dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 153 z 253
Pokaż wyniki od 3.041 do 3.060 z 5049
  1. #3041
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zieli
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Nowe Dąbie
    Kod pocztowy
    89-210
    Posty
    946

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    Musiałbyś jeszcze podać kilka szczegółów drzwi które Cię interesują...

    Np.
    Czy drzwi mają być wykańczane fornirem naturalnym czy niekoniecznie??
    Czy interesuję Cię modele klasyczne czy bardziej nowoczesne??
    Czy masz świadomość iż cena może podskoczyć o dodatkowe 200-300 zł w momencie zakupu z montażem i klamką??
    Raczej pełne, czy może więcej szyb??

    Bez tych odpowiedzi trudno prześwietlić rynek i podać Ci jakieś konkrety.
    Dzięki za zainteresowanie , mam nadzieję że to troszkę pomoże.
    Nie muszą być wykończone naturalnym fornirem.
    Modele zdecydowanie nowoczesne.
    Nie miałem świadomości, ale myślę że jak drzwi będą ciekawe to coś wyskrobię.
    Drzwi raczej pełne.
    Dom parterowy , całość podłogówka 145 m2(obecnie grzane 115 m2)+ jedna drabinka, ściany BK+20cm styro grafitowego 031, posadzki i strop 15cm styro 038 , okna 3szyby V90+ , kominek "ala" koza, wentylacja mechaniczna Brookvent air cycle 1.2
    Ogrzewanie Pompa Ciepła 7 kW made by Wihajster Dz odwierty 4x50m

  2. #3042

    Domyślnie

    Na tym Forum i nawet w tym temacie był poruszany temat technologii i już wielokrotnie pisałem że dobrych drzwi nie robi się z kilku desek a tylko i wyłącznie z drewna klejonego warstwowo. Nie będę w każdym poście tego powtarzał bo to byłaby przesada.
    Xerses kupił drzwi drewniane które nazywane był dębowymi. Skoro tak się nazywały to mógł być pewny że innego materiału do ich produkcji nie użyto. Jeśli sprzedawca zataił przed nim fakt iż w środku będzie 40% sosny lub jakiegoś innego gatunku to najzwyczajniej w świecie ma prawo zgłosić reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową i żądać wymiany na produkt w pełni spełniający założenia umowy.
    Jeśli użyto w kasetonie płyty MDF to wystarczyło o tym fakcie klienta poinformować.
    Wcale nie twierdzę iż taki kaseton jest gorszy... Bywa że jest znacznie stabilniejszy i bezpieczniejszy dla użytkownika ale chodzi tu tylko i wyłącznie o uczciwość względem klienta i nie wciskanie mu kitu.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  3. #3043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    O tym samym mówię. Nie wnikam co lepsze, co jest korzystne dla użytkownika, ale o PRAWDĘ.
    mam ostanio jeszcze jedną grupę klientów, którzy przchodzą po drzwi "z litego drewna" i dla nich "jakieś tam" drewno klejone nie jest do przyjęcia (bo tak wmawia im jakiś sprzedawca przede mną) I nie ma opcji by ich przekonać. Zwykle pozostaje mi niesmak, bo nie mogę powiedzieć Klientowi, w jak wielką bajkę uwierzył.
    Zieli,
    ja też doskonale widziałem Twoje pytanie, ale co powiedzieć? że proponuję Ci drzwi, które najbardziej uznaję w swojej ofercie? Ich nazwy tu padają często. A ja nie mogę tyle powtarzać, bo ktoś uzna to za natarczywą reklamę..
    Ps. Dziś nosiłem drzwi Koncept z Porty - bardzo ciężkie, masywne. Nawet bardziej niż Sempre z Pol-skone, które od nowego roku drożeją o 5%..

  4. #3044

    Domyślnie

    Dokładnie jak napisał Robespierre - wystarczy klienta poinformować jak to wygląda. Być może taka jest technologia produkcji i taka forma jest najlepsza - niekoniecznie jednak to może byc zgodne z oczekiwaniami i wyobrazeniem kupującego. A potem jest niestety delikatny niesmak i poczucie że być może kogoś tu wydymali ......... Trudno tez potem nazywać produkt "drzwiami dębowymi" skoro są dębowo-mdf'owe

    BTW
    schody znowu mi facet przesunął termin dokończenia o kolejny tydzień - 3 miechy opóźnienia - jest na to jakaś kara?
    Zbudowałem ,a teraz sie powoli wykańczam
    Ogniwo Eko Plus 16KW

  5. #3045

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xerses Zobacz post
    Dokładnie jak napisał Robespierre - wystarczy klienta poinformować jak to wygląda. ..
    BTW
    schody znowu mi facet przesunął termin dokończenia o kolejny tydzień - 3 miechy opóźnienia - jest na to jakaś kara?
    Będzie się smażył w piekle.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  6. #3046
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lizurej

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Wilkowiecko
    Kod pocztowy
    42-152
    Posty
    3

    Domyślnie

    Macie rację trzeba poinformować klienta z czego są wykonane drzwi przed zamówieniem
    Czytam tak sobie od czasu do czasu z czym się borykacie a kolega Robespierre widzę ze też jest mocny w temacie super
    Gdyby coś to tez chętnie pomogę nie koniecznie reklamując jakąś firmę

    A kolega finlandia no trochę masz racji ale co ja zrobię ze też mam na nazwisko LIZUREJ Po prostu prywatnie mogę pomoc


  7. #3047

    Domyślnie

    Nie trzeba używać nazwiska do nicku na FM.

    Co to by było gdyby Finlandia miał tak na nazwisko, albo ja ROBESPIERRE, he he...
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  8. #3048

    Domyślnie

    ...i niestety jakbyśmy po każdej tego typu firmie sadzili drzewo mielibyśmy największe lasy w Europie.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  9. #3049

    Domyślnie

    Witam, chciałabym opisać naszą przygodę z drzwiami polskone arco.
    Zamawialiśmy u pośrednika- firma znaleziona na allegro, z siedzibą na Śląsku. Załatwialiśmy bezpośrednio w firmie.
    Panowie przyjechali na pomiar , wycenili..
    Mamy nietypowe mury (przebudowa, nie budowa).. więc ościeżnice muszą być regulowane i robione na wymiar (grubość jednego muru bodajże 60 cm) , druga ściana chyba ok 40.

    Oczywiście podczas pomiaru wszystko było pięknie , cudnie.. Wycena (z tego co pamiętam bo to był koniec sierpnia) ok 2200 z montażem (2 drzwi z ościeżnicami bez klamek)..
    Drzwi zamówione w ostatnim dniu września. Po ok 7-8 tyg panowie przyjechali na montaż. Męża, z którym wcześniej omawiali wszystko, nie było w domu.
    Okazało się, że ościeżnice są źle wymierzone (OBIE) pan chciał w jednym otworze drzwiowym zamontować ościeżnicę z uskokiem

    W drugim w ogóle wymiary były skopane. Jedne drzewi wstawili- mają tylko dokończyć ościeżnicę. Drugie- te ważniejsze (bo do wiatrołapu, który jest niewykończony) zabrali (tzn. drzwi zostały, ościeżnice pojechały do reklamacji).. mija kolejny miesiąc a my nadal nie mamy drzwi).
    Drzwi zostały, jak nas poinformowano , wysłane w ramach reklamacji do firmy polskone.

    Tak to w tej chwili wygląda w łazience.




    Macie może dla nas jakieś rady? Uważamy, że firma powinna w jakiś sposób zadoścuczynić, za poniesione przez nas straty (nie mogliśmy się przeprowadzić ze względu na brak drzwi do wiatrołapu). Płaciliśmy niestety całość przy zamowieniu;/;/;/

    Moje drugie pytanie dotyczy klamek.. Kupiliśmy pierwszą lepszą, która nam wizualnie pasowała.. Problem jest z montażem rozety, bo ten klin jest mniejszy niż zamek w rozecie. Czy są jakieś przekładki,które umozliwią nam używanie zamka?


    Same drzwi są ok. Nic nadzwyczajnego jeśli popatrzeć z bliska.. Zawiasy są matowe , jakby porysowane. Za to montaż tej części ościeżnic , która już jest, bardzo mi się nie podoba. I już sami nie wiemy, co robić.. Czy jak przyjadą montować resztę, to poprawią, czy mamy reklamować..

    Ostatnio edytowane przez anagat ; 11-12-2012 o 17:00

  10. #3050

    Domyślnie

    Cytat Napisał anagat Zobacz post
    Czy jak przyjadą montować resztę, to poprawią, czy mamy reklamować..
    Niedawno opisywałem tu przygode z drzwiami i schodami. O ile drzwi w miare w porządku o tyle ze schodami zonk jak jasna cholera. Nie w terminie, nie takie dokładnie jak chciałem, nie wykonane profesjonalnie (chociaż wszelkie niedoróbki poprawiali łącznie zponownym lakierowaniem na budowie) - to i tak daleko im do ideału. Powiem Ci tak. Ciśnij wykonawce i żądaj odszkodowania ! Bo oni wszyscy sie poprzyzwyczajali że jakoś tam będzie. Klient pomarudzi a itak zapłaci. My naszego wykonawce podliczyliśmy dość skrupulatnie (a można było jeszcze bardziej) i zażądaliśmy obniżenia ceny o 60% . Policzyłem wszelkie koszty jakie miałem i będe mieć w związku z jego opóźnieniem, niedokładnością, niestarannością i szkodami jakie wyrządzili jego pracownicy. Nie ma co miec litości - bo oni się nad nami nie zastanawiają
    Zbudowałem ,a teraz sie powoli wykańczam
    Ogniwo Eko Plus 16KW

  11. #3051
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fantomass

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witajcie,

    poszukuję drzwi ramowych, przy czym optycznie najbardziej odpowiadają mi drzwi Erkado model IRYS.
    1. Czy macie jakieś doświadczenia z tym konkretnie modelem?
    2. Wg opinii sprzedawcy z salonu drzwi (obok stały modele Porty, DRE, Pol-Skone) Erkado robi tańsze (i słabe jakościowo) modele do marketów, ale ma także modele bliższe klasie średniej, do której to grupy ma się kwalifikować model Irys. Prawda to czy tekst sprzedażowy? Przeczytałem post o modelu MALWA, jakby nie było dość podobny model, doświadczenia nie zachęcają.
    3. Czy znacie inne modele drzwi ramowych o konstrukcji i geometrii podobnej do Erkado Irys? Bezpośrednią konkurencją jest oczywiście Porta KONCEPT wzór C.6 oraz DRE Scala, tylko wolę 5 przeszkleń zamiast 6. Cena za skrzydło z ościeżnicą ok. 1000-1200PLN. Sprzedawca w sklepie odnosząc się do stosunku cena/jakość polecał Erkado, później Portę, na końcu DRE. Teoretycznie na Porcie i DRE mógłby więcej zarobić, a jednak....

    Pozdrawiam
    fantomass

  12. #3052

    Domyślnie

    Cześć

    Fantomas, ja mam podobne drzwi jakie szukasz Verte model C0 i jedną sztukę C5
    na początku roku płaciłem za drzwi z regulowaną ościeżnicą z klamką i montażem (wersja okleiny ryflowana, nie pamiętam nazwy) 900 zł brutto
    póki co nie narzekam.
    pozdrawiam
    Moja Marysia

    Dom z poddaszem użytkowym, ukończony i zamieszkały w 2012 roku, powierzchnia po podłogach 180, ogrzewane prawie 160 (po podłogach). Ściany silikat, styropian 15 cm, 0,38. Okna dwuszybowe, podłoga 12 cm 0,38. Poddasze, skosy 30 cm, sufit 45 wełny 0,39. Ogrzewanie: w 2019 roku nawrócony z ekogroszku, PC PW Nibe AMS 10-12, HK200S. PV 9,66 kWp

  13. #3053

    Domyślnie

    emka1985 zamontowali wam już te drzwi łamane?
    taka jestem...

  14. #3054

    Domyślnie

    Cytat Napisał katawoj Zobacz post
    emka1985 zamontowali wam już te drzwi łamane?
    Tak, drzwi są już zamontowane! Postaram się w wolnej chwili zrobić zdjęcia i wrzucić. Niestety nie jest tak pięknie, jak miało być, bo okleina w miejscu styku dwóch części skrzydła jest lekko uszkodzona. Jesteśmy umówieni na "naprawienie usterki", ale nie bardzo potrafię sobie wyobrazić, jak mają to zrobić, żeby było dobrze. Poza tym drobnym uszczerbkiem, to jestem bardzo zadowolona z drzwi - świetnie sprawdzają się na niewielkiej przestrzeni, chodzą bez zarzutu i wyglądają bardzo estetycznie.

  15. #3055

    Domyślnie


    jeszcze jedno pytanie: montowaliście na stare futryny czy je wpierw wykuwaliście?
    taka jestem...

  16. #3056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    A ja mam ciekawostkę. Porta przedłuża swoją promocję "łap okazję" - to w sumie mnie nie dziwi..ale na sporą część drzwi wprowadzają faktyczną obniżkę 15%..
    a to oznacza, że walka konkurencyjna wymusza coś na kształt "promocji zimowych". Czekam na kolejne firmy
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  17. #3057

    Domyślnie

    Witam.
    Mam pewien dylemat. Chcę zakupić drzwi ale nie do końca mogę się zdecydować
    Podoba mi się seria ETUIDA LUX Pol-Skone i coś w ten deseń będę brał. A teraz odnośnie wypełnienia czy lepiej brać plaster miodu czy płytę wiórową pełną? Mam też możliwość zamówienia drzwi z litego drewna w podobnej (ciut droższej cenie) czy warto dołożyć?

  18. #3058

    Domyślnie

    Cytat Napisał anagat Zobacz post
    Witam, chciałabym opisać naszą przygodę z drzwiami polskone arco.
    Zamawialiśmy u pośrednika- firma znaleziona na allegro, z siedzibą na Śląsku. Załatwialiśmy bezpośrednio w firmie.
    Panowie przyjechali na pomiar , wycenili..
    Hmmm... No i tu pojawia się pytanie co było w specyfikacji wyceny?? Jeśli planowali zabudowę całej ściany ościeżnicą to w przypadku PS możliwe by to było jedynie używając dwóch ościeżnic jednocześnie. Jest to jedyna mozliwość gdyż nie są produkowane ościeżnice jednolite na grubość 60 cm.
    Analizując zdjęcie wnętrza łazienki wyraźnie widać iż otwór jest za wysoki i za szeroki do typowych drzwi PS Arco i dlatego efekt po montażowy jest daleki od ideału. Widać to także od strony korytarza dgdzie nad drzwiami powstała szczelina którą oczywiście można zaszpachlować ale wiąże się to ze szlifowaniem, malowaniem i ogólnie sporym zamieszaniem - a jak widzę wnętrze macie już skończone.

    Panowie podczas pomiaru powinni uświadomić klienta iż do tak nietypowego otworu nie należy zamawiać typowych drzwi...

    Zastanawia mnie skąd u Was wziął się tak nietypowy wymiar tego otworu?? Czy kafelkarz nie zadał Wam pytania jakie drzwi chcecie tam zainstalować?? I jakiego typu ościeżnicę tam zamontujecie?? Dziwi mnie jego podejście do tematu... Ktoś powinien Wam ten otwór wcześniej znormalizować a wtedy moglibyście montować tańsze, typowe drzwi.

    Teraz nawet jak dołożą drugą ościeżnicę aby zakryć mur na grubości to opaski i tak nie zakryją rantów kafli i będzie widać mur. To się nie uda!

    W tym momencie wg mnie powinniście wykonać drzwi w firmie która wykona Wam je "na wymiar"... Niestety za cenę zdecydowanie wyższą...
    (Ronkowski, Entra, Dewro, Jagdor, Cal, Moric, itp...)


    Cytat Napisał anagat Zobacz post
    Mamy nietypowe mury (przebudowa, nie budowa).. więc ościeżnice muszą być regulowane i robione na wymiar (grubość jednego muru bodajże 60 cm) , druga ściana chyba ok 40.
    W obu przypadkach trzeba będzie dołożyć kolejną ościeżnicę....

    Cytat Napisał anagat Zobacz post
    Oczywiście podczas pomiaru wszystko było pięknie , cudnie.. Wycena (z tego co pamiętam bo to był koniec sierpnia) ok 2200 z montażem (2 drzwi z ościeżnicami bez klamek)..
    Drzwi zamówione w ostatnim dniu września. Po ok 7-8 tyg panowie przyjechali na montaż. Męża, z którym wcześniej omawiali wszystko, nie było w domu.
    Okazało się, że ościeżnice są źle wymierzone (OBIE) pan chciał w jednym otworze drzwiowym zamontować ościeżnicę z uskokiem

    W drugim w ogóle wymiary były skopane. Jedne drzewi wstawili- mają tylko dokończyć ościeżnicę. Drugie- te ważniejsze (bo do wiatrołapu, który jest niewykończony) zabrali (tzn. drzwi zostały, ościeżnice pojechały do reklamacji).. mija kolejny miesiąc a my nadal nie mamy drzwi).
    Drzwi zostały, jak nas poinformowano , wysłane w ramach reklamacji do firmy PS.
    A jaki był powód reklamacji?? PS coś źle wykonało?? W tym przypadku najwyraźniej sprzedawca chcąc kryć swoje błędy zwalił winę na producenta ale już po drzwiach w łazience wyraźnie widać kto tu popełnił błędy.

    Myślę że dla swojego dobra powinniście prowadzić pisemną korespondencję ze sprzedawcą. Sprawa może tak szybko się nie zakończyć...

    Cytat Napisał anagat Zobacz post
    Tak to w tej chwili wygląda w łazience.




    Macie może dla nas jakieś rady? Uważamy, że firma powinna w jakiś sposób zadoścuczynić, za poniesione przez nas straty (nie mogliśmy się przeprowadzić ze względu na brak drzwi do wiatrołapu). Płaciliśmy niestety całość przy zamowieniu;/;/;/
    Wystarczy jeśli wszystko doprowadzi do końca i drzwi będą prawidłowo i dobrze zamontowane. Nie kopałbym leżącego, w tej sytuacji i tak będą musieli za własne pieniądze dokupić dodatkowe elementy których wcześniej nie skalkulowali...



    Cytat Napisał anagat Zobacz post
    Moje drugie pytanie dotyczy klamek.. Kupiliśmy pierwszą lepszą, która nam wizualnie pasowała.. Problem jest z montażem rozety, bo ten klin jest mniejszy niż zamek w rozecie. Czy są jakieś przekładki,które umozliwią nam używanie zamka?


    Same drzwi są ok. Nic nadzwyczajnego jeśli popatrzeć z bliska.. Zawiasy są matowe , jakby porysowane. Za to montaż tej części ościeżnic , która już jest, bardzo mi się nie podoba. I już sami nie wiemy, co robić.. Czy jak przyjadą montować resztę, to poprawią, czy mamy reklamować..

    Po prostu przydały by się nasadki na zawiasy które są dostępne w kolorze błyszczącego chromu i będą Wam idealnie pasować.
    Zawias niestety "niskich lotów" - brak regulacji, krótkie okresy użytkowania, wymaga okresowego smarowania.

    Co do klamki to niestety nie wiem o co chodzi. Tego modelu unikam jak ognia... Dlatego nie znam problemu... Musiałby się w temacie wypowiedzieć ktoś kto je sprzedaje.

    Cytat Napisał Xerses Zobacz post
    Niedawno opisywałem tu przygode z drzwiami i schodami. O ile drzwi w miare w porządku o tyle ze schodami zonk jak jasna cholera. Nie w terminie, nie takie dokładnie jak chciałem, nie wykonane profesjonalnie (chociaż wszelkie niedoróbki poprawiali łącznie zponownym lakierowaniem na budowie) - to i tak daleko im do ideału. Powiem Ci tak. Ciśnij wykonawce i żądaj odszkodowania ! Bo oni wszyscy sie poprzyzwyczajali że jakoś tam będzie. Klient pomarudzi a itak zapłaci. My naszego wykonawce podliczyliśmy dość skrupulatnie (a można było jeszcze bardziej) i zażądaliśmy obniżenia ceny o 60% . Policzyłem wszelkie koszty jakie miałem i będe mieć w związku z jego opóźnieniem, niedokładnością, niestarannością i szkodami jakie wyrządzili jego pracownicy. Nie ma co miec litości - bo oni się nad nami nie zastanawiają
    I czy się zakończyła Twoja sprawa?? Wywalczyłeś rabat czy przepychanki nadal trwają?? Myślę że z tym rabatem 60% to nieco przesadziłeś... No ale nie wiem jak to u Ciebie na prawdę wygląda. Może masz rację...

    Cytat Napisał emka1985 Zobacz post
    Tak, drzwi są już zamontowane! Postaram się w wolnej chwili zrobić zdjęcia i wrzucić. Niestety nie jest tak pięknie, jak miało być, bo okleina w miejscu styku dwóch części skrzydła jest lekko uszkodzona. Jesteśmy umówieni na "naprawienie usterki", ale nie bardzo potrafię sobie wyobrazić, jak mają to zrobić, żeby było dobrze. Poza tym drobnym uszczerbkiem, to jestem bardzo zadowolona z drzwi - świetnie sprawdzają się na niewielkiej przestrzeni, chodzą bez zarzutu i wyglądają bardzo estetycznie.
    A uszkodzenie wynikało z niedbalstwa przy pakowaniu i transporcie czy powstało podczas montażu??

    Jest na rynku kilka specyfików które w rękach speców potrafią zamaskować każdy ubytek...

    Cytat Napisał cis3k Zobacz post
    Witam.
    Mam pewien dylemat. Chcę zakupić drzwi ale nie do końca mogę się zdecydować
    Podoba mi się seria ETUIDA LUX Pol-Skone i coś w ten deseń będę brał. A teraz odnośnie wypełnienia czy lepiej brać plaster miodu czy płytę wiórową pełną? Mam też możliwość zamówienia drzwi z litego drewna w podobnej (ciut droższej cenie) czy warto dołożyć?
    A konkretnie o jakiej różnicy w cenie piszesz??

    Nie zawsze pełne drewno oznacza lepszą trwałość.

    Drewno jest bardziej wymagające i wymaga dokładnej obróbki... Wiele firm robi to źle. Nie ma szans aby drzwi drewniane poniżej 1000 zł były drzwiami na lata i nie wykazywały żadnych problemów,. Paczenie, pękanie, rozsychanie w przypadku takich drzwi to norma. Dobre drewniane drzwi zaczynają się najczęściej od 1500-1800 zł (skrzydło+ościeżnica)...
    Ostatnio edytowane przez Robespierre ; 03-01-2013 o 11:57
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  19. #3059

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    A konkretnie o jakiej różnicy w cenie piszesz??

    Nie zawsze pełne drewno oznacza lepszą trwałość.

    Drewno jest bardziej wymagające i wymaga dokładnej obróbki... Wiele firm robi to źle. Nie ma szans aby drzwi drewniane poniżej 1000 zł były drzwiami na lata i nie wykazywały żadnych problemów,. Paczenie, pękanie, rozsychanie w przypadku takich drzwi to norma. Dobre drewniane drzwi zaczynają się najczęściej od 1500-1800 zł (skrzydło+ościeżnica)...
    Po znajomości około 1000-1200 za sztukę wyjdzie za drewniane. W sumie nie wiem z jakiego drewna i o co dokładnie pytać... Słyszałem, że te drewniane lubą pęcznieć i trzeszczą z czasem dlatego pytam

  20. #3060

    Domyślnie

    to w takim razie czekamy na zdjęcia!
    taka jestem...

Strona 153 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony