dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 23
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 456
  1. #321
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Znalazłam jeden model maszyny komputerowej (maszyna używana, marka Łucznik - ale co tam), którą ktoś na allegro sprzedawał za 640 zł. Nowa kosztuje 989 zł. Maszyna posiada bogaty wybór ściegów ozdobnych. Osoba, która ją sprzedawała, twierdzi że ma ją od dwóch lat i póki co pracuje bezawaryjnie. Pomyślałam sobie - TO JEST TO! No, ale zanim postanowiłam ją kupić, chciałam się dowiedzieć jak najwięcej o tym modelu.................. i odkryłam, że ten sam model maszyny sprzedawany jest pod kilkoma markami.


    Do wyboru do koloru:



    Przedstawiam maszynę Łucznik Karolina 2040 - cena 989 zł (na Słowacji ponad 300 €)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ec00bf45f4ff07b5fc7c0e3db14fe718.jpg
Wyświetleń:	1278
Rozmiar:	8,9 KB
ID:	248761

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4ea22489b0f5d5f03252d77a35aa420d.jpg
Wyświetleń:	1282
Rozmiar:	61,4 KB
ID:	248762Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images.jpg
Wyświetleń:	1276
Rozmiar:	3,9 KB
ID:	248763

  2. #322
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Przedstawiam maszynę
    ARKA RADOM 296
    - cena 639 zł
    (Najlepsza oferta cenowa)


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	arka296d2.jpg
Wyświetleń:	1276
Rozmiar:	58,9 KB
ID:	248774



    Przedstawiam maszynę Texi Tutu - cena 1128 zł
    (głupia nazwa, no i ta cena )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	i-texi-tutu-66-sciegow.jpg
Wyświetleń:	1276
Rozmiar:	14,5 KB
ID:	248779
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_vyrp15_846texi-tutu-main.jpg
Wyświetleń:	1276
Rozmiar:	31,9 KB
ID:	248777

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	create_photo.jpg
Wyświetleń:	1279
Rozmiar:	64,7 KB
ID:	248778
    Ostatnio edytowane przez ZojaART ; 16-03-2014 o 17:29

  3. #323
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Nic nie doradzę kiedyś szyłam, teraz coraz mniej. Mam dwa stare Łuczniki. Jeden walizkowy zupełnie nie wiem czemu umarł (ma ponad 30 lat i dawno był nie używany). Zupełnie się nie rusza Trzeba byłoby go naprawić i sprawdzić czy da się go uruchomić?
    Drugi ma też kilkanaście lat - używam ale okazjonalnie. Przyznam, że Łucznikami nie jestem zachwycona. Ale najważniejsze są umiejętności osoby szyjącej

  4. #324
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    W wyborze nie pomogę, bo wciąż używam mojego Łuczknika, kupionego przed (i tu mi się smutno zrobiło, że ten czas tak szybko biegnie) przed 17 laty.
    Jedno, czego naprawdę bym chciała w nowej maszynie to posiadania overloka, w tamtych czasach był to za duży wydatek dla mnie.

    Swoją drogą jak patrzę na te elektroniczne wyświetlacze cytowanych przez Ciebie modeli, to przypomina mi się, jak nie tak dawno przez przypadek regulowałam ściegi w ponad stuletniej 'maszynie Singera. Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla rozlicznych funkcji i rodzajów ściegów, które ta maszyna wykonywała. Mimo upływu czasu, wszystko funkcjonowało prawidłowo, oprócz chwilowego 'kulkowania', które było do poprawienia kilkoma ruchami, a swoje maszyna przeszła. Nawet nie była przerabiana w międzyczasie na napęd elektryczny. Wątpię, żeby współczesne maszyny po kilkudziesiątkach lat nadawwały się do czegokolwiek.

  5. #325
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Joj, jeszcze nie skończyłam przesyłać wszystkich modeli, a wy już piszecie
    Dziewczyny idzie o to, że te modele które pokazuje to cały czas ta sama maszyna tylko pod inną nazwą.

    Wymieniłam już Łucznika, Arka Radom i nic nie mówiącą markę Texi Tutu - marki, o których można powiedzieć dużo dobrego i może jeszcze więcej złego.

    No a co powiecie na starą, znaną markę SINGER?


    Przedstawiam maszynę
    SINGER 4166. Cena $504.59
    (Znalazłam na amazon.com, kształt troszeczkę inny, ale piktogramy, wyświetlacz, guziki i oferowane funkcje te same)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4166.jpg
Wyświetleń:	1273
Rozmiar:	53,0 KB
ID:	248781
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	M_32598_4705731.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	12,7 KB
ID:	248782 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1017.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	30,8 KB
ID:	248780




    No i na deser taka sama maszyna firmy ACE-6600. Cena £199.99.
    (amazon.com, Multi-function Computerised Sewing Machine 66 stitch types)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Multi-function-Computerised-Sewing-Machine-66-stitch-types-0.jpg
Wyświetleń:	1268
Rozmiar:	22,6 KB
ID:	248783Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	31AsCsGBLSL.jpg
Wyświetleń:	1267
Rozmiar:	15,1 KB
ID:	248784








    No i co o tym myślicie?
    Ja bym to określiła dwoma pięknymi słowackimi słowami > RIADNY OJEB!
    Ostatnio edytowane przez ZojaART ; 17-03-2014 o 09:50

  6. #326
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Gupie te maszyny. Po ich śmierci klinicznej nie da się ich przerobić na ładny stolik

    Jak się od monitora odsunę, to z daleka wyglądają identycznie. Spostrzeżenie w ramach udzielania pomocy przy wyborze

  7. #327
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Zoja ja miałam kiedyś starego łucznika... nastoletniego ... kilka prostych funkcji....
    zachciało mi się nowej maszyny więc sobie kupiłam nowego łucznika... więcej ściegów ozdobnych i bajerów...
    Sprzedałam go na allegro po 2 miesiącach ... to była jakaś katastrofa ... (z tym że to był Łucznik Zofia za jakieś 300zł)
    Potem usłyszałam mnóstwo ciepłych słów na temat maszyny do szycia sprzedawanej w Lidlu - też około 300 zł (firma Silvercrest)
    i w porównaniu z Łucznikiem jest rewelacyjna. Szyję na niej drugi rok i złego słowa nie powiem ....
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  8. #328

    Domyślnie

    Jeśli mogę coś doradzić adekwatnie do maszyn to nie polecam ani Singera ani Łucznika (chyba że całkiem stary model) a na pewno nie Arkę. Wszystkie te marki zostały sprzedane i nie mają nic wspólnego z dawną renomą a ich produkcja została przeniesiona do Chin. W tej chwili dobrą marką cieszą się maszyny Janome. A domek masz śliczny! Śledzę Twój wątek już od dawna

  9. #329
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Maszyna zakupiona, dostarczona i wypróbowana!
    Kupiłam właśnie tą maszynę, którą powyżej pokazałam pod różnymi markami, także ta moja ma nalepkę Arka Radom 296.
    Jestem bardzo zadowolona! Właśnie szyję pierwszy bieżnik dla mamy i szaleje z różnymi ściegami ozdobnymi. Pracuje bardzo cicho, pedał jest bardzo czuły dzieki czemu łatwo zmieniać prędkość. W porównaniu z podstawową wersją Brothera i starego Łucznika, na których do tej pory pracowałam, to jak przesiąśc się ze starej Skody do nowego Audi. Jeżeli będzie tak dalej pracowała, bezawaryjnie, to stwierdzam, że to był dobry zakup za dobre pieniądze.

    Dorka co do starych maszyn to masz racje. Piękno kształtu, estetyka i funkcjonalność w jednym. Mam jedną taką starą maszynę i od znajomych może dostanę drugą. Potem znajdę dla nich miejsce w nowej części domu.

    Aguś co do Łucznika to też znalazłam bardzo wiele złych opini (zwłaszcza o modelu Zofia), ale jak sama się przekonałam i tak teraz wszystko to jedna fabryka Made in China, więc nawet sugerowanie się marką nie daje gwarancji.

  10. #330
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Zoja, gratuluję udane wyboru!

    Czy stopka Ci się grzeje? (nie, nie Twoja własna, tylko maszynowa?)

  11. #331
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Stopka póki co nie zauważyłam żeby się grzała. No miejmy nadzieje ze maszyna posłuży mi na kilka łądnych lat, ale póki co musiałam przerwac zabawę ze szyciem, bo trzy zlecenia się mi trafiły na jeden termin i nie wiem do czego najpierw ręce włożyć, a przy dziecku już nie jestem panią swojego czasu.


    Pokaże jeszcze kilka ujęć z kafelkowania toalety.
    Kafelki zaczął kłaść mój tata, ale po niedawnym złamaniu ręki nie bardzo dawał sobie rady, no więc co zrobić - mój Słowak pracy się nie boi, ale do kafelek bał się nawet podejść, no więc spróbowałam swoich sił JA no i efekt widzicie na poniższych zdjeciach. Fajna zabawa z tym kafelkowaniem, a najlepsze jest to ze główny inwestor, czyli ja, może skarżyć sie tylko na siebie, jak cos nie wyjdzie. Idealnie do milimetra nie wyszlo ale jak na moje wymagania całkiem szykownie to zrobilam a biała fuga zatuszuje resztę


    Chciałam żeby było prosto i tanio, ale pieknie, tradycyjnie, ale nie wymuszone retro, albo vintage (jak kto zwał tak zwał)
    Tu moja radosna twórczość na papierze.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010028.jpg
Wyświetleń:	1016
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	254766


    A tu już rzeczywistość. Co się nie udało, to dobranie białego dekoru do białych kafelek z casto. No zaryzykowałam i jak dekory dotarły to się mi zrobiło bardzo smutno, że kurde kolor nie ten. Później jednak stwierdziłam ze tragedi nie ma. Na zdjęciach kontrast jest o wiele wiekszy niż w rzeczywistości, a przy sztucznym swietle właściwie nie widac różnicy. Na spód pójdzie jeszcze wykończenie z cygara a potem cokół z kafelki podłogowej.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010049.jpg
Wyświetleń:	1022
Rozmiar:	82,7 KB
ID:	254763

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010032.JPG
Wyświetleń:	1015
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	254764

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010033.JPG
Wyświetleń:	1016
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	254765

    To jest stan sprzed trzech tygodni ale od wtedy nic sie nie zmieniło, bo nie mam z kim zostawić Adelki, Słowak też zabiegany, nie ma czasu, czekam aż teściowa się pojawi, to znowu pobawie się w mistrza kafelkowania.

    Myśle ze będzie to fajnie wyglądało. Na ściany chciałąbym dać tapetę w paski (a może w groszki), ale to już się zobaczy potem.

  12. #332
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Gratulacje takiej roboty

    a różnica w kolorze.... wygląda, że tak miało być

  13. #333
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Zoja szacun... wielki szacun
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  14. #334
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Jakbyś nie napisała, że kolor spodziewany miał być inny, to w życiu bym nie wpadła, że to niezgodne z planem.
    Gratuluję ładnej łazieneczki!

    A propos cokołów z płytek podłogowych (też mam ), mój pan Płyteczka wyraził najpierw zdumienie, że taki chcę, bo teraz to już nikt tak nie robi, że to passe, i w ogóle
    Ale potem położył

  15. #335
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny, teraz to nawet ja zaczynam wierzyć że to tak miało być.

    Co do cokołów i innych rzeczy "już się tak nie robi" to ja mam swoje zdanie. Jak sąsiadka uszłyszała ze chce okna ze szprosami, to dlugo mnie przekonywała ze po co, ze źle się myje, że mniej światła. Drugi sąsiad po wylaniu fundametów stwierdził "małe to budujecie, ja bym to jeszcze o 3 metry wydłużył" Nasza przybudówka spokojnie mogłaby sama tworzyc rodzinny dom, ale sąsiad stwierdził ze te "kilka"metrów nie zrobi wielkiej różnicy w kosztach. hahahaha. Ten sam sąsiad właśnie buduje kurnik zaraz przy naszym płocie, w takim miejscu ze bedziemy go centralnie mieć przed oknem w salonie. Super! Cieżko bedzie zmienic jego plany, no bo przecież "on może" sobie budowac kurnik gdzie chce. Rzęczą o której teraz najwięcej myśle to postawienie nowego płota miedzy nami (teraz jest tam stara siatka, a za słupki czesto słuza drzewa). Kurcze, ale jest tyle innych pilniejszych wydatków, że nie wiem jak to bedzie. Właśnie przegladam ceny plotow panelowych - kurcze droga inwestycja taki plot.

    Z wiadomości budowlanych>
    Mamy gotową elektrykę w nowej cześci Teraz mój Słowak może kleberować ściany - jak tylko upora się z 10-cioma innymi pilnymi sprawami.

    Poza tym pracę stoją, bo nasz majster ma inną prace i po prostu nie ma nawet kilku dni zeby dokonczyc rzeczy ktore zaczal w tamtym roku. Chciałabym zamówić już okna i drzwi, ale najpierw chce zeby wylano podlogi w salonie i na ganku.
    No sporo tego!
    Znowu z moim Słowakiem nachodzą nas myśli "Jak to wszystko damy rade zrobić", ale potem jak sie zamyślimy, ile pracy już za nami, to sie śmiejemy że to w sumie juz pikuś, że co panikujemy

    No nic, wracam do rysowania, bo terminy gonią a dziecko śpi

  16. #336
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maddie Aine Zobacz post
    Jeśli mogę coś doradzić adekwatnie do maszyn to nie polecam ani Singera ani Łucznika (chyba że całkiem stary model) a na pewno nie Arkę. Wszystkie te marki zostały sprzedane i nie mają nic wspólnego z dawną renomą a ich produkcja została przeniesiona do Chin. W tej chwili dobrą marką cieszą się maszyny Janome. A domek masz śliczny! Śledzę Twój wątek już od dawna
    Maddie dopiero teraz zauważyłam twój wpis. Masz rację, wszystkie te marki to jedno MADE IN CHINA. Podejrzewam że Janome też tam produkują, chociaż tak jak napisałaś, są to polecane maszyny. Tak samo firma Brother. Ja kupiłam model Arki, bo była w najlepszej cenie, a pod innymi markami cena była prawie raz taka. Zaryzykowałam. Na Janome z takimi możliwościami potrzebowałabym 3 razy tyle pieniędzy, a na to sobie nie mogłam pozwolić. Maszynę mam już drugi miesiąc i póki co jestem bardzo zadowolona. Jedynie czasu mało żeby się nią w pełni nacieszyć.

    Dziękuję za miłe słowa o naszym domu. Za niedługo pokaże co nowego - nasz ganek będzie miał nowe drewniane barierki.

  17. #337
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Vivesowy zawrót głowy

    Wspominałam wam że tak się jakoś przypadkiem stało, że musiałam sobie sama połozyc kafelki w toalecie. Może fachowcem jeszcze nie jestem ale już teraz wiem ze duza łazienka i podloga w ganku będą "moje".

    Łazienka musi jeszcze poczekać na swoją kolej, ale ganek 2x3 m to inwestycja niewielka, więc już realnie wybieram kafelki. No i cóż..... zawsze z zazdrością oglądałąm dywanikowe vivesy u innych na FM, z myślą że do mojej dreweniczki za wytworne by nie pasowaly.

    No ale vives stale rozszerza swoją ofertę. Pojawiła się nowa seria VODEVIL, no i przepadłam z kretesem. Nawet w toalecie nie polozylam jeszcze podlogi bo stwierdzilam ze zamiast zwyklych szarych plytek, dam tam vivesy. Zamówie jednym rzutem kafelki do ganku i do toalety. Są to dość male powierzchnie, aż żałuję ze już nie mamy więcej powierzchni do zakafelkowania.

    Poskladalam sobie kilkanascie układów z plytkami Vodevil. Niektóre mi się podobają, inne wydawały mi się łądne, ale po złożeniu w układ, stwierdziłąm że ten wariant na pewno nie. Wrzucam wszystkie, może kogoś zainspirują.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vives vodevil (1).jpg
Wyświetleń:	700
Rozmiar:	70,2 KB
ID:	259189
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vives vodevil (3).jpg
Wyświetleń:	697
Rozmiar:	74,4 KB
ID:	259190
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vives vodevil (5).jpg
Wyświetleń:	697
Rozmiar:	78,0 KB
ID:	259191
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vives vodevil (6).jpg
Wyświetleń:	697
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	259192
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vives vodevil (7).jpg
Wyświetleń:	698
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	259193

  18. #338
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Jakie ładne .... linoleum ( ostatnio u mnie to hasło to absoutny hit w odniesieniu do vivesów )

  19. #339
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Seria Vives Octogono Musichalls Multicolor - piękna, ale jak dla mie za dużo się du dzieję. Niektóre wzory da się kupić osobno (np. te z przykładów powyżej)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Vives-Octogono-Musichalls-Multicolor---20x20.jpg
Wyświetleń:	684
Rozmiar:	47,1 KB
ID:	259202

    Natomiast trzy następne układy to moi faworyci, niestety nie znalazłam sklepu gdzie by sprzedawano tylko ten wzor na m2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vives vodevil (9).jpg
Wyświetleń:	692
Rozmiar:	73,7 KB
ID:	259199
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vives vodevil (11).jpg
Wyświetleń:	686
Rozmiar:	74,0 KB
ID:	259201
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vives vodevil (10).jpg
Wyświetleń:	689
Rozmiar:	74,1 KB
ID:	259200
    Ostatni dywanik to zupelnie nie moja kolorystyka. To tez plytka ktora wystepuje w serii Vives Octogono Musichalls Multicolor, ale jest dostępna też ososbno.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vives vodevil (8).jpg
Wyświetleń:	684
Rozmiar:	78,6 KB
ID:	259198

  20. #340
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Ahoj Dorka, akurat wybierałam się na twój wątek żeby się spytać jakie vivesy masz "do poglaskania" Właśnie przeczytałam wpis o linoleum, no szkoda słów. Moich białych cegielek w toalecie nikt nie komentuje, większość milczy. Mam wrażenie że sie im ciśnie pytanie na język: To nie chciałas jakiś bardziej kolorowych, z jakimś wzorkiem?

Strona 17 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony