dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 18
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 342
  1. #121

    Domyślnie

    Mamy zrobiony projekt kuchni za 400 zł przez projektantkę z salonu kuchni w ETC /firma Meblobuk - wcześniej jej nie znaliśmy ale mebelki ładne/ . Kobieta bardzo dobrze poradziła sobie z zagospodarowaniem przestrzeni. Szybko załapała o co nam chodzi, nic nie wciskała. Kuchnia miała być jasna i ciepła, z cargo obok lodówki i jakąś fajną szafką przy wejściu plus stolik . I tak jest w projekcie. Ponieważ kuchnia będzie prosta - bez wrębków, wklęsłości, dodaliśmy w dwóch szafkach mleczne szkło z delikatnym wzorkiem.
    Koszt mebli bez urządzeń 10 tys. Z okapem, zlewem i baterią to będzie 12,400. Resztę sprzętu mamy swoją -niestety nie do zabudowy.
    Wybieramy się na konsultację do sprawdzonego stolarza /w końcu to Swarzędz/, jestem ciekawa jaka cenę zaśpiewa. Nie omieszkam powiadomić szacownego forum.

  2. #122

    Domyślnie

    Ja kupiłam kuchnię w BRW i muszę powiedzieć,że za tą cenę i jakość nie znalazłam nic tańszego, wykończenie i montaż bardzo staranne.
    Zamawianie kuchni u kogoś nie poleconego to duże ryzyko. Zamawiałam w salonie BRW koło OBI w Jabłonnie, obsługa profesjonalna.
    Jestem zadowolona,
    jutro zaświeci słońce

  3. #123

    Domyślnie

    w przyszłym roku i mnie czeka wybór kuchni ale juz teraz szukam sprawdzonych namiarów na firmy lub stolarzy,
    moze Ci co w tym roku to przeszli podziela się swymi wrażeniami i namiarami.

  4. #124
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rene15

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anam
    Jeżeli chcesz ładne meble kuchenne wg projektu indywidualnego i z montażem w przyzwoitych cenach to chętnie polecę Ci firmy z naszych okolic (Podlaskie, okolice Siemiatycz). Mam znajomych, którzy robili u nich meble, sami tez napewno zamówimy meble u tutejszych stolarzy. Myślę że będą mogli przedstawić referencje u klientów z terenu Warszawy lub okolic, bo nasz rynek słabiutki i chcąc sie utrzymać trzeba sie rozwijać na całą Polske. Jeżeli bedziesz zainteresowany to zdobędę numery telefonów. Pozdrawiam.

    Jestem bardzo zainteresowana, czy mogę prosić o namiar na tych stolarzy?

  5. #125

    Domyślnie

    Ja juz też powoli rozgladam się za kuchnią. Ostatnio zobaczyłem w salonie w Szczecinie bardzo fajną kuchnie z http://www.meblobuk.com.pl . Coś w tym stylu (zdjęcie nie oddaje tego co widziałem - inne były uchwyty, kuchnia była bardziej rozbudowana):

    Fronty to dąb venge i dąb mleczny.

  6. #126
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    NIKKOLA

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    5

    Domyślnie

    Też oglądałam kuchnie z Meblobuk i bardzo mi się spodobały, za 6 mb zabudowy w tym słupek na piekarnik i duża szafa na lodówkę, mikrofalówkę, mikser itp, z blatami, listwami itd cema ok 8 tys, fronty fornirowane.

  7. #127

    Domyślnie

    my podpisalismy umowe na meble w Studio Kuchennym Futura w Bydgoszczy....elastyczni ludzie, wieloletnia firma, sprawdzona pokoleniowo ...meble bedą za 9 tygodni...fronty drewniane w stylu klasycznym....fotki zamieszce jak bedzie wykonana
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  8. #128
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    falkon7

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    9

    Domyślnie szafki kuchenne rzemieslnika z sianowa

    Prosze bardzo o kontakt panie, ktore maja szafki wykonane przez wspomnianego dwukrotnie w tym watku rzemieslnika z Sianowa, gdyz jestem z Koszalina i chetnie skorzystalabym z jego oferty. Pozdrawiam z gory dziekujac, [email protected]

  9. #129

    Domyślnie

    Kuchnię kupiłem na targowisku.Jest wytwórnia frontów,blatów itd w Radomsku.Chyba pół Radomska robi meble.Ci ludzie jeżdżą z miasta do miasta i oferują meble.Wymierzyłem i zamówiłem to co trzeba.W sumie ok.4,3m zabudowy dolnej i ok.3,4m górnej. Cena? śmieszna,- .....z przywiezieniem.....z rozładunkiem. Kupiłem jeszcze fajną rzecz.Taki kącik kuchenny ze stołem ławą i taboretami z litego drewna z tapicerką za 550,-
    Też na zamówienie na konkretny wymiar.A garderobę również na targowisku meblowym.Też na wymiar i z przywiezieniem.650,-
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  10. #130
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maestrouno

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    4

    Domyślnie meble na targu

    Wiesz, ja jakoś nie ufam jakości mebli targowiskowych. Widziałem, przyglądałem się wielu mebelkom na wymiar sprzedawanym na targu i - może tobie taka jakość nie przeszkadza i ją akceptujesz w zamian za niską cenę - ale ja nie.
    Stolarze bazarkowi walą typówkę, a gdy mowa o jakimś nietypowym rozwiązaniu materiałowym czy konstrukcyjnym - niestety rozkładają ręce i mówią, że to się nie da.
    Różnice w jakości wykonania i wykończeń idą w parze z ceną - i są znaczące na niekorzyść niestety mebli bazarkowych.
    Dziś cieszysz się z niskiej ceny, a za rok, dwa będziesz walczyć z luzującymi się drzwiczkami, odchodzącą okleiną itp.
    Nie chciałbym przepłacać za swoją kuchnię, bo to nie jest cel mojego życia - ale poszukam raczej (a może już znalazłem - choć wszystko jest jeszcze na bardzo wstępnym etapie) dobrego, sprawdzonego producenta - który za rozsądną cenę wykona meble dobrej jakości, porządne.
    Meble bazarkowe precz!!!!
    pozd.

  11. #131

    Domyślnie

    a ja wybrałam firme nolan z garbatki ... swietna obsługa .... jakość .... i ... elastycznośc sprzedawcy ... cena też ok polecam ...

  12. #132

    Domyślnie

    ja polecam zdecydowanie meble na zamowienie
    mam namiar na bardzo dobra firme w wawie ul.Goldoniego 1

  13. #133

    Domyślnie

    Projekt mamy zrobiony przez panią w salonie mebli kuchennych Expert.Meble będą z Wolsztyńskiej Fabryki Mebli (szynaka Meble).Kuchni nie mam dużej, więc mogę poszalec.

  14. #134
    Amciek
    Guest
    Amciek

    Domyślnie

    polecam AKORD z Krakowa

    profesjonalni i maja najnowsze technologie, doradzaja rozwiazania nie ze wzgledu na cene ale na ergonomie i cechy uzytkowe

    cenowo konkurencyjni

  15. #135
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    http://www.ewelina.pl/
    Jest to w Bramkach około 6km za Bloniem, za Warszawą.
    Projekt w cenie 200zl. Fajnie się go potem ogłada, jak w kinie, na dużym ekranie. Jak już jest zaakceptowany, to przyjeżdżają do domu i wszystko na ścianach "malują" gdzie płytki, gdzie elektryka itp...
    W umowie maja, ze jeśli sie nie wyrobią do uzgodnionego terminu są odsetki karne dla nich. Jeśli z kolei klient nie przygotował pomieszczenia i są opóźnienia z winy klienta, to klient płaci odsetki karne...
    Bardzo mila obsługa. Maja duży wybór, mebli i sprzętu tez.
    Meble dopiero będziemy mieli montowane, wiec potem napisze jak jest z ta dalsza częścią...

  16. #136

    Domyślnie

    Ja moge szczerze polecić firmę toruńsko-bydgoską "Studio Mebli Kuchennych FUTURA" własnie jestem po realizacji kuchni....fachowa obsługa, realizacja bez zarzutu....solidna jakość...ceny do negocjacji....
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  17. #137

    Domyślnie

    Myślimy o Rust, ale cena nas lekko powaliła, 24 tys bez sprzetu ( w tym blat granitowy za 4000 pln) - kuchnia 7,5 m 2
    Pozdrawiam
    Paweł

  18. #138

    Domyślnie

    Czy ktoś ma meble kuchenne z firmy STOLMAR - Bemowo? Jeśli tak, to prosze o opinie.

  19. #139

    Domyślnie

    Witam!

    My polecamy firme Efekt www.efekt.konin.pl.
    Kuchni wprawdzie jeszcze nie mamy, ale firma ta robiła już kuchni u naszych znajomych razy dwa i obie rodzinki są bardzo zadowolone. Firma jest z Konina, ale przyjeżdżali na wymiar w okolice Warszawy i nie było żadnych problemów.

    Zoabczymy, jak będzie u nas...
    POzdrawiam
    Mephisto

  20. #140

    Domyślnie

    Mephisto, z nieba mi spadasz z tym adresem! Wlasnie zaczynam myslec o remoncie w kuchni wiec i o meblach rowniez i do tego mieszkam w KONINIE! Daj znac koniecznie jak Ci sie sprawdzila ta firma, a ja na pewno tam u nich zawitam i tez napisze jakie wrazenia.
    Pozdrawiam

Strona 7 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony