dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 202
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 4029
  1. #2021
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    alu przeczytałam in oczywiście obiektywnie oceniejąc. Nauczycielka nie mogła ocenić tak Mi. kuratorium powinno o tym jednak się dowiedzieć!!!!

    dobrze ,że dziecko nie przejmuje się tym i na prawdę jest bardzo dojrzałe jak na swoj wiek

  2. #2022
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Dzieffczyny dzięki za duchowe wsparcie, wczoraj byłam totalnie załamana, ale dzisiaj......

    Nadszedł nowy dzień i .................

    Oczywiście Mi przyniósł czwórke z zachowania, ale na rozdaniu świadectw pani powiedziała, że źle się czuje i szybko rozdajmy te świadectwa, tylko jedno dziecko przyniosło pani kwiaty, od klasy nie dostała żadnych, była co prawda propozycja kupna pani pióra, ale w koncu idea upadła, bo nikt nie chcial dac pieniędzy. Na koniec pani powiedziała, że może teraz nie, ale jak będą dorośli to zrozumieją dlaczego pani tak postępowala przez te trzy lata ???
    Jest to dla mnie zupelnie niezrozumiałe, bo pani przyjęła złą tezę uważając że dzieci to wcielenie diabła i z gruntu sa złe, a ja uważam, ze dzieci są z gruntu dobre tylko musza przejśc okres buntu a dorośli nie potrafia tego zrozumieć

    Jedna z pan przygotowała na sali gimnastycznej odważne przedstawienie, w wykonaniu uczniów innej klasy, zastanawiam sie tylko czy będzie jeszcze w tej szkole pracować????

    Jedna ze scenek było wywolywanie nazwisk nauczycielek (w szkole do uczniów mówiono po nazwisku) i dodawanie do nich krotkiego hasła a potem opisu

    i tak padało nazwisko pani od niemieckiego a druga grupa odpowiadała hende hoch
    nazwisko pani od geografii odpowiedż Maroko itd a na koniec dodawano jakis wierszyk np pani od historii podziekowano za nieciekawe lekcje i możliwośc wyspania się na tych lekcjach
    pani od matematyki powiedziano, że te trzy lata to byl stracony czas na wypełnianie krysówek od nazwiska pani (czyli kartek, ktorych pani wiele dzieciom dawala, ale ich potem wcale nie sprawdzala ) Chociaz tu nie moge nic powiedzieć, bo pani myślę dzieci dobrze matmy uczyła , chociaz z metodami zastraszania się nie zgadzam i nie sprawdzania prac uczniów

    No i to na tyle zawieźlismy świadectwa do trzech liceów i czekamy do czwartku, zobaczymy

    Michał na luziku z usmiechem na twarzy i z pewnościa siebie wchodził po kolei do poszczególnych liceów, troche byl zaskoczony, że wszyscy byli dla niego bardzo mili ?????????
    I zauważył, ze byl bardziej uprzejmie traktowany niz inni uczniowie ???????????
    Czyżby mial wdzięk osobisty ???

    Już zapomnial jak było w podstawówce, nie mówię, że nie było żadnych konfliktów uczeń - nauczyciel, czy nauczyciel - rodzic były, ale w kulturalny sposób były rozwiązywane, tam przede wszystkim na kazdym kroku mobilizowano ucznia do pracy i uzyskiwania lepszych wyników.
    No i nauczyciele ucznia szanowali.

    Tam na koniec szostej klasy Mi naprawde miał wpadkę, zachował sie nieelegancko(on i jego koledzy) wobec innego ucznia z innej klasy. Ten chłopiec miał jakies problemy ze soba siedzial na przerwach w kąciku z zakrytymi oczami, a chlopcy zaczęłi w niego rzucac papierami. Ktos naskarżył pani (slusznie moim zdaniem) i zrobila sie afera (?)
    Mi wrocił ze szkoły i wszystko mi opowiedział , za chwilę dzwoniła wychowawczyni na co ja, że wiem i myślę, że MI będzie umiał z tej sytuacji wybrnąc. Ok powiedziała pani. Mi kupil chłopcu wielka czekolade za swoje pieniądze i do tego dorzucił piłkę i poszedł chłopca przeprosić, póżniej udał sie do pani wice, która była wychowawczynią tego chłopca i powiedzial, że jest mu bardzo przykro, ze tak postapił, żę chlopca przeprosił i na tym koniec.

    No moze nie koniec, bo ja na wszelki słuczaj odwiedziłam pania wice i spytałam, czy uważa sprawe za załatwioną . Stwierdziła, ze Mi jest fantastycznym chłopcem, że umial w tak trudnej sytuacji sobie poradzić. I może go to czegos nauczyło
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 29-06-2012 o 15:02

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  3. #2023
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu daliście Mi świetne podstawy i możliwości do rozwijania skrzydeł, on z nich korzysta i na pewno sobie w życiu poradzi
    Trzymam kciuki za liceum

  4. #2024
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Alu daliście Mi świetne podstawy i możliwości do rozwijania skrzydeł, on z nich korzysta i na pewno sobie w życiu poradzi
    Trzymam kciuki za liceum
    Tez tak uwazam, nie chwaląc się mam fantastycznego syna, ktory w zyciu jak na razie sobie daje lepiej rade niż my a obydwoje kujonami byliśmy nie wiem tylko kto większym ja czy P , Mi natomiast ma troche luzackie podejście do nauki, ale super sobie radzi w kontaktach miedzy ludżmi

    Rozmowa Mi z Pania wczoraj

    Pani - Mi masz jednak czworke ze sprawowania!
    Mi - No, dobrze.
    Pani - Jak sie do mnie odzywasz?
    Mi - No to ja sobie juz pójde, mogę ???

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  5. #2025
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Dobrze że już wakacje to Mi odpocznie od tego całego rabanu i afery
    A Pani ewidentnie zaczepną naturę ma

    Ciekawe jakie ja będę miała przeboje z moimi gagatkami

    Alu będziesz w środę?

  6. #2026
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Dobrze że już wakacje to Mi odpocznie od tego całego rabanu i afery
    A Pani ewidentnie zaczepną naturę ma

    Ciekawe jakie ja będę miała przeboje z moimi gagatkami

    Alu będziesz w środę?
    Nalezy mu sie ten odpoczynek, bo troche musial popracowac na koncu, więc w ramach wakacji wybieramy sie jutro na północ i nie wiem czy w środę wrócimy, zobaczymy

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  7. #2027

    Domyślnie

    Ehhh, zazdroszczę Mi i innym młodym uczącym się osobom tej 2 lub 3 miesięcznej laby Jakie to beztroskie lata są ...
    Dziennik i komentarze to już historia

  8. #2028
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Studenci to nawet cztery maja jak sie szybko z egzaminami pozbierają, ale Elenko dzisiaj troche inne czasy sa, mlodzież często pracuje w wakacje, aby miec swoje pieniądze, a szczególnie studenci i z tych dwóch czterech miesięcy zostają dwa trzy tygodnie na wypoczynek, Mi tez w sierpniu szykuje sie do pracy

    Poprzednie lata pracowal jako młodszy ratownik na plazy za darmo, bo mając trzynascie lat zdał egzamin na młodszego ratownika

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  9. #2029
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Studenci to nawet cztery maja jak sie szybko z egzaminami pozbierają
    O, gdzie? Może się przeniosę
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  10. #2030
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    O, gdzie? Może się przeniosę
    Jak przedterminowo zda sie egzaminy to od czerwca do pażdziernika wolne przynajmniej na Uniwerku w Gdansku

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  11. #2031
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Na Politechnice Wrocławskiej nie słyszeli, że tak można .

  12. #2032
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Alu no to miłego zasłużonego odpoczynkuno i pewnie Porobisz fajne fotki to oczy chociaż nacieszymy...
    Będę w mniejszości ale ja mam dość moich wakacji i poszłabym do pracy
    Ja wszysko zaliczałam na początku i maksymalnie 3 miesiące wakacji miałam. Alu za moich czasów - ja konczyłam studia 10 lat temu studenci też pracowali, ja całe studia dorabiałam a w wakacje jezdziłam z Łukaszem do No, też do pracyale to były fantastyczne czasy, chętnie bym do nich wróciła...
    Według mnie praca bardzo dobrze wpływa na kształtowanie młodego człowieka więc Alu skoro tylko Mi ma ochotę to niech pracuje...bo moje dziecię na pytanie skąd się biorą pieniądze odpowiada, że z bankomatu

  13. #2033
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    To ciekawie na tym gdańskim uniwerku.
    Jak oni się wyrabiają z realizacją programu studiów?
    W roku akademickim jest 30 tygodni
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  14. #2034
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    No to kiedy u Was kończa sie zajęcia? U nas kończyły sie 5 czerwca około ja juz wszystkie egzaminy przed terminem zdawałam i wolne miałam . Na uczelni pokazywałam sie około 7 pażdziernika, no ale to było wooooooooow nie wiem nawet ile lat temu

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  15. #2035
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Zajęcia kończą po 20-tym czerwca. Sesja trwa do 30. Egzaminów jest sporo, a sesja krótka.
    Rok akademicki zaczyna się 1 października.
    Jakby nie rachował, przy pomyślnych wiatrach maksymalnie trzy miesiące wakacji
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  16. #2036
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Zajęcia kończą po 20-tym czerwca. Sesja trwa do 30. Egzaminów jest sporo, a sesja krótka.
    Rok akademicki zaczyna się 1 października.
    Jakby nie rachował, przy pomyślnych wiatrach maksymalnie trzy miesiące wakacji
    Aniu u mnie na UJ dokładnie tak było ale 3 miesiące wakacji to i tak długo

  17. #2037

    Domyślnie

    [QUOTE=emiranda;5438754]Dzieffczyny dzięki za duchowe wsparcie, wczoraj byłam totalnie załamana, ale dzisiaj......

    Nadszedł nowy dzień i .................

    Oczywiście Mi przyniósł czwórke z zachowania, ale na rozdaniu świadectw pani powiedziała, że źle się czuje i szybko rozdajmy te świadectwa, tylko jedno dziecko przyniosło pani kwiaty, od klasy nie dostała żadnych, była co prawda propozycja kupna pani pióra, ale w koncu idea upadła, bo nikt nie chcial dac pieniędzy. Na koniec pani powiedziała, że może teraz nie, ale jak będą dorośli to zrozumieją dlaczego pani tak postępowala przez te trzy lata ???
    Jest to dla mnie zupelnie niezrozumiałe, bo pani przyjęła złą tezę uważając że dzieci to wcielenie diabła i z gruntu sa złe, a ja uważam, ze dzieci są z gruntu dobre tylko musza przejśc okres buntu a dorośli nie potrafia tego zrozumieć

    Jedna z pan przygotowała na sali gimnastycznej odważne przedstawienie, w wykonaniu uczniów innej klasy, zastanawiam sie tylko czy będzie jeszcze w tej szkole pracować????

    Jedna ze scenek było wywolywanie nazwisk nauczycielek (w szkole do uczniów mówiono po nazwisku) i dodawanie do nich krotkiego hasła a potem opisu

    i tak padało nazwisko pani od niemieckiego a druga grupa odpowiadała hende hoch
    nazwisko pani od geografii odpowiedż Maroko itd a na koniec dodawano jakis wierszyk np pani od historii podziekowano za nieciekawe lekcje i możliwośc wyspania się na tych lekcjach
    pani od matematyki powiedziano, że te trzy lata to byl stracony czas na wypełnianie krysówek od nazwiska pani (czyli kartek, ktorych pani wiele dzieciom dawala, ale ich potem wcale nie sprawdzala ) Chociaz tu nie moge nic powiedzieć, bo pani myślę dzieci dobrze matmy uczyła , chociaz z metodami zastraszania się nie zgadzam i nie sprawdzania prac uczniów
    my

    Ciekawe jakie są Twoje osiągnięcia zawodowe?Musisz być świetna w tym, co robisz.
    Twój Mi po imprezie powinien wziąć udział w sprzątaniu po balu, wraz z wychowawcą, który podczas balu odpowiadał za Twojego Mi, by mu ktoś krzywdy nie zrobił, bo wtedy mamusia poleciałaby do prokuratury.
    Poza tym trudni zrozumieći, że pozwalasz piętnastolatkom na całonocne libacje w domu.
    Teorie spiskowe serwuje nam już pewna partia w tym kraju i to wystarczy.

  18. #2038
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Miałam nie zabierać głosu...ale nie wytrzymam chyba!
    Jak ktoś tutaj wczoraj dobrze zauważył...przygotowują bal rodzice...PILNUJĄ rodzice...i sprzątają rodzice, oczywiście z pomocą młodzieży!!!! I nikt tej młodzież do udziału w balu nie musiał zmuszać...przyszli ci , którzy mieli chęć, ochotę....
    Ja jako rodzic w zeszłym roku właśnie tak robiłam!!!! A nauczyciele byli zaproszeni jako goście...i..i bawili się i jedli w najlepsze. Tylko z tą różnicą, że nasza młodzież jest traktowana z szacunkiem...chociaż TY nuelo może nie wiesz co to znaczy!!!!!
    I oby takich jak Ty było coraz mniej.


    NAUCZYCIELKA Beata!
    Ostatnio edytowane przez bogumil ; 30-06-2012 o 19:03
    LAZUR

    Beata

  19. #2039
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Ciekawe jakie są Twoje osiągnięcia zawodowe?Musisz być świetna w tym, co robisz.
    Twój Mi po imprezie powinien wziąć udział w sprzątaniu po balu, wraz z wychowawcą, który podczas balu odpowiadał za Twojego Mi, by mu ktoś krzywdy nie zrobił, bo wtedy mamusia poleciałaby do prokuratury.
    Poza tym trudni zrozumieći, że pozwalasz piętnastolatkom na całonocne libacje w domu.
    Teorie spiskowe serwuje nam już pewna partia w tym kraju i to wystarczy.
    Kochanie to juz chyba przegięłaś, to nie jest miejsce na polityczne wstawki, uprzejmie prosze usuń z mojego wątku komentarz polityczny, uprzejmie Cię o to proszę

    Moje osiągnięcia zawodowe chyba nie powinny Cie interesować !
    Nie znasz sytuacji nie znasz dziecka, a tak radykalnie się wypowiadasz

    Nie widze powodu zabraniania bawienia się młodzieży do rana pod okiem dorosłych ( nie spaliśmy z mężem całą noc). Nasz syn jest bardzo odpowiedzialnym czlowiekiem i potrafi swoje towarzystwo dopilnować. Kto tu mówi o libacjach ????? Kobieto opanuj się !!!!

    Do sprzatania były wyznaczone osoby Mi miał inne zadanie, reszte wyjasniła Ci już z Beatka
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 30-06-2012 o 19:18

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  20. #2040
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Alu no to miłego zasłużonego odpoczynkuno i pewnie Porobisz fajne fotki to oczy chociaż nacieszymy...
    Będę w mniejszości ale ja mam dość moich wakacji i poszłabym do pracy
    Ja wszysko zaliczałam na początku i maksymalnie 3 miesiące wakacji miałam. Alu za moich czasów - ja konczyłam studia 10 lat temu studenci też pracowali, ja całe studia dorabiałam a w wakacje jezdziłam z Łukaszem do No, też do pracyale to były fantastyczne czasy, chętnie bym do nich wróciła...
    Według mnie praca bardzo dobrze wpływa na kształtowanie młodego człowieka więc Alu skoro tylko Mi ma ochotę to niech pracuje...bo moje dziecię na pytanie skąd się biorą pieniądze odpowiada, że z bankomatu
    Anetko a jak bedziesz pracowała, to będziesz wyczekiwała urlopu, trudno człowiekowi dogodzić Ale Cię rozumiem, absolutnie

    Jak Mi był w wieku Twoich dzieci dokładnie też tak mówił, ale dzisiaj ma wielki szacun do pieniedzy i choc z natury jest leniwy, pracę sobie juz załatwił )

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




Strona 102 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony