dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 196 z 253
Pokaż wyniki od 3.901 do 3.920 z 5049
  1. #3901
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie drzwi szklane

    Troszkę chyba się NIEdokładnie wyraziłam, bo moje nie są całe szklane, tylko mają dużą część szkła,
    tzn. boki od góry do dołu na szerokość ok. 15cm są zabudowane, potem szyba- myślę że ok 40-45cm i znowu rama szerokości ok. 15cm,
    wyżej podawałam model drzwi.......,

    dodam jeszcze że te 3szt. mamy zamontowane na poddaszu, na dole są innee-.... mniej ładne i mniej nowoczesne, sosnowe malowane przeze mnie na biało
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  2. #3902
    doroka
    Guest
    doroka

    Domyślnie

    no i mąż nie bardzo chce się zgodzić na te z szybą - więc trzeba będzie zrobić jednak zwykłe, gładkie/pełne, malowane białe, bezprzylgowe z ościeżnicą łączoną pod kątem prostym. Czy w takim przypadku jest duża różnica czy zamówimy je powiedzmy z Porty (tańsze), czy np z Eurodoor lub Dewro (droższe) - bo przecież te i te mają być gładkie białe? Chodzi o to czy jakość w takim przypadku będzie warta swojej ceny?

    EDIT:

    zastanawiamy się między Jagdor a Jagras (linia ekonomiczna Jagdor). Co sądzicie, macie może jakieś doświadczenie?
    Ostatnio edytowane przez doroka ; 18-05-2014 o 21:42

  3. #3903
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Pomóżcie ,jutro muszę podjąć decyzję w sprawie drzwi wewnętrznych.Mam określony budżet na 8 sztuk.Które drzwi będą lepsze; polskone arco jest na nie promocja,czy intenso Nevada lub Alicante.Cena tych ostatnich zbliżona ,arco na całości 1000 zł mniej .Czy warto dopłacić te 1000zł?
    Pytanie do fachowców czym się różnią ,pomijając stronę wizualną.

  4. #3904

    Domyślnie

    Wracam tu po radę Koncepcja mieszkania się zmieniła i teraz rozglądam się za białymi drzwiami Szukam czegoś jakościowo zbliżonego do Pol-skone Simple 00, byłam już na nie zdecydowana, ale te poziome żłobienia odpadają. Patrzyłam na Porta Vector A, ale oni nie dają możliwości wypełnienia ich pełną płytą wiórową, a mnie na tym zależy.
    Pomożecie?

  5. #3905

    Domyślnie

    Tez myśle i myśle i sie zdecydować nie mogę...Ja bym chciała tylko jedne takie drzwi - w wiatrolapie.Strasznie mi sie podobają ale hamuje mnie tylko to ze posiadam zwierzęta w domu...po usłyszeniu domofonu pies od razu biegnie do korytarza i rzuca sie na drzwi w tym przypadku szklane mogłyby nie dać rady.Koty tez ciagle drapią....Nie wiem wciąż sie zastanawiam.

  6. #3906

    Domyślnie

    Czy kojarzycie firmy (poza Interdoor i drożdze od niej) które oferują system tzw. "odwrotnej przylgi" tzn. zlicowane od frontu ale otwierane do środka?

  7. #3907

    Domyślnie

    finlandia, Robespierre, zaglądacie tu jeszcze?

  8. #3908
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lili_82

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-524
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał jotkar Zobacz post
    Witam,

    prosze o pomoc w wyborze drzwi, podobaja się nam:
    1. POL-SKONE, MODERN MODEL 02 - BIAŁE
    2. PORTA, GRANDE MODEL C.0. -BIAŁE
    może macie jakieś doświadczenia z tymi producentami lub lepiej modelami? Podzielcie się, wahamy się a czas zamawiać...

    pozdrawiam
    Podnoszę wątek i proszę o opinie na temat PORTA, GRANDE MODEL C.0. -BIAŁE

    z góry dziękuję!

  9. #3909

    Domyślnie

    Szukam opinii użytkowników białych drzwi Porta Koncept lub DRE Scala. Który z tych dwóch producentów będzie lepszy?

  10. #3910

    Domyślnie

    nie lubie białych drzwi, masakra totalna

  11. #3911
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    lubię totalne masakry

  12. #3912

    Domyślnie

    Witam!,
    Mam do zamontowania skrzydła ażurowe
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	254
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	267129
    I jeden problem - skrzydła są troszkę szersze niż otwór drzwiowych i muszæ być zamontowane " na ścianie". Zna ktoś może jakieś zawiasy które się do tego nadadzą ?

  13. #3913

    Domyślnie

    Robespierre
    rozważam zakup drzwi Invado Bianco 2:


    W wiatrołapie chciałabym z szybą przeźroczyste+mat jak na zdjęciu a pozostałe mat. Na górę podobny wzór z tym, że kolor nie białe.
    Czy mógłbyś wyrazić opinię na temat tych drzwi?
    Zupełnie się nie znam i nie wiem na co zwrócić uwagę w doborze. Te wizualnie mi odpowiadają ale co do jakości to jestem zielona.
    Szukam drzwi w miarę dobrych w przystępnej cenie. Jako że to jeden z ostatnich elementów w wykończaniu domu to fundusze lekko ograniczone.
    Niemniej jednak szukam drzwi które trochę posłużą. Fajnie by było jakbym zmieściła się z ościeżnicą w cenie 1200 za sztukę. ścianki działowe mam cienkie co pewnie wpłynie korzystnie na cenę ościeżnic.
    Czy mogłabym prosić o podanie producentów 1-2-3 których warto wziąć pod uwagę jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne?oraz o opinię na temat drzwi firmy invado.
    Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie.

  14. #3914

    Domyślnie

    Co będzie lepszym wyborem z drzwi bez przylgowych ? Polskone Tiara wypełnienie płyta wiórowa pełna czy Asilo Aosta- nie wiem jakie tutaj jest wypełnienie. Drzwi białe malowane.
    PC PW Panasonic 9kW- 1fazowa, model: KIT-WC09J3E5-1, PV Risen 450 Wp 22 szt. 9,9kWp, inwerter Afore BNT010KTL https://tinyurl.com/4sdb5sje
    120m2 użytkowej+40m2 garaż, dom parterowy z dużymi przeszkleniami, w odsłoniętej zabudowie(silne wiatry), strych nieużytkowy bez ocieplenia (dach wielospadowy), ocieplenie: strop 20cmλ040, ściany 15cmλ033, podłoga 10cmλ040. Wentylacja grawitacyjna, okna trzy szyby z ciepłą ramką. Podłogówka na całości. CO+CWU-6000kWh https://cieplowlasciwie.pl/wynik/ahxq

  15. #3915
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Emili123

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Inowrocław
    Kod pocztowy
    88-100
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał bettka Zobacz post
    Szukam opinii użytkowników białych drzwi Porta Koncept lub DRE Scala. Który z tych dwóch producentów będzie lepszy?
    Mam białe Porta Koncept i nie mam zastrzeżeń do nich. Polecam szczególnie z matową szybą, bardzo dobrze się komponuje z białymi drzwiami.

  16. #3916

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emili123 Zobacz post
    Mam białe Porta Koncept i nie mam zastrzeżeń do nich. Polecam szczególnie z matową szybą, bardzo dobrze się komponuje z białymi drzwiami.
    Emili123 dziękuję za opinię. A czy nie przeszkadza Ci podział wypełnienia wokół szyby? A może nie masz tego problemu bo masz przezroczystą uszczelkę? Teraz Porta stosuje zamiast uszczelki takie okleinowane wypełnienie. Może jestem dziwna, ale mi to wizualnie z bliska przeszkadza.

  17. #3917
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jo-aska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Posty
    501
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    40

    Domyślnie

    Moi drodzy kto mi podpowie ... doradzi....wyrazi swoja opinię które drzwi wybrać:
    -POL-SKONE - drzwi - SEMPRE VERSE ze szkłem (ramiak drewniany, szkło hartowane 6mm)
    czy:
    - DRE - drzwi - VETRO B - ( ramiak MDF, szkło hartowane 8mm)

    Okleina i w jednym i drugim przypadku drewnopodobna, w dotyku są tez podobne... choć ta w DRE ciut fajniejsza, cenowo za komplet też wychodzi podobnie ,
    w sumie główną różnicą w drzwiach jest ramiak - i tu pytanie czy lepszy drewniany czy mdf .....
    w 2ch salonach sprzedawcy doradzają co innego:
    w 1 POL-SKONE bo ramiak dreniany i w ogóle drzwi są z tej półki najlepsze,
    w 2 DRE bo właśnie ramiak MDF a nie drewniany i nie będzie się wypaczał, no i że POL-SKONE są często wadliwe i z reklamacjami problem ...
    komu wierzyć??
    Chciałabym jak najszybciej zamówić bo czas nagli... a tu pod górkę ....
    DZIENNIK JO-AŚKI-NASZ Z94
    KOMENTUJEMY W DZIENNIKU

  18. #3918
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.114

    Domyślnie

    Sprzedawcy mówią tak, jak im dyktują przekonania. Nie są od tego by mówić obiektywnie o konkurencji, bo żyją nie z rad a ze sprzedaży.. także - na słowa handlowców wypada brać rezerwę.
    Ale w tym konkretnym przypadku:
    - ramiak drewniany usztywnia skrzydło,ale w tym modelu to tylko dwa elementy a nie cała rama - więc największą rolę i tak pełni szkło - także - plus dla DRE za taflę 8mm (jeśli to prawda, bo szczerze mówiąc nie wnikałem w to). Mam u siebie na wystawce ten model z P-s i nadaje się do reklamacji (wg mnie własnie z powodu drewna), ale tym absolutnie nie potwierdzam że uważam przez to firmę za bardziej usterkową. Właśnie więcej wad mam z DRE ale kolejny plus dla nich za serwis - działają bardzo sprawnie.
    Z tym, że mówię o promilowych przypadkach a nie słabej kontroli jakości.
    Nie wiem komu uwierzysz, ale w tych modelach wybrałbym DRE ( o ile kolor Ci odpowiada a ościeżnice pasują do otworów).
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  19. #3919
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jo-aska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Posty
    501
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    40

    Domyślnie

    Finlandia , dzięki za radę, zdaję sobie właśnie sprawę, że w niektórych modelach jedna firma jest silniejsza a w drugich trochę mniej, stąd moje pytanie dotyczące konkretnych modeli, na 99% będą DRE, umówieni już jesteśmy na pomiary... jak pomiary pozwolą to będą DRE Vetro B.
    DZIENNIK JO-AŚKI-NASZ Z94
    KOMENTUJEMY W DZIENNIKU

  20. #3920
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ol_ka

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-200
    Posty
    15

    Domyślnie

    Jakiej firmy polecacie? Moja koleżanka kupiła drzwi wewnętrze, wydała na nie kupę kasy a drzwi błyskawicznie zaczęły tracić swój ładny wygląd, zrobiły się brudne, szare.

Strona 196 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony