dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 81
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 1606
  1. #421
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Przepiękne drewno na tarasie!
    Yyyy, dziękuję! Ale to drewno drugiego gatunku. Sporo sęków, niektóre dechy jak banany, niektóre jak śmigła, niektóre miały zerwane ryfle. Ale i tak strasznie mi się podoba.
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  2. #422

    Domyślnie

    Pięknie
    tarasik fajny, mebelki też
    ścieżka z podkładów bomba)))i ta młoda soczysta trawka)))

    kurcze, ile radości daje człowiekowi przyroda...jeszcze 2 lata temu nie doceniałam tego....
    a teraz normalnie sam zachwyt.

    miłego ponownego siania

  3. #423
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Aniu, OBŁĘD!!!!

  4. #424
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Gratuluję wytrwałości, i zażartości
    Kurde, to ciężka harówa, a ty tak cudnie dajesz radę
    Podziwiam Cię!

    Jest naprawdę BOSKO!!!!!

  5. #425
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    aneczko melduję, że bułeczki są prima sort. Robiłam już 2x
    Dałam mąkę razową pełnoziarnistą prócz tortowej, więc już w ogóle samo zdrowie
    Czuję, że bogracz by mi smakował
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  6. #426
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    No to się cieszę, że się na coś przydałam
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  7. #427
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Bardzo się przydałaś aneczko
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  8. #428

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1 Zobacz post
    Yyyy, dziękuję! Ale to drewno drugiego gatunku. Sporo sęków, niektóre dechy jak banany, niektóre jak śmigła, niektóre miały zerwane ryfle.
    No i właśnie dlatego takie piękne

  9. #429
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Witałam się czy nie witałam oto jest pytanie ???! tarasik pycha a bułeczki eleganckie hmm...znaczy tarasik przytujny a bułeczki moje ulubione pozwolisz że jedną porwę na drugie śniadanie

  10. #430

    Domyślnie

    Ane3ka dawno mnie nie było a Ty tu takie piękne zdjęcia pokazujesz

    Taras cudny i trawka i ogród powoli nabiera kształtów ... pięknie

  11. #431
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Anula taras cudnyyyyyyy, powiedz Kochana i jak to jest czuć prawdziwe , ciepłe drewno pod gołymi stopami? lubisz to? bo ja kazdego ranka na bosaka spaceruję po swoim tarasie no i uwielbiam to uczucie...
    Taras macie cudny i mebelki jakie fajne, Zdradzisz skąd one? szare sa?
    Oród nabiera coraz piękniejszego kształtu, mnie się bardzo podoba. Ja z braku czasu i braku wiedzy o roślinach zatrudniłam do założenia ogrodu fachowca, resztę chciałabym robić sama o ile mi cierpliwości i siły starczy...Wiesz tak się zastanawiałam jak Ty to wszystko ogarniasz z Małym przy boku...bo u nas się nie da, jedno z nas musi Mani pilnować, jedynie kiedy śpi to mogę do ogrodu wyskoczyć.
    Aniu a pokażesz Stasia? strasznie chciałabym zobaczyć jaki z niego już duży chłopczyk,

  12. #432
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Dawno SIĘ nie odwiedzałam...

    Nelciu, gdyby czas pozwolił to ryłabym jak kret!

    Dropku, to się cieszę, że mimo tych wad jeszcze mój taras uważasz za piękny.

    Ivy, nie witałaś się jeszcze, dlatego miło mi Cię gościć.

    Maju

    Anetko... uwielbiam swój taras. Choć musiałam się przez niego trochę poawanturować i teraz będzie mi się źle wspominać, to strasznie go lubię. Fajnie, że można sobie wyjść na dwór prosto z domu na bosaka albo w samych papućkach. W sumie to przybył mi taki całkiem funkcjonalny i spory pokój. Ostatnio stały tam dwie suszarki z praniem (nie ma nic piękniej pachnącego jak pranie wysuszone w słońcu), łóżeczko turystyczne Stasia, 2 leżaki i komplet mebli. Taras ma jednaj jedną, bardzo poważną wadę... Żeby pasował do kolorystyki domu, pomalowaliśmy go białym Sadolinem. W słońcu tak strasznie odbija światło, że nie da się wysiedzieć. A u mnie słońce na tarasie operuje od rana do późnego popołudnia. Będziemy musieli pomyśleć o jakiejś osłonie. Mam już pomysł, ale gorzej z wykonaniem. Nie mam sumienia dręczyć męża. No i byśmy się roztroić musieli.
    Meble Anetko są szare. Pomimo braku gotówki bardzo je chciałam kupić, bo to produkt sezonowy i na przyszły rok mogłoby ich nie być. Są z... Ikei. Czyli standard w moim przypadku. Ale bardzo mi pasowały kolorem - te pomarańczowe nijak się do nas mają.
    Taras przeszedł już chrzest bojowy - w sobotę robiłam urodziny mężowi. Była ładna pogoda więc czas spędzaliśmy na dworze

    Jak ja daję radę? Ciężko jest. Żeby cokolwiek zrobić muszą być spełnione 2 warunki - musi być mama do opieki nad Stasiem i ładna pogoda na dworze. Zwykle czegoś brakuje. Tylko pod koniec marca było tak, że Staśka stawiałam na dworze w wózku i kopałam. Jak mu się znudziło, to poszedł spać. Trwało to może tydzień... Teraz już się nie da. Jak nie ma mamy a chcę coś zrobić, to mąż musi się zająć Stasiem. Ale wtedy nie zawsze daję radę wszystko zrobić.
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  13. #433

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1 Zobacz post
    Jak ja daję radę? Ciężko jest. Żeby cokolwiek zrobić muszą być spełnione 2 warunki - musi być mama do opieki nad Stasiem i ładna pogoda na dworze. Zwykle czegoś brakuje. Tylko pod koniec marca było tak, że Staśka stawiałam na dworze w wózku i kopałam. Jak mu się znudziło, to poszedł spać. Trwało to może tydzień... Teraz już się nie da. Jak nie ma mamy a chcę coś zrobić, to mąż musi się zająć Stasiem. Ale wtedy nie zawsze daję radę wszystko zrobić.
    współczuję, u nas podobnie, więc znam temat. moje dziecko dodatkowo wcale nie chce leżeć w wózku, tylko ręce i ręce. co gorsza tylko mamy ręce zrobić cokolwiek można tylko podczas jej krótkich drzemek w ciągu dnia (20 minut 3 razy dziennie). nie wiem skąd te dzieci mają tyle energii pocieszam się, że te chwile lecą tak szybko, jeszcze trochę i nawet buzi będzie wstydem, więc czerpię ile mogę. mieszkanie, ogród poczeka

    życzę wytrwałości. pozdrawiam

  14. #434
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Aniu no mebelki piękne są, nie sądziłam że to z Ikea...wogóle cały taras naprawdę fantastyczny.
    z dziećmi to niestety tak jest, że człowiekowi ciężko wygospodarować czas , no ale niebawem podrosną i same się sobą zajmą, przynajmniej przez chwilę

  15. #435
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Aniu, zdjęcie kąpielowe jest....wzruszające! Figlarny uśmieszek Stasia mnie całkowicie rozbroił, do kompletu z językiem...ech cudowne!

  16. #436
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Edit, ja to wszystko znam. Staś po 3 miesiącu spał 3x dziennie po 20 min. Teraz śpi 2x, ale już nieco dłużej. Do 3 miesiąca ze Stasiem spędzałam cały dzień na rękach. Co myśmy się go nanosili...! Ale jak przekroczył pewną wagę to się skończyło. Ja go nie noszę, bo nie mam siły, czasem mąż - dlatego też tatuś jest ukochany. Mama jest be i nudna.

    Anetko, ja Ci bardzo dziękuję. Miło mi z Twoich ust słyszeć te pochlebne opinie.
    Stasia wklejam na chwilkę
    BYŁY ZDJĘCIA


    Anulka
    bo to jest mały zbój i na dodatek złośliwiec
    Ostatnio edytowane przez ane3ka1 ; 27-06-2012 o 08:27
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  17. #437
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Stasiu słodziak i kluseczek zupełnie przypomina mi mojego Starszaka w tym wieku ( z charakterku też)
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  18. #438
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Zbój i złośliwiec? Czyli słodziak .

  19. #439

    Domyślnie

    Stasiu słodziak. Zdjęcie w kąpieli bombowe!
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  20. #440

    Domyślnie

    Jaki słodki!!! jaki uśmiech na urwisa nie wyglada

Strona 22 z 81

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony