dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 248

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kami1227
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Lututów
    Kod pocztowy
    98-360
    Posty
    274

    Domyślnie

    Hej hej dziewczynki
    Wszelkie "kwity" już zabrał architekt/kier-bud W pakiecie taniej Najlepsza wiadomość jest taka, że gość wszystko sam załatwia, znaczy przyłącza prądu, wody, kanalizacja, zagospodarowania i inne tego typu niezbędniki. Tak, że ja tylko teraz czekam na PnB Twierdzi, że ten prąd to u nas nie problem, bo jego ktośtam pracuje w energetyce naszej i nie będzie czekania latami na pewno, podobno w pół roku się mieszczą... No zobaczymy Poza tym dziwy, bo o nic póki co nie zapytał, znaczy gdzie dom na działce chcemy, gdzie gospodarczy/garaż ani cokolwiek. Może to za wcześnie na takie ustalenia?
    Jeśli chodzi o kredyt, to wstępnie się "rozejrzałam". Wyszło mi przede wszystkim to, ze nie takie proste jest dostać kredyt w wysokości 170tyś. O wiele łatwiej brać od razu 350tyś Bo ja liczę sie wprowadzić za 20000, a oni mi liczą, że mi 400000 braknie I tyle w temacie póki co. Zdania nam się różnią, a ja jestem ciężka w ustępowaniu. Zwłaszcza bankowi - z wiadomych względów. Więc zrobiłam kasting i zobaczę kto da mniej Póki co kupiliśmy słupki i siatkę do grodzenia tyłów/boku działki. Na fundamenty mamy fundusze a Tomka szef wchodzi z towarem, buduje sso i o kasę nie pyta póki co, powiedział, że spokojnie poczeka, bo to inwestycja w pracownika roku, więc nie martwię się póki co. Poza tym wiadomo, ze wkład własny - działkę ze stanem surowym otwartym - bank potraktuje jako wkład własny wyższy niż gołą I może się uda wziąć mniej niż więcej...
    A wczoraj dostałam wypis z ksiąg wieczystych. Tak, że dokumenty dla banku skompletowane Tylko banku brak
    Póki co koszty muszę wypisać, bo mnie małżonek truje:
    Działka: 16.346zł
    projekt domku: 1.900zł
    projekt garażu: 595zł
    notariusz: 1.600zł
    mapka geodety: 600zł
    Razem 21.041zł

    Ogrodzenie (część): 1.900zł
    farba i takie tam: 30zł
    daszki i przelotki: 98zł
    Razem: 23.069zł
    Na razie Pan Pikuś
    Ostatnio edytowane przez kami1227 ; 07-02-2012 o 17:38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony