dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 73 z 81
Pokaż wyniki od 1.441 do 1.460 z 1606
  1. #1441
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  2. #1442
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Aniu piękna metamorfoza sypialni! wyszła katalogowo, ale przy tym ciepło, przytulnie i moim zdaniem nietuzinkowo!
    Fajne połączenie tapety, łóżka, skrzyni!, zasłon jednym słowem BRAWO!!!

    I łóżeczko Magdaleny jak pięknie wkomponowane
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  3. #1443
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Witam
    Po pierwsze chciałam pogratulować domu i ogrodu a przede wszystkim pięknych dzieciaczków (mam synka ze stycznia 2013).

    Trafiłam tu kilka dni temu, co prawda tylko przeglądnęłam i tylko troszkę poczytałam choć tematy tu bardzo wciągające ale czasu mało i niecierpliwa troszkę jestem. Do twojego wątku dotarłam po twojej stopce z wpisu w innym wątku a do zaglądnięcia zachęcił mnie tytuł bo sama kiedyś marzyłam o wybudowaniu Paprotki. Jak przyszło do realizacji to wyszedł inny projekt ale życie to kompromis. Nie dość że masz domek z "mojego projektu " to i cały (z tego co widziałam bo poprzedniego twojego wątku jeszcze nie znalazłam) jest urządzony prawie jak mój a właściwie taki jaki sobie marzę bo jestem w trakcie wykańczania. Jak zobaczyłam klatkę schodową zakochałam się i od razu zaczęłam sprawdzać czy u nas by się tak dało ale niestety chyba nie. Co z tego że nie jest do końca spójnie, jest po prostu pięknie. Pokoiki dzieciaczków śliczne. Kuchnia również i w niej "moje meble z ikea". Taras też chciałabym drewniany i nawet udało mi się męża przerobić więc może nie w najbliższym czasie ale w końcu taki będzie. Co róż pokazuję mojemu mężowi zdjęcia z twojego domu mówiąc "zobacz, właśnie tak bym chciała". Zapisałam sobie kilka zdjęć jako inspiracje, mam nadzieję że nie masz nic przeciwko.
    Zapomniałabym o sypialni. Widząc wizualizację pomyślałam że przed ładniej było i się troszkę rozczarowałam ale jak doczytałam ze to tylko projekt i zobaczyłam efekt końcowy to się zachwyciłam. Wyszło ci duuuuużo lepiej niż w projekcie po prostu rewelacja.
    Długo by jeszcze wymieniać co mam albo bym chciała mieć jak ty a i tak się rozpisałam.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Doriko ; 02-05-2014 o 17:15

  4. #1444

    Domyślnie

    Aniu, jestem zauroczona nowym wydaniem sypialni
    Zrobiło się spokojniej, przytulniej. Jest tak, że nie chce się stamtąd ruszać, czyli jest sukces

  5. #1445
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Łał... jakie zmiany...
    Kuchnia super wygląda... jakby nigdy w niej nie było żadnych przeróbek....
    Sypialnia koncertowo wyszła, wiatrołap też mi się bardzo podoba...
    Aniu .. a folia na stole to co to jest?

    Córcia słodka.. do schrupania.. jak ten czas leci.. a Staś jak duży już jest...?


    ps. nie mogę znaleźć bloga

  6. #1446
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cześć Dziewczyny!
    Ja znów nie otrzymałam powiadomień.

    DORIKO, WITAJ! I dziękuję za te wszystkie ciepłe, miłe słowa. Ja się coraz lepiej czuję w swoim domu. Niektóre rzeczy po trochu zmieniam i jestem zadowolona z efektów. Nie musi być "katalogowo", nie musi być wg zasad. Jest po mojemu i lubię tak, czuję się w moim domu dobrze. Na niektóre rzeczy nie mam wpływu, więc pozostaje mi marzyć, że wygram w totka i postawię nowy dom. Choć żal by tego było

    DROPKU, dziękuję. Ja właśnie też tak stwierdziłam... Sypialnia się uspokoiła i ociepliła. Lubię ją taką!

    ARNICZKO, dziękuję, dziękuję! Przeróbki widać na podłodze po kafelkach. Ale jakoś mnie to nie razi. Wolę taką lodówkę niż brak śladów na kaflach Kafle i tak się pewnie kiedyś zmieni.
    Staś jaki duży? W lipcu skończy 3 lata. Straszny rozbójnik, ale uważam go za mega utalentowane dziecko. Długo nie mówił a teraz Brzechwę recytuje. Niestety nie został przyjęty do przedszkola.
    Blog: http://azyciekolemsietoczy.blogspot.com
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  7. #1447
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dzięki za linka do blogu....
    Dzieciaki boskie .. pomiziaj je
    Ania.. a gdzie masz zdjęcia metamorfozy ogrodu?

  8. #1448
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Arniczko, jedną stronę wcześniej jest kilka zdjęć roślinek w ogrodzie, a dwie strony wcześniej zdjęcie przed i po.

  9. #1449
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ania. ogród bajka... nic dodać i nic ująć...
    Baaardzo mi się podoba.. i te tulipany masz boskie.... pomysł sadzenia po kilka/kilkadziesiąt sztuk bdb... a sadziłaś je w koszyczkach?
    Muszę tej jesieni kupić troszkę i wsadzić.. bosko to wygląda...
    I podziwiam Ciebie, że tak sama i z małymi dzieciaczkami.. Zuch Dziewczyna

  10. #1450
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Arniczko, zapomniałam Ci napisać, że na stole jest taka "płyta" poliwęglanowa. Drogie to pieruństwo, ale chroni stół.
    Tulipany mam sadzone luzem, po 30szt. Nie wiem czy do tych największych koszyczków się pomieści. Fakt, że takie sadzenie jest ryzykowne, bo nornice u nas buszują.
    I takie małe sprostowanie. Tak, ja wiele rzeczy umiem robić sama, nawet obsługiwać ukośnicę. Ale nic by nie było gdyby nie moja Mama. Ona przyjeżdża, gotuje, zajmuje się jednym z dzieci. Wtedy ja mam możliwość pracownia w ogrodzie. Bez Niej by tego nie było, bo gdy jestem sama z trudem daje rade podołać domowym czynnościom. Nawet na zabawę z dziećmi nie starcza mi już wtedy czasu.

  11. #1451
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    A ja już myślałam że jesteś Supermenką, bo ja z jednym 15miesięcznym nie jestem w stanie zbyt wiele zrobić. A też jestem z tych kobiet co żadnej pracy się nie boją i wiele potrafią (jak mają czas oczywiście) więc bardzo nad tym ubolewam. Dobrze że masz wsparcie w mamie.

  12. #1452
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Doriko, na pocieszenie, istnieje prawdopodobieństwo, że jak potomek podrośnie, to będzie "pomagać" w ogrodzie. Ja zwykle pracuje ze Stasiem, chyba, że śpi. On jest z tych co mu trzeba załatwić robotę, bo inaczej go rozrywa. Więc kopie ze mną, wkłada kwiatki i jest szczęśliwy. Mnie czasem rozrywa jak mi wyrywa łopatę czy woła "mama, ja", ale nie ma wyjścia
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  13. #1453
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Liczę na to. Coraz częściej łapię się na myśli "zrobię sama to będzie najlepiej" czyt. tak jak ja bym chciała, więc pewnie będę często walczyć z sobą żeby młody coś zrobił.
    Pamiętajmy mamy że jak nie będziemy pozwalać naszym maluchom pomagać wtedy kiedy tego chcą, nie będą chętne w przyszłości. Szczególnie faceci, bo wyrośnie nam taki co sobie kanapki nie zrobi nie mówiąc o bardziej zaawansowanych czynnościach domowych. Mam takiego jedynaka za męża, jego mamusia pedantka i zawsze sama najlepiej a teraz ja muszę walczyć. Ale narzekać nie mogę bo reformowalny jest na szczęście i efekty walki są.

    Pozdrawiam

  14. #1454
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anniia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Warszawa i okolice
    Posty
    64
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Zajrzałam po raz pierwszy i się zaczytałam piękny dom i ogród gratuluję Synek widać z gatunku ludzi czynu ( zupełnie jak moja córka, ona też zawsze musi postawić na swoim)
    Wymarzony dom Ani

    Komentarze w dzienniku

  15. #1455
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Aniu, jak idzie budowa domku gospodarczego? Daj znać, co tam u Was słychać?

  16. #1456
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    I ja przypominam, abyś o nas nie zapominała
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  17. #1457
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cieszę się, że o mnie pamiętacie.
    Domek jest skończony, jedynie w środku trzeba go zrobić-malowanie i kafelki, ale domek pożarł tyle pieniędzy, że na kafelkowanie nie ma. Mężu ma wenę, sprzęt ale nie czas, więc komuś trzeba zapłacić. Tym sposobem domek stoi nieużywany, bo jak się coś do środka wstawi to już Amen.
    Ciężki tydzień za nami, bo wszscy byliśmy/jesteśmy chorzy. Jakaś letnia grypa nas dopadła.
    Zdjęcia muszę zrobić. Nie miałam na to czasu bo tyrałam w ogrodzie. Wydałam absolutny majątek na rośliny, ale z większych roślin jest już chyba komplet. Teraz pewnie będę dokupować kwitnące byliny, których mi brakuje. W ogrodzie doliczyłam sie 25 kul bukszpanowych

  18. #1458

    Domyślnie

    Aniu , jak chyba pierwszy raz sie witam, ale podglądam często
    Proszę napisz co to za folia ochronna na stole i gdzie kupiona- dużo kosztuje? tez mam dzieciaczki i trezba jakos sie zabezpieczyc
    Pozdrawiam

  19. #1459

    Domyślnie

    Aniu bardzo chciałabym zobaczyć cały Twój ogród po metamorfozie. Kiedyś pokazałaś kawałek i zmiana ogromna. Bardzo mi się podobało. Ja jestem w trakcie tworzenia swojego kawałka zieleni. Czasem mnie moce opuszczają, jakieś zniechęcenie mnie dopadło, gdyż nie doszłam jeszcze nawet do połowy, a już rośliny mi chorują, jakoś tak nie mogę ruszyć dalej. Inna sprawa, że mnóstwo kasy ogród pochłania i muszę go niestety realizować etapami.

  20. #1460
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Ania 25 kul bukszpanowych? CZAD!
    Ja w tym roku też zaczęłam je "kolekcjonować" mam trzy i trzy kolejne mam dostać od teściowej., a więc do twoich 25 mi daleko
    Czekam z utęsknieniem na zdjęcia domku i ogrodu. Na pewno jest ślicznie. Ciesze się, że realizujesz to co zaplanowałaś.

    Zdrówka Wam życzę. Ściskam, pozdrawiam Marta
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

Strona 73 z 81

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony