dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 214 z 219
Pokaż wyniki od 4.261 do 4.280 z 4367
  1. #4261

    Domyślnie

    Droppku,serdeczne gratulacje,wspaniała wiadomość! Trzymam kciuki !!! Pokoik śliczny, krzesła i fotel również!

  2. #4262

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelli Sza Zobacz post
    Dropku, ogromnie się cieszę i serdecznie gratuluję Syneczka! Cudownie! Niech się zdrowo rozwija pod Twoim serduszkiem i szczęśliwie narodzi, kiedy przyjdzie pora.
    Dziękuję pięknie!

    Cieszę się, że dzielisz się z nami radosną nowiną!
    Ja też, podobnie do Ciebie, miałam obawy, choć bardzo chciałam napisać. Ostatecznie zmotywowały mnie Arnika i rasia, które pewnego dnia cichaczem zjawiły się u mnie i zobaczyły brzusiek
    Oj, niełatwo było się powstrzymać, szczególnie co rusz czytając podobne nowiny w innych wątkach. A gdybym do tego wcześniej zaczęła działać w pokoiku, to już w ogóle na bank bym się złamała

    Teraz dopiero pochwalę krzesła. Wyszły ślicznie! A fotel i cena za całość bardzo przyjemna!


    Och, będę miała dziś cudowną noc i piękne sny! Takie radosne nowiny uskrzydlają!
    Pogłaskaj brzusio od nas

    Cytat Napisał jjana Zobacz post
    Drop domyślałam się już od jakiegoś czasu Cieszę się bardzo, gratuluję i zazdroszczę - oczywiście tylko pozytywnie.
    O Ty spryciulo, jak się domyśliłaś?

    Pokoik zapowiada się pięknie. Ja uwielbiałam pierwszy pokój mojej córki.
    Dziękuję! Urządzanie to sama radość, ale też jedno z największych do tej pory wyzwań. Wiadomo jak jest z rzeczami dla maluchów - kolorowe, pstrokate, czasem aż do bólu Mam świadomość, że na dłuższą metę tego nie uniknę, zresztą tak całkiem to chyba nawet bym nie chciała (pamiętam z dzieciństwa jak ważne były bajkowe elementy). Pytanie czy wszystko uda się połączyć tak by było dziecięco, lecz bez oczopląsu?

    Przed Tobą bardzo piękny czas. Już nigdy nic nie będzie jak wcześniej
    Pięknie ujęte Już się nie mogę doczekać tych doświadczeń.

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    Fantastyczny fotel, wygląda na bardzo wygodny pokoik maluszka taki delikatny, stonowany, zapowiada sie cudnie, a krzesełka fajnie pasują do Twojej kuchni.
    Jest na pewno mięciutki, choć oparcie jak dla mnie ciut za niskie (raczej żeby przysiąść na chwilę niż do długich seansów przed telewizorem). No ale tu przede wszystkim liczył się gabaryt - pokój jest tak malutki, że grzechem byłoby pchać tam coś większego.

    Twój domek jest równie niesamowity jak Two, ma swój niepowtarzalny klimat, brak mi słów... po prostu wspaniałe móc oglądać takie wnętrza w polskich domach, bez pomarańczowych ścian, falbanek w oknach, wszystkiego co z drewna to w naturalnym wybarwieniu, bo przecież szkoda zamalowywać, itp...
    Stanąć w jednym szeregu z Two - jej, wielki zaszczyt, nie spodziewałabym się nigdy

    A jaskrawymi kolorkami nadrabiam niestety po zewnętrznej stronie. No cóż, fantazja dewelopera...

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    Co tam fotel, co tam krzesła (nie ujmując im oczywiście uroku)
    Dropciu bardzo się cieszę, gratuluje i trzymam kciukasy
    Dzięki Mugatko, pomocne będą na pewno.
    Najtrudniejsze w końcu wciąż przede mną

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Dropku,

    Krzesła wyszły świetnie. Rewelacyjnie wpasowały się w klimat kuchni

    Fotel... Jak przemiana. Śliczny jest. Gratuluję zakupu

    Syneczka już gratulowałam, ale takich gratulacji nigdy dosyć Załącznik 263975Załącznik 263976

    Pokoik Syneczka.... Ach.... Załącznik 263977

    Jest tak śliczny i tak w Twoim stylu, ze może budzić tylko zachwyt...
    Baardzo dziękuję za tyle serdeczności!

    A co do pokoju - korzystam póki mam jeszcze na jego wygląd jakikolwiek wpływ

    Zawsze jak napatrzę się na Twoje śliczne wnętrza zaczynałabym remont u siebie na nowo
    Ilutku, no coś Ty, przecież wiem jak kochasz swoje mieszkanie dokładnie takim jakie jest. To Twoje miejsce, wyjątkowe, jeszcze długo nie będą potrzebne mu remonty. Ale rozumiem co miałaś na myśli, bardzo to doceniam

    Cytat Napisał pendrak Zobacz post
    GRATULACJEEEEEEE DROP, super wiadomość, a coś czułam, że na tym wątku się coś święci, ja chyba na prawdę mam intuicję .
    No nie, a ja się tak starałam być tajemnicza Mów mi tu zaraz po czym mnie wyczułaś

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Dropciu, gratuluję syneczka. Coś podejrzewałam patrząc na zdjęcia z otwarcia sklepu u Hazelci.
    No tak, dość szybko uwidoczniła mi się piłka

    Synek niech się rozwija prawidłowo i wyjdzie o czasie na ten świat.
    Właśnie na tym 'o czasie' najbardziej mi zależy. Jakoś mam przeczucie, że Mały będzie chciał wcześniej być na świecie.

    Który szpital wybrałaś, stary czy nowy?
    Nowy. Mam już na koncie 2 pobyty i oba wspominam bardzo pozytywnie. Oby z tym najważniejszym też tak było.

    Wnętrza, jak zwykle, świetne i pełne światła.


    Cytat Napisał **lw** Zobacz post
    Gratulacje!!!


    U Ciebie pięknie, jak zwykle.
    Fotel mnie zachwycił.
    Chorągiewki ślicznie nawiązują do trójkątów na chodniczku.
    Jak zwykle miło zasłużyć na Twój komplement

    Szczególnie ucieszyło mnie ostatnie zdanie, martwiłam się czy nie przedobrzę z tymi trójkątami.

    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    Drop, świetna wiadomość! Serdeczne gratulacje
    Serdeczne dzięki!

    I świetna metamorfoza fotela... Ach ta magia lat
    Mnie ta magia lat tak urzekła, że kupując nawet nie przemyślałam czy wygodny

    Mam nadzieję, że przeżyje pobyt w dzieciowym. Materiał wybraliśmy zupełnie zwykły - bez żadnych cudownych warstw ochronnych.

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Wow, wpadam na moment, a tu takie nowiny! Gratulacje !
    Pokój prezentuje się pięknie . Chorągiewki też .
    Dzięki Ilonka!

    Podejrzewałam, że któryś komentarz na blogu mógł mnie zdradzić i jesteś w gronie domyślających się. Fajnie, że jednak udała mi się niespodzianka

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Dropcia jak zwykle cudne wnętrza a fotel wymiata - jest prześliczny. Ale news o dzieciątku zakasował wszystkie piękne zdjęcia. Z całego serca gratuluję i życzę duuuuużo zdrowia całej trójeczce
    Dziękujemy, przyda się na pewno

    Maluszek szczęśliwie ładnie rośnie i ostatnio coraz bardziej fika. Gdzieś przeczytałam, że to jak rusza się pod koniec ciąży pokazuje jego przyszły temperament. Ciekawe czy się potwierdzi - to i jego aktywność w ciągu doby. Póki co najmocniej szaleje w nocy i nad ranem.

    Cytat Napisał atena0 Zobacz post
    Gratuluję !!!

    PS. Krzesła wyszły super Reszta też super
    Dziękuję bardzo!

    A z krzesłami to mam już sama siebie dość. Podobają mi się w szarości, ale już chodzi mi po głowie zupełnie inny look - też coś jasnego, może w kolorze mebli, ale z łososiowymi lub miętowymi skarpetkami.
    Na razie wolę nie drażnić męża kolejnym malowaniem, może za jakiś czas spróbuję go namówić.

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Gratuluję syneczka i żeby wszystko się toczyło po twojej myśli.
    Dziękuję!
    Chyba niczego nie mogłabym sobie bardziej życzyć.

    Co się dzieje na tym forum? Już od jakiegoś czasu gdzie nie zajrzę tam dzidzia w drodze. A podobno mamy niż demograficzny.
    Nie wiem czy tak jest każdego lata czy akurat teraz, ale w mojej szkole rodzenia mówią, że ostatnio zwiększył się ruch na położnictwie. Efekty długich jesiennych wieczorów ewidentnie widać

    A na forum dzieciaczki faktycznie pojawiają się jakoś tak falami. Takie wrażenie mam od pewnego czasu.

    Krzesełka i fotel super, stolik też bo chyba jeszcze nie chwaliłam.
    Miło to słyszeć, dzięki!

    Cytat Napisał martaibartek Zobacz post
    Dropku moje wielkie gratulacje!!!! cieszę się razem z Wami
    Dzięki Martuś! Posyłamy buziaki

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Wiesz, że trzymam kciuki i gratuluję i w ogóle mua mua mua
    Dziękujemy i ściskamy mocno

    faktycznie źle wymierzyłaś żeby nie było dysproporcji możesz je naciągnąć i powiesić wzdłuż krawędzi, powinno wystarczyć na długi i krótki bok
    Właśnie w zamyśle miałam taki bardziej nonszalancki zwis, nie idealnie wzdłuż krawędzi. Stąd ten zapas nieszczęsny, który sobie ewidentnie źle wyobraziłam. Takie mam właśnie wyczucie odległości

    Ale spokojnie, tak jak jest też mi się podoba. Może szkoda, że nie widać wszystkich chorągiewek, zawsze to jednak mniejszy problem mieć nadmiar niż niedobór

    Pokoik wygląda świetnie. Jest jasno, przejrzyście, bardzo tak lubię.
    Bardzo się cieszę! Szczególnie z przejrzystości. Drżę o nią przy każdym nowym elemencie

    Cytat Napisał dzazgunia Zobacz post
    Gratulacje Dropku, super informacja!!!!!
    Fotel ekstra, masz niezłe oko i pomysły.
    O, jak miło! Dziękuję!

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    Serdeczne gratulacje! Życzę, żeby Synek pojawił się szybko, bezboleśnie i głośno
    Podoba mi się ta wizja

    Dzięki Dorcia!

    Cytat Napisał Kasia_1982 Zobacz post
    Droppku,serdeczne gratulacje,wspaniała wiadomość! Trzymam kciuki !!! Pokoik śliczny, krzesła i fotel również!
    No proszę, kogo udało mi się ściągnąć!

    Cześć Kochana, dzięki za wszystkie ciepłe słowa.
    I wpadaj koniecznie częściej, no!
    Ostatnio edytowane przez Drop_Inn ; 10-07-2014 o 00:35

  3. #4263
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Dropku kochany .

    Cudowne domowe nowości

    To będzie najpiękniejszy pokoik dla maleństwa

    Myślę o Was i trzymam mocno kciuki

  4. #4264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post


    Jak zwykle miło zasłużyć na Twój komplement

    Szczególnie ucieszyło mnie ostatnie zdanie, martwiłam się czy nie przedobrzę z tymi trójkątami.
    Jesteś mistrzynią w odwzajemnianiu komplementów. Strasznie to miłe! Dziękuję

  5. #4265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post

    No nie, a ja się tak starałam być tajemnicza Mów mi tu zaraz po czym mnie wyczułaś

    Podejrzewałam, że któryś komentarz na blogu mógł mnie zdradzić i jesteś w gronie domyślających się. Fajnie, że jednak udała mi się niespodzianka
    Dropek, pomijając intuicję z moich obserwacji wynika, że spadek aktywności na fm przeważnie oznacza jedno .

  6. #4266
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Wynik moich obserwacji jest podobny

  7. #4267

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Dropku kochany

    Cudowne domowe nowości

    To będzie najpiękniejszy pokoik dla maleństwa

    Myślę o Was i trzymam mocno kciuki
    Ojej, dzięki Kochana!
    Bardzo to miłe wszystko. Wielka buźka!

    PS Małego ostatnio często męczy czkawka. Niesamowite! Czuję jakby mi w brzuchu strzelały fajerwerki

    Cytat Napisał **lw** Zobacz post
    Jesteś mistrzynią w odwzajemnianiu komplementów.
    Wychodzi na to, że jesteśmy obie

    Cytat Napisał pendrak Zobacz post
    Dropek, pomijając intuicję z moich obserwacji wynika, że spadek aktywności na fm przeważnie oznacza jedno .
    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Wynik moich obserwacji jest podobny
    Aaa, tym się zdradziłam

    Ale wiecie, w sumie wszystko trochę przypadek. W mieszkaniu ostatnio niewiele się zmieniło, sama drobnica - dodatki, trochę sezonowych ozdób.
    Tak czy inaczej nie miałabym co pokazać, z czym tu przyjść. Nawet gdyby się te rewolucje życiowe nie zadziały

  8. #4268
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Z doświadczenia wiem że człowiek wtedy zaprzątnięty innymi sprawami i myślami. Inaczej pewnie znalazło by się coś do pokazania.

    Nie wiem czy mi umknęło czy nie pisałaś ale kiedy się spodziewasz maleństwa? Przed tobą najpiękniejsze chwile w życiu.
    Sama się nakręcam pomału na drugie. Dzidziaki są takie słodkie i kochane ale też czasem dadzą popalić. Czas niestety wrócić do pracy i troszkę popracować bo wypadnę z rynku więc druga dzidzia za czas jakiś dopiero.

  9. #4269

    Domyślnie

    Dropku, wszystkiego dobrego! Z całego serca Wam gratuluję i ogromnie się cieszę, że spotkało Was takie szczęście!

  10. #4270

    Domyślnie

    Ach, i jeszcze przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam:

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Barbe, och, ależ się zsynchronizowałyśmy!

    Jestem fanką Twojego stołu, od początku byłam. Zmiana bardzo, bardzo na plus - świetnie zrobiła stołowi i całemu wnętrzu. A sądziłam, że już nie może być ładniejszy

    Gałeczka super! Też w pierwszej chwili myślałam czy nie uderzyć w złoto. Ale jak się tak przyjrzeć całej mojej kuchni, to pasuje trochę jak kwiatek do kożucha...

    A właśnie - czy Wy Kochana już przeprowadzeni?
    Pokaż proszę na chwilę swoje włości.
    Na pewno więcej tam się zadziało takich zmian.

    Tak, już przeprowadzeni - od kwietnia mieszkamy w Nowym .
    U Lui wrzuciłam kawałek przedpokoju z kolejną przeróbką (pomalowany hemnes). Załapał się też kawałek pokoju dziennego. A dzisiaj byłam po kolejne puszki - będzie się malowało! Tym razem drobiazgi, niestety...
    Buziaki!
    Ostatnio edytowane przez barbe-cue ; 22-06-2014 o 16:52

  11. #4271

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Z doświadczenia wiem że człowiek wtedy zaprzątnięty innymi sprawami i myślami. Inaczej pewnie znalazło by się coś do pokazania.
    Hmm, pewnie coś w tym jest, faktycznie myśli skręciły w inną stronę. No i fizycznie możliwości już nie te co przedtem - odpadły np. wszelkie akcje z farbą.
    Z drugiej strony staraliśmy się uzupełnić najważniejsze braki na wypadek gdyby nie było potem głowy... Stąd ta mobilizacja stołowa i krzesłowa. No i pokój nowego lokatora

    Nie wiem czy mi umknęło czy nie pisałaś ale kiedy się spodziewasz maleństwa?
    Teoretycznie za miesiąc, ale kto wie co postanowi szef
    Póki co po 3 tygodniach pobytu główką w dół z powrotem przekręcił się do góry.

    Cytat Napisał barbe-cue Zobacz post
    Dropku, wszystkiego dobrego! Z całego serca Wam gratuluję i ogromnie się cieszę, że spotkało Was takie szczęście!
    Dzięki Kochana!
    My też się cieszymy jak szaleni i coraz bardziej wyczekujemy pierwszych wspólnych chwil.

    Cytat Napisał barbe-cue Zobacz post
    Tak, już przeprowadzeni - od kwietnia mieszkamy w Nowym .


    U Lui wrzuciłam kawałek przedpokoju z kolejną przeróbką (pomalowany hemnes). Załapał się też kawałek pokoju dziennego. A dzisiaj byłam po kolejne puszki - będzie się malowało! Tym razem drobiazgi, niestety...
    Buziaki!
    Ach, niby tylko mały wycinek, a ile tam widzę pięknych rzeczy!
    Urządzasz w stylu, który genialnie podkreśla klimat kamienicy. Jest z umiarem, prosto, ale niezwykle charakternie - z tym "czymś" co każe zatrzymać wzrok na dłużej.

    Geometryczny dywan - mniam! Wszelkie trójkąty, romby itp. uwielbiam miłością nieskończoną. Ostatnio taki lekko etniczny wariant mnie omamił:


  12. #4272
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Krzesła rewelacja, metamorfoza fotela super no i pokoju malucha nie mogę się już doczekać. Geometryczne wzory za mną też zaczęły chodzić choc ja zwykle nie geometryczna teraz przybieram się do uszycia poduch w czarno-białe trójkąty

  13. #4273

    Domyślnie

    bardzo ładny dywanik, fajny wzór i tylko dwa kolory, nie lubię tych oczojebnych, będzie super pasował, bo u Ciebie jest trochę czarnych elementów.

  14. #4274
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Dropku teraz dopiero zobaczyłam kawałek pokoiku maleństwa ślicznie będzie

    Cytat Napisał barbe-cue Zobacz post
    Załapał się też kawałek pokoju dziennego. !
    Bardzo mi się podoba u Ciebie gdzieś jeszcze jakieś kadry można znaleźć ?? przy okazji zapytam o lampę w pokoju dziennym która załapała się na fotce , co to ?

  15. #4275

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Ach, niby tylko mały wycinek, a ile tam widzę pięknych rzeczy!
    Urządzasz w stylu, który genialnie podkreśla klimat kamienicy. Jest z umiarem, prosto, ale niezwykle charakternie - z tym "czymś" co każe zatrzymać wzrok na dłużej.
    No tak, mistrzyni komplementu w zwyżkowej formie
    Bardzo się cieszę, że Ci się podoba. Prawdę mówiąc, ja też nie mogę się napatrzeć i nacieszyć tym mieszkaniem. Uwielbiam je! A urządzając starałam się po prostu nie zniszczyć tego, co już było, czyli wysokości, przestrzeni, światła, pięknych podłóg, zgodnie z zasadą, że mniej znaczy więcej.

    Geometryczny dywan - mniam! Wszelkie trójkąty, romby itp. uwielbiam miłością nieskończoną. Ostatnio taki lekko etniczny wariant mnie omamił
    O, fajny! Duży jest? Dywanisko czy raczej chodniczek?

  16. #4276

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Bardzo mi się podoba u Ciebie gdzieś jeszcze jakieś kadry można znaleźć ?? przy okazji zapytam o lampę w pokoju dziennym która załapała się na fotce , co to ?
    Kadrów kilka gdzieś powrzucałam, ale większość tylko na chwilę. Od paru lat odgrażam się, że założę wątek i zapowiedziałam nawet, kiedy to nastąpi: w grudniu po południu. A w którym grudniu, to już insza inszość

    Lampa to prezent od koleżanki. Zrobiona ze statywu do kamery, uratowanego z czeluści TVP przed wyrzuceniem na śmietnik. Na jednej nodze ma jeszcze numer magazynowy . Zatem najoryginalniejszy oryginał, jaki można sobie wymarzyć.


    Mam słabość do zabawnych lamp. Nie muszą być dizajnerskie, chociaż gdybym chciała coś z metką do domu, to z pewnością byłaby to lampa, a nie np. krzesło.
    Moja ulubiona to Miętowy Kapelusznik:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pokój1-P1190630.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	25,7 KB
ID:	267770

    i najnowszy nabytek - Czarny Beret:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pokój1-P1240819-zm.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	36,7 KB
ID:	267771

    I to nie jest jeszcze moje ostatnie słowo .
    Ostatnio edytowane przez barbe-cue ; 19-10-2014 o 18:07

  17. #4277
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniaklasyka

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Mieronice
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    262

    Domyślnie

    pokoik piekny,pogłaskaj brzuszekgratuluję dzidziusiaświat wam się przewróci do góry nogami

  18. #4278
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Dropinko
    ale CUDOWNE wieści
    Z całego serca gratuluję i cieszę się razem z Tobą, bo przed Wami dni totalnej magii

  19. #4279
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Dropku, co tam?

    Baśka, jak u Ciebie pięknie! Kucze no!
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  20. #4280

    Domyślnie

    Cytat Napisał diana_teresa Zobacz post
    Krzesła rewelacja, metamorfoza fotela super no i pokoju malucha nie mogę się już doczekać. Geometryczne wzory za mną też zaczęły chodzić choc ja zwykle nie geometryczna teraz przybieram się do uszycia poduch w czarno-białe trójkąty
    Dzięki Diano!

    U mnie trójkątów robi się niebezpiecznie dużo. U Małego muszę naprawdę mocno się hamować, bo jeszcze chwila i pół pokoju będzie w ten sam wzór

    Cytat Napisał pendrak Zobacz post
    bardzo ładny dywanik, fajny wzór i tylko dwa kolory, nie lubię tych oczojebnych, będzie super pasował, bo u Ciebie jest trochę czarnych elementów.
    On właściwie jest bardziej grafitowy.
    Wpasował się fajnie - stonowane kolory uspokajają feerię cottonballsów.
    Niestety kocurro kocha się na nim ślizgać (ewentualnie zakopywać w)
    W efekcie częściej leży krzywo niż tak jak powinien. Odpuściłam już poprawianie, było konieczne nawet do kilku razy w ciągu dnia

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Dropku teraz dopiero zobaczyłam kawałek pokoiku maleństwa ślicznie będzie
    Iwonko,

    Cytat Napisał barbe-cue Zobacz post
    No tak, mistrzyni komplementu w zwyżkowej formie
    Ee tam, przy takich wnętrzach nie trzeba jakoś specjalnie się wysilać

    Bardzo się cieszę, że Ci się podoba. Prawdę mówiąc, ja też nie mogę się napatrzeć i nacieszyć tym mieszkaniem. Uwielbiam je! A urządzając starałam się po prostu nie zniszczyć tego, co już było, czyli wysokości, przestrzeni, światła, pięknych podłóg, zgodnie z zasadą, że mniej znaczy więcej.
    Good job!

    O, fajny! Duży jest? Dywanisko czy raczej chodniczek?
    Chodniczek.
    Ale są też dostępne większe. Coś pomiędzy chodnikiem a dywaniskiem

    Cytat Napisał barbe-cue Zobacz post
    i najnowszy nabytek - Czarny Beret:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pokój1-P1240819-zm.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	36,7 KB
ID:	267771
    Ajjj, cudeńko!

    No widzisz - u Ciebie nie da się nie komplementować

    Cytat Napisał aniaklasyka Zobacz post
    pokoik piekny,pogłaskaj brzuszekgratuluję dzidziusiaświat wam się przewróci do góry nogami
    Dzięki Aniu!

    To już ten moment, że nie powinnam ruszać brzucha, co by przypadkiem czegoś nie przyspieszyć Ale co tam, parę głasków przemycę Niedługo skończą się takie przyjemności.

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Dropinko
    ale CUDOWNE wieści
    Z całego serca gratuluję i cieszę się razem z Tobą, bo przed Wami dni totalnej magii
    Dzięki Kochana!
    Bardzo nie mogę się doczekać, ale też nie ukrywam, że się bardzo boję. Tak bym chciała mieć pewność, że Synek dołączy do nas gładko i bezpiecznie. Powtarzam sobie, że nie ma innej opcji, ale im bliżej końca, tym częściej się odzywają różne lęki.

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Dropku, co tam?
    Same atrakcje... nogi puchną, nie dosięgam do stóp, a z łóżka schodzę z trudem i wiązanką stęków Dużo śpię, tak samo miałam na początku ciąży. Podobno warto - na zapas, to się słucham No i niestety dopadła mnie jakaś huśtawka hormonalna - chyba przedporodowe strachy już...

Strona 214 z 219

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony