dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 92
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1839
  1. #1001

    Domyślnie

    Genialnie z kobiecym akcetnem w drzwiach gospodarczych
    Wchodzenie podłogi do pokoi tez brzmi świetnie
    A zonk z jakim drewnem masz na dole? Dębem? Ja właśnie forsuję dąb, choć mojemu dziadkowato wygląda, on uznaje tylko egzotyki, które mi się już znudziły...

    Bami, a schody będą całe drewniane?

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggula Zobacz post
    No wciąż nie mam pewności Też składam propozycje, żeby zajmował sam i momentalnie dostaję błogosławieństwa na dalsze bezkarne działanie Też wypija zawsze butelkę wina pomniejszoną o mój kieliszek, i też jedyną rzeczą, którą wypala z jednym kolegą jest cygaro, ale może nie aż 3 razy do roku. Tylko mój jeszcze o chłodziarce nie wspomniał, ale w końcu u mnie jeszcze nie jest za minutę dwunasta
    W razie czego służę gotowym modelem, jest bardzo ładna, zdobyła uznanie Chrisa: "bardzo ładny sprzęt Aniołku, wygląda jak obraz. A wódkę też chłodzi?"

  3. #1003

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggula Zobacz post
    Genialnie z kobiecym akcetnem w drzwiach gospodarczych
    Wchodzenie podłogi do pokoi tez brzmi świetnie
    A zonk z jakim drewnem masz na dole? Dębem? Ja właśnie forsuję dąb, choć mojemu dziadkowato wygląda, on uznaje tylko egzotyki, które mi się już znudziły...

    Bami, a schody będą całe drewniane?
    schody są ażurowe, stopnie obłożone drewnem od góry, przodu, tyłu i boku. Spód i belka z betonu.
    no właśnie dąb mu dziadkowato wygląda
    A może dąb naprawdę jest dziadkowaty?

  4. #1004

    Domyślnie

    Hehe, jestem naprawdę ciekawa, czy nasi mężowie w realu też tacy podobni, czy tylko w naszym odbiorze

    Mi dąb wyglądał dziadkowato do zeszłego miesiąca, kiedy to nagle mi "zatrybiło" - weszłam do nowo-urządzonego mieszkania koleżanki i zakochałam się już w progu. Ale podoba mi się tylko taki dąb wpadający w złoto, taki ciepły i pieknie usłojony, koniecznie w szerokich deskach. Tylko co z tego, jak u mnie podłogówka w całym domu i mogę się wyżyć tylko na schodach?

  5. #1005

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggula Zobacz post
    Hehe, jestem naprawdę ciekawa, czy nasi mężowie w realu też tacy podobni, czy tylko w naszym odbiorze

    Mi dąb wyglądał dziadkowato do zeszłego miesiąca, kiedy to nagle mi "zatrybiło" - weszłam do nowo-urządzonego mieszkania koleżanki i zakochałam się już w progu. Ale podoba mi się tylko taki dąb wpadający w złoto, taki ciepły i pieknie usłojony, koniecznie w szerokich deskach. Tylko co z tego, jak u mnie podłogówka w całym domu i mogę się wyżyć tylko na schodach?
    Jak tylko schody, to będą też piękne w egzotyku, ale cena dębu będzie bardziej przyjazna - akurat starczy na lodóweczkę a wino
    a co dajesz na podłogi?

  6. #1006

    Domyślnie

    No nie mogę dać egzotyku na stopnice, bo już w dębie jestem zakochana Tylko muszę wymyśleć dobre wytłumaczenie, dlaczego 20m2 egzotyku leżakowanego od 8 lat w piwnicy (pozostało nam z urządzania obecnego mieszkania) nie nadaje się na schody,ale to chyba nie będzie trudne

    Na podłogach będzie beton zacierany i gres drewnopodobny, na 90% Lafabbrica. Nie chcę kombinować z podłogami, skoro zdecydowaliśmy się na podłogówkę i będzie to jedyne źródło ogrzewania, to musimy iść tym nurtem.

    A ta lodóweczka na wino kusi Powinnam ją szybko zabudżetować

  7. #1007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    schody są ażurowe, stopnie obłożone drewnem od góry, przodu, tyłu i boku. Spód i belka z betonu.
    no właśnie dąb mu dziadkowato wygląda
    A może dąb naprawdę jest dziadkowaty?
    Dąb dziadkowaty???!!! Ja Mu dam!!! U mnie dąb prawie wszędzie i nie widzę w swoim domu nic dziadkowatego (oprócz portretu dziadka).

    Aniołku, ja mam szare fronty kuchni połączone z wcale nie dziadkowatym dębem, tylko że ciepło-szare i wcale, a wcale mi się nie znudziły.

    Ps1. Czy ja już Ci kiedyś pisałam, że kocham Chrisa miłością wielką...

    Ps2. A za "jak w domu dla starych dziadów", ja stara dziadówa rozruszam swoje stetryczałe kości i jak tylko kiedykolwiek mi się Strategiczny pod obcas nawinie niech Go Ktoś ma pod swoją opieką...

  8. #1008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jak im dąb dziadkowaty, to pokażcie marudom szczotkowany, rozbielany, albo palony.

    Aggula, dechy dawaj na ściany i sufity, będzie bosko.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cernosice-13.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	178983 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Expresion-Transversal-Living-Room.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	178985 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	j20-house-04.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	178984 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bathroom-wellness-suite_163_5_f08602b8a6d9c0168dce7f1da0458d81.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	81,5 KB
ID:	178982 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2013-01-26 at 5.03.57 PM.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	8,5 KB
ID:	178986

    A te egzotyki może dadzą się wykorzystać w łazienkach. Albo lepiej każ sobie wybudować w ogrodzie piwniczkę węgierską na winko i wyłóż ją w środku kamieniem i tymi egzotykami
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 25-03-2013 o 01:16
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #1009

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post

    Ps1. Czy ja już Ci kiedyś pisałam, że kocham Chrisa miłością wielką...

    [/SIZE]
    Pisałaś Raśku
    Balbina też go kocha...
    Ja też... I tylko dlatego toleruję taki stan rzeczy

  10. #1010

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Dąb dziadkowaty???!!! Ja Mu dam!!! U mnie dąb prawie wszędzie i nie widzę w swoim domu nic dziadkowatego (oprócz portretu dziadka).


    Ps2. A za "jak w domu dla starych dziadów", ja stara dziadówa rozruszam swoje stetryczałe kości i jak tylko kiedykolwiek mi się Strategiczny pod obcas nawinie niech Go Ktoś ma pod swoją opieką...
    gwoli ścisłości, to jeszcze mąż Agguli uznał dąb za dziadkowaty...
    więc musisz Rasiulka szykować dwa obcasy
    chociaż odnoszę wrażenie, ze Strategiczny obłaskawiłby Cię winkiem ze swojej lodóweczki, zanim przeszłabyś do czynów

  11. #1011

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Jak im dąb dziadkowaty, to pokażcie marudom szczotkowany, rozbielany, albo palony.
    Pestko, właśnie Gluś obstaje przy podpalanym, wędzonym, ale efekt oprócz tego, ze jest świetny, jest tak zmodyfikowany, ze nie można zgrać z tym ani drzwi, ani schodów ani NICZEGO

  12. #1012
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Ja też będę dębu bronić, bo mam w nim całe piętro

    Choć ja nie wiem czy nie bliżej mi do jesionu, ale w obecnym mieszkaniu mamy wszędzie jesion i już nam się trochę znudził
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  13. #1013

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post
    Ja też będę dębu bronić, bo mam w nim całe piętro

    Choć ja nie wiem czy nie bliżej mi do jesionu, ale w obecnym mieszkaniu mamy wszędzie jesion i już nam się trochę znudził
    Ja tez mam całe mieszkanie w termo-jesionie i tez mi się znudził
    Ale Strategicznemu nie, on jest jakiś bardziej stały w upodobaniach

  14. #1014
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Bambi, a wiesz co do mnie przyjechało ?
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  15. #1015

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post
    Bambi, a wiesz co do mnie przyjechało ?
    Wiem!!!
    Rekin wypluł! Pisz zaraz co o jak

  16. #1016
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    No nie wiem co mam pisać, śliczny jest i już
    I udało się bez cła, choć trochę się naczekałam i adrenalina rosła, pod koniec już zaczęłam się martwić czy w ogóle dopłynie....

    Tylko ciężki jest i teraz się boję czy blat da radę i czy zlew się nie odklei

    I gdzie kosze zamocuję, ale mam nadzieję że coś wymyślimy, w końcu organicznych nie będzie dużo przy młynku...

    A za śmieci ile będziesz płacić w domu? Bo my 89zł
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  17. #1017

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post
    No nie wiem co mam pisać, śliczny jest i już
    I udało się bez cła, choć trochę się naczekałam i adrenalina rosła, pod koniec już zaczęłam się martwić czy w ogóle dopłynie....

    Tylko ciężki jest i teraz się boję czy blat da radę i czy zlew się nie odklei

    I gdzie kosze zamocuję, ale mam nadzieję że coś wymyślimy, w końcu organicznych nie będzie dużo przy młynku...

    A za śmieci ile będziesz płacić w domu? Bo my 89zł
    zlew masz podwieszany?
    a jaki będziesz miała blat, bo gdzieś mi to umknęło...
    nie znam jeszcze cen za wywóz śmieci, szambo 200, sortowane śmieci zabierają bezpłatnie

  18. #1018
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tomekwa
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1.067
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucka6 Zobacz post
    I udało się bez cła, (
    Nie chcę straszyć ale znajoma dostała wezwanie do UC po prawie 3 latach, o niezapłacone opłaty celne. Zakup przez Allegro, paczka przyszła z USA
    Do firmy też dostaliśmy decyzje zmieniające wartość cła a co za tym idzie VAT do zakupów sprzed 2,5 roku.
    Ostatnio edytowane przez tomekwa ; 26-03-2013 o 07:08
    Dziennik | Komentarze
    Indywidualny projekt, silka + 20 cm 031, pod podłogą 20 cm. EPS100 038.
    Do grzania: ok. 250 m2 podłogówki i ~750 m3.
    WM: Onyx 550 classic. PC: Vitocal 300-G, DZ 4x90m (studnia i rotametry+ ok.60 m dobiegu).
    Kominki w salonie i łazience - dla klimatu.

  19. #1019
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie


    czyli te stopnie będą wyglądały jak pudełko?Lub po prostu schody dywanowe???
    A jaki wzór masz, jak z tą belką będzie?

  20. #1020

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post

    czyli te stopnie będą wyglądały jak pudełko?Lub po prostu schody dywanowe???
    A jaki wzór masz, jak z tą belką będzie?
    Ciachu, ani tak, ani tak (zerknij na 16 stronę mojego dziennika, tam są fotki i historia moich schodów)
    schody wymyślił Chris
    z betonu wylał je Bartek
    wyrównał i oprawi w beton Wiesio
    i uwaga..... Obłoży drewnem forumowy Lasek D!

Strona 51 z 92

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony