dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 194
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 3873
  1. #121

    Domyślnie

    dobrze, pomolestuje meza, by mi pomogl, a styl ... bede miala meble z Ikea w kuchni - rustykalne, jasnozolte i do tego proste bukowe mebelki w salonie - generalnie to lubie rzeczy klasyczno-romantyczne bez przesady ( z tym romantyzmem).

    Pozdrawiam,

    M.

    PS Emilka dziekuje za pozdrowienia

  2. #122

    Domyślnie

    EWA pełna jestem podziwu, bardzo ładne i ciekawe rozwiazanie
    Doświadczona "budowlanka". hihiihihih to dla Tommcco

  3. #123

    Domyślnie

    REWELACJA!!!!! a na czym są te firanki zawieszone?

  4. #124
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Dziewczyny - co by bylo jasne - to nie są moje realizacje - znalazłam zdjęcia w internecie , a co do reszty - kombinujcie !!!!

  5. #125

    Domyślnie

    i tak jesteś dla mie wzorem
    a gdzie w necie znajdujesz takie inspiracje?

  6. #126
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    wchodzisz w np. google , wpisujesz hasło , np. wystrój okien i pokazuje Ci si e setki stron , mniej lub bardziej ciekawych

  7. #127

    Domyślnie

    próbowałam, ale znajduję same nieciekawe stronki

  8. #128
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    kto szuka ten znajdzie.......
    nie poddawaj sie

  9. #129

  10. #130
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar _bogus_
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Posty
    2.104
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Dzięki Osowa za podpowiedź w innym wątku. Mówisz "kółeczka do staników" Ja raczej myślałem o takich tapicerskich łącznikach (czy jak to się nazywa) w kształcie metalowych kułeczek. Bo mosiężne podkładki metalowe odrzuciliśmy jako niszczące sznurek ostrymi krawędziami.

    No to poszukam pasmanteryjnego sklepu.

    Pozdrawiam
    Honor the past, live the present, create the future.
    -
    Dziennik*Komentarz*Zdjęcia

  11. #131

    Domyślnie

    Osowa, spóżniłam sie troche - ale jestem pełna uznania.
    Wiem wiele osób deklarują że pięknych okien niczym zasłaniać nie będą . Ja też do takich należałam. Teraz bawię się w dekorację okiem - bo dodaje to ciepła , przytulności, no i ... troche osłania. Mieszkamy teraz prawie w lesie, ale całkiem gołych okien już nie chcę. Ale cuda tworzysz!

  12. #132
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał _bogus_
    Dzięki Osowa za podpowiedź w innym wątku. Mówisz "kółeczka do staników" Ja raczej myślałem o takich tapicerskich łącznikach (czy jak to się nazywa) w kształcie metalowych kułeczek. Bo mosiężne podkładki metalowe odrzuciliśmy jako niszczące sznurek ostrymi krawędziami.

    No to poszukam pasmanteryjnego sklepu.

    Pozdrawiam
    Cieszę się , że mogłam Ci pomóc - służę radą .

    Pozdrawiam dekoracją okien

  13. #133

  14. #134

    Domyślnie

    Osowa, dzięki za cudne pomysły- już idę tworzyć!!!
    Mam jeszcze parę okienek do ubrania.
    Chyba namotam coś z muslinu - przewleczę przez kółeczka - nie rozcinając materiału ( mam ok. 10m 100 szer).

  15. #135

    Domyślnie

    Znalazłam parę fajnych zdjęć:








  16. #136

    Domyślnie

    i kilka ciekawych karniszy:


  17. #137

    Domyślnie

    puk puk czy tu zagląda osowa ???

    strasznie mnie zainspirował ten wątek, podziwiam autorkę ( rolet ) za talent i umiejętność jasnego wyłożenia tematu

    mam pytanie ( bo jakoś to mi umknęło w wątku ) : jak zamontować te rolety ??
    na zdjęciach widziałam, że one raczej są montowane na karniszu ( lub innej "zawieszce" ), nad oknem
    chciałabym zrobić takie rolety na drzwi balkonowe w pokoju synka
    konkretnie: zależy mi by były jakoś ( jak ? ) przytwierdzone do ramy drzwi i wypełniały tylko szybę - drzwi są dość często otwierane, a poza tym aktualny karnisz ( choć skróciłam go bardzo, żeby przylegał do ściany) + zasłona "zabierają" przestrzeń i pomniejszają i tak mały pokój


    osowo ( osowa ? ) doradź proszę

    monik

  18. #138
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Witaj Monik
    Jeśli tylko ktoś mnie woła – przychodzę
    Rozwiązanie na Twoje okno – oczywiście , że się znajdzie ... Najprostszym sposobem , gdy masz okna plastikowe jest po prostu przyklejenie rzepa ( taka specjalna taśma ) do ramy okna , a drugiej jej części przyszycie do roletki –wtedy demontaż jest szybki . Możesz też oczywiście zamocować haczyki do zazdrosek i na nich umocować rolety - to rozwiązanie jest bardziej praktyczne : szczególnie przy ciężkich materiałach .
    Nie ma rzeczy niemożliwych - czasem są tylko nieodnalezione ...

    Pozdrawiam pomysłami

  19. #139

    Domyślnie

    osowa dziękuję serdelecznie

    rzepy odpadają - zbyt intensywnie dziecię się tam kręci i życzenia nie mam ciągle wokół rolety gmerać, by wisiała jak należy
    a teraz tak : rozumiem, że w ramach okien ( plasticzanych) mam nawiercić ( cienkim wiertłem ) dziurki i w nie wsunąć hmm, ten "patyk" mocujący, tak ?
    b. zalezy mi na tym, żeby roleta była stabilna i żeby za mocno nie pocharatać ramy
    i jeszcze cię podręczę - jak ( na czym ?) zawijasz sznurek, który dynda po zwinięciu rolety ?

    dzięki dzięki za cierpliwość

    monik


    Ps. bardzo się wzruszyłam twoją opowieścią o drzewie gratuluję i zazdroszczę

  20. #140
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Cieszę się , że moje opowiadanie Ci się podobało – to miłe , dziękuję .


    A co do uchwytów – wystarczą plastikowe haczyki mocowane na przylepce : u mnie są już parę lat i zdają egzamin ( do kupienia w sklepach z firanami i karniszami ) . Można też przykleić haczyki z przyssawkami , gdyby jednak się okazało , że i te są za słabe – pozostaje faktycznie nawiercenie – wkręcenie w ramę .

    Pozdrawiam z fantazją

Strona 7 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony