dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 136 z 784
Pokaż wyniki od 2.701 do 2.720 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #2701
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Brazunia, w skrytości serca liczyłam na to, że zajrzysz

    Te półki na wizualizacji tak trochę drapią, ale mam nadzieję, że w realu będzie jeszcze lepiej.
    I one tak łagodniej kończą ten szereg od strony jadalni, prawda?
    I pewne odniesienie do drewnianych grubych półek które są we wnękach karton-gips w jadalni i salonie.
    Mają mieć drewnianą ramkę a w środku podwójne szkło z oświetleniem.

    I te poziome szafki 80-tki stanowią odzwierciedlenie tych dolnych szuflad 80tek.
    Dobrze będzie?
    Wybacz opóźnienie, ale nie miałam komputera.
    Mi się to podoba, naprawdę. Może z moim gustem coś nie tak, ale te półki wcale mnie nie drażnią, wręcz przeciwnie. Dla mnie są swego rodzaju odciążeniem tej lewej strony i łągodnym przejściem w stronę otwarcia na salon. Jednym słowem jeśli o mnie chodzi to u siebie zrobiłabym właśnie coś takiego.
    Odrobina światła i wszystko będzie cacy
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #2702
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    No to ja też siem trochę pomądrzę
    Wybieram jedynkę
    Mnie też drażnią te półki z prawej strony i może nie mam za mało wyobraźni bo nawet poświetlone mnie drażnią
    Jeśli chodzi o zmiany to:
    1. prawa strona nie robiłabym drzwiczek w tej szfce przy oknie tylko półeczki a półek z lewej nie łączyłabym z szafkami
    2. pociągnęłabym tą z szybkami do końca a po lewej lustrzane odbicie i półki jak wyżej albo do końca jednolite szafki
    3. tą osiemdziesiątkę dałabym mniej więcej na środku (odsunięta od ściany i od okapu) lewa tak samo odsunięta, lustrzane odbicie i półeczki.

    Tola obojętnie co zrobisz i tak będzie pięknie nie może być inaczej
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  3. #2703
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    ja do górnych szafek wogóle nie mam weny, nigdy ich nie lubiłam, w bloku miałam bo nie było innego wyjścia w domu nie mam i jestem bardzo zadowolona z tej opcji

  4. #2704
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar reniaS
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    775
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie

    Tolu
    A ja troszkę z innej strony pytanie.
    Jakie masz wymiary swojej kuchni ??? Gust super, projekt też, więc może coś ściągnę u siebie.
    Ehhhh, kiedy to będzie.
    Narazie temat działki-łąki zostawiłam w spokoju.
    Jak skończą po niej jeździć wielkie auta z betonem, pustakami i dachówką to wtedy się za nią wezmę. Czyli pewnie jesienią.
    pozdrowionka ............ Renata
    Retro....dziennik
    Komentarze

  5. #2705

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Edit-blondi, z tego co pamiętam, to beczka plastikowa około 80-100 cm wysokości.
    Głębokość wkopania zależy chyba od odległości jaka jest do spustu rynny.
    Ponieważ powinien być lekki spadek w kierunku beczki, należy ją wkopać tak, by ten spadek zachować. Rura miała średnicę około 10 cm.
    Fotek nie mam.
    Przyznam też, że przy bardzo gwałtownej ulewie zdarzyło się, że w miejscu wchodzenia rynny przy domu w podłoże,
    gdzie jest system awaryjnego ujścia (nie wiem, jak to się fachowo nazywa) wybiło wodę na zewnątrz.
    Ale tak się zdarzyło chyba tylko ze dwa razy. Pojemność beczki widać była zbyt mała na tak dużą ilość wody.

    Dziękuję ci bardzo za odpowiedźA a masz może zdjecie tego ujścia awaryjnego bo o tym jakoś nie pomyślalam. Albo chociaż napisz jak to wygląda.

  6. #2706
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Tolu, coś Cię tu długo nie ma..
    Mogłabyś kuknąć do mnie?
    Mam parę pytań i chyba Ty najlepiej zrozumiesz o co mi chodzi..
    A tu nie będę Ci wątku zaśmiecać, bo Ty to już masz dawno za sobą

  7. #2707

    Domyślnie

    Tola chciałabym Ci powiedzieć że podkradne Ci pomysł na łazienki i salon

  8. #2708
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    Tolu masz pięknie...naprawdęzapiera dech jestem ciekawa jak wygląda Twój wiatrołap... wrzuć fotki please

  9. #2709
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Tola pewnei szuka gdzieś weny

  10. #2710

    Domyślnie

    Tolu, ja jeszcze w sprawie kuchni:
    Zlew nie będzie centralnie pod oknem, ale przesunięty w prawą stronę. Okno uda się otworzyć na tyle, by móc je umyć. .
    Z pewnością to wiesz, są takie specjalne baterie podokienne, które się składa, gdy się otwiera okno.
    Chyba kirkris ma taką u siebie. Czytałem kiedyś o tym, a teraz jak na złość nie mogę odszukać wpisu.

    Pozdrawiam wiosennie

  11. #2711
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.726

    Domyślnie

    Dziewczyny budujące pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    dziś dostałam wstępna kalkulację na nasz alarm, jest on mi potrzebny bo zanim zwiozę cokolwiek do domu chcę by już działał, niestety opcja nocowania by pilnować - odpada w zupełności... no a instalację muszę położyć już.

    Zatem czy robiłyście już swoje instalacje? drogo płaciłyście?


    mi wyszło 7300 netto za sprzęty + montaż wewnątrz domu. W opcji mam zestaw zewnętrzny za kolejne 1900 netto z robocizną

    wydaje mi się to sporaaaaaaaaawo czy Wam też?

    proszę napiszcie jak Wy to rozwiązywałyście....

  12. #2712
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Zaniedbałam wątek, przepraszam.
    Mąż zafundował "miodowy tydzień" w Zakopanem
    Aż żal było wracać.
    Pogoda dopisała, tylko jedno popołudnie deszczowe, ale kino było czynne, więc pooglądaliśmy kłamiącego Adamczyka

    Śpiący rycerz śpi i nawet nie drgnie



    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  13. #2713
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    I nawet przykryty

  14. #2714
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał reniaS
    Tolu
    A ja troszkę z innej strony pytanie.
    Jakie masz wymiary swojej kuchni ??? Gust super, projekt też, więc może coś ściągnę u siebie.
    Ehhhh, kiedy to będzie.
    Narazie temat działki-łąki zostawiłam w spokoju.
    Jak skończą po niej jeździć wielkie auta z betonem, pustakami i dachówką to wtedy się za nią wezmę. Czyli pewnie jesienią.
    Reniu, kuchnia ma wymiary 334x424 plus spiżarnia. Pozdrawiam i życzę fajnej przygody z budowaniem.

    Edit-blondi, jutro będę na budowie, to zrobię zdjęcie tego wpustu rynny i wkleję.

    Kropek13, salon ma wymiar 700x550

    Mclear, wiatrołap jest dość mały, 5.90 m kw. Po jednej stronie będzie zabudowana wnęka zwykłymi drzwiami z lustrem dymionym.
    Po drugiej komoda i wieszaki na ubrania dla gości.
    Mam też drzwi suwane z wejściem do holu, które zasłaniają część ściany.
    Tak więc na dekoracje nie ma szans, bo nie ma wolnej płaszczyzny.

    Krzysztofie54, dziękuję za podpowiedź, rozejrzę się za takim typem baterii. Również pozdrawiam wiosennie

    W sprawie kuchni nic się nie posunęło do przodu, postaram się zrobić kilka wizualizacji innych rozwiązań tych górnych szafek.
    Może dorwę swego pana od kuchni w sobotę, to coś pokombinujemy.

    Przed wyjazdem wypożyczyliśmy wertykulator do trawnika.
    Trawnika nie ma po tym zabiegu ...ale to się zmieni i będzie dobrze....chyba
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  15. #2715
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    sami wycieczkowicze ...
    cieszę się, że już wróciłaś

  16. #2716
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Aniu, widzę, że dziewczyny w twoim wątku rozwiązały nurtujący Cię problem, tak?
    Rabatka nabiera wyglądu, cieszę się bardzo
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  17. #2717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    no, częściowo rozwiązały
    trochę też sama pogrzebałam po necie, ale jakoś to wcale nie wygląda tak jak powinno
    ciągle wygląda to tak, jakby tam panował nieład.
    Zastanawiam się, czy ta kora nie jest za gruba...?
    Może drobniejsza lepiej by się ułożyła?

  18. #2718
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Kora jest bardzo dobra. Tylko zieleń jest jeszcze mizerna, nie dominuje, więc dlatego ten widok Cię nie cieszy.
    Cierpliwości, na efekty trzeba czekać, ogród to żywy organizm.
    Nic nie dzieje się od razu.
    W domu kupisz jakieś przedmioty, ustawisz na półce i masz efekt natychmiastowy.
    Tu trzeba czekać, ale doskonale Cię rozumiem, też jestem niemożliwie niecierpliwa.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  19. #2719

  20. #2720

    Domyślnie Okna

    Tolu masz przepiękny domek ,ogromne gratulacje
    Mam pyatanie-ile od podłogi są Twoje okna w salonie i jadalni , jak wysokie grzejniki się tam mieszczą. W wykuszu masz witrynę tz. nie otwierane okno? Jeśli tak, to mycie nie stanowi problemu?

Strona 136 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony