować bym chciała - NIE MA GRYPY BOSTONSKIEJ !
    Ten chorób ma nazwę wirus koksaki lub inaczej gorączka Bostońska. Moje dzieci wszystkie 4 na raz rozchorowały się na tę france 28 lipca i do dzisiejszego dnia złazi im skóra ze stóp i paznokcie ze stóp i rąk. Zaczyna się bardzo wysoką gorączką i ostrym gardłem takim jak angina ropna. Jeśli w 2 - 3 dobie od gorączki pojawiają się na podeszwach stóp i dłoni bąble i plamy to wiadomo, że to to. Nie powinno sie wtedy brac antybiotyków bo to wirus ( strasznie wredny). Trzeba to przeczekać. Na plamy i bąble z płynem ( wygląda to jak po poparzeniu i potwornie boli i swędzi) polecam Pudroderm. Łagodzi swędzenie, goi, wysusza. Na gorączke to nie musze mówić.....

    Anetko widzę, że miałaś jakiś benefis - nie wiem kiedy to miało miejsce ale składam Ci najserdeczniejsze życzenia z tą różnicą, że szczerze.

  7. #3007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Siner Zobacz post
    dziewczynki kochane jak tak sprostować bym chciała - NIE MA GRYPY BOSTONSKIEJ !

    ...
    Siner, to przerażające, Karolka, lepiej poddaj go kwarantannie.
    Anetko, jak tam lepiej

  8. #3008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Anetko, zdrówka kochana
    Obyś tylko nie sprzedała przeziębienia rodzince
    Zostawiam troszkę witaminek

  9. #3009
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Anetko,wracaj szybciutko do zdrowia ,teraz mnóstwo ludzi choruje ,wirusy nie próżnują ....
    Mam do Ciebie pytanie czym traktujesz swój drewniany blat..jakim olejem? i jak często?

  10. #3010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Buziaki nocne zostawiam.

  11. #3011
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziewcynki moje kofane badzio dziękuję u nas wszyscy się wyłożyliśmy mam nadzieję, że to tylko przeziębienie no ale i tak dość uciążliwe to jest, zwłaszcza te nocne pobudkimam tylko nadzieję, że na przeziębieniu się skończy i nie wykluje się z tego nic poważniejszego
    Dziękuję za życzenia urodzinowe
    Siner u mnie nie ma BHP, każdy może pisać o wszystkim i ile chce pod warunkiem, że nie są to treści zakazane a moje obdrapańce wziąz kocham więc pozbywać się nie zamierzamaaaa łazienka wciąż nieskończona

    Cieszę się niezmiernie, że pomimo iż wnętrzarsko nic się u mnie nie dzieje nadal mnie Odwiedzacie

  12. #3012
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    zdrówka też życzę
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  13. #3013
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Beatko ja używam oleju HTH mniej więcej raz na pół roku ale powinnam częściej, olej niezły ale jakiś rewelacyjny nie jest . Rasia polecała mi BIOFA i teraz chcę ten olej wypróbować, żeby mieć porównanie. W łazience natomiast mam olej , który jest używany na jachtach i jest REWELACYJNY , właściwie to łazienkowego blatu jeszcze nie odświeżałam a mieszkamy prawie 1,5 roku no ale ten jachtowy olej nie może mieć kontaktu z żywnością więc do kuchni się nie nadaje...

  14. #3014
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Ja w kuchni używałąm ciągle Biofę.Ale on drogawy jest i denerwuje mnie to ciągłe zamawianie przez internet. Chciałam wypróbować Ikeowski. Nie wiecie jaki on jest ??
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  15. #3015

    Domyślnie

    Anetko gdybyś jednak zmieniła zdanie to jestem pierwsza w kolejce. Powiedz mi tylko czy sama je tak odrapałaś czy kupione takie czy to ze starości złazi im skóra ?

  16. #3016
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Ja w kuchni używałąm ciągle Biofę.Ale on drogawy jest i denerwuje mnie to ciągłe zamawianie przez internet. Chciałam wypróbować Ikeowski. Nie wiecie jaki on jest ??
    Ikea według mnie jest do bani, kiedyś go używałam ale temu z HTH "do pięt nie dorasta"

  17. #3017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał Siner Zobacz post
    Anetko gdybyś jednak zmieniła zdanie to jestem pierwsza w kolejce. Powiedz mi tylko czy sama je tak odrapałaś czy kupione takie czy to ze starości złazi im skóra ?
    Aniu róznie, niektóre sa celowo w ten sposób postarzane a niektóre z upływu czasu tak mają

  18. #3018
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Co to za olej ten HTH ?
    Możesz powiedzieć, w czym ten olej był gorszy ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  19. #3019

    Domyślnie

    wiem, wiem ale chodzi mi o efekt widoczny na szafce wiszącej w łazience - tam ( na zdjęciach przynajmniej) trzymasz stare pudełka z krzyżykiem, flakoniki, pojemniki.

  20. #3020
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Mirelko HTH to taka skandynawska marka, produkują głównie meble kuchenne (ja miałam ich salon w Oslo pod nosem i u nich olej kupowałam ale wiem że w PL w ich salonach też są).
    jak dla mnie to ten z Ikea taki rzadki jest i słabo kryjący, tym z Hth pomaziałam raz, ten sam efekt z ikea miałam po 3 krotnym mazianiu, dodatkowo ten z I szybciej się zmywa....

Strona 151 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony