dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 153 z 255
Pokaż wyniki od 3.041 do 3.060 z 5095
  1. #3041
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Mirelko ja z doświadczenia wiem , że nie ma potrzeby męczyć się papierem za każdym razem jak blat jest ok, ja tylko przestrzegam zasady, że jak olejuje więcej jak raz to nie robię tego przed upływem 12 godzin

  2. #3042
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał Siner Zobacz post
    ale taka jakaś wielokolorowa czyli na samprzód co ?
    Mam identyczne meble w mieszkaniu - jak to zobaczyłam to mnie ścięło - fajne to to czy żenada jak myślicie ?
    Aniu mnie się ta szafka mega podoba i jak Masz podobna to nie ruszaj, zostaw taką! ja nie wiem jak uzyskać taki efekt dla mnie ona poprostu wyglada na wiekową i tak jest ok.
    co do farby ja kupuję do drewna akrylową jaka jest dostępna. na moim zadupiu nie mam zbytniego wyboru....

  3. #3043
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Aniu haluuuuujak samopoczucie???

  4. #3044
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    To do mnie? Bo tu Ań jak ulęgałek .

    No nawet jak nie do mnie to odpowiem . Wszystko dobrze urządzamy pokoik, obecnie najładniejsze pomieszczenie w całym domu tylko jeszcze trochę zagracone .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  5. #3045
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    To do mnie? Bo tu Ań jak ulęgałek .

    No nawet jak nie do mnie to odpowiem . Wszystko dobrze urządzamy pokoik, obecnie najładniejsze pomieszczenie w całym domu tylko jeszcze trochę zagracone .
    do ciebie Kochana no to fajnie , ze samopoczucie ok, a macie juz Imię wybrane??? mam nadzieję , że Pochwalisz się pokoikiem, moze być u mnie
    Brzusio Pogłaskaj

  6. #3046

    Domyślnie

    Aneciu.... Ja ma identyczne szafki ale w kolorze naturalnego drewna tzn. nie odrapane a chce żeby odrapane były. Pytając czy się podoba miałam na myśli sam kształt, styl mebla - na odrapańca przymykamy oczy.
    Tu na zdjęciu pokazany jest taki 2 drzwiowy a ja mam identyczny z 3 drzwiczkami, witrynę, biblioteczkę, komodę, słupek i szafkę rtv ( której nie znoszę) kupowane 11 lat temu. Dzieciaki pomogły im ( skutecznie) nabrać wiekowego charakteru.
    Poza tym, zajumałam po znajomości rzecz jasna, ogromną szafę kartotekę z przychodzi córek. Jest ogromna, ma 30 parę dużych szuflad ze starymi uchwytami. Trochę się giba, szuflady ciężko chodzą ale mam zamiar się nią zająć. Jezu nosi mnie! Nie mam domu, nawet nic się nie kroi w tym temacie a Ja tak bardzo bym chciała coś robić.....

    Która Aniu jak samopoczucie ?

  7. #3047

    Domyślnie

    yokasto toś Ty zapyloną? No gratulacje a czemu Ja nic na ten temat nie wiem ?!!!!!!!

    Pierwsze ? Drugie ? Trzecie ? Które to ?

  8. #3048
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Siner no to działaj, spróbuj od czegos małego, pomaluj na biało i papier w dłoń, będziesz czuła co i jak a jak Ci się spodoba do bierz się za resztę

  9. #3049

    Domyślnie

    yokasto a za ile lecisz rodzić ?
    Jak słyszę, że ktoś jest w ciąży no i rozumie się w nieodległej przyszłości czeka go poród to aż tyłek mnie boli. Boisz się ?

  10. #3050
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Anetko, zdrówka życzę Pij dużo herbatki z miodem i cytryną - mnie pięknie stawia na nogi. Jest jeszcze taki specyfik mojej teściowej, z którego nie mogę w tym roku korzystać, ale wystarczy jeden kieliszeczek przed snem i na drugi dzień jesteś jak młody Bóg (zostawiam przepis, ale niestety do wykorzystania dopiero w maju ):
    http://www.radiownet.pl/publikacje/n...h-pedach-sosny
    Sam syrop zlany z pędów bez dodania spirytusu można podawać dzieciom

    Aniu, chwal się, jaki masz pomysł na pokój
    Ja nadal w czarnej d... jestem jeżeli chodzi o to pomieszczenie.

  11. #3051
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Ilonko, wkleiłabym rzut ale nie chcę tu Anetce śmiecić.

    P.s. herbata z cytryną jest bardzo smaczna ale bardzo niezdrowa
    Ostatnio edytowane przez yokasta ; 15-11-2012 o 13:41
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  12. #3052
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Aniu, widzę, że ubiegłaś moje pytanie. A w jakiej kolorystyce będzie utrzymana całość?

  13. #3053
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    herbata z cytryną jest bardzo smaczna ale bardzo niezdrowa
    Pierwsze słyszę Pisz szybko - dlaczego?
    Ja dotychczas byłam kawoszką i wszelkie herbaty miałam w poważaniu, więc i moja wiedza o nich jest znikoma...

  14. #3054

    Domyślnie

    Siner - jak byłam w ciąży i ktoś się mnie o to pytał, to natychmiast zaczynałam się bać
    A wszystkim zaciążonym - w tym Ani - życzę, żeby miały poród podobny do mojego. Nawet pielęgniarki przyjmujące poród mówiły między sobą że też by tak chciały
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  15. #3055
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Ilonka, u nas tak: ściany beż/greige (to był gościnny), podłoga dąb, białe listwy. Meble białe (2 komody malm, regał, łóżeczko). Dodatków niewiele -tylko lampka nocna białą z wiklinowym abażurem, biała zasłona. Do tego muszę przerobić moje łóżko w sofę - dorobić plecy i duże wałki po bokach.

    O herbacie pierwszy artykuł z brzegu: http://czywiesz.pl/zdrowie/240451,Cz...niezdrowa.html. Warto się zagłębić w tematy "czego z czym nie jeść" np. pomidor z ogórkiem itd.
    Ostatnio edytowane przez yokasta ; 15-11-2012 o 11:29
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  16. #3056
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar yuka
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Dziewczyny (Aniu, Ilona), gratulacje

    Co do olejowania blatów, ja też dotychczas olejowałam biofą i też miałam ochotę zmienić na ikeowski... ale jak piszecie, ze lipa, to odpuszczam i może tego w casto poszukam, a jak okaże się też kiepski, to do biofy wrócę i już
    Anetko buziaki

    Jakże piękny jest człowiek, kiedy jest człowiekiem

    galeryjka


  17. #3057

    Domyślnie

    yokasto... no to będzie rybka TAK JAK JA !!!
    Ja broń Boże nie straszę, nie nie . Może być i tak jak u Monthy Pytona - nie wiem czy oglądałaś ten fragment o katolikach. Jak nie, to koniecznie zobacz.

  18. #3058
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Siner, baran TAK JAK JA

    Nie pamiętam tego fragmentu, ale chętnie zobaczę bo MP uwielbiam .
    Ostatnio edytowane przez yokasta ; 15-11-2012 o 13:42
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  19. #3059

    Domyślnie

    Proszę Cię....baran. Polecam rybkę taka miła, sympatyczna, oddana, utalentowana, dowcipna, pracowita, uczciwa, szczera..... wzór cnót Jeśli zainteresował Cię ten temat to " do 20 marca wyślij sms o treści tak na bezpłatny numer 666"

    Pzdr

  20. #3060
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Yokasto, Barany to bardzo mądre ludzie są, znam kilku Baranów i nie moge powiedzieć, ze sa to zwykli tuzinkowi ludzie, nie wiem czy to przypadek, ale wszystkie Barany jakie znam sa wielkimi zdolniachami umiejącymi sobie radzić w życiu Życzę Ci aby Antoś był Baranem no może takim bez rogów

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




Strona 153 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony