dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 43 z 194
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 3873
  1. #841

    Domyślnie

    Strasznie mi się te rolety rzymskie spodobały.
    Czy mogłybyście mi kochane poradzić, czy będą pasowały do mojej kuchni i jadalni?
    A może coś innego? Chciałabym ukryć skrzynki na rolety i linkę, które je naciąga.


    http://lh4.ggpht.com/_KsuZOMCQMbo/Sa...2/IMG_1844.jpg

    http://lh4.ggpht.com/_KsuZOMCQMbo/Sa...2/IMG_1846.jpg

    http://lh4.ggpht.com/_KsuZOMCQMbo/Sg...0/IMG_1945.jpg

    http://lh4.ggpht.com/_KsuZOMCQMbo/Sg...2/IMG_1944.jpg

    W sumie jest 2 okna w kuchni i 4 w jadalni (4 wąskie, wysokie i jedno 2-kwaterowe)
    Niedowiarkom ręczę,
    że można się oprzeć o tęczę.

    Od lutego 2009 na swoim

  2. #842

    Domyślnie

    Śliczne sa te rolety rzymskie! Wiecie może gdzie można kupić ten mechanizm do rolet?????

  3. #843

    Domyślnie

    Mam pytanie do wszystkich którzy mają rolety rzymskie czy jak to sie nazywa- jak się to użytkuje przy dzrzwiach balkonowych, tarasowych?

  4. #844

  5. #845
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulinka14
    Mam pytanie do wszystkich którzy mają rolety rzymskie czy jak to sie nazywa- jak się to użytkuje przy dzrzwiach balkonowych, tarasowych?
    Znakomicie, jeśli roleta jest przytwierdzona do skrzydła drzwi
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #846
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Witam koleżanki.
    Nie ma najmniejszego problemu jeśli chodzi o roletę i okna tarasowe. dokładnie mam na myśli, ze roleta śmiało może być zamontowana i na skrzydle okna i nad oknem ale tu mależy wziąć pod uwagę wysokość zamontowania rolety, aby przy otwieraniu okna nie zawadzać nim o roletę. klienci u których szyłam ostatnio rolety, zamontowali mechanizmy pod sufitem aby spokojnie roleta nie przeszkadzała podczas wychodzenia na taras. Wiadomo, ze teraz decyzja zależy od nas samych. Generalnie bardzo polecam rolety, jest to bardzo wygodny i elegancki wystrój okna.

    Natalia. Bardzo dziękuję za umieszczenie zdjecia moich rolet. Masz rację, rzeczywiscie wyglądają bardzo ładnie a ja dodam, ze tkanina z której zostały uszyte to nic innego jak zwykły woal (firankowa tkanina) w brązowe prążki.

    Dziwczyny takie macie śliczne wnętrza swoich domów i mieszkań, ze ja juz kompletnie zgłupiałam jakie będzie moje nowe wnętrze domu. Wasze zdjecia powalają mnie na kolana. Gratuluję Wam wszystkim gustu. Normalnie szok.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  7. #847
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Pola08
    Mechanizmy do rolet rzymskich osobiście kupuję u samego producenta, mam z nim odpowiednią umowę i dobry rabat, ponieważ troszkę tego zamawiam. Mechanizmy dostaniesz na allegro ale nie wypowiadam się na temat tamtych cen. Szkoda.

    Zoan25
    Czy mozesz mniej wiecej określić co Ci się podoba?
    1. firany podpięte czy swobodnie wiszące
    2. krótkie czy długie
    3. gładkie czy wzorzyste
    4. jednobarwne czy nie
    5. czy koniecznie do firan zasłony czy inne ozdoby, widzę, ze masz zwykłe półkola.
    Powiedz coś na ten temat a wymyślę coś na Twoje okna.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  8. #848

    Domyślnie

    Oglądając wasze zdjęcia dostałam fioła na punkcie rolet rzymskich.
    Pytanie jak i jakie mają być by mi pasowały?
    I nie chciałabym by wisiały same rolety- na to mąż się nie godzi.
    Czy długie czy krótkie nie ma znaczenia- chodzi mi tylko o dopasowanie tego do całości.( zaznacze,że nie podobają mi sie - po tym co zobaczyłam u Was- firanki marszczone na taśmie)
    Zastanawiam się też czy nie mogłabym wykorzystać poprzedniej firanki- jest ładna i mam jej 10m x 2,3m. np. na rolety i coś jeszcze?
    wkleję zdjęcie tej firanki
    ozdoby i dodatki nie koniecznie- skłaniam się ku prostocie
    dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...81e772c40.html

  9. #849

    Domyślnie

    Asia tak sobie tu czytam od jakiegoś czasu i nachodzi mnie jedna myśl....gdybyś przejeżdzała przez Łódz to serdecznie zapraszam
    Twoje prace to mistrzostwo!
    Gratuluję
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  10. #850

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    Asia tak sobie tu czytam od jakiegoś czasu i nachodzi mnie jedna myśl....gdybyś przejeżdzała przez Łódz to serdecznie zapraszam
    Twoje prace to mistrzostwo!
    Gratuluję
    Dołączam się do zaproszenia do Łodzi . Ja też mam kłopot z oknami. Mąż nie chce się zgodzić na zamontowanie rolet na ramie okna bo boi sie, że trzeba będzie w nich wiercić i się zniszczy. ja zaś boję się, że jak będą montowane na ścianie powyżej okna, to będą przeszkadzać przy otwieraniu okna. Generalnie podobają mi się rolety rzymskie i żaluzje drewniane. Sama już nie wiem, co zrobic z tymi oknami. Kłopot mam zwłaszcza z wykuszem w salonie, bo to samo muszę chyba zawiesić w drzwiach na taras. jak mi coś pasuje w wykuszu, to nie widzę tego w drzwiach tarasowych. Oto zdjęcie okien w wykuszu:

  11. #851

    Domyślnie

    Asia jest z Łodzi . Czekajcie cierpliwie aż znajdzie czas na forum, a cierpliwość zostanie nagrodzona...Pzdr.

  12. #852
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Witajcie forumowiczki moje kochane.
    Mam takie urwanie głowy, że szkoda mówić. Do tego rozspoczęliśmy dalszą część budowy. Ale zarówno i jedna i druga rzecz cieszy mnie bardzo. Jak widać po zleceniach to kryzys szybko do mnie nie trafi. Przechodzimy do rzeczy.
    Duśka.
    Rolety rzymskie spokojnie możesz zamontować na ramie okna bezinwazyjnie, tzn. na ramę mocuje się specjalne uchwyty a do nich przykręca mechanizm z uszyta roletą. Krótko mówiąc nie trzeba wiercić otworów w ramie. Zresztą te bezinwazyjne uchwyty zostały wymyslone z uwagi, ze niektóre okna maja jakiś czas gwarancję i jak w nich juz cos wywiercimy to po gwarancji. Także spokojnie roletę zawieszamy na ramie w ciągu dosłownie jednej minuty.
    Zoan25
    Ta firanka jak najbardziej nadaje się na roletę, nie ma co kupować innych bo szkoda pieniążków lepiej kup kawę to jak przyjadę z chęcia się napiję
    Koleżanki. Jeśli chcecie zebym Was odwiedziła i cos poradziła to śmiało dzwoncie i umówię sie na jakis termin.
    Muszę przyznać, ze już kilka klientek z tego formum odwiedziłam i szyje im dekoracje na okna.
    Oto mój numer:
    Joanna Poborska 509 079 496

    Jak miło chociaż troszeczkę oderwać sie od pracy............
    Z drugiej strony kocham szyć i nie widzę sie bez tego.
    Pozdrawiam Joanna
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  13. #853

    Domyślnie

    Asia jest z Łodzi
    Wow,ale fajnie

    Jeśli chcecie zebym Was odwiedziła i cos poradziła to śmiało dzwoncie i umówię sie na jakis termin
    Asiu mozesz być pewna że w najblizszym czasie sie zgłoszę
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  14. #854

    Domyślnie

    Tak sobie wszedłem do tego tematu choć zupełnie się na tym nie znam. Ale zgodnie z moim gustem muszę powiedzieć że jestem zdecydowanym zwolennikiem firanek i zasłonek. Jako dziecko u mnie w domu zawsze Mama o to dbała. Były lekkie zwiewne firanki i bardzo ciężkie nie przepuszczające światła zasłony. Uwielbiam taki klimat. choć rozumiem że nie jest on już zupełnie modny.
    nikt nie wie tego co ja!

  15. #855

    Domyślnie

    Cytat Napisał heavenred
    Tak sobie wszedłem do tego tematu choć zupełnie się na tym nie znam. Ale zgodnie z moim gustem muszę powiedzieć że jestem zdecydowanym zwolennikiem firanek i zasłonek. Jako dziecko u mnie w domu zawsze Mama o to dbała. Były lekkie zwiewne firanki i bardzo ciężkie nie przepuszczające światła zasłony. Uwielbiam taki klimat. choć rozumiem że nie jest on już zupełnie modny.
    A dlaczego nie jest modny?

    Ja lubię taki klimat, zwiewne firanki plus cięzkie zasłony

  16. #856

    Domyślnie

    Asiu, jak tylko uporam sie z grubszymi sprawami i pomyślę o firankach, to nie omieszkam się do ciebie odezwać.

  17. #857
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Witam.
    Albo jestem zmęczona albo jakiś Pan nam coś tu napisał. Świetnie, osobiście uwielbiam "facetów" co mają do powiedzenia w ogóle w dziedzinie typowo kobiecej. Stąd tak kocham mojego mężusia . Nie tylko superowo zna się na firankach ale równiez "zajefajnie" gotuje. Jak miał swój sklep to dobierał kobietom firanki. Kolorystycznie również i aż strach powiedzieć, ze jest daltonistą hi, hi. Ponoć tak dobierał kolory, ze klientki same do niego przychodziły kolejny raz a jak była pracownica to mówiły, ze one poczekają na tego Pana. To dopiero jest paradoks . Teraz mamy niezły ubaw przy budowie domu, bo pokazuję mu kolory a on mówi, ze i tak nic nie widzi. Ostatnio pokazałam mu śliczny brązowy dach a on do mnie, ze taką zielenią nigdy dachu nie pojkryjemy . To dopiero jest numer. Osobiście znam kilku Panów, tórzy w domu sami kupują firanki, wymyślają ze mną dekorację, potem sami w domu wieszają. Kobietki nie wiedzą co mają w domu.
    Bardzo serdecznie Pana witam i wraz z koleżankami zachęcam do dyskusji.

    Koleżanki, dzwoncie śmiało, będę czekać. Pozdrawiam.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  18. #858

    Domyślnie

    Hej Dziewczyny!!
    strasznie zapracowana chciałam Was szybciutko pozdrowić!
    (dobrze, że mam chociaż malutką chwilkę na luknięcie na forum).

    Asiu uśmiałam się do łez z Waszego "zielonego" dachu
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  19. #859
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    babsi

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    witam wszystkich, mam nadzieje ze cos zaproponujecie
    mam 2 takie okna... w sypialni i kuchni.





    co by tu w nich zawiesic?? czy sa w ogole jakieś karnisze na skośne oknp? moze macie jakieś inne pomysły? moze widzieliscie gdzies takie okno udekorowane?

    do kochni moglaby byc zazdroska, ala moze podpowiecie coś??

    z gory dziekuje

  20. #860
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał sukieneczka
    Cytat Napisał AsiaMariusz
    Czy ktoś wie gdzie dostanę taką firankę?
    Ja też jestem zakochana w tej firanie, ogólnie kompozycja rewelacyjna

Strona 43 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony