dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Onyks wymarzony!!!! - Komentarze

    .
    Ostatnio edytowane przez charisma ; 11-10-2011 o 19:23

  2. #2

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Piękny projekt - wymaga tylko pięknej, dużej działki z ciekawym otoczeniem i grubego portfela Ale to śliczny dom.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #4

    Domyślnie

    Gratuluje postepow Sciany pieknie pna sie do gory ! Super , bede sledzic dalej

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oliwka 29 Zobacz post
    Gratuluje postepow Sciany pieknie pna sie do gory ! Super , bede sledzic dalej
    Nefer i Oliwka29 dziekuje za gratulacje Projekt rzeczywiście ma to coś.... Wielkość działki rzeczywiście musielismy dopasowywac do wcześniej wybranego projektu. Na małej działce nie robiłby na pewno fajnego wrażenia. Widok też nie są złe - z salonu bedziemy mieć widok na Beskidy. A co do grubego portfela - to może jestesmy optymistami ale planujemy wybudowac go za mniejsze pieniądze niz zakłada kosztorys gospodarczy do projektu. Jak na razie nam wychodzi... odpukać w niemalowane

  6. #6

    Domyślnie

    Idziecie jak burza, super!

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Ja też czekam ...... aż przestanie padać. Postepy są marne ze wzgledu na pogodę. W zeszłym tygodniu ekipa pracowała tylko dwa dni, w tym tygodniu jak na razie jeden

    Powoli powstaje garaż, a na przyszły tydzien zaplanowano zalanie stropu - czy się uda - zobaczymy.
    A tak pozatym to wzięłam się za temat okien i ilość możliwych kombinacji - zaczynając od profili, okuc, pakietów szybowych a kończąc na kolorach - trochę mnie przerasta. Masakra....

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bury_kocur
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    płn wlkp
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    1.699
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cześć charisma, wpadłam do dziennika (na razie się powoli przebijam, nie skończyłam), bo jak zobaczyłam avatar, to sobie pomyślałam - jaki ten dom podobny do mojego! No, przynajmniej w bryle i w założeniach co do rozwiązania przestrzeni, bo budżet to już zupełnie inna bajka Będę podglądać, jak rośnie Wasz Onyks, bo bardzo mi się podoba Powodzenia!
    Dlaczego ludzie nie mogą zrozumieć, że dobry gust i prostota idą razem ze zdrowym rozsądkiem.
    R.W. Edis, Decoration and Furnishing of Town Houses, 1881

    dom na miarę - dziennik budowy domu za 1500/m2 pod klucz

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bury_kocur
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    płn wlkp
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    1.699
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Podglądam postępy prac - jesteśmy na podobnym etapie, u nas brakuje tego nadproża- podciągu nad oknem trapezowym (przypominam, że mam nieco podobny projekt ). Zazdroszczę Wam chyba ustawienia domu tą witryną na wschód - u nas właśnie na południowy zachód i już się trochę boję, co to będzie latem... A rolet zewnętrznych też nie mamy i nie planujemy.
    Nieustająco życzę powodzenia i trzymam kciuki. Piękny dom, nie dziwię się, że wymarzony
    Dlaczego ludzie nie mogą zrozumieć, że dobry gust i prostota idą razem ze zdrowym rozsądkiem.
    R.W. Edis, Decoration and Furnishing of Town Houses, 1881

    dom na miarę - dziennik budowy domu za 1500/m2 pod klucz

  11. #11

    Domyślnie

    Czy można prosić o namiar na producenta/wykonawce Waszych schodów i balustrad na antresoli?
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dziennik budowy http://forum.muratordom.pl/showthrea...antresol%C4%85

    Komentarze do dziennika http://forum.muratordom.pl/showthrea...14#post6670414

  12. #12

    Domyślnie Schody

    Cytat Napisał marcelix Zobacz post
    Czy można prosić o namiar na producenta/wykonawce Waszych schodów i balustrad na antresoli?

    Ze względu na problem ze znalezieniem sensownego wykonawcy, schody i balustrady zaprojektował i wykonał mój mąż

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony