dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 195 z 202
Pokaż wyniki od 3.881 do 3.900 z 4029
  1. #3881
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Hej Alu....pięknego dnia życzę
    A fotki piękne oglądam na FB.......cudne są
    LAZUR

    Beata

  2. #3882
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Dziękuję Beatko był faktycznie piękny

    Mój "mały" synek nabawił się kataru, że aż mu pani w szkole powiedziała, ze do szkoły nie powinno się przychodzić chorym, na co on, ależ proszę pani katar to nie choroba. Strasznie go jednak męczy zużył 4 paczki chusteczek w szkole no co ja mam z nim zrobić??? gorączki na razie nie ma, ale nie chce iść jutro do szkoły. Jak był mały z katarem na basen chodziliśmy, a co dopiero do szkoły

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  3. #3883
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie



    Taka kuchnia mi się podoba, mogłabym taka miec w nowym domu

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  4. #3884
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Kuchnia, bardzo ładna, fajne połączenie bieli i kawy z mlekiem
    A jak Mi? dalej zasmarkany? Poszedł do szkoły?

  5. #3885
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Nie, nie poszedł, ale mam wrażenie, że się czuje dużo lepiej niż wczoraj po szkole

    Wróciłam własnie ze Złotych Tarasów i chyba pierwszy raz mi się to zdarzyło: nic nie kupiłam

    Tyle jest pięknych rzeczy w Almi Decor, ale te ceny

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  6. #3886
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu udanego dnia przyszłam życzyć

    Czyżbyście planowali jakieś zmiany?pytam a propo wklejonej kuchni

    Widać u Was jakąś wiosnę?
    U nas śnieg pada od wczoraj

  7. #3887
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Aga ja cały czas planuje nowy dom dotychczas to była Gdynia, teraz bardziej skłaniam sie ku Kalifornii lub Florydzie

    A na miły poczatek dnia takie oto zdjęcie morza

    U nas też wczoraj padało, ale nie było tak źle jak w Gdyni, gdzie był totalny paraliż komunikacyjny

    Mój brat od tygodnia leci na statek na Daleki Wschód, ale najpierw musi sie dostać do Frankfurtu. Wczoraj po raz trzeci był na lotnisku i po raz trzeci wrócił do domu, bo samolot do F nie wystartował ze względu na warunki pogodowe tak jak i poprzednimi razy

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  8. #3888
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Chętnie bym tam pojechała i miło spędziła Wielkanoc, byle dalej od tego zimna


    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  9. #3889
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Alu nawet nie wiesz co bym dała w tej chwili żeby się tam teleportować chociaż na wieczór
    Usprzątałam się tak że nóg nie czuję

  10. #3890
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Alu nawet nie wiesz co bym dała w tej chwili żeby się tam teleportować chociaż na wieczór
    Usprzątałam się tak że nóg nie czuję
    Aga wiesz co ojciec mojej młodej sasiadki cały czas jej powtarza, że nie należy się samemu męczyć tylko wynając panią, Zdrowie jest ważniejsze. I powiem Ci, że ja bym wolała zrezygnowac z jakies lampy czy zasłony i wynajęła sprzataczkę. Ja nie żartuję, to wszystko na starość wychodzi Daj tez zarobić innym

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  11. #3891

    Domyślnie Grey

    Witam serdecznie , przeglądam od miesięcy Twój sympatyczny wątek.Między innymi pod wpływem Twej fascynacji Greyem kupiłam wczoraj książkę i..........przepadłam.

    Jestem w połowie 1 części , pochłaniająca a jednocześnie dająca do myślenia.Dzięki za rekomendację

  12. #3892
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    cześć Alu
    Jak tam katar Michała? JUz lepiej ???
    Julka też mocno zakatarzona, tylko ona nie potrafi wydmuchac noska, a o ile byłoby jej lżej

    JA TEŻ CHCE SZYBKO DO JAKIEGOS CIEPŁEGO MIEJSCA!

    Pozdrawiam

  13. #3893
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Alunia uściski zostawiam
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  14. #3894
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Cześć Alu!

    Na katar dla dziecka (twój to już nie takie dziecko ) ale warto nawilzyć śluzówki dobry jest STERIMAR-to sól morska w sprayu .Nie wiem czy znasz .
    Przepiękne zdjęcia Bałtyku
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  15. #3895
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał masulda Zobacz post
    Witam serdecznie , przeglądam od miesięcy Twój sympatyczny wątek.Między innymi pod wpływem Twej fascynacji Greyem kupiłam wczoraj książkę i..........przepadłam.

    Jestem w połowie 1 części , pochłaniająca a jednocześnie dająca do myślenia.Dzięki za rekomendację
    A witam Cie serdecznie na moim watku, Greyem jestem faktycznie zafascynowana i nie wstydzę sie tego, mimo wielu negatywnych opinii Ja lubie bajeczki o Kopciuszku z dobrym zakończeniem, chociaż czy ja wiem, czy Christian jest w takim księciem na białym koniu???? ja ze swoim charakterem nie byłabym w stanie żyć z takim człowiekiem jak Christian. Podziwiam zatem głowną bohaterkę

    Zapraszam częsciej, podziel sie ze swoimi spostrzeżeniami jak przeczytasz całość

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    cześć Alu

    Jak tam katar Michała? JUz lepiej ???
    Julka też mocno zakatarzona, tylko ona nie potrafi wydmuchac noska, a o ile byłoby jej lżej

    JA TEŻ CHCE SZYBKO DO JAKIEGOS CIEPŁEGO MIEJSCA!

    Pozdrawiam
    Z małymi dziećmi jest bardzo trudno jak mają katar bo faktycznie nauczenie go wydmuchiwania nosa graniczy z cudem

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    Alunia uściski zostawiam
    A cześć sąsiadko

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    Cześć Alu!

    Na katar dla dziecka (twój to już nie takie dziecko ) ale warto nawilzyć śluzówki dobry jest STERIMAR-to sól morska w sprayu .Nie wiem czy znasz .
    Przepiękne zdjęcia Bałtyku
    Karolcia i Sylwia, a mój 17 latek zapomnial juz co to katar jest, nie wiem jak to u niego jest, że katar trwa u niego trzy dni a nie siedem ??????

    Wziął słownie dwie aspiryny, kropli do nosa nie używa, bo on miał ten katar bardzo lejący, przez dwa dni, na trzeci dzien juz troche mniejszy na czwarty nos czysty

    Sylwuś Sterimar własnie uzywamy żeby nawilżyć śluzówkę, za to nigdy nie używamy kropli do nosa takich prawdziwych, no może jeden dzień czasami

    Natomiast na zapalenie ucha stosujemy robione krople do nosa na bazie antybiotyku, takie przepisane przez laryngologa, nam pomagają, a właściwie pomagały wowczas gdy Mi za duzo nurkował, a to było jego ulubione zajęcie Powiem Wam taka ciekawostkę, że Mi zachował umiejętnośc pływania z życia płodowego. Jak miał około 2,5 roku poszlismy z nim na basen a on przepływał pod woda kilka metrów wynurzal się brał powietrze i dalej płynął pod wodą. Nie była to jednak taka prawdziwa umiejetność pływania. Na wodzie trzema stylami pływał jak miał 5 lat

    Miłego weekendu wszystkim zyczę

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  16. #3896
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    hej Alu . ja też bym się teleportowała, zima nigdy się nie skonczy

  17. #3897
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    No to musimy nawiązać kontakt z Harry Potterem zeby nam powiedział jak to sie robi? Może za pomocą proszku fiu fiu, albo odrzutowiec od Greya pozyczymy tylko samolotem to długo trwa. Pierwsza opcja jest zatem dużo wygodniejsza

  18. #3898

    Smile

    Na katar spróbuj kąpiel z solą bocheńską do kupienia w aptece za ok 9 zł-ciepła woda do wanny i ok pół paczki soli , to taki rodzaj inhalacji .Podaję też duże ilości vit C.
    NIee mogę nie napisać o Greyu-dla mnie tam jest "drugie dno"całej historii.Czyli wpływ jego przeszłości na psychikę dorosłego człowieka.jeszcze niewiele wiem o nim , czytam dalej , kupiłam dziś 2 część

  19. #3899

    Domyślnie

    Emiranda apropos wklejanych przez Ciebie fotek - a nie myślałaś na początek o penthousie w gdyni??

  20. #3900
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post

    Karolcia i Sylwia, a mój 17 latek zapomnial juz co to katar jest, nie wiem jak to u niego jest, że katar trwa u niego trzy dni a nie siedem ??????

    Wziął słownie dwie aspiryny, kropli do nosa nie używa, bo on miał ten katar bardzo lejący, przez dwa dni, na trzeci dzien juz troche mniejszy na czwarty nos czysty

    Sylwuś Sterimar własnie uzywamy żeby nawilżyć śluzówkę, za to nigdy nie używamy kropli do nosa takich prawdziwych, no może jeden dzień czasami

    Natomiast na zapalenie ucha stosujemy robione krople do nosa na bazie antybiotyku, takie przepisane przez laryngologa, nam pomagają, a właściwie pomagały wowczas gdy Mi za duzo nurkował, a to było jego ulubione zajęcie Powiem Wam taka ciekawostkę, że Mi zachował umiejętnośc pływania z życia płodowego. Jak miał około 2,5 roku poszlismy z nim na basen a on przepływał pod woda kilka metrów wynurzal się brał powietrze i dalej płynął pod wodą. Nie była to jednak taka prawdziwa umiejetność pływania. Na wodzie trzema stylami pływał jak miał 5 lat

    Miłego weekendu wszystkim zyczę
    To my zaczęliśmy chodzić na zajęcia na basen z Dawidem jak miał 3,5 m-ca .Takie specjalne zajęcia dla rodzica z niemowlakiem bardzo fajnie prowadzone,dużo kolorowych rekwizytów,dzieci świetnie się bawiły
    Było też nurkowanie dziecka .I za każdym razem miałam serce na ramieniu .Ale tak małe dzieci pamiętają jeszcze okres prenatalny i wiedzą jak zachować się w wodzie .
    Nie wiem czy to zasługa ćwiczeń na basenie,ale Dawid się w ogóle nie boi wody .
    Trzeba będzie się zapisać na takie ćwiczenia z Polą
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

Strona 195 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony