dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 104 z 202
Pokaż wyniki od 2.061 do 2.080 z 4029
  1. #2061
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    elenko cały następny tydzień tak będzie/


    u nas niestety bez klimy się nie da

  2. #2062

    Domyślnie

    w takim razie dobra wiadomość dla mnie jest taka, że w przyszłym tygodniu mam 3 dni wolne i nie będę musiała przez miasto się przedzierać
    Dziennik i komentarze to już historia

  3. #2063
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    a u nas na tarasie , w cieniu pod zadaszoną częścią 32 stopnie ale przyjemny wiaterek, sniadanie było na tarasie ...w domu bez klimy mamy super bo temp 22 - 23 stopnie, warto było zainwestować w grube mury...

  4. #2064
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Anetko a jakie grube masz mury?

    Nasz domek stoi między drzewami to drzewa dają cień i w środku jest przyjemny chlod

  5. #2065
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Kochana w sumie jest 70 cm, ponad 50 cm to cegła

  6. #2066
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elena76 Zobacz post
    w takim razie dobra wiadomość dla mnie jest taka, że w przyszłym tygodniu mam 3 dni wolne i nie będę musiała przez miasto się przedzierać
    Eleno no i co Ty zrobisz z takim długim urlopempewnie się w ogrodzie zaszyjesz....

  7. #2067

    Domyślnie

    ja dziś obudzona przez hardkorową burzę o 6 rano posprzątałam całe mieszkanko i o 9:30 zameldowałam się na plaży
    naładowałam bateryjki na cały tydz!
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  8. #2068

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Kochana w sumie jest 70 cm, ponad 50 cm to cegła
    U nas też cegła i też 50 cm,a ukrop że nie można wytrzymać,to nie wiem o co u nas chodzi

  9. #2069
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu i jak minął dzień?
    U nas ukrop, ukrop i jeszcze raz ukrop

    Miłego wieczorku

    Wypowiedzi nueli
    Coś w tym jest co napisała Aneta
    I co to za sposób wylewania swoich jak widać tłumionych złych emocji tu na forum????

  10. #2070
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    ja dziś obudzona przez hardkorową burzę o 6 rano posprzątałam całe mieszkanko i o 9:30 zameldowałam się na plaży
    naładowałam bateryjki na cały tydz!
    W Gdyni o 9.30 jeszzce padało, wyjechałam z domu o 11, byłam obejrzeć PGE arenę, jechalam Słowackiego na koncu dramat, póżniej w starym Wrzeszczu też dramat ulice gorzej jak w Kjowie żadnych drogowskazów, gdzie jechać, załamałam się. W drodze powrotnej się zgubiłam na slimaku i wylądowałam na przeciwko mola na Zaspie chacha, ja ne wiem jak dawali sobie radę kibice, którzy przyjechali samochodami ?????

    W Gdyni nie ma takich ulic jak w starym Wrzeszczu W ogóle jak się wjeżdża do Gdyni od strony Karwin są przepięknie zrobione kwietniki, zrobie zdjęcia i pokażę, Cud malina )

    Cytat Napisał nazwa12 Zobacz post
    U nas też cegła i też 50 cm,a ukrop że nie można wytrzymać,to nie wiem o co u nas chodzi
    Nie wiem jak masz cegłe u Anetki jest chyba cegła ocieplenie cegła, ale pewnie się wypowie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Alu i jak minął dzień?
    U nas ukrop, ukrop i jeszcze raz ukrop

    Miłego wieczorku



    W takich dniach warto byc nad morzem

    Wypowiedzi nueli
    Coś w tym jest co napisała Aneta
    I co to za sposób wylewania swoich jak widać tłumionych złych emocji tu na forum????
    A nad morzem przyjemnie, bylam na plazy w Gdńsku na Zaspie i w Orłowie, woda ciepła przynajmniej w Orłowie, piekne słonce, przyjemny zefirek od morza, ale bardzo delikatny przyjemny dzień po porannej burzy

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  11. #2071
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    To świetny dzień miałaś .
    U nas na odwrót niestety, cały dzień parno i upalnie przed burzą która dopiero idzie
    Mam nadzieję że rano będziemy mieli tak jak Ty opisujesz

    My uciekliśmy dziś do teściowej - bo u niej w domu jest najchłodniej
    W naszym mieszkaniu - żar leje się cały Boży dzien, a u mamy na działce patelnia .
    Także też przeżyliśmy dzień nie najgorzej z gotowym obiadkiem i lodami
    Tylko ja na słońcu się opalałam - ale ja uwielbiam i upał mi nie przeszkadza byle by słoneczko opalało

  12. #2072

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Kochana w sumie jest 70 cm, ponad 50 cm to cegła
    Anetko, w prawdziwej twierdzy mieszkasz U nas mur zaledwie połowa tego co u Ciebie - 25cm porothermu i 15cm ocieplenie, a i tak jakoś trzyma chłodek, a zimą mamy ciepło.

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Eleno no i co Ty zrobisz z takim długim urlopempewnie się w ogrodzie zaszyjesz....
    Częściowo pewnie tak, bo jeszcze coś tam zostało do zrobienia, ale większość czasu zamierzam spędzić z mamą, bo we wtorek wieczorkiem do nas przyjeżdża. Od Bożego Narodzenia się nie widziałyśmy więc się bardzo cieszę na tę wizytę


    Dziewczyny, ja dziś pół dnia przespałam, kiepsko na mnie działa zaduch i 34 stopnie w cieniu (tak pokazywała czujnik pogodówki). Ożywiłam się dopiero niedawno jak już chłodniej się zrobiło. Miałam nadzieję, że burza oczyści trochę atmosferę, ale pobłyskało, pogrzmiało, nadal wieje ale deszczu na lekarstwo, troszkę tylko pokropiło.... Wspomagam się za to mojito
    Dziennik i komentarze to już historia

  13. #2073
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    No nic nam nie pozostaje jak napić się w ten upalny wieczór
    U mnie jest cegła, wełna cegła na jednym skrzydle a na reczcie cegła, styropian i tynk. Ja wietrzę cały dom bardzo wcześnie rano, od 8 okna w całym domu mam szczelnie zamknięte, otwieram dopiro wieczorem jak zrobi się na zewnątrz przyjemnie. Jeśli otworzyłabym okna w ciągu dnia, gorace powietrze natychmiast wypełniłoby dom

  14. #2074
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    W Gdyni pada jest przyjemnie no ale od rana słońce proszę

  15. #2075
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    w domu bez klimy mamy super bo temp 22 - 23 stopnie, warto było zainwestować w grube mury...
    U nas tak samo Anetko- grube mury + wentylacja mechaniczna, która cały czas nawiewa temperaturę +10 stopni Da się żyć

    Hej Alu, jak minął weekendzik? Co ja czytam- jesteś nad morzem? Zazdroszczę

  16. #2076
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Dzień dobry Alu - wysyłam słoneczko,
    a u nas proszę na wstrzymanie

    Mamy trochę chłodniej - tylko żar w domu został, ciężko go przewietrzyć, bo powietrze ani drgnie
    Jak będziesz na plaży cyknij dla nas zdjęcie nadmorskiej bryzy

  17. #2077
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Aga weekendzik super, plaża zaliczona, jest wspaniale

    Aga dzięki za słoneczko świeci od rana chociaż całą noc padało, jest pięknie wybieram się nad morze, ale zdjęc na rzazie nie mam czasu wklejać, wysyłam z telefonu prosto na fajsa

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  18. #2078
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Hej Ala!!!!

  19. #2079
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cześć Moniko, własnie jadę do kolezanki zobaczyć jej nowy domek Mi mieszka u kolegi i chyba jest szczęśliwy

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  20. #2080

    Domyślnie

    Jej Alu jak bardzo Ci zazdroszczę tego wypadu nad morze

Strona 104 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony