dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 144 z 202
Pokaż wyniki od 2.861 do 2.880 z 4029
  1. #2861
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Motyle przylatują i odlatują, a zostaje sama piękna treść.
    Zawsze mi się podobał widok starszej pary trzymającej się za ręce. Też tak chciałam.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #2862
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Mądrej to i miło posłuchać
    LAZUR

    Beata

  3. #2863
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogumil Zobacz post
    No jak nie kijem go to....Alu....ale też pięknie!! Każdy okres życia jest inny i w swoim rodzaju piękny, no czasu już nie cofniemy...poczekaj do wiosny, może zakochasz się w mężu na nowo ...z motylami?????????
    Beatko ja nie narzekam w koncu w tym roku będe obchodziła 10 rocznicę ślubu i wewnetrznie czuje się bardzo młodo, nie jest źle, a nastrój nie taki bo mąz wciąż wyjeżdża, nie ma go w domu a ja tutaj trochę zagubiona jestem, brak mi pewno jakiejs pracy czy zajęcia poza domowego w tym tkwi szkopuł, no ale na pewno sobie z tym poradzę.

    Pestka dobrze mówi motyle przylatuja, odlatują ................................... itd
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 04-10-2012 o 17:14

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  4. #2864
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Bogumil, Ty ze Swoim też za łapkę będziesz chodziła - już na pewno wiesz o tym
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #2865

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Beatko ja nie narzekam w koncu w tym roku będe obchodziła 10 rocznicę ślubu i wewnetrznie czuje się bardzo młodo, nie jest źle, a nastrój nie taki bo mąz wciąż wyjeżdża, nie ma go w domu a ja tutaj trochę zagubiona jestem, brak mi pewno jakiejs pracy czy zajęcia poza domowego w tym tkwi szkopuł, no ale na pewno sobie z tym poradzę.
    Skąd ja to znam emiranda mój luby też w rozjazdach-jak ja tego nie lubię

  6. #2866
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    jakie romantyczne rozmowy u ciebie Alu
    mowisz 10-ta rocznica ślubu

  7. #2867
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Alu...ta pogoda tak na nas działa...jesień... i jeszcze jak mówisz mąż w rozjazdach...Dobrze Cię rozumiem
    I staż u mnie taki jak twój

    pesteczko...ja cały czas chodzę z moim m za rączkę...i nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej
    LAZUR

    Beata

  8. #2868
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    OOO widzę ,że nostalgia nie tylko mnie dopadła..od razu jest mi lepiej
    mówisz Alu ,ze potrzebna Ci jest praca ..a umnie jest akurat odwrotnie ..jak mam iiść do pracy to mam odruch wymiotny...chętnie posiedziałabym sobie w domu i najlepiej z dala od telefonu

  9. #2869
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    my tez wciaz romantyczni, chodzimy za raczke i codziennie slowo kocham cie jest, ale to nie najwazniejsze tylko czyny i te ida w parze

  10. #2870
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    OOO widzę ,że nostalgia nie tylko mnie dopadła..od razu jest mi lepiej
    mówisz Alu ,ze potrzebna Ci jest praca ..a umnie jest akurat odwrotnie ..jak mam iiść do pracy to mam odruch wymiotny...chętnie posiedziałabym sobie w domu i najlepiej z dala od telefonu
    przybijam pione dot. pracy jestem zniechecona i zmeczona moze czas na zmiany????

  11. #2871
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Ja też...zwłaszcza w taką pogodę jak dzisiaj...leje, wieje, tylko kocyk, dobra książka i herbatka! Jak tu przeżyć taką jesień???
    LAZUR

    Beata

  12. #2872
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    A u nas w Lublinie było 18C w cieniu i duuużo ciepłego słoneczna
    Piękna złota jesień
    Na szcześćie jesienna chandra trzyma się odemnie z daleka

    Duzu słońca i uśmiechu dziewczyny

  13. #2873
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    A u nas w Lublinie było 18C w cieniu i duuużo ciepłego słoneczna
    Piękna złota jesień
    Na szcześćie jesienna chandra trzyma się odemnie z daleka

    Duzu słońca i uśmiechu dziewczyny
    bo u ciebie Karolka nowe wyzwanie, więc adrenalina działa!!!! u nas było z 20 stopni , przebiliśmy Lublin

  14. #2874
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Co prawda Monia to prAWDA

    Ehhh.. jak ja lubię jak coś sie dzieje

    Ale swoją drogą chandra mnie dopada baaardzo rzadko... nawet nie jestem sobie w stanie przypomieć kiedy ostatnio u mnie zawitała ...


    A co do pokonania Lublina z temperaturą, to do dopóki przebijanie idzie w górę to jestem za
    Byle było u nas wszytkich jak najdłuzej ciepełko

  15. #2875
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Własnie przywiozłam M z lotniska więc i nastroj inny

    Pozdrawiam dziewczyny nastrojowo i romantycznie

    Niech żyje Miłość taka przez wielkie M

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  16. #2876
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    alu
    Karolka mnie dopadla taka prawdziwa w wieku 34 lat nie ma co - koszmar , więc lepiej jak się coś dzieje i na nią nie ma czasu pozdrowienia

  17. #2877
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Ale swoją drogą chandra mnie dopada baaardzo rzadko... nawet nie jestem sobie w stanie przypomieć kiedy ostatnio u mnie zawitała ...
    Poczekaj ,Karola ,poczekaj...będziesz miała tyle lat co ja ,to nie będziesz sobie mogła przypomnieć kiedy miałaś dobry dzień
    No trochę przesadziłam ..nie jest aż tak źle ,ale obecnie mam taka chorobę ,która się zwie..."syndrom opuszczonego gniazda"myślę że jeszcze z tydzień i mi to przejdzie....

  18. #2878
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post



    Niech żyje Miłość taka przez wielkie M
    Tak trzymać !!

  19. #2879
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Dziewczyny, u mnie powodów do gorszych dni też by się spooooro znalazł, ale FM to nie miejsce wiec nie pisze
    A poza tym staram sie zaklinać rzeczywistość, narazie jakoś mi się udaje, budze sie rano i mówię głośno to będzie świetny dzień
    No i nie ma odwrotu życie musi się dostosować

    A Wam przesyłam morze pozytywnej energii

    Monia Ty wyglądasz na max 29latek to co Ty mi tu piszesz o chandrze w wieku 34

    Beauty rozumiem Mam nadzije,ze szybko przejdzie!

  20. #2880
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    OOO widzę ,że nostalgia nie tylko mnie dopadła..od razu jest mi lepiej
    mówisz Alu ,ze potrzebna Ci jest praca ..a umnie jest akurat odwrotnie ..jak mam iiść do pracy to mam odruch wymiotny...chętnie posiedziałabym sobie w domu i najlepiej z dala od telefonu
    A jak posiedzisz w domu 16 lat jak ja to też będziesz miała dosyć, nigdy nikomu nie dogodzisz. Ja na swoja pracę nigdy nie narzekałam, tak naprawde lubiłam chodzić do pracy, może dlatego że robiłam to co lubiłam (pracowałam w spedycji 18 lat), niejednokrotnie miałam dość, ale przychodził nastepny dzień i zaczynałam wszystko od nowa. Później pojawił się Mi i bardzo zaangazowałam sie w jego wychowanie, starałam się, aby miał piękne dzieciństwo(chodziłam na spacery, place zabaw do dzieci itd) (na szczęscie nie musiałam pracować)

    Jak Mi mial 4 lata poszedł do przedszkola, miałam więcej czasu dla siebie(to mi sie należało po 4 latach bycia ciągle z dzieckiem) ale odbierałam go juz okoł 13 i szliśmy na plaże plac zabaw itd. Jak poszedł do szkoły (musiałam go odwozić) zaangazowałam się w pracę szkoły i tez miałam zajęcie.

    Później przeprowadziłam się do Milano budowałam dom i też było ok. A teraz mam po prostu za duzo wolnego czasu jestem niezorganizowana , często go marnuję i w związku z tym chandra

    Myślałam raczej o jakiejś działalności takiej drobnej, a nie pójście do pracy na cały etat, trochę bym się tego bała, nie mam juz tyle sił, a moi faceci przyzwyczajeni do wygód, więc nie wiem czy bym się ze wszystkim wyrobiła ?????

    Dziś jest nowy dzień i chociaż słońca brak mam kilka spraw do zalatwienia, mąż jest w domu i zupełnie inny humor

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




Strona 144 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony