dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 784
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #821

    Domyślnie

    domek piękny, ogród super, czekam z zniecierpliwością na efekt końcowy i oczywiście gratuluję

  2. #822
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Kubolotku dzięki za pozdrówka
    Jamles, Bodziu obiecanki cacanki, a trawnik do koszenia
    Iwa-k dziękuję, ja też czekam na efekt końcowy, tylko kiedy to będzie?

    Sprawy nieco posunęły się do przodu, wybrałam dziś płytki podłogowe do wyłożenia całego dołu, uffff kolejna sprawa, która "schodzi" z głowy.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  3. #823

    Domyślnie

    Tolu!
    Mam juz przykręcone stelarze pod zabudowę wanny, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, chcę ją zabudować glazurą.
    Mój glazurnik położył nawet dwa rzędy płytek na 3 ścianach, na razie wszystko gra!!!

    Jako bordery dokupiliśmy paski w zielono - seledynowe kółka z adrenaliny cersanitu i powiem, że ... nawet, nawet to wygląda.

    Fajnie, że mogłam ściągnąć cos od ciebie , bo domeczek masz prześliczny

    Pozdrawiam Edyta

  4. #824

    Domyślnie

    Tolu, dzięki za zdęcia

  5. #825
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Tolusia a gdzie te płytki ???

  6. #826

    Domyślnie

    Tola kaskada super o ogrodzie nie wspomnę poprostu bajka. Ciekawa jestem jaki kolor płytek wybrałaś ?



  7. #827
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Oryginalna nie bede jak myslisz co naspisze?
    Jest bosko w srodku i za oknem

    Mnie zaintrygowaly piekne parapety Dokladnie w kolorze okien. Ja tez tak chce Powiedz masz parapety drewniane? Gdzie zamawiałas i jaki miałas patent na tak idealne dobranie koloru?
    Bardzo mi sie tez podobaja te wnęki z GK w salonie. Ja palnowalam podobne, ale zabudowane i wlasnie z polkami drewnianymi, cobu kurz łatwo scierac Widze, ze masz juz w nich przygotowane kabelki pod oswietlenie Na pewno bedzie u ciebie pieknie a swiatlem w domu bedziesz tworzyc odpowiedni na dana chwile nastroj

  8. #828

    Domyślnie

    Aż mi dech zaparło, ja do takiego ogrodu to muszę ogrodnika brać
    przepiękny, Tolu napisz proszę co masz na parapecie zewnętrznym.

  9. #829
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Angi parapet zewnetrzny jest z płytek klinkierowych, parapetowych, w kolorze ciemnej czekolady tak jak podbitka.
    Na zdjęciu są nieumyte, tak jak okna, żadnych ważnych świąt ostatnio nie było, to i chałupka nie posprzątana

    Iga9 parapety mam dębowe, robione u stolarza na zamówienie, to on pomagał mi w dobraniu koloru bejcy.
    Światło w pomieszczeniach może pięknie zmieniać, kreować przestrzeń, wystrój, podkreślać elementy ważne, ukryć te mniej atrakcyjne.
    Dlatego u mnie będzie dużo różnego rodzaju światła. Halogeny są, bo są...myślę że najczęściej używane będą te oświetlające kamienną ścianę wokół kominka.
    Osobiście najbardziej lubię światło pochodzące z lamp z tradycyjnym abażurem, lub płótno w wikliną, dające niesamowitą grę cieni na ścianach. Lampy porozstawiane gdzieś na małych stolikach, ciepłe, przytulne, nastrojowe....do tego świeczki w małych szklanych podstawkach.
    Nie lubię światła z żyrandola na środku sufitu, jakoś mi tak nigdy nie pasowało.
    Nad oknem w salonie, nad drzwiami tarasowymi i we wnęce w wykuszu jadalni, będa takie małe szklane kostki mocowane do sufitu, dające też ciepłe światło, padające tuż przed oknami. A za oknem, lampy ogrodowe.

    Jestem ciekawa tego efektu, czy moje wyobrażenia pokryją się z tym, co zobaczę.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  10. #830
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga J.G
    Tolusia a gdzie te płytki ???
    Ano tu są płytki moje. Powiedzcie mi szczerze, który kolor wybrać, jaśniejszy, czy ciemniejszy?
    Gres ma wymiar 45x45. Jest matowy, satynowany, taki "miękki" w dotyku.
    Mimo matu, oświetlony ma swój własny rodzaj połysku.
    Mam nadzieję, że ten rodzaj gresu wprowadzi wrażenie przytulności i miekkości we wnętrzach i taki efekt chciałabym uzyskać.
    Maziaje na płytkach są różne, płytki nie są jednakowego wzoru, dzięki temu ta podłoga będzie żyła, coś się na niej będzie działo.

    Napiszcie co tym gresie sądzicie, za krytyczne głosy też będę wdzięczna i je głęboko przemyślę.



    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  11. #831

    Domyślnie

    Czesc Tola,

    nie wiem jakie planujesz wykończenie. Jesli wnętzre ma byc ciepłe to wydaje mi się ze ten ciemniejszy kolor jest lepszy.
    KARO

  12. #832
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Ech z tym swiatlem to mam takie same opinie (tylko sufitowe oswitlenie 1 centarlnym punkcie to nie dla mnie ) i jestem kolekcjonerką lap tolowych i podlogowych wszelkiej masci. Nie wiem jak ty mialas ale ja ciegle mam wrazenie, ze czegos nie doplanowalam z elektryka i nie bede miala w koncu kabelkow tam gdzie beda mi potrzebne
    U ciebie zapowiada sie na prawde piekny efekt

    Co do płytek głosuję za ceimniejszymi:
    1. przytulniejsze
    2. łatwijsze do utrzymania w dobrym wygladzie (no chyba, ze lubisz z mopem biegac co drugi dzien - mowie jako mieszkanka we wentrzu z bialymi plytkami w czarny zrozek marmurka - totalna porażka nigdy w domu nie kladzcie takich plytek w czesci uzytkowej!).

  13. #833
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tolu, mysle, ze ten gres bedzie pieknie wygladal. Mi sie bardzo podoba.
    Rozumiem, ze beda razem te ciemniejsze i te jasniejsze plytki. A w jaki sposob bedziesz je klasc?

  14. #834
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Ja bym wybrał te jasniejsze, bardziej mi sie podobają, ale mam świadomość że będą bardziej podatne na zabrudzenia. Pewnie i tak zaskoczysz nas wszystkich jakis super rozwiazaniem
    pozdrawiam
    m.

  15. #835
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Mi sie wydaje ze Tola wybrala juz te plytki i jasne i ciemne, (ze tutaj nie jest kwestja ktore) one beda razem. Mi by sie podobale poukladane w stylu "jak popadnie" to znaczy bez jakiegos wzorku...ale czekam co nasza Tolusia wykombinuje, bo tak jak Maksiu, czuje, ze tutaj bedzie cos (znow) niezwyklego...

  16. #836
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Tola ...jasne ,że...... jasne

  17. #837
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Podobają mi się i jedne i drugie ale myślę że jaśniejsze będą ładniej kontrastowały z ciemnymi detalami ( parapety , okna , ściana kominkowa ) . Pomysł żeby dołożyć kilka ciemniejszych gdziebądź jest wart zastanowienia , to z pewnością ożywi podłogę .

    Te jasne wbrew pozorom też są ciepłe
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  18. #838
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Tola a gdzie planujesz ten gres ? bo jeśli na całym dole to pieknie wyglądałby gres polerowany ......to dopiero byłby efekt .....gwarantowany i wcale nie wymaga większego sprzątania niż matowy....przemyśl to -siostra

  19. #839

  20. #840

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Cytat Napisał Aga J.G
    Tolusia a gdzie te płytki ???
    Ano tu są płytki moje. Powiedzcie mi szczerze, który kolor wybrać, jaśniejszy, czy ciemniejszy?
    Gres ma wymiar 45x45. Jest matowy, satynowany, taki "miękki" w dotyku.
    Mimo matu, oświetlony ma swój własny rodzaj połysku.
    Mam nadzieję, że ten rodzaj gresu wprowadzi wrażenie przytulności i miekkości we wnętrzach i taki efekt chciałabym uzyskać.
    Maziaje na płytkach są różne, płytki nie są jednakowego wzoru, dzięki temu ta podłoga będzie żyła, coś się na niej będzie działo.

    Napiszcie co tym gresie sądzicie, za krytyczne głosy też będę wdzięczna i je głęboko przemyślę.




    moim zdaniem - jasne

    pozdrawiam
    Honzka

    Mój domek

Strona 42 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony