dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 58
  1. #1

    Domyślnie HeKaPlast Amazing Windows

    Jakie są wasze opinie na temat okien HeKaPlast? Warto, czy nie warto i dlaczego? Chodzi mi głównie o profil 3- szybowy. I cenowo i jakościowo.

    Pozdrawiam!

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Sprzedajemy te okna i możesz mojej wypowiedzi nie brać pod uwagę ale mogę z czystym sumieniem polecić a jeśli chodzi o sprzedawcę z wrocławia to o montaż nie musisz się również martwić bo firma b.dobra!
    Jeśli nie masz rolet to warto pomyśleć nad niestandardowym kolorem który jest w tej samej cenie co standard a zawsze będzie się wyróżniać na tle innych domków!
    (ja bym tak zrobił )
    Ja ze swojej współpracy z firmą jestem bardzo zadowolony!

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    to jedne z najlepszych produktów na rynku polskim jeśli chodzi o stolarkę PVC.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie Zobacz post
    to jedne z najlepszych produktów na rynku polskim jeśli chodzi o stolarkę PVC.
    No proszę

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Semper_Idem

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-313
    Posty
    123

    Domyślnie HeKaPlast Amazing Windows

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    No proszę
    Jestem zupełnie odmiennego zdania. HeKaPlast to delikatnie mówiąc dziwna firma.Poznałem jej tajemnicę i już wiem dlaczego ci bajkopisarze z Leszna tak nazwali swoje okna. Także lepiej trzymać się z dala od tej firmy i okna zamawiać u rzetelnego producenta.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.123

    Domyślnie

    Semper, o ile dobrze pamiętam, to miałeś kłopty z zaakceptowaniem prac ekipy montażowej. Do samego produktu też miałeśzastrzeżenia?

  7. #7

    Post

    Cytat Napisał Semper_Idem Zobacz post
    Poznałem jej tajemnicę
    Zabrzmiało nieźle, aż się boję domyślać

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    ...chińczycy ?
    P.S. Jareko jak jest po chińsku okno ?
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie Zobacz post
    ...chińczycy ?
    P.S. Jareko jak jest po chińsku okno ?
    ??/

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Semper_Idem

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-313
    Posty
    123

    Domyślnie Amazing Windows- koń by się uśmiał

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Semper, o ile dobrze pamiętam, to miałeś kłopty z zaakceptowaniem prac ekipy montażowej. Do samego produktu też miałeśzastrzeżenia?
    Naturalnie, że tak. Miałem i mam nadal. Wprawdzie serwis producenta wymienił mi pokrzywione zawiasy przez ekipę montującą okno i posklejał uszczelki przy szybie by produkt był bardziej podobny do tego, który można oglądać w salonie, ale to jeszcze nie to. Teraz wyjaśniam sobie z producentem jakim to cudem mam okno w nieistniejącym standardzie ? Jak się okazuje w oknie brakuje tego i tamtego czyli kontrola jakości też szwankuje w Lesznie jeżeli w ogóle istnieje. Musisz przyznać, że po takiej ilości szczęścia co mnie spotkało z producentem pozwala mi go stawiać na równi z innym z Zgierza. Tylko, że jego produkty są o połowę tańsze i on nie wypisuje na swojej stronie internetowej bajek na temat jakości swoich okien.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Trzeba było kupić VEKĘ od firmy ULIBAU, Zgierska 73. Czołówka jakościowa w Polsce.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał Semper_Idem Zobacz post
    Naturalnie, że tak. Miałem i mam nadal. Wprawdzie serwis producenta wymienił mi pokrzywione zawiasy przez ekipę montującą okno i posklejał uszczelki przy szybie by produkt był bardziej podobny do tego, który można oglądać w salonie, ale to jeszcze nie to. Teraz wyjaśniam sobie z producentem jakim to cudem mam okno w nieistniejącym standardzie ? Jak się okazuje w oknie brakuje tego i tamtego czyli kontrola jakości też szwankuje w Lesznie jeżeli w ogóle istnieje. Musisz przyznać, że po takiej ilości szczęścia co mnie spotkało z producentem pozwala mi go stawiać na równi z innym z Zgierza. Tylko, że jego produkty są o połowę tańsze i on nie wypisuje na swojej stronie internetowej bajek na temat jakości swoich okien.
    robi się to już śmieszne!
    fotki z montażu do którego się doczepiłeś świadczyły o tym że nie dogadane było z firmą montująca co kto ma zrobić teraz nagle heka jest wszystkiemu winna może bym nie komentował bo i po co ale u mnie jakoś takich problemów nie ma!!!
    ale jak ktoś w domu ma okna 4 czy 5 firm to świadczy o tym że chce na sobie sprawdzać kompetencje ?
    masz okno od mroza i ci pasowało więc dlaczego to okno nie brane było również od mroza ?on też ma heke!
    problem taki że chyba nie było ustalone kto co ma zrobić
    fabryka winna za umowę pomiędzy tobą a montażystami ?
    masakra ludzie !
    czego ci brakuje w oknie? czego nie masz?
    masz umowę masz zapisane w niej co za okno miałeś dostać???????????????????????/

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    ale jak ktoś w domu ma okna 4 czy 5 firm to świadczy o tym............
    że może z wszystkimi po kolei poszło na noże.....
    W teorii praktyka powinna się zgadzać z teorią, w praktyce tak nie jest.

    Dziennik budowy:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...10#post4757510
    SILKA 24 + 20 cm Styro 0,040; Dach: folia Alum'X + 24 cm wełny ISOLIGHT + deskowanie i papa + Sun'X + ceramika SIRIUS 13 Rupp; Okna Salamander SL szyby u = 0,5; drzwi K&P + KMT; ogrzewanie podłogowe + wylewki anhydrytowe.

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał Brass Zobacz post
    że może z wszystkimi po kolei poszło na noże.....
    nie podobno okno które montował mróz było dobre inne juz nie

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał Semper_Idem Zobacz post
    Naturalnie, że tak. Miałem i mam nadal. Wprawdzie serwis producenta wymienił mi pokrzywione zawiasy przez ekipę montującą okno i posklejał uszczelki przy szybie by produkt był bardziej podobny do tego, który można oglądać w salonie, ale to jeszcze nie to. Teraz wyjaśniam sobie z producentem jakim to cudem mam okno w nieistniejącym standardzie ? Jak się okazuje w oknie brakuje tego i tamtego czyli kontrola jakości też szwankuje w Lesznie jeżeli w ogóle istnieje. Musisz przyznać, że po takiej ilości szczęścia co mnie spotkało z producentem pozwala mi go stawiać na równi z innym z Zgierza. Tylko, że jego produkty są o połowę tańsze i on nie wypisuje na swojej stronie internetowej bajek na temat jakości swoich okien.
    nawet najlepsze okna można zjeba... złym montażem ale o tym już wszyscy tu wiemy
    chciałbym zobaczyć twoją umowę z zapisem jak miał wyglądać montaż

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Semper_Idem

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-313
    Posty
    123

    Domyślnie

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    robi się to już śmieszne!
    fotki z montażu do którego się doczepiłeś świadczyły o tym że nie dogadane było z firmą montująca co kto ma zrobić teraz nagle heka jest wszystkiemu winna może bym nie komentował bo i po co ale u mnie jakoś takich problemów nie ma!!!
    ale jak ktoś w domu ma okna 4 czy 5 firm to świadczy o tym że chce na sobie sprawdzać kompetencje ?
    masz okno od mroza i ci pasowało więc dlaczego to okno nie brane było również od mroza ?on też ma heke!
    problem taki że chyba nie było ustalone kto co ma zrobić
    fabryka winna za umowę pomiędzy tobą a montażystami ?
    masakra ludzie !
    czego ci brakuje w oknie? czego nie masz?
    masz umowę masz zapisane w niej co za okno miałeś dostać???????????????????????/
    Odczuwam dokładnie to co ty. Też mnie śmieszy co nieraz czytam na temat firmy HeKaPlast !
    Jeśli twoim zdaniem mój montaż świadczy o niedogadaniu to nie chciałbym być też twoim klientem. Też byś mi pociął taśmy i twierdził, że to niedogadanie ? Naturalnie ja jak każdy klient znam się perfekcyjnie na montażu, a za głupie 500zł, które zapłaciłem za montaż to jestem prawdziwym szczęściarzem, że w ogóle wmontowano mi okno.Inne firmy biorą tyle za samo wniesienie okna na drugie piętro !?
    Ocenę reszty jakości montażu pozostawiam kompetentnej osobie.
    Czy posiadanie okien kilku producentów jest zabronione ? Duża część moich sąsiadów ma okna kilku producentów i ja jakoś nie doszukuje się w tym, że chcieli sprawdzać swoje kompetencje ! Więc o czym Ty piszesz ?
    Kompetentni to powinni być partnerzy takiego producenta jak HeKaPlast !!!
    Do mnie przyjechała ekipa, która nie wiedziała, którą stroną i gdzie przyklejać taśmy !!! Jesteś to sobie w stanie wyobrazić ???
    Kto twoim zdaniem za to odpowiada ? Może ja ?
    Z oknem Jezierskiego z firmy Mróz nie było kłopotów., ale ta firma to klasa sama w sobie ! Mały minusik za sprawę z parapetem
    Nie chciałem tez czekać kolejnych stu dni na okno bo do dnia dzisiejszego uważam to za kompletny absurd !
    Myślisz, że gdybym qrwa wiedział, że firma Mróz też ma okna Heki to bym zamówił okno w takiej jak Debastor?
    Usłyszałem o tej firmie dzwoniąc do Leszna.Wystarczą ci takie informacje?
    Przecież ja nikomu nie muszę się tłumaczyć z swoich wyborów, Czyż nie mam racji ?
    Może to był mój kaprys, a może żona wybrała sobie okno, a dzieciak sobie, ale tylko mnie udało się trafić w dziesiątkę z tym Debastorem i HeKaPlast !
    Teraz wyobraź sobie, że taki Debastor przyjeżdża i bierze się za montaż kilku okien ? Ja nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić.
    Z pozostałym oknem z Elbląga tez była drobna wpadka. Nie jest normalną rzeczą czekać na głupie okucie kilka tygodni ! Mam świadomość, że czekałem tyle czasu na ten element bo przyjechał on wraz z nowa partią okien. To okucie powinienem dostać kurierem w kilka dni. Może jestem naiwny, ale tak to sobie wyobrażam. Albo się szanuje klienta, albo nie, nawet tak drobnego jak ja.
    Zgadzam się z tobą. i nie mogę pojąć jak to się stało ? Taki rzetelny producent, a tyle wpadek przy jednym oknie. Masakra ludzie !!!
    Mam umowę, mam zapis co za okno miałem dostać. Wiem od niedawna czego jeszcze w nim brakuje-choć podobno standard jest jeden, a kontrola jakości producenta podobno działa normalnie !
    Za ten fakt kto odpowiada twoim zdaniem ? Też ja ?
    Także chłopie przede wszystkim obiektywizm, a dopiero później emocje.Wszystkim w/w firmom przytrafiły się u mnie wpadki, ale to co spotkało mnie z HeKaPlast góruje nad pozostałymi i to znacząco.
    P.S.
    Wkrótce wyjaśni się więcej. Zobaczycie zdjęcia, które wstrząsną Ziemią i ukażą jak profesjonalne ekipy montują okna Amazing Windows.

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał Semper_Idem Zobacz post
    Odczuwam dokładnie to co ty. Też mnie śmieszy co nieraz czytam na temat firmy HeKaPlast !
    Jeśli twoim zdaniem mój montaż świadczy o niedogadaniu to nie chciałbym być też twoim klientem. Też byś mi pociął taśmy i twierdził, że to niedogadanie ? Naturalnie ja jak każdy klient znam się perfekcyjnie na montażu, a za głupie 500zł, które zapłaciłem za montaż to jestem prawdziwym szczęściarzem, że w ogóle wmontowano mi okno.Inne firmy biorą tyle za samo wniesienie okna na drugie piętro !?
    Ocenę reszty jakości montażu pozostawiam kompetentnej osobie.
    Czy posiadanie okien kilku producentów jest zabronione ? Duża część moich sąsiadów ma okna kilku producentów i ja jakoś nie doszukuje się w tym, że chcieli sprawdzać swoje kompetencje ! Więc o czym Ty piszesz ?
    Kompetentni to powinni być partnerzy takiego producenta jak HeKaPlast !!!
    Do mnie przyjechała ekipa, która nie wiedziała, którą stroną i gdzie przyklejać taśmy !!! Jesteś to sobie w stanie wyobrazić ???
    Kto twoim zdaniem za to odpowiada ? Może ja ?
    Z oknem Jezierskiego z firmy Mróz nie było kłopotów., ale ta firma to klasa sama w sobie ! Mały minusik za sprawę z parapetem
    Nie chciałem tez czekać kolejnych stu dni na okno bo do dnia dzisiejszego uważam to za kompletny absurd !
    Myślisz, że gdybym qrwa wiedział, że firma Mróz też ma okna Heki to bym zamówił okno w takiej jak Debastor?
    Usłyszałem o tej firmie dzwoniąc do Leszna.Wystarczą ci takie informacje?
    Przecież ja nikomu nie muszę się tłumaczyć z swoich wyborów, Czyż nie mam racji ?
    Może to był mój kaprys, a może żona wybrała sobie okno, a dzieciak sobie, ale tylko mnie udało się trafić w dziesiątkę z tym Debastorem i HeKaPlast !
    Teraz wyobraź sobie, że taki Debastor przyjeżdża i bierze się za montaż kilku okien ? Ja nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić.
    Z pozostałym oknem z Elbląga tez była drobna wpadka. Nie jest normalną rzeczą czekać na głupie okucie kilka tygodni ! Mam świadomość, że czekałem tyle czasu na ten element bo przyjechał on wraz z nowa partią okien. To okucie powinienem dostać kurierem w kilka dni. Może jestem naiwny, ale tak to sobie wyobrażam. Albo się szanuje klienta, albo nie, nawet tak drobnego jak ja.
    Zgadzam się z tobą. i nie mogę pojąć jak to się stało ? Taki rzetelny producent, a tyle wpadek przy jednym oknie. Masakra ludzie !!!
    Mam umowę, mam zapis co za okno miałem dostać. Wiem od niedawna czego jeszcze w nim brakuje-choć podobno standard jest jeden, a kontrola jakości producenta podobno działa normalnie !
    Za ten fakt kto odpowiada twoim zdaniem ? Też ja ?
    Także chłopie przede wszystkim obiektywizm, a dopiero później emocje.Wszystkim w/w firmom przytrafiły się u mnie wpadki, ale to co spotkało mnie z HeKaPlast góruje nad pozostałymi i to znacząco.
    P.S.
    Wkrótce wyjaśni się więcej. Zobaczycie zdjęcia, które wstrząsną Ziemią i ukażą jak profesjonalne ekipy montują okna Amazing Windows.
    pisałeś mi o problemie gdzieś z rok temu( o ile dobrze pamiętam)
    mówiłem aby zgłosić reklamację ,jeśli problemem jest montaż to w firmie która montowała jeśli okno to u sprzedawcy
    ale nic nie pisałeś wtedy o oknie że było nie takie itp
    bo bronić innych sprzedawców nie mam zamiaru
    ktoś chce mieć dobrą ekipę montażową to ją szkoli sprawdza itd aby później nie było takich kwiatków , a nie sprzedaję tych okien po 1 szt czy 2 na miesiąc by mówić no rewelacja itd problemów z reklamacjami nie miałem żadnych i to mnie w tym wszystkim dziwi

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tomekwa
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1.067
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Przy okazji tematu o Hekaplast- szukam kogoś kto przygotuje mi ofertę na Schuco z Hekaplastu wraz z montażem w kujwasko-pomorskim. Fabryka nie ma żadnego przedstawiciela w całym wojewodztwie Mróz z Łodzi, czy inny dobry sprzedawca/montażysta?

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał fomicz Zobacz post
    Przy okazji tematu o Hekaplast- szukam kogoś kto przygotuje mi ofertę na Schuco z Hekaplastu wraz z montażem w kujwasko-pomorskim. Fabryka nie ma żadnego przedstawiciela w całym wojewodztwie Mróz z Łodzi, czy inny dobry sprzedawca/montażysta?
    a dokładniej w tym kuj-pom to gdzie?

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tomekwa
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1.067
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    87-300

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony