dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 694 z 784
Pokaż wyniki od 13.861 do 13.880 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #13861
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Tola jak zaczelam czytac tytuly to gesinki na rekach dostalam, niektore to moje ukochane

    to i pewnie sie zalapie na top liste: Lighthouse Family - High, Green Day - Holiday i American Idiot (kurde ale rozrzut gatunkowy mam)
    Rudzielca lubie najbardziej kawalek - Say you love me,
    A talk talk bylo gdzies wymienione? alison moyet i trudno o jimmym somervilu nie wspomniec
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 22-01-2014 o 16:37

  2. #13862
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No proszę, to co tygryski lubia najbardziej
    Dodam Nightwish, Linkin Park 30 Second too Mars, Imagine Dragons ... to obecni, ale są świetni!!!

    Z dobromuzycznymi pozdrowieniami
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  3. #13863
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Aleście się rozpędziły a żadna nie wymieniła Cata Stevensa – Tea for the Tilerman, Sad Lisa, Morning has Broken, Father & Son, Foreigner, albo cała płyta Numbers z „Koszmarnym snem dziewiątki” na czele. Ciągle większość znam na pamięć


    LEONARD COHEN, która powie, że nie słuchała i nie wzruszała się. Ja nadal słucham i mam większość płyt.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #13864
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Oooo tak pesteczko..Leonard Cohen!!! A ja dorzucam jeszcze ..Bruce Springsteen i jego kawałek "Fire" O Stingu mowa już była The Police
    Ostatnio edytowane przez bogumil ; 22-01-2014 o 16:59
    LAZUR

    Beata

  5. #13865
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #13866
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Kurcze....nie wiem czy wymieniany był Savage, CC.Catch....ale się nakręciłam.....
    LAZUR

    Beata

  7. #13867
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Dire Straits - WSZYSTKO
    The Proclaimers - 500 miles
    T-Rex - Children of the revolution
    Cheap Trick - Surrender

    aaa zapomnialam o kurduplu: Prince


  8. #13868
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    A ja dorzucę jeszcze kawałek, który ostatnio utkwił mi w głowie
    http://www.eska.pl/hit/lady-pank-moj...-ciebie/329372
    LAZUR

    Beata

  9. #13869
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    A nikt nie wymienił idoli mojej młodości: Bułata Okudżawy i Żanny Biczewskiej, oboje geniuszami byli (Biczewska nadal śpiewa).
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #13870
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    No pięknie, pięknie

    To ja dorzucę coś z innej beczki:

    Dead Can Dance
    Cocteau Twins
    Clan of Xymox
    Colourbox
    This Mortal Coil

    I całą rsztę ze stajni 4AD.

    A co tam, dołożę Kate Bush, Sinead o"Connor, Siouxsie and the Banshees, The Cranberries.......

    ...cdn
    Ostatnio edytowane przez Maxtorka ; 22-01-2014 o 17:50
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  11. #13871
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Carlos Santana
    Vangelis
    Rod Stevard
    https://www.youtube.com/watch?v=9Ooq7WPqd5s

    No, i może wreszcie jakieś kobitki

    Słuchałyście jej ? Janis Joplin https://www.youtube.com/watch?v=fpA7vy0y9UE Byłam jeszcze w podstawówce i słuchaliśmy do kompletu z genialnymi rifami gitarowymi Jimiego Hendrixa https://www.youtube.com/watch?v=LvmKlZGTTU4

    Kolejna pani – Kate Bush (wichrowe wzgórza) https://www.youtube.com/watch?v=jdmvs7r1u9c
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #13872
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Blondie.....
    Bonnie Tyler
    Bryan Adams
    Ostatnio edytowane przez bogumil ; 22-01-2014 o 17:50
    LAZUR

    Beata

  13. #13873
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Lista przebojów jak z Trójki
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #13874
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Pestka, Maxi obie panie (Kate i Janis)zostaly wczesniej juz przeze mnie wymienione

  15. #13875
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Teraz Was dobiję co nieco https://www.youtube.com/watch?v=69xUOO9Dyus Byłam na ich koncercie na w-wskim Torwarze w 1981. Kraftwerk wykonal oczywiście „Robots”. Strasznie dawno temu. Siedziałam na stanowisku kamery 15 metrów od sceny na wysokości 4 m a po bokach dudniły ściany z głośników. Jak wyszłam w końcu na ulicę, jeszcze przez godzinę dygotałam rytmicznie w środku i mało co słyszałam.

    MINIMUM SŁÓW MAXIMUM MUZYKI

    A to pamiętacie https://www.youtube.com/watch?v=TlBIQqIPaGg Jean Michel Jarre

    To mnie nadal rusza jak mało co https://www.youtube.com/watch?v=rbnSsTtctTY Mike Oldfield

    https://www.youtube.com/watch?v=TYJzcUvS_NU Vangelis, Chariots of Fire

    Ktoś wymieniał Boba Marleya https://www.youtube.com/watch?v=K69A1lL1PHQ
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 22-01-2014 o 18:28
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #13876
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Tola nas zaraz pogoni

  17. #13877
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Na razie wolała sobie pójść, jak grzeczna gospodyni

    TOLU
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #13878
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ależ lista przebojów przez lata...
    Nie powiem.. niektóre to i ja bardzo lubię... a o niektórych chyba nie słyszałam... chyba....

    Tola... chyba nie jest tak źle ze społeczeństwem... może nie ma takiej znieczulicy... może...

  19. #13879
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Dziewczynki moje,
    no kocham Was normalnie jak nie wiem co
    nawet dzisiejsza porażka naszych piłkarzy ręcznych w meczu z Chorwatami tak nie boli.
    Wiele kawałków przypomniało mi się dopiero z Waszych wpisów, słucham jak oszalała
    Dzięki, dzięki i piszcie dalej, wrzucajcie to, co pamięć podpowiada
    Będę uwielbiać tę stronę wątku
    I tak przy okazji dodam, już kiedyś wspominałam,
    że ja z Leonardem Cohenem razem się rodziłam.
    No może nie tak razem, bo on parę lat wcześniej jakby,
    ale dzień i miesiąc ten sam, tak więc w tym samym dniu dmuchamy świeczki na torcie.

    A tym wszystkim, które krócej stażem na forum niż ja, Ew-ka, Maxtorka czy Depesia,
    ale lubią od zawsze radiową Trójkę i mają sentyment do nocnych programów P. Kaczkowskiego,
    odsyłam do niezwykle bliskiego memu sercu wątku...zajrzyjcie

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C4%87-inaczej
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  20. #13880
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Byłam na ich koncercie na w-wskim Torwarze w 1981. Kraftwerk wykonal oczywiście „Robots”. Strasznie dawno temu. Siedziałam na stanowisku kamery 15 metrów od sceny na wysokości 4 m a po bokach dudniły ściany z głośników. Jak wyszłam w końcu na ulicę, jeszcze przez godzinę dygotałam rytmicznie w środku i mało co słyszałam.
    Pestka, ja na Torwarze byłam też na jednym koncercie, hi hi,
    z moim ślubnym...wówczas jeszcze potencjalnym narzeczonym,
    na koncercie baaaardzo roztańczonego pana, który śpiewając charakterystycznie łączył nogi w kolanach
    i wywijał stopami....zawsze w tenisówkach

    ZAGADKA dla wszystkich....kim był ów pan?
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

Strona 694 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony