dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 134 z 194
Pokaż wyniki od 2.661 do 2.680 z 3873
  1. #2661

    Domyślnie

    BeataiMarcin
    Czy ja dobrze widzę, macie przygotowany sufit do projektora? Mogłabyś więcej zdjęć pokazać, jak wszystko zgraliście (tzn. ekran i sam projektor)?

  2. #2662
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał magduska Zobacz post
    same zasłony na przelotkach a w wykuszu rolety rzymskie

    btw. fajny widok za oknem..
    i psiak
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  3. #2663

    Domyślnie

    Cytat Napisał BeataiMarcin Zobacz post
    Tylko czy zawieszę rolety na takim wykuszu? Nie będą na siebie zachodzić?
    ja co prawda nie mam takiego wykuszu ale wydaje mi się, że nie będzie problemacji - czyż nie mogą wychodzić po 1,5cm za szybę? wtedy nie będą na siebie zachodzić

  4. #2664

    Domyślnie

    Cytat Napisał hairdresser Zobacz post
    BeataiMarcin
    Czy ja dobrze widzę, macie przygotowany sufit do projektora? Mogłabyś więcej zdjęć pokazać, jak wszystko zgraliście (tzn. ekran i sam projektor)?
    Żeby nie zaśmiecać wątku wysłałam na priw.

  5. #2665

    Domyślnie

    czy ja dobrze widzę, bo bez okularów jestem...podświetlane donice na fotce u moniaq? jak to działa?
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  6. #2666

    Domyślnie

    Mam jeszcze pytanie z czego zasłony żeby dobrze zaciemniły wnętrze? Nie podobają mi się cienkie, błyszczące materiały. Najchętniej widziałabym coś takiego:


    a moim ideałem dekoracji okiennej jest ta:



    Z czego mogą być te zasłony? A może ktoś gdzieś takie widział?

  7. #2667
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Beata i Marcin ja też obstawiam proste zasłony bez wzorów + rolety rzymskie w wykuszu Skoro nie satyna ani tafta to musisz szukać bardziej naturalnych materiałów (może do kilku firm napisz z prośbą o wysłanie próbek materiałów? ) zaciemniających Dekorację okna widziałabym w jasnej tonacji, aby złagodzić ciemną ramę okienną
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  8. #2668

    Domyślnie

    Dzięki Venus_m! To może jakiś popiel? Chciałabym coś z szarości I pytanie jak zamontować rolety w wykuszu? Do ściany?

  9. #2669

    Domyślnie

    Beataimarcin wiele materiałów się nadaje, żeby zaciemniały dobrze i były sztywne, robi się je na podszewce.

  10. #2670
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moniaq Zobacz post
    Aż się boję wklejać swoje ozdoby okienne w salonie ale co mi tam dla mnie są cudowne...(bo dłuuugo na nie czekałam)Salon ogólnie nie jest jeszcze skończony ponieważ brakuje dodatków no i za tydziesń stół i krzesła dojadą


    a mnie sie bardzo te zasłonki podobają
    sama jestem zwolenniczką przezroczystosci w oknach luzno zwisających po bokach i tu wyszło super !
    i przelotki, i kolor - wszystko na tak
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  11. #2671
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Beata i Marcin najczęściej rolety rzymskie montuje się do ściany/sufitu nad glifem lub w glifie okna
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  12. #2672

    Domyślnie

    Cytat Napisał BeataiMarcin Zobacz post
    Dzięki Venus_m! To może jakiś popiel? Chciałabym coś z szarości I pytanie jak zamontować rolety w wykuszu? Do ściany?
    ja mam montowane do ściany, około 25cm nad końcem okna - po to bym mogła je maksymalnie złożyć, by np otworzyć okno..

  13. #2673

    Domyślnie

    WITAM
    Moniaq dla mnie też super ale zdradź tajemnice skąd masz te donice podświetlane. Są boskieee.

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  14. #2674

    Domyślnie

    Cytat Napisał BeataiMarcin Zobacz post
    Mam jeszcze pytanie z czego zasłony żeby dobrze zaciemniły wnętrze? Nie podobają mi się cienkie, błyszczące materiały. Najchętniej widziałabym coś takiego:

    Ale fantastyczne wnętrze!Odpowiada mi w 100%
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  15. #2675
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene Zobacz post
    a mnie sie bardzo te zasłonki podobają
    sama jestem zwolenniczką przezroczystosci w oknach luzno zwisających po bokach i tu wyszło super !
    i przelotki, i kolor - wszystko na tak
    cale szczescie bo myslalam ze tylko mi sie podoba
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  16. #2676
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Mi też się podobają...bardzo Chciałabym je zobaczyć jeszcze w świetle dziennym
    LAZUR

    Beata

  17. #2677

    Domyślnie

    Donice podświetlane można kupic na tej stronie www.hydroponika.pl Kupiłam u nich też świetną prostokątną donicę na storyczki...super wygląda w holu. Donice podłącza sie do kontaktu (ja z każdej strony mam kontakty) a mój super mąż zainstalował "coś"(nie wiem co to jest)...i włączam doniczki pilotem i tak samo wyłączam.
    Chcę kupić jeszcze taką donicę tylko wysoką przed drzwi wejściowe.
    Ostatnio edytowane przez Moniaq ; 18-11-2011 o 18:18

  18. #2678

    Domyślnie

    ok, dzięki.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  19. #2679

    Domyślnie

    Dzisiaj odebrałam firany do sypialni są dokładnie takie jakie miały być...super. Jeszcze tylko rolety odbiorę z reklamacji i okna na święta ma ubrane.



    W rzeczywistości zasłony są szersze zdjęcia nie wiem dlaczego przekłamują ich szerokość.
    Ostatnio edytowane przez Moniaq ; 18-11-2011 o 22:13

  20. #2680
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Moniaq
    Wygląda zaje....fajnie. Zawsze namawiam na szeroką taśmę, wyczynia cuda nawet z nieciekawej tkaniny. Przede wszystkim kryza nad taśmą!!!!!!!!
    Jeśli nie macie przysufitowych karniszy, to bardzo polecam doszywanie taśmy z kryzą, czyli nad doszytą taśmą jest jeszcze troszkę tkaniny. Należy jednak uważac przy miękkich tkaninach, uszyta kryza może załamywać się do przodu jeśli zrobimy ją za wysoką.
    Czy możesz powiedzieć co w roletach miałaś nie tak, że dałaś je do reklamacji, jestem bardzo ciekawa co w roletach można zepsuć.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

Strona 134 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony