dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 4367

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    Domyślnie

    Jej, nawet nie wiecie jak miło mi Was tu gościć!
    Jeszcze raz dzięki za odwiedziny!

    @narendil: Raczej w stronę Kasiorka, tylko pewnie trochę mniej wiktoriańsko.


    Przygodę z przerabianiem i odnawianiem dopiero zaczynam, na razie jeszcze bardzo nieśmiało i z dużą dozą amatorszczyzny, ale mam nadzieję, że kiedyś będzie się czym chwalić.


    Kuchnia została na swoim miejscu, choć odrobinę ją zmniejszyliśmy na rzecz sąsiadującego pokoiku. No i pozbyliśmy się drzwi.
    Rozważałam opcję salonu z aneksem, ale jakoś, kurcze, nie mogę się do tych aneksów przekonać. Nie mogliśmy też za bardzo mieszać w układzie pomieszczeń ze względu na kominy, które w momencie zakupu już stały.


    @nihiru: Oj tak, masz niestety rację z tym przedsionkiem. Wszystko przez to, że na piętrze będzie odrębne mieszkanie i potrzebne były dwa wejścia do segmentu.
    Plus jest taki, że możemy wykorzystać miejsce pod schodami sąsiadów, dzięki czemu w przedpokoju zyskamy sporą garderobę (albo spiżarnię), a w przedsionku "schowek" na buty.


    Pokój dziecięcy na razie posłuży do innych celów, ale mam nadzieję, że niebawem zaczniemy wykorzystywać go już zgodnie z przeznaczeniem


    I mimo, że wszystkie ściany są już postawione, chętnie posłucham Twojej propozycji.
    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 07-08-2012 o 21:45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony