dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 15
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 299
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    joasiah widzę, że bywasz w moich ulubionych wątkach więc zajrzałam do ciebie
    piszesz, że podobają ci się sielskie wnętrza i, że taki dom chciałabyś mieć... szczerze ci powie, że ciężko będzie, bo urządziłaś swój dom w całkiem innym stylu...
    kuchnię ewentualnie możesz ocieplić/udomowić dodatkami (drewno, wiklina, wieszaczki, półeczki a na nich kubeczki, pojemniczki...) zazdrostką w oknie,
    pomysł na salon dobry (cegła+ektorp) tylko idąc w stronę diabłów, kasi, yokasty to twoja "meblościanka" idzie w odstawkę-nie te klimaty. Zasłony len/bawełna raczej ciężkie, nie satynowe podlotki. Na parapetach durnostrojki- dodają klimatu. To tak na szybko co mi przyszło na myśl. jeżeli się wymądrzam- zamilknę, bo w sumie żaden ze mnie znawca urządzania/dekorowania sama cały czas szukam, kombinuję i tworzę i jestem daleko w polu...
    Pozdrawiam i powodzenia życzę
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  2. #22

    Domyślnie

    Ja za Martą przyszłam do Ciebie, moja imienniczko
    Tak meble nie pasują do stylu sielanki...chyba, że przemalujesz, zmienisz uchwyty. Ale one jeszcze pachną nowością i zapewne "sponsorzy" troszkę poczuliby się urażeni, gdybyś je już zaraz "zepsuła"
    Ociepl wnętrze dodatkami, świecznikami, bielą.
    W kuchni widziałabym jakąś fajną zazdroskę.
    Powodzenia w inspirowaniu się i wprowadzaniu tych inspiracji w życie.

    P.S.
    A i cegła......dziekuję za linki) okazało się właśnie, że nie mogę mieć ścianki z prawdziwej cegiełki, więc pokażę te płyteczki małżowi i zobaczymy, co wyniknie
    Czy nasz regips to zdoła utrzymać. Czytałam, ze jedna waży ponad pół kg, a troszkę ich będzie potrzeba. A nasza ścianka między pokojami jest tylko z płyty kart-gips.
    Pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    no własnie u nas też jest dzielona ścianka karton-gips
    malowanie szafek nie wchodzi w grę
    myslalam ze może da się troszkę nowoczesności i trochę sielskości wprowadzić

  4. #24

    Domyślnie

    aaa i asiulka gdzieś na którejś aukcji pisało że takie cegiełki mozna na każdej ścianie
    hmm to nie wiem wydawalo mi się ze ja to ma 1,5 cm grubości to może nie aż takie ciężkie
    ale może się mylę

  5. #25

    Domyślnie

    Asia, zwykła cegła waży prawie 4kg. a te płytki ok. 0,5kg. więc nie byłoby źle.
    Pokażę mężulowi, przy chwili wolnego

  6. #26

    Domyślnie

    Cześć Asiu, widzę, że masz moje ulubione grzejniki żeberkowe Mam takie u rodziców i już wiem, że będzie mi ich strasznie brakować kiedy się wyprowadzimy.

    W kuchni faktycznie można by zmienić uchwyty. To w sumie nie taki duży koszt, a klimat już nieco inny

  7. #27

    Domyślnie

    Witam się. Też jestem z Hajnówki i zaglądam z ciekawością. Powodzenia w urządzaniu mieszkanka. pozdrowienia

  8. #28

    Domyślnie

    ooo witaj Eliza
    a dokładnie gdzie domek wasz stoi? gdzieś niedaleko szpitala czy w ogóle gdzie indziej?

    Dropp witaj u mnie
    a jakie byś radziła uchwyty?

  9. #29

    Domyślnie

    myślę nad kanapą do pokoju
    nie wiem czy ektorp jest rozkładany bo taką kanapę muszę mieć w razie gości
    i tak sama nie wiem czy naroźnik czy sofa
    ale dylematy

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Uchwyty ? Ja bym zmieniła może na ikeowskie z porcelanową rączką, ani one sielskie ani nowoczesne dlatego mogą się wpasować w różne klimaty .

    a pewno lepsze od obecnych nie wiem tylko czy rozstaw jest taki sam.

    W ogóle kuchnia ma fajne kolory .

    W kuchni możesz postawić drewniany chlebaczek, wiklinowy koszyk, na oknie zazdrostka albo biała roleta rzymska .
    Widze, że zieleń dobrze w tej kuchni wygląda, więc posadziłabym zioła do doniczek .

    Cegła to bardzo fajny wybór .

    To co podoba mi się mniej a w zasadzie wcale to plastikowe narożniki w łazience kto Wam kładł kafelki? Jeśli rodzina to zrozumiem (chociaż też nie do końca ), ale jeśli komuś za to płaciliście to . I meblościanka (dobierana pod kolor podłogi ? ), najsłabszy punkt a szkoda bo salon ma spory potencjał - białe okna, ciemniejszy kolor ścian, cegiełka, ektorp etc. Jaki kolor tej sofki chcecie kupić? Beżowy chyba by się zlał ze ścianą .

    Pozdrawiam . I nie przejmuj się, na początku jest mało ludzi bo większość ma subskrypcję kilku tematów i cześć .
    Ostatnio edytowane przez yokasta ; 25-02-2012 o 09:34
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Cytat Napisał joasiah Zobacz post
    myślę nad kanapą do pokoju
    nie wiem czy ektorp jest rozkładany bo taką kanapę muszę mieć w razie gości
    i tak sama nie wiem czy narożnik czy sofa
    ale dylematy
    Są rozkładane, zarówno 2 jak i 3 (znacznie droższe od nierozkładanych). Jeśli na 100% będziecie mieć tylko jedną sofę i tylko jedno na nie miejsce to możesz spokojnie brać pod uwagę narożnik ale jeżeli potem w przyszłości będziesz chciała coś zmienić to już nie będzie tak kolorowo.
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Asiu, masz piękne grzejniki!
    Czy mi się dobrze wydaje, że ciągnie Cię w stronę sielskości?
    Uchwyty, które yokasta proponuje, będą pasować i moim zdaniem.
    Do tego białe dodatki - ja lubię Albo limonkowe?
    Kuchnię masz spokojną, to i sporo do niej pasuje.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Si, si ja też pomyślałam o zieleni do szarości, bieli i beżu pasuje jesli lubisz oczywiście .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  14. #34

    Domyślnie

    meblościana akurat nam się spodobała bo jest prosta ale aż tak się nie zlewa do końca z podłogą no i była tania
    kiedyś pewnie wymienimy
    musieliśmy coś kupić bo wyprowadzka nas nagliła z wynajmowanego mieszkania a cena 400 zł za to więc jakoś się kiedyś zmieni

    o rączki do szafek dojrzałam w ikei i mają taki sam rozstaw co moje

    co do łazienki niestety te białe narozniki
    robił nam znajomy ale jakoś na nie nie patrzę
    kwestia przyzwyczajenia bo i w tej łazience nie siedzę za długo
    za to w pokojach owszem i dlatego tu planuję zmiany

    co do ektorpa i narożnika to własnie my mamy przedzielony pokój i raczej się na zmiany nie zanosi (drugie dziecię w drodze)
    i nie wiem czy naroźnik dużo miejsca mi zajmie
    ale chyba wezmę może karton z piwnicy i wytnę i zobaczę ja to będzie wyglądać

    a i co do ścian w salonie to pewnie mi się za niedługo znudzi
    no i dywan planuję ale w jakim kolorze nie wiem
    sofa to myslalam o jasnym ale jak pomyslę jak mój piesek, który wchodzi prosto z dworu gdzie akurat deszcz padał wskakuje na moją jasną kanapę to oooo lepiej nie

  15. #35

    Domyślnie

    a i jeszcze został mi korytarz
    tam w ogóle nie mam nic
    stoi tam wieszak taki http://allegro.pl/85w-wieszak-paraso...084639432.html
    typu parasolnik
    mama wzieła z pracy stoi tymczasowo
    a po drugiej stronie za drzwiami łazienkowymi jest wnęka tez mała



    a to moja ospiarka

  16. #36

    Domyślnie

    Joasiu, miałam właśnie zaproponować te uchwyty, które pokazała Yokasta. Z Ikeowskich te właśnie podobają mi się najbardziej i takie same będę mieć u siebie

    Inne, które też lubię to te:



    Myślę, że fajnie zgrałyby się z Twoimi frontami. Tylko one są dość szeroko rozstawione, nie wiem czy pod tym względem będą pasować. Choć w sumie z tego co widzę na fotkach, Twoje mają chyba podobny rozmiar.

  17. #37

  18. #38

    Domyślnie

    hmmm jaki metraż nie pamiętam prawdę mówiąc
    ale zmierzę i dam znać ale nie jest duży

    w korytarzu tak mi przyszło do głowy dać szafę aspelunda i komodę 3 szufladową a nad nią lustro ale nie wiem czy to dobry pomysł
    i ściany przemalować
    mój się złapał za głowę

  19. #39

    Domyślnie

    Szafa Aspelund wizualnie jest bardzo fajna, sama nawet rozważałam szafki nocne z tej serii. Niestety obawiam się, że jakościowo nie jest najlepsza. Znajomi mają i naprawdę każde najmniejsze zahaczenie czy uderzenie kończy się zarysowaniami, wgięciami, czy zdarciem farby. Myślałam, że może po prostu jakoś pechowo trafili albo wyjątkowo nie uważają, ale potem zobaczyłam, że w naszej Ikei te meble na ekspozycji też są w fatalnym stanie. Ja się ich szczerze mówiąc trochę wystraszyłam, ale może inni mają lepsze doświadczenia.

  20. #40

    Domyślnie

    Znalazłam kiedyś ciekawą aranżację z wykorzystaniem mebli Liatorp. Może Ci się spodoba, jeśli nie, oczywiście usunę



    Tylko z tego co piszesz przydałyby Ci się chyba jakieś większe szafy, hmm?

Strona 2 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony