dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 109 z 194
Pokaż wyniki od 2.161 do 2.180 z 3873
  1. #2161

    Domyślnie

    kochane mam pytanie

    czy któraś z was widziała na żywo tę firanę.

    Na obrazku wygląda wspaniale ale nie wiem jak w rzeczywistości, bo jak mówią zdjęcie wszystko przyjmie


    albo ta




    te firany są z Haftu Kalisz
    Ostatnio edytowane przez ba-sia3 ; 20-01-2011 o 22:33
    Bob Bubowniczy wszystkiemu zaradzi bob budowniczy nie jest sam

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nasz-dom-salsa

  2. #2162

    Domyślnie

    Cytat Napisał ba-sia3 Zobacz post
    kochane mam pytanie

    czy któraś z was widziała na żywo tę firanę.


    te firany są z Haftu Kalisz
    Wydaje mi się że te firany są na markizecie taka drobna siateczka, poszukaj coś na woalu lub batyście wyglądają bardziej elegancko.
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  3. #2163

    Domyślnie

    Cytat Napisał AsiaMariusz Zobacz post
    Witam szanowne koleżanki,
    14 grudnia urodziłam ślicznego synusia Gabrysia.
    Powoli dochodzę do siebie i myślę, że za kilka dni rozpocznę znowu prace w naszym okiennym forum
    oraz w wątku dotyczacym szycia dekoracji okiennych we własnym zakresie.
    Pozdrawiam wszystkich w nowym roku, życzę spełnienia marzeń i pięknych dekoracji okiennych.
    BUZIAKI
    No proszę! Wczoraj byłam w połowie wątku i wysłałam do Ciebie priv a dzisiaj do takiej wiadomości dotarłam. Gratulacje!!! Jak będziesz miała chwilkę to będę wdzięczna za odp.

    A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim Czytam i oglądam na razie wasze pomysły i nabieram odwagi żeby i coś swojego pokazać i poprosić Was o pomoc/ radę. Ale najpierw to zdjęcia muszę zrobić

  4. #2164
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pryzma

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-320
    Posty
    6

    Domyślnie

    Zasłony już na swoim miejscu.
    Co myślicie? Może powinnam je skrócić?






  5. #2165

    Domyślnie

    Ja dzisiaj odebrałam moje zazdroski kuchenne 3 sztuki, (ponad miesiąc na nie czekałam), zupełnie gładki biały cieniutki materiał, i przy wieszaniu kot pazurem chwycił i jedna już się nie nadaje, myślałam, że ze złości się popłaczę

  6. #2166

    Domyślnie

    uroki posiadania kota

    pryzma, wygląda dobrze, jeśli cię nie denerwuje podczas sprzatania, to zostawiłabym.

  7. #2167
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Witam bardzo cieplutko wszystkie forumowiczki i "panie czytające forum". Bardzo długo mnie tu nie było a także na innym temacie: jak stworzyć własną dekorację okienną.
    Zapewne już wiecie, ze urodziłam w grudniu synusia, a ciąża którą przeszłam "bardzo cieżko", nie pozwoliła mi na udzielanie się na forum. Przebyte choroby w czasie trwania ciąży oraz jej stałe zagrożenie nie pozwoliło mi na jakiekolwiek inne myślenie, niż tylko o dziecku. Nikomu nie życzę takich przeżyć. Ale już po wszystkim, Gabryś co prawda odczuł moje chorowanie (ma tylko 4 paluszki w lewej rączce) ale na szczęście to tylko "mały drobiazg" w porównaniu jakie nieszczęścia spotykają inne matki. Daje ostro popalić, chodzimy z mężem na rzęsach ale ogólnie jest wesoło i szczęśliwie. To w kwestii wyjaśnienia mojej długiej nieobecności.
    Wracając to tematu forum.
    W miarę możliwości postaram się coraz częściej zaglądać na forum i pomagać Wam w różnych problemach. Zdjęcia "jak szyć" pojawią się dopiero w marcu, bo wtedy tak naprawdę odpalam wszystkie silniki i jadę do przodu z tymi dekoracjami. Pewnie zacznę powoli już w lutym bo trudno mi usiedzieć na tyłeczku.
    Jakiś czas temu pojawiła się propozycja z mojej strony dotycząca "małego szkolenia" szycia dekoracji, najróżniejszych. W ostatnim czasie zgłasza sie coraz więcej dziewczyn z zapytaniem o takie szkolenie. Pierwsze planuję w okolicach czerwca bądź lipca. To zależy od osób, które na takie szkolenie by przystały. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam z wszelkimi pytaniami, nie tylko dotyczącymi szkolenia ale wszystkimi dotyczącymi dekoracji i dodatków. Mój email: [email protected]
    Buziale.
    Kurcze, jak dobrze być tu znowu............
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  8. #2168
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Mam taki wyjątkowy problem. A mianowicie okna w mojej nieszczęsnęj
    kuchni
    1 . okna nie mają nadproży -praktycznie sięgają do sufitu
    2 . tylko jedno okno się otwiera -to w rogu takie małe
    3 . są bardzo szerokie - to najdłuższe ma koło 2,40m - a cała
    powierzchnia od początku okna do rogu 3,1 m(dokładnie nie mierzyłam)

    Pierwsze co mi przyszło na myśl to drewniane żaluzje - ale one mogą
    być tylko maksymalnie 2 m szerokości co dla mnie za mało. Musiałyby w połowie się stykać (taka szpara by powstała)
    No to rolety rzymskie - ale też występuję ten sam problem. Chyba pozostają tylko
    zasłonki.. Tylko całkowicie nie wiem jakie i jak to dobrać do tej kuchni.
    Ostatnio edytowane przez AJa?! ; 26-01-2011 o 23:22
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

  9. #2169

    Domyślnie

    Z roletami rzymskimi nie będzie żadnego problemu , możesz je zamontować na oknie i wtedy małe okno będzie się otwierać, jedynie przy uchylonym roleta może odstawać. Mogą być uszyte wtedy nawet do szerokości 310 cm. W rachubę wchodzą również plissy, ale przez blaty dookoła może być problem z ich całkowitą obsługą . Zasłonki - jakoś tam ich nie widzę.
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  10. #2170
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Sd***gn A nie wiesz gdzie ja mogę kupić takie długie rolety rzymskie na zamówienie? Bo byłam już w 2 firmac i w każdej mi mówili że mogą uszyć ale nie będzie się podnosić bo nie ma takiego systemu który by to uniósł.

    Noi w jakie kolory iść? delikatne caffe latte czy szarosci?
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

  11. #2171
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A mi podobałyby się drewniane żaluzje. Mamy taką w kuchni i jest śliczna. U Ciebie do tego drewna wyglądała, by bosko. Nie rozumiem dlaczego może mieć tylko 2m? Skąd takie info?

  12. #2172
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Zapytałam już w dwóch firmach i obie odpowiedziały to samo. Że będą problemy z podnoszeniem. Dałoby się ale to się Pani szybko zepsuje.. Jak masz jakąś do polecenia to z chęcią wezmę namiar, bo także najbardziej jestem za drewnianymi..

    A może zrobić jakieś pionowe żaluzje? Takie materiałowe? Można by je całkowicie zsunąć..
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

  13. #2173

    Domyślnie

    Cytat Napisał AJa?! Zobacz post
    Sd***gn A nie wiesz gdzie ja mogę kupić takie długie rolety rzymskie na zamówienie? Bo byłam już w 2 firmac i w każdej mi mówili że mogą uszyć ale nie będzie się podnosić bo nie ma takiego systemu który by to uniósł.

    No i w jakie kolory iść? delikatne caffe latte czy szarosci?
    Wysłałam wiadomość na priv.
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  14. #2174
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Chyba są też pionowe - drewniane.

    A jakby były na elekrtycznym silniczku?

  15. #2175
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Info z pierwszej lepszej strony:

    "Dane techniczne:

    Lamele wykonane z drewna egzotycznego o szerokości listków 25 i 50mm.
    Listwa maskująca rynnę górną prosta lub z bokami zależnie od sposobu montażu.
    Żaluzje 50mm z drabinką sznurkową lub taśmową oraz w wersji RETRO
    Maksymalna szerokość żaluzji 25mm to 2,4m a wysokość 3m. Przy listkach 50mm maksymalna szerokość to 3m a wysokość 4 m.
    Po podciągnięciu żaluzje 25 mm zajmują ok. 20% swojej całkowitej długości a żaluzje 50 mm ok. 15% swojej całkowitej długości
    Prosty montaż do ramy okna, do ściany lub do sufitu"

    http://www.okiennica.pl/zaluzje-drew...ambusowe.html#

  16. #2176
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iza i emil

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    8

    Wink piekne roletki w kuchni!!!

    Cytat Napisał plebus Zobacz post
    Witam wszystkich,

    Oto nasze firany, zasłony, rolety i plisy. Wszystko uszyte przez naszą specjalistkę Asię.
    Musiałam usunąc wcześniejszy post, bo zdjęcia się poucinały, chyba za duży rozmiar dałam.













    Pozdrawiam,
    K.
    Witaj Plebus, nie ukrywam ze strasznie Ci zazdroszcze tych rolet w kuchni! SĄ PIĘKNE! i tu mam pytanie do Ciebie, bo ja tez jestem z Łodzi czy uzyczyłabys mi moze namiary do tej Pani Asi która wyczynia takie cuda??? Byłabym Ci ogroooomnie wdziczna
    iza i emil

  17. #2177

    Domyślnie

    a ja szukam strony internetowej z plisami, ale sprawdzonymi. te które zamówiłam okazały się wadliwe (mechanizm był do d...) i uznali nam na szczęście gwarancję.

  18. #2178
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    t4sik

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Asiu ja tez mam syna ktory urodził sie z 4 paluszkami u prawej reki Obecnie studiuje Serdecznie Ci wspołczuje i gorąco pozdrawiam

  19. #2179

    Domyślnie

    Cytat Napisał KamillaDeMon Zobacz post
    a ja szukam strony internetowej z plisami, ale sprawdzonymi. te które zamówiłam okazały się wadliwe (mechanizm był do d...) i uznali nam na szczęście gwarancję.
    JackMeister biorę i polecam.
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  20. #2180

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sd***gn Zobacz post
    JackMeister biorę i polecam.
    Ja w kuchni od 3 miesiecy użytkuję plisy też firmy JackMeister i szczerze polecam. Rozważam zakup plis do małego pokoju na górze i jak tylko się zdecyduję to na pewno tez będą tej samej firmy.

Strona 109 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony