dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 41
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 814
  1. #441

    Domyślnie

    Cytat Napisał sterowiec40 Zobacz post
    aisa
    "... i robił je mój tato "
    I to jest bardzo ważny powód aby te drzwi zostały , i to ,że ktoś pisze ",że drzwi trochę nie pasują do wnętrza " nie ma znaczenia
    Hihi.... też tak myślę

    W czasach kiedy drzwi powstały cieszyłam się, że je mam.... takie piękne, drewniane i bez porównania z tymi co były, pożółkłe z płyty pilśniowej..... nie da się wszystkiego zrobić na raz.... w przyszłości, mam nadzieję przemalować/wybielić

  2. #442

  3. #443
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Lubię niebieski, powiem więcej... przez długi czas miałam niebieską (błękitną) sypialnię ale zdecydowanie bardziej podoba mi się 'nowa wersja' tego pokoju
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  4. #444

    Domyślnie

    Wczorajszy najazd rodzinki, która zrobiła wielkie oczy, bo o niczym nie wiedziała, poparł Twoje zdanie W takim razie ja się cieszę podwójnie, że nie tylko mnie się podoba

  5. #445

    Domyślnie

    WPIS 93

    To teraz foty z kuchni.... ale ze mnie dooopa nie fotograf i takie są jakie są
    Kuchnia zmieniła kolor ze śmietankowego na „greygowy” i zielony







    Tu kolor najbardziej zbliżony do oryginału



    I zestawienie



    zieleń taka jak powyżej

    PS. filiżanka wróciła na swoje miejsce .... bez niej było nieswojo

  6. #446

    Domyślnie

    Wywalcie mnie stąd, wypiszcie, każcie się wynieść itd, itp........

    Całe życie myślałam, że podoba mi się kominek klasyczny i narożny a tu......... bach....... i dziś go zobaczyłam na forum..... jest piękny.... i wcale nie klasyczny..... i wcale nie narożny.... i co ja mam teraz zrobić.... mężulo mnie chyba udusi

    To TEN na dole od dragny.... co robić..... najgorsze, że belka do narożnego i klasycznego kupiona już 2 lata temu..... i wkład też ale tu akurat nie muszę mieć panoramy... wystarczy szyba z przodu.... będę płakać

  7. #447
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Olszynka

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-117
    Posty
    63

    Domyślnie

    Witam się po raz pierwszy.
    Wczoraj trafiłam na ten wątek. Postanowiłam odezwać się w sprawie drzwi. Drzwi piękne , drewniane i robił je Tato. Koniecznie muszą zostać. Mnie one też kolorystycznie nie pasują do wnętrza, ale co byś powiedziała na przemalowanie ich na biało? Jest na Forum wątek "Domek Rokoko". To bardzo fajna i kreatywna osoba. Ona właśnie przemalowała takie drzwi na biało. Możesz to zobaczyć na stronie 7. Jest wersja przed i po. Jak dla mnie wygląda to zachwycająco. Ale to Tobie ma się podobać.
    Pozdrawiam serdecznie.

  8. #448

    Domyślnie

    metamorfoza zdecydowanie udana!! A na ścianie za łóżkiem coś będzie? Bo mi jako zapychaczowi wolnych przestrzeni - czegoś tam brakuje ;D

  9. #449

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olszynka Zobacz post
    Witam się po raz pierwszy.
    ......co byś powiedziała na przemalowanie ich na biało? Jest na Forum wątek "Domek Rokoko".
    Ja też Cię witam.... zdaje się, że jesteśmy sąsiadkami zza miedzy
    Wątek Rokoko znam i to bardzo dobrze.... świetne wnętrza. W planach mam wybielenie drzwi .... raczej na biało nie będę malować...... chyba

    Cytat Napisał zosik Zobacz post
    metamorfoza zdecydowanie udana!! A na ścianie za łóżkiem coś będzie? Bo mi jako zapychaczowi wolnych przestrzeni - czegoś tam brakuje ;D
    Z tego co wiem to dziecię planuje tam jakąś galerię.... ale kiedy ona będzie to ja już nie wnikam

  10. #450
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Olszynka

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-117
    Posty
    63

    Domyślnie

    Kasiu
    Jako Ty szwarno dziołcha jesteś. Jo tysz dziołcha z piekny Śląski Ziemi. Jestem sąsiadką zza miedzy i to bliżej niż myślisz. Dom już stoi. Wprowadziliśmy się we wrześniu 2011. Miałam zakładać wątek na Forum, ale mój M nie chciał. Jeżeli pozwolisz, to będę zaglądać. Zaintrygowało mnie Twoje nazwisko. Nazwisko panieńskie mojej bratowej pisze się przez "L". Ale to pewnie nie ta sama rodzina.
    Pozdrawiam serdecznie Rodaczkę i idę posłuchać Waszej muzyki. Troszkę słuchałam w pracy do śniadania. Córeczka śliczna. Wiesz, nie doczytałam, bo na początku myślałam, że to śpiewają Twoje dwie córki. No, no, no....
    Basia S.

  11. #451

    Domyślnie

    Basiu... oczywiście zaglądaj ile chcesz.... skoro mąż nie chciał możesz śmiało wkleić u mnie parę fotek.... chętnie obejrzę i pewnie nie tylko ja

    A tero po naszymu..... jak Ci sie podobo naszo muzyka to zaproszomy na "babski comber" do restauracji Arkadia we Czerwionce. Tam bydziesz mogła na żywo posłuchać i łobejrzec to co z zamiłowanio robiymy Wiym, że na 2 marca już je wszysko zajynte ale na 9 łostało jeszcze pora wolnych miejsc
    Kusiole dlo Ciebie i chopeczka

  12. #452
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Olszynka

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-117
    Posty
    63

    Domyślnie

    Kasiu,
    Mój M i syn to basiści. Kochają i grają metal. Tak że ja wychowana jestem na metalu. Jednakże chętnie słucham też innej muzyki. Szczerze mówiąc śląskich szlagierów to raczej nie słuchałam, ale Was chętnie posłucham. "Babski comber", czemu nie, ale jak się skończy Wielki Post. Nie gniewaj się. A jakieś zdjęcie, to może wstawię, ale muszę się przygotować, bo jeszcze tego nie robiłam.
    Bardzo serdecznie pozdrawiam
    Basia S.

  13. #453

    Domyślnie

    Ja ??..... gniewać się ??.... a za co ??

    WPIS 94

    Kolor zmienił się również w jadalni (ręczny mieszalnik już widzieliście ).... potem położyliśmy panele a na koniec troszkę poprzestawialiśmy mebelki

























    PS. stół czekał właśnie na imprezkę urodzinową dlatego przykryty takim obrusem

    I zestawienie






  14. #454

    Domyślnie

    Niezły zestaw audio ! Kolumny "tonsilowskie"?

  15. #455

    Domyślnie

    Nic dziwnego, że kominek Ci się podoba Śliczny jest i taki bardzo wyważony kolorystycznie. Kolor ścian ładnie Wam wyszedł. To zapewne jakaś złamana biel, albo bardzo jaśniutki szary Kobieto lecicie jak burza!!! Ciepłe pozdrowienia...

  16. #456

    Domyślnie

    Cytat Napisał sterowiec40 Zobacz post
    Niezły zestaw audio ! Kolumny "tonsilowskie"?
    To sprzęt, który zawsze nas kręcił znaczy Technics.... a kolumny Altus 110 włożone w obudowę koloru mebli

    Cytat Napisał elizakop Zobacz post
    Nic dziwnego, że kominek Ci się podoba Śliczny jest i taki bardzo wyważony kolorystycznie. Kolor ścian ładnie Wam wyszedł. To zapewne jakaś złamana biel, albo bardzo jaśniutki szary Kobieto lecicie jak burza!!! Ciepłe pozdrowienia...
    I powiem, że jestem bardzo blisko realizacji takiegoż właśnie.... trochę go "stuninguję" żeby nie był identyczny.....ogromnie się cieszę a belka poleży sobie na strychu.... może kiedyś..... Mój mężulo to jednak baaaaaardzo ugodowy "chop"
    Kolor ścian to właśnie taka biel złamana ciemnym brązem. Obecnie jestem na etapie wyboru kanap do salonu

  17. #457
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    To sprzęt, który zawsze nas kręcił znaczy Technics....
    Sprzęt dobrej firmy jest na lata... my też mamy taki... to "posag" mojego mężusia a ze względu na jego wymiary musiałam robić szafkę, bo do żadnej standardowej się nie mieścił
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  18. #458

    Domyślnie

    Cytat Napisał gopax Zobacz post
    ....a ze względu na jego wymiary musiałam robić szafkę, bo do żadnej standardowej się nie mieścił
    Akurat tutaj nie mam żadnych wątpliwości, że wieża na niej prezentuje się świetnie

  19. #459

    Domyślnie

    WPIS 95

    W przedpokoju też podłoga i malowanie. Doszła garderoba i zmieniliśmy oprawki halogenów



    instalacja oświetleniowa uległa lekkim modyfikacjom



    malowanie



    składamy garderobę.... Gosia to dla Ciebie

    plan.....







    miała być szafa.... ale czasem trzeba iść na kompromis





    tu już na swoim miejscu ale brakuje jeszcze drzwiczek



    inwestorzy w akcji



    i gotowa





    Drzwi później .... za rok.... może

  20. #460
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Dzięki, że o mnie pomyślałaś bo właśnie chciałam się upomnieć o fotki waszego przedpokoju z garderobą w roli głównej

    A tu niespodzianka świetny pomysł i wygląda dużo ciekawiej niż zwykła szafa... no i jaka satysfakcja z własnego wykonania...

    Kasiu... prawda, że nie taki diabeł straszny jak się wydaje
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

Strona 23 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony