dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 373 z 437
Pokaż wyniki od 7.441 do 7.460 z 8732
  1. #7441

  2. #7442

    Domyślnie

    Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe nie podpisało umowy na 2015 z ministrem Bałtroczykiem.
    Od 1 stycznia zaleca się pacjentom leczenie antybiotykami, a nie śmiechem...

  3. #7443

    Domyślnie

    - Umrze pan w ubóstwie, sam, otoczony tylko cierpienie i ból.
    - Przepraszam, co pan powiedział?
    - Proszę podpisać tu i kredyt jest pański.

  4. #7444

    Domyślnie

    Wywiad z najskuteczniejszym domokrążnym sprzedawcą systemów antywłamaniowych:
    – Na czym polega sekret pańskiego sukcesu?
    – Nic wielkiego, jak nie zastaję nikogo w domu, zostawiam ulotkę na stole w kuchni.

  5. #7445

    Domyślnie

    Czasem pokazujemy obojętność tylko po to żeby się bronić.


  6. #7446

    Domyślnie

    Zielona pajęczyna oplata Mazowsze. Żona ministra Sawickiego dyrektorem DPS w Wirowie. Była jedyną kandydatką...

    I zupełnie przypadkowo żona starosty Wirowa - Iwaniuka to bliska kuzynka Marka Sawickiego. Tu w powiecie sokołowskim jest dużo takich przypadkowości.

    "Od pierwszego stycznia żona ministra rolnictwa Marka Sawickiego została zatrudniona na czas nieokreślony na stanowisku dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Wirowie w powiecie sokołowskim - podaje portal zyciesiedleckie.pl.
    Decyzję w sprawie zatrudnienia zdominowany przez PSL zarząd powiatu sokołowskiego podjął na posiedzeniu 30 grudnia. Sam proces rekrutacji przebiegał w ekspresowym tempie. Nabór ogłoszono 19 grudnia 2014 roku w BIP Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim, jednak nie w zakładce, gdzie są inne tego typu ogłoszenia. Kandydaci mogli się zgłaszać przez 10 dni, do 29 grudnia.
    Jeśli jednak policzymy dni wolne, jakie w tym świątecznym okresie przypadały, to - licząc wigilię - zostaje 3 dni robocze - pisze Bożena Gontarz w Życiu Siedleckim.
    Zapewne zupełnie przypadkowo Wiesława Sawicka była jedyną kandydatką na funkcję dyrektora DPS. Zapewne tylko z powodu ogromnych kompetencji została pozytywnie oceniona przez partyjnego kolegę ministra Sawickiego, starostę sokołowskiego Leszka Iwaniuka i zarząd powiatu, w którym 4 z 5 osób w ostatnich wyborach kandydowało z listy PSL.
    Wiesława Sawicka pełniła już funkcję dyrektora DPS w Wirowie w przeszłości. Zrezygnowała w roku 2003, gdy okazało się, że zasiada w radzie nadzorczej jednej ze spółek na południu Polski. Chodziło o spółkę Winuel S.A.- zajmującej się specjalistycznymi systemami IT. Kiedy sprawa wyszła na jaw Sawicka zdecydowała, że bardziej opłacalne dla niej będzie pozostanie w radzie nadzorczej Winuelu i zrezygnowała z funkcji w DPS w Wirowie. Teraz wróciła."

    źródło: zyciesiedleckie.pl/Wuj


  7. #7447
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    Cytat Napisał dino49 Zobacz post
    Zielona pajęczyna oplata Mazowsze. .....

    Co tu dużo mówić... Posady Synekury Lody w pełnej krasie

    Kiedyś profesor Iwiński, który jest też afrykanistą podzielił się ciekawą anegdotą.

    Otóż w Afryce, gdy ktoś zostaje powołany na wysokie stanowisko i w związku z tym nie zapewni ludziom ze swojej rodziny czy grupy etnicznej odpowiednich posad to jest ... NIKIM!

    Może dlatego tak chętnie polscy politycy wzorują się na państwach afrykańskich. Po prostu usilnie starają się być ... kimś!



  8. #7448
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    Pamiętaj, że gdyby to pies był twoim nauczycielem nauczyłbyś się jak:

    * biec na powitanie osób , które kochasz
    * pozwalać by doświadczenie świeżego powietrza i wiatru na twojej twarzy było czystą ekstazą
    * robić sobie drzemki
    * przeciągać się przed wstaniem
    * codziennie biegać, hałasować i dokazywać
    * rozkwitać, gdy ktoś poświęca ci uwagę i pozwalać ludziom by cię dotykali i byli blisko
    * powstrzymywać się od gryzienia, gdy wystarczy tylko warknąć
    * w ciepłe dni zatrzymać się na chwilę by poleżeć na trawie
    * tańczyć i poruszać całym ciałem gdy jesteś szczęśliwy
    * czerpać przyjemności z długiego spaceru
    * być wiernym
    * kiedy ktoś ma zły dzień siedzieć cicho i blisko tej osoby i delikatnie trącać ją nosem...



    Uczymy psy jak mają się zachować, a może to my możemy się czegoś od nich nauczyć....

  9. #7449
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    Cytat Napisał dino49 Zobacz post
    Czasem pokazujemy obojętność tylko po to żeby się bronić.
    Bo naj­gor­sza jest obojętność.
    Nie za­wiera w so­bie nic. Żad­nych odczuć.
    Ni złości ni uwielbienia.

    Najtrudniej zburzyć mur obojętności..



  10. #7450
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie


  11. #7451
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    Cytat Napisał dino49 Zobacz post
    Miałem kolędę...
    Ja też miałam!


  12. #7452
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    Zakopane.

    Pensjonat jakich wiele czy koszmar dekarza?!


  13. #7453
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    I nikt już nie będzie się wstydził, że sika pod prysznicem! O!


  14. #7454
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    No i co?
    Grzeje? Grzeje!


  15. #7455
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    Można? Można.


  16. #7456
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    Kolorowych snów...


  17. #7457

    Domyślnie

    Po całym tygodniu bez komputera i Internetu, wreszcie zdałem sobie sprawę z tego, co tak naprawdę jest najważniejsze w życiu. To komputer i Internet.

    Ostatnio edytowane przez dino49 ; 09-01-2015 o 13:57

  18. #7458

    Domyślnie

    Franciszek wraca z przedszkola do domu i opowiada:
    - Mamo, dałem dzisiaj Kasi trzy jabłka, żeby włożyła do szafki. Ona potem oddała mi 4 jabłka, a ja je zjadłem. Ona na to, że więcej ze mną chodzić nie będzie, bo nie zdałem testu uczciwości.
    - I jaki wniosek wyciągnąłeś?
    - Nie podrywać więcej takich cwaniar.

  19. #7459

    Domyślnie

    Przyjaźnie są jak cycki: niektóre są duże, niektóre małe, a niektóre fałszywe.


  20. #7460
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał dino49 Zobacz post
    Po całym tygodniu bez komputera i Internetu, wreszcie zdałem sobie sprawę z tego, co tak naprawdę jest najważniejsze w życiu. To komputer i Internet.

    No jakbym siebie widział! Tyle tylko ze moja d... jest dużo większa i przez to mniej atrakcyjna... niestety No i nie noszę body bo nie lubię majtek zapinać pod... no wiecie gdzie.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


Strona 373 z 437

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony