dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 244
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 4872
  1. #201
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Moja juz kupiona więc w sumie cena nie ma znaczenia Bardziej chodziło mi o wielkość, bo swojej nie rozpakowuję i chciałam mieć punkt odniesienia

  2. #202
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    i jeszcze taka (od razu pomyslalam o Tobie i o Twoich kulach w lazience, jak ja zobaczylam)



    Uploaded with ImageShack.us
    Fajne te kuleczki!
    Co to jest i ile kosztują?

  3. #203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    matko jak dobrze,ze ja jestem po lampowych szalenstwach...ale z checia sie pogapie na te wasze cuda!

  4. #204
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    matko jak dobrze,ze ja jestem po lampowych szalenstwach...ale z checia sie pogapie na te wasze cuda!
    anetko,to sa zakupy ktore ciesza bardziej niz para nowych butów złapałam bakcyla lampowego od anny-marii

    Balbinko, o lampie napisalam u Ciebie.

  5. #205
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Przyszłam się przywitać drepcząc od Moni .
    Cały wieczór ślęczę nad lampami, chcąc odsapną wchodzę "w nowy wątek" i co widzę ... aaaaaaaaaaaa kolejne lampy .

    Ale dobrze dobrze może coś świeżego wpadnie mi w oko . Co do bąbli mam pytanko czy prze przypadek każdy z tych bąbelków nie czyści się masochistycznie?
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    Przyszłam się przywitać drepcząc od Moni .
    Cały wieczór ślęczę nad lampami, chcąc odsapną wchodzę "w nowy wątek" i co widzę ... aaaaaaaaaaaa kolejne lampy .

    Ale dobrze dobrze może coś świeżego wpadnie mi w oko . Co do bąbli mam pytanko czy prze przypadek każdy z tych bąbelków nie czyści się masochistycznie?
    Toficzku dokladnie to samo sobie myslalam widzac te lampy i ta wlasnie obawa powstrzymala mnie przed zakupem takich...ciekawe czy nasze obawy potwierdza uzytkowniczki takowych lamp...

  7. #207
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Fakt, ze zakup lamp cieszy okrutnie...o ile potrafie sobie odmowic zakupu super butow czy torebki to jak mi sie lampa jakas spodobala to nie potrafilam odpuscic...

  8. #208
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Toficzku dokladnie to samo sobie myslalam widzac te lampy i ta wlasnie obawa powstrzymala mnie
    przed zakupem takich...ciekawe czy nasze obawy potwierdza uzytkowniczki takowych lamp...
    Anetko chyba czas się zwijać z forum skoro pragmatyzm wygrywa u nas z designem
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  9. #209
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    Anetko chyba czas się zwijać z forum skoro pragmatyzm wygrywa u nas z designem
    mnie sie Toficzku wydawalo, ze ja mega pragmatyczna jestem a i tak nie udalo mi sie uniknac kilku wtop

  10. #210

    Domyślnie

    ej no ja mam masę przezroczystych lamp i one się nie kurzą. wystarczy przedrzeć z wierzchu i tyle

    ale powiem wam, te lampki w kilku wątkach spowodowały ze zaczęłam szperac i mam idealny kinkiet tararara
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  11. #211
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    najgorsze, ze im blizej zakonczenia budowy, tym te wydatki bardziej "bolą" anetko, skoro Cie "mam" u siebie, zapytam szybko o Twoja podlogę. Czy to orzech...?pewnie odpowiadalas 1000 x ale ja dopiero u Ciebie raczkuję
    Zamowilismy wczoraj plytki (bialo-szaro-ecru) i wydaje mi sie, ze orzech by fajnie kontrastowal, taki bedzie dol szafek i sciana tv-ale jak mawia moj mezus: "moge sie mylic" plytki sa takowe:



    Uploaded with ImageShack.us

    Ale Was obfociłam w ten wekend

  12. #212
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    u mnie wszedzie dab malowany matowym lakierem i kamien ciemno szary - skiffer - sprowadzony z No

  13. #213
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Czesc toficzku fajowy nick Witaj dus-iu
    Soooooooooorki, za te lampy ale naprawde robia wrazenie-co nie znaczy, ze chcialabym je kupic.O tak wkleilam, moze sie komus przyda Co Wy dziewczynki tez spac nie mozecie? ja jeszcze nie odespalam ostatnich nocnych posiaduch na fm a jakos spac nie moge. Ogladam...wstyd sie przyznac cos na Polsat Cafe.To sie nazywa desperacja

    EDIT: anetko, to fajowy ten dab.Taki cieply ma kolor.

  14. #214

    Domyślnie

    Orzechowa podłoga wg mnie bedzie ładnie wygladać z zestieniem jasnych płytek ( te płytki to te same które ma MarJel?) Ja lubie takie kontrasty ale ze jestem z gatunku leniwych bardziej nastawiam się na jasne drewno (ostateczna decyzja nie ejst podjeta bo podoba mi się również miodowe merbau )

    ps.Nie wiem czy wanna wolnostojąca nie pozstanie w sferze marzeń bo własnie sobie uświadomiłam że może się nie zmieścić do naszej górnej łazienki
    kaka

  15. #215
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    Czesc toficzku fajowy nick Witaj dus-iu
    Soooooooooorki, za te lampy ale naprawde robia wrazenie-co nie znaczy, ze chcialabym je kupic.O tak wkleilam, moze sie komus przyda Co Wy dziewczynki tez spac nie mozecie? ja jeszcze nie odespalam ostatnich nocnych posiaduch na fm a jakos spac nie moge. Ogladam...wstyd sie przyznac cos na Polsat Cafe.To sie nazywa desperacja
    Ja ostatnio odpuściłam kilka nocy to teraz jestem w formie .
    Za to ilość postów do przeczytanie rano przez ostatnie kilka dni ... masakra ... a i tak człowiek już nie w temacie i odpowiada jakby się po 3 dniach zorientował o chodziło w dowcipie ... straszne jest to forum
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  16. #216

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    Co Wy dziewczynki tez spac nie mozecie? ja jeszcze nie odespalam ostatnich nocnych posiaduch na fm a jakos spac nie moge. Ogladam...wstyd sie przyznac cos na Polsat Cafe.To sie nazywa desperacja
    hehe no ja mam za chwilę ważny egzamin, więc siedzę i dziobię. niestety jest mi do tego komputer potrzebny, toteż łypię co chwilę na fm. odruch pawłowa.

    a polsat cafe... no cóż... nie ma lepszego odmóżdżacza, toteż również uskuteczniam
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  17. #217
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    Co do bąbli mam pytanko czy prze przypadek każdy z tych bąbelków nie czyści się masochistycznie?
    W sumie też mnie to trochę męczyło, ale tylko trochę, bo patrząc na moją wymarzoną jadalnię musiał wygraś design Najwyżej będę kląć podczas wycierania każdej banieczki z osobna. I nawet nie chcę wiedzieć ile ich łącznie jest



    Hazel, jak nie chcesz tu mojej inspiracji, to daj znać, wywalę

  18. #218
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    kakusku, jak wiekszosc z nas tutaj-o wnetrzach MarJelki wiem duzo ale jakie ma plytki nie wiem...moze Martusia na forum dzis zajrzy, to dopytam.Ja wczesniej bylam pewna, ze bedzie dab bielony (wlasnie z powodu tego, ze nie mam manii sprzatania) ale widzialam pare wnetrz gdzie "moje" plytki sa zestawione z marbau, orzechem, czy nawet debem-generalna zasada: kontrast. Polecam stronke n-design.pl.
    toffee moj maz sie zawsze smieje-co to bedzie jak sie przeprowadzimy i nie bedzie juz nic do zrobienia? Co ja bede wtedy "studiowac" po nocach?
    dus-iu 3mam kciuki w takim razie! Domyslam sie ze fm nie pomaga w nauce, co? my z moja przyjaciolka (z ktora mieszkalam na studiach) mialysmy generalna zasade: zaczynamy sie uczyc o pelnej godzinie a jak przegapilysmy i bylo 5 po, no to trzeba bylo czekac przynajmniej do wpol do...efekt byl czasem rozny, wiec nie polecam.Ale studia skonczylysmy
    aniu, wklejaj, wklejaj do woli. Bardzo fajne te Twoje bable!

  19. #219

    Domyślnie

    Hazel swietną zasadę miałaś ze swoją psiapsiółką MarJel ma płytki Lazio Blanco i też pisała że są szaro beżowe dlatego od razu skojarzyłam je z Twoimi
    kaka

  20. #220

    Domyślnie

    oj znam tą zasadę... a druga to np. jeszcze jeden odcinek i wtedy idę (jeśli akurat pasjami oglądam jakiś serial na kompie) i tak "jeszcze tylko 1" x5... masakra.
    tym razem niestety muszę się spiąć - urlop mam tylko w 1 pracy, do 2 muszę chodzić
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


Strona 11 z 244

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony