dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 16
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 310
  1. #1

    Domyślnie Komentarze do dziennika Agguli

    Witam i zapraszam do komentowania!

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Witam się w takim razie już w komentarzach
    Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy
    Pozdrawiam!

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć! Super, że masz już Dziennik. Będę czytać!!!! I oglądać
    Pomóc Ci jakoś ze zdjęciami?

  4. #4

    Domyślnie

    Ślepotka ze mnie, nawet nie zauważyłam, że już mam gości! Witam cała szczęśliwa
    Aniu, tak, tak, tak, pomoc ze zdjęciami baaaardzo mile widziana! Ładuję je na fotosik i co dalej? Zmniejszać przed załadowaniem? Będę mega wdzięczna za pomoc, bo pewnie trzeba się trochę nagłowić zanim się je wklei w takiej wielkości, jak by się chciało. Pamiętam, że Twoje wklejane na początku były obcięte... Dzięki z góry!

  5. #5

    Domyślnie

    Hej,
    musisz je miec w miare w malej rozdzielczosci. Potem otwierasz w nowym oknie kazdy obrazek (lewy przycisk myszy i "otworz obrazek w nowej karcie) i kopiujesz link. Wstawiasz go w okienko edytora, ale najpierw klikasz takie "drzewko w ramce" - masz je na pasku wyżej.

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Mnie instrukcję do zdjęć wysłałą kiedyś Spirea, mogę skopiować i Ci przesłąć jeśli jescze potrzebujesz, a tak poza tym to chciałam się przywitać i czekamy na zdjęcia

  7. #7

    Domyślnie

    Witam, Basiu! Ale ja lubię gości
    Zaraz będę próbować wklejać zdjęcia

  8. #8

    Domyślnie

    Basiu, Anuli instruktaż coś u mnie nie działa, więc poproszę Cię o maila

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Ooo, "świeżynka" na forum Witam się i ja. Będę podglądać, bo bardzo ładny domek i życzę powodzenia
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej Aggula
    Domek na wizualka prezentuje się baaardzo fajnie
    Lubię takie bryły i drewienko na elewacji też mi sie podoba!
    Masz też już rzuty? Chętnie zobaczę ....

  11. #11

    Domyślnie

    Hej, Karola! Witaj, Magda!

    Rzuty wstawię wieczorkiem jakoś, musiałam prosić o takie bez milionów osi i wymiarów, bo nieczytelne były do wrzucenia tutaj.
    Cały czas się boję, że za duży dom budujemy, ale z drugiej strony... dokładnie o taką przestrzeń nam chodzi. Problem tylko w tym, że będzie się długo urządzał
    No a na emeryturę to sobie drugi wybudujemy, mniejszy
    Mój mąż ma stan przedzawałowy jak tylko wspominam o drugim domu Podziwiam Cię, Karola, że swojego przekonałaś i mam nadzieję, że za te 20 lat też mi się to uda

    Orientujecie się, jak to jest z pokryciem dachu?
    Ja choruję na blachę, mpzp przewiduje dachówkę lub materiały "dachówkopodobne"... czyli niby zgrzyt. Ale! Na obszarze objętym moim mpzp są też domki kryte strzechą!!! Jak to możliwe...?

  12. #12

    Domyślnie

    Cześć!

    Przybyłam zwabiona kolejnym nowoczesnym domem z dużą ilością przeszkleń Najbardziej przemawia do mnie parter od strony ogrodu
    Podoba mi się też w większości układ pomieszczeń parteru. Na rzucie piętra zbyt wiele się dzieje, a rysunek niewielki, spróbuje ocenić przy kolejnym podejściu

    Z blachą na dachu nie powinnaś mieć problemu, zalicza się do dachówkopodobnych, można by rzec ))

    Gdzie budujecie?

    Pozdrawiam i będę podglądać

  13. #13

    Domyślnie

    Witaj, lullaby!
    Do mnie też najbardziej przemawia parter od strony ogrodu
    Muszę pomyśleć o wyraźniejszych rzutach na potrzebę wklejenia tutaj, bo rzeczywiście mało co widać.

    Dzięki za super info nt. blachy, właśnie takiej interpretacji będę się trzymać

    Dobranoc!

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Przyszłam z rewizytą

    Bardzo fajny domek będziecie budować i na pewno będę śledzić postępy.

    Jeśli chodzi o elewację południową, to może coś takiego fajnie by wyglądało ? W środku postu są zdjęcia pergoli

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4795630

  15. #15

    Domyślnie

    Hej, Lidszu!
    Jakaś telepatia chyba, dokładnie wczoraj czytałam sobie Twój dziennik Śliczny Wasz topazik, w ogóle bardzo lubię domy mg projekt! Super przestrzeń, rozkład, a przede wszystkim super wielkości sypialnie, co jest rzadkością w innych projektach gotowych.

    Dzięki za linka do pergoli Ady, jej dziennik oglądałam po raz pierwszy. Rzeczywiście coś takiego będzie trzeba wymyśleć. Na razie myślimy o oknach cool lite w pokojach najbardziej narażonych na nagrzewanie. Pewnie wszystko wyjdzie w praniu

    Najchętniej połknęłabym wszystkie Wasze dzienniki, ale kiepsko u mnie z czasem Dlatego też tak mało się udzielam i powolnie mi idzie prowadzenie własnego dziennika... Postaram się uaktywnić trochę, bo uwielbiam, jak mnie odwiedzacie

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej Aggula
    Fajnie,ze macie tak sprecyzowane oczekiwania względem domu
    Rozkłąd pomieszczeń bardzi mi się podoba czekam niecierpliwie na więcej
    Pozdrawiam serdecznie!!!

  17. #17

    Domyślnie

    Hej Aga

    Piękne inspiracje Ta z liskiem jest i w moim zbiorze

    W Twoim Dzienniku rzuciło mi się w oczy hasło "odwrócone dachy", gdzie je dokładnie masz?

  18. #18

    Domyślnie

    Lullaby, tą z liskiem zwinęłam od Ciebie, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko Tak bardzo skojarzyła mi się z moim oknem, że ją sobie przywłaszczyłam

    Prawdę mówiąc, inspiracji podczas projektowania były miliony, ale musiałabym przekopać cały rok maili, które wymieniałam z architektem Może na emeryturze mi się uda

    Teraz postaram się skupić na inspiracjach wnętrzarskich, bryła już za mną

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cześć Aggulka

    Kiedy patrze na twoje inspiracje, plany i już oczami wyobraźni widzę Twój domek, to..... mam ochote budować trzeci!!!! W każdym razie wiem już jak będzie mój kolejny dom wyglądał..... TAK JAK TWÓJ!!!!

    My też chcieliśmy bardzo takie właśnie schody ale na pewnym etapie bardzo nam zależało na pomieszczeniu pod schodami.... a suma sumarum wykombinowaliśmy coś innego i z zabudowy pod schodami zrezygnowaliśmy dla nadania lekkości .... i teraz żałujemy ,ze jednak te schody się u nas nie pojawiły

    Fajnie ,ze wygrałaś zakład

    U nas wysoka zabudowa na całej ścianie będzie w białym lakierze, natomiast wyspa i niska zabudowa pod oknem ciemny fornir egzotyczny w połysku, więc u nas będzie p,ół na pół

    Zadaszony teras w domu to dla mnie postawa!
    W moim rodzinnym dom jest duży taras od poludnia nie zadaszony i przez to używany na poranną kawę, śniadanie lub wieczorne drinki... poza tym odpada.

    W poprzednim domu mieliśmy spory podcień.... teraz też jest zale za mały jak dla mnie, wiec będziemy musieli zafunfować sobie kremowa markizę.... nie przepadam za nimi ale wole mieć taką alternatywę

    Teraz taras wychodzi na wschód i południe....

    a u Ciebie jak będzie????

    Aggula wiem,ze sie powtarzam ale najszczerzej uważam że będziesz miał CUUUDOWNY DOM I WNĘTZRA!!!!! Zazdroszczę bardzo

    Z przyjemnością będę śledziła powstawanie więc niech ta wiosna szybko przychodzi A narazie wklejaj co masz

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Gratuluję wydanej decyzji, zawsze to jeden problem z głowy
    Buzka :*

Strona 1 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony